Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2612komentarzy: 0

Wiemy, kto jest ''Zakochany''

02-02-2018 11:00

W tym roku ''Zakochani Pod Tułem'' czyli laureaci konkursu organizowanego przez Restaurację z Cisownicy, spędzą niezapomniane chwile na Balu Walentynkowym, który odbędzie się już 10 lutego. Sprawdź, czyje zdjęcie zgarnęło najwięcej głosów.

„Zakochani Pod Tułem” to konkurs znany i lubiany. Konkurs debiutował  w 2013 roku – oto małe wspomnienie: "Ekstra walentynki za free ". 

W 2018, po rocznej przerwie, konkurs powrócił i ponownie przyciągnął wielu zakochanych z całego Śląska Cieszyńskiego. Przypominamy – w konkursie uczestnicy proszeni są o przesłanie swojego zdjęcia z ukochaną osobą. Mają na to ograniczony czas (w tym roku zaledwie kilka dni między 19 a 25 stycznia). Następnie, Komisja Konkursowa spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybiera te, które są zgodne z regulaminem konkursu – jego treść możesz przeczytać tutaj .

Kolejny etap to głosowanie internautów. Zagłosować mógł każdy. Wystarczyło podać swój adres e-mail. Przy okazji każdy głosujący otrzymał na swojego maila kupon upoważniający do skorzystania ze zniżki 20% w Restauracji Pod Tułem w określone regulaminem dni: 04.02.2018, 11.02.2018, 18.02.2018. 

Dziś przedstawiamy wyniki tego głosowania. Zdjęcia 5 laureatów konkursu, którzy wygrywają zaproszenie na BAL WALENTYNKOWY organizowany w Restauracji Pod Tułem w Cisownicy możesz zobaczyć w galerii pod artykułem a także na stronie konkursowej:

Mamy dla Was niespodziankę!

Organizatorzy konkursu zdecydowali się rozdać kolejne 5 zaproszeń na BAL WALENTYNKOWY organizowany 10.02.2018 r. (bez noclegu)! Zdjęcia kolejnych laureatów znajdziesz na stronie konkursowej .

Wszystkim laureatom konkursu GRATULUJEMY i ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANEJ ZABAWY podczas Balu! 

A tym, którzy również chcieliby świętować Walentynki w Cisownicy przypominamy, że są jeszcze ostatnie wolne miejsca na imprezę. 
INFO o rezerwacjach pod tel. 692 613 140.

Restauracja Pod Tułem zaprasza wszystkich zakochanych do Cisownicy na BAL WALENTYNKOWY!

BAL WALENTYNKOWY organizowany przez Restaurację Pod Tułem odbędzie 10.02.2018 roku przy ul. Turystycznej  17 w Cisownicy. Start o godzinie 19:00. 

O dobrą zabawę do białego rana zadba DJ zaprzyjaźniony z lokalem, zaś menu zapowiada się bardzo smakowicie:

- aż 3 gorące posiłki,

- pyszny deser,

- bogata zimna płyta

- oraz napoje w cenie imprezy.
 

To świetna oferta! Za jedyne 219 zł od pary możesz spędzić pyszny, romantyczny i taneczny wieczór w Cisownicy.

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: AGA 02-02-2018 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 483komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 452komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 494komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 206komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 512komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 671komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3280komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 413komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1191komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.