Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1805komentarzy: 5

Z ''fajką'' w Parku Pokoju

30-01-2018 15:14

Że palenie szkodzi, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Oprócz tego paląc w strefach gdzie obowiązuje zakaz palenia, narażamy się na konsekwencje, szczególnie wtedy, kiedy jest się osobą niepełnoletnią.
Palenie szkodzi. Fot; Pixabay.com Palenie szkodzi. Fot; Pixabay.com

Straż Miejska poinformowała, że  18.01.2018r patrole Straży Miejskiej ujawniły na ulicy Kochanowskiego oraz w wyznaczonej strefie wolnej od dymu tytoniowego, znajdującej się na terenie Parku Pokoju w Cieszynie, nieletnich którzy palili papierosy.

Wszyscy przyłapani na „dymku” okazali się  uczniami cieszyńskich szkół. Ze swojego postepowania muszą się tłumaczyć przed wychowawcą klasy i dyrektorem szkoły. O zdarzeniu zostaną również poinformowani rodzice…

(red/SM Cieszyn)

źródło: ox.pl
dodał: CR 30-01-2018 15:14
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Migacz
30-01-2018 15:24
Migacz
Takie porywające w treści informacje straży miejskiej brzmią, jak błaganie : " Dlaczego nas nie likwidujecie, zapomnieliście ??!!!???!!! "
krzysztof.mm
30-01-2018 20:15
krzysztof.mm
kompromitacja SM
alouette
31-01-2018 08:37
alouette
Dlaczego kompromitacja? Te dzieci łamały zakaz palenia w miejscach publicznych. Chyba od pilnowania porządku straż jest, prawda?
krzysztof.mm
31-01-2018 14:12
krzysztof.mm
alouette
jeżeli według ciebie pilnowanie porządku ma polegać na łapaniu nastolatków z papierosami, i na to miasto wydaje ciężkie miliony co roku - to ok, twoje prawo mieć takie obozowe poglądy
dla mnie to jest ewidentny przykład absurdalnego marnotrawienia publicznego grosza
a już kompletną głupotą ze strony SM jest publiczne chwalenie się takimi 'osiągnięciami'
skuter66
02-02-2018 19:14
skuter66
Krzysztof, zapal sobie a nie wypisuj tych głupot.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 489komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 464komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 512komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 207komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 518komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 679komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3293komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 414komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1193komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.