Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8165komentarzy: 8

Jeden kierowca - dwie kolizje

31-01-2018 21:45

Doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. 52-latek ze Skoczowa chwilę później doprowadził do kolejnego zdarzenia.
2 promile miał kierowca Passata. fot Jan Bacza 2 promile miał kierowca Passata. fot Jan Bacza

Dzisiaj (31.01) po godzinie siedemnastej na jednej z ulic Skoczowa kierujący Volkswagenem Passatem 52-letni mieszkaniec Skoczowa w trakcie włączania się do ruchu doprowadził do zderzenia z kierowaną przez 32-letnią kobietę Mazdą. Jak informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej Komendy Powiatowej Policji - kierowca początkowo chciał się dogadać, ale pokrzywdzona wyczuła od niego alkohol. 52-latek postanowił nie kontynuować rozmowy i odjechał. Uciekając ul. Stalmacha, wypadł z drogi i zatrzymał się na skarpie. Po przebadaniu na zawartość alkoholu wydmuchał ponad 2 promile.
Postępowanie w tej sprawie będzie prowadził Komisariat Policji w Skoczowie.

źródło: ox.pl
dodał: JB 31-01-2018 21:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

krolik bugs
31-01-2018 22:29
krolik bugs
To jest król całej wsi, bo ma pasata w TDI
alouette
01-02-2018 08:26
alouette
Dobrze, że nikogo nie zabił. To są mordercy za kółkiem, niezależnie od faktu, że zabijać nie chcą.
bronek91
01-02-2018 08:34
bronek91
52-latek, mało że potencjalny zabójca to jeszcze gupek...... przez takich gupków pewna formacja liczy aż 98 775 osób w służbie czynnej, choć mogłoby ich być mniej.... Z czego do 5% to PO-milicjanci....
kwantan
01-02-2018 11:03
kwantan
Idiotów powinno się eliminować , bezwzględnie .
janusz s
01-02-2018 14:51
janusz s
Normalne widać że ze Skoczowa
kasioczek
01-02-2018 15:51
kasioczek
do bronek91 ... a cała reszta to PiS-dzielce?
bronek91
01-02-2018 17:45
bronek91
kasioczek
Moim zdaniem pozostałe 95% formacji to porządni, godni szacunku Policjanci. Jak ich określasz, twoja sprawa.
Cysorski
17-02-2018 04:18
Cysorski
Znowu "mondrosci"! A jo chyba je "gupek"! Z niedaleka od Skoczowa. "Wyeliminowac"!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 489komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 464komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 512komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 207komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 517komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 678komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3290komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 414komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1193komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.