Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1551komentarzy: 0

Głosuj na zakochanych

29-01-2018 10:55

Pierwszy etap konkursu ''Zakochani Pod Tułem - wielki powrót'' już za nami. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybrała 35 najlepszych zdjęć. Od dzisiaj przez 4 dni każdy z Was może oddać głos na swojego faworyta i przy okazji skorzystać z rabatu przygotowanego przez Restaurację Pod Tułem specjalnie dla głosujących.
„Zakochani Pod Tułem – wielki powrót” to szansa na nagrody dla wszystkich par, które w dniach 19-25 stycznia 2018 przesłały swoje zdjęcie. Jak co roku, organizator konkursu, Restauracja Pod Tułem otrzymał wiele ciekawych zdjęć. Już teraz każdy internauta może zobaczyć zdjęcia wytypowane przez Komisję Konkursową i zadecydować, które zdjęcie powinno otrzymać nagrodę, czyli zaproszenie na Bal Walentynkowy w Restauracji Pod Tułem. Łącznie w puli nagród tegorocznego konkursu znalazło się 5 zaproszeń na to wydarzenie. 

Ty też możesz być na Balu Walentynkowym w Restauracji Pod Tułem
Przypominamy, że każdy z Was może wziąć udział w Balu Walentynkowym organizowanym 10 lutego o godzinie 19:00 oczywiście w Restauracji Pod Tułem przy ul. Turystycznej 17 w Cisownicy. 
 
O dobrą zabawę do białego rana zadba DJ zaprzyjaźniony z lokalem, zaś menu zapowiada się bardzo smakowicie:
 
- aż 3 gorące posiłki,
- pyszny deser,
- bogata zimna płyta
- oraz napoje w cenie imprezy.
 
To świetna oferta! Za jedyne 219 zł od pary możesz spędzić pyszny, romantyczny i taneczny wieczór w Cisownicy, więc jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak w tym roku świętować Walnetynki, chwyć już teraz za telefon i zadzwoń pod nr tel. 692 613 140.

Uwaga! Ostatnie wolne miejsca na bal - nie przegap takiej okazji: 692 613 140.
 
Głosuj i odbierz rabat!
Dla wszystkich głosujących w konkursie „Zakochani Pod Tułem – wielki powrót” Organizator przygotował rabat 20% na niedzielny obiad w Restauracji „Pod Tułem”. Rabat dostarczony zostanie w formie elektronicznej (gotowej do wydruku). Otrzyma go każdy, kto odda głos na jedno z 35 wytypowanych zdjęć, korzystając z systemu głosowania dostępnego na stronie konkursowej .
Zagłosować może każdy – wystarczy podać adres e-mail. Więcej szczegółów (w tym terminy, w których skorzystać można z rabatu) na temat promocji z rabatami dla głosujących znaleźć można w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem – wielki powrót” . Z jednego adresu e-mail głosować można tylko raz! 
 
Głosowanie trwa od 29 stycznia do 1 lutego 2018 roku za pośrednictwem STRONY KONKURSOWEJ :
Ogłoszenie wyników konkursu na Stronie Konkursowej: 02.02.2018.
 
Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe, od niedawna restauracja posiada także bogatą ofertę CATERINGOWĄ.
 
Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 169 zł od osoby!
 
Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. KAŻDA Z UROCZYSTOSCI ORGANIZOWANA pod Tułem odbywa się na oddzielnej sali by zapewnić gościom maksymalny komfort, wiele jest też udogodnień dla rodzin z dziećmi, a okolica zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
 
A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad.
 
 
artykuł sponsorowany
źródło: ox.pl
dodał: AGA 29-01-2018 10:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

Wisła - trwa remont dworca

17-02-2018 19:00

Trwają prace renowacyjne dworca kolejowego w Wiśle. Budynek w lecie ma zostać oddany do użytku i służyć podróżującym. Inwestycja oznacza też pierwszą część budowy węzła przesiadkowego w mieście.

wyświetleń: 484komentarzy: 1

Na wino do urzędu...

17-02-2018 18:55

To była nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Cieszynie. Mundurowi interweniowali w budynku Urzędu Miasta. Dwóch panów zbyt dosłownie wzieło sobie do serca hasło ''urząd przyjazny dla petenta...''

wyświetleń: 453komentarzy: 0

Paliło się w Bąkowie

17-02-2018 18:50

Przy ulicy Golasowickiej w Bąkowie dzisiaj musieli interweniować strażacy.

wyświetleń: 495komentarzy: 0

Oczami niewidomego: wytyczne do programu ''Aktywny Samorząd 2018''

17-02-2018 17:30

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument „Kierunki działań oraz warunki brzegowe” obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

wyświetleń: 206komentarzy: 0

Wiadomości dla fanów piłki nożnej

17-02-2018 16:00

Już za miesiąc, ligowe rozgrywki wznowią piłkarze IV ligi i Okręgówki. Z kolei zawodnicy z klubów A i B-klasowych, wrócą do rywalizacji w kwietniu. Przedstawiamy najświeższe wiadomości z klubów naszego regionu.

wyświetleń: 512komentarzy: 0

OX Sonda - pytamy o sposoby na grypę.

17-02-2018 13:30

OX Sonda - To Wasz głos w rożnych sprawach. Dziś pytamy o sposoby na grypę ... A jaki jest Twój sposób ? Pisz w komentarzu. Jeżeli macie pomysły na kolejne sondy - komentujcie lub piszcie na redakcja@ox.pl. Zapraszamy! 

wyświetleń: 671komentarzy: 1

Utrudnienia na Katowickiej - już wkrótce

17-02-2018 11:20

Teoretycznie, już za kilka tygodni ma w Cieszynie ruszyć przebudowa ulicy Katowickiej, na odcinku od rond na Pastwiskach aż po granicę miasta. Chociaż przebudowywany odcinek ma wynosić zaledwie 2 km, jest to inwestycja duża, droga i co najważniejsze dla kierowców czasochłonna, ponieważ na tym odcinku droga ma zostać wykonana praktycznie na nowo.

wyświetleń: 3281komentarzy: 3

Mam talent na bezpieczeństwo

17-02-2018 10:20

"Mam talent na bezpieczeństwo" to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

wyświetleń: 413komentarzy: 0

Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

17-02-2018 08:00

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

wyświetleń: 1191komentarzy: 0

Nowe rondo w Cieszynie?

16-02-2018 19:00

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, jakoby na ulicy Katowickiej w Cieszynie miało pojawić się kolejne rondo. Od kilku lat rond w mieście przybywa, ponieważ jest to jeden ze sposobów na upłynnienie ruchu i walkę z wszechobecnymi korkami. Tym razem jednak rondo miałoby zostać sfinansowane przez prywatnego inwestora, który chciałby w ten sposób zapewnić dojazd do sklepu, który teoretycznie miałby niedaleko ulicy Katowickiej powstać.

wyświetleń: 5961komentarzy: 7
Kontakt z redkacją .