Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kontakt24

wyświetleń: 30369komentarzy: 22

Wypadek i śmierć w Pogórzu

28-12-2017 12:40

Dziś (28.12.2017) doszło do wypadku w Pogórzu
Fot: JB Fot: JB

Dziś (28.12.2017) około godziny 12:00 doszło do wypadku w Pogórzu.  Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Aktualizacja (godz. 13:01):
- Po 12:00 w Pogórzu na ulicy Bielskiej około 300 m za kościołem doszło do zderzenia dwóch pojazdów Volkswagen oraz Skoda. Poszkodowane są co najmniej cztery osoby. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Chwili obecnej na miejscu pracuje straż pożarna,  udzielana jest pomoc poszkodowanym.  – informuje Portal OX.PL, mł. asp. Krzysztof Pawlik rzecznik prasowy cieszyńskiej policji

Trwa akcja ratunkowa. Policja wyznaczyła objazdy.

Aktualizacja (godz. 14:20):

- Na miejscu zginęła pasażerka skody felicia, 59 letnia kobieta. 65-letek prowadzący pojazd z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierującemu vw passat nie stało się nic poważnego.  informuje Portal OX.PL, mł. asp. Krzysztof Pawlik - W wyniku zderzenia pojazdów, vw passat został odrzucony na pobocze, ktorym poruszali się kolędnicy. Z miejsca zdarzenia do szpitala zabrano czwórkę dzieci w wieku 8-11 lat. Z informacji przekazanych przez rzecznika wynika, że nie zagraża im żadne niebezpieczeństwo. Policja wyznaczyła objazdy.

Aktualizacja (godz. 15:06):
Jak wyjaśnia szczegóły zdarzenia mł. asp. Krzysztof Pawlik  na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia do Skody Felicji oraz Volkswagena Passat. - W wyniku uderzenia Passat został odrzucony na pobocze i uderzył w grupę przypadkowo znajdujących się tam kolędników. Jest to czwórka dzieci w wieku 8 do 11. Ze wstępnych ustaleń wynika że nie odniosły one obrażeń zagrażających życiu, ale profilaktycznie zostały przewiezione do szpitala. Do szpitala zabrany również został z ogólnymi obrażeniami ciała kierujący Skodą 65 latek . Niestety na miejscu śmierć poniosła 59. letnia pasażerka Skody. Ustalane są przyczyny wypadku.
Na miejscu nadal pracuje prokurator, policja oraz straż pożarna. Wyznaczone są objazdy od Bielska w kierunku Górek Wielkich, natomiast od strony Skoczowa pojazdy są zawracane.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 28-12-2017 12:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (22)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

krolik bugs
28-12-2017 13:16
krolik bugs
No jacyś miszcze z niemieckich szrotow
daniells
28-12-2017 13:54
daniells
królik bugs- frajerze jeden...ludzie poszkodowani a ty żarty sobie stroisz. Ludzie jeżdżą tym na co ich stać. Nie masz nic sensownego królik do powiedzenia to wsadź łep do nory i po cichu.
kasioczek
28-12-2017 15:06
kasioczek
Rodzinie zmarłej składam kondolencje ...
luki11150
28-12-2017 15:20
luki11150
Temu świrowi co zawalił zaraz odebrać prawo jazdy do końca życia,bezmózgowcy tylko zabijają niewinnych na drogach...
KassNev1912
28-12-2017 15:44
KassNev1912
luki11150 - A wiesz w ogóle co się stało? Jak przebiegał wypadek? Nie sądzę. Kierowca który spowodował wypadek mógł np stracić przytomność, a Ty już kogoś obwiniasz i osądzasz, ogarnij się chłopie, Twoje wypowiedzi są z lekka idiotyczne.
kierowca bombowca
28-12-2017 16:39
kierowca bombowca
Obserwując polskich kierowców zastanawia mnie, gdzie się mieści granica głupoty ? Terroryści ISIS powinni rekrutować polskich kierowców większość by się nadała na samobójców.
Herr Flick
28-12-2017 17:10
Herr Flick
R.I.P.
doler
28-12-2017 20:44
doler
Ludzi szkoda jak zawsze. Ale patrzycie na cos innego...naszych dzielnych strażaków...5 wozów..wtf. Gdyby nie te przykre zdarzenia to by chlopaki z osp tylko przecierali kurz z swoich nowych wypasionych DROGICH wozikow. I czemu tylko 5 sie zjechalo? Ja bym z kolejnych 5 wysłał. Tragedia.
Herr Flick
28-12-2017 20:51
Herr Flick
Doler, najchętniej nakopałbym Ci do dupy.
grz3s
28-12-2017 23:17
grz3s
doler żeby cie pocieszyć to zostało zadysponowanych w sumie 14 jednostek straży bo przez błędne podanie miejsca zdarzenia ( jedni mówili Pogórze inni Grodziec ) przyjechała straż i karetki z Bielska
tedi55
29-12-2017 05:38
tedi55
i po co się obrażać na wzajem kolejna osoba zgineła na drodze w naszym powiecie wyrazy współczucia dla rodziny a głupie komentarze zostawcie dla siebie
E.T.
29-12-2017 08:28
E.T.
Wyrazy współczucia to forma lamentowania , zabitej nie wskrzeszą.
internista
29-12-2017 09:55
internista
Doler
Jesteś głupszy niż noga od stołu.
Wg ciebie OSP nic nie robi ? To zajrzyj sobie na stronę OSP Skoczów na zakładkę interwencje.
A o ilości samochodów na akcji decyduje oficer operacyjny a nie komendant OSP
men60
29-12-2017 10:44
men60
Kierowca, który spowodował wypadek miał wylew do mózgu, ( znajomy ) . Po co ta złośliwość i nie sprawdzone informacje. Polacy mają tendencję do pochopnych ocen innych. Zastanówcie się "mądrale" !
lpp
29-12-2017 12:03
lpp
jakoś mnie nie dziwi że zginęła osoba jadąca skoda... te stare felicie,matizy, tica i inne tego pokroju auta to świadome godzenie się ze śmiercią, podczas podróżowania takim pojazdem
janusz s
29-12-2017 15:47
janusz s
LPP a ile przejechałeś tymi samochodami że jesteś takim ........."ekspertem"
wiesiek@
29-12-2017 17:28
wiesiek@
widzę tutaj marnowanie pieniędzy podatników, i ogromne parcie na szkło,
jacek22
29-12-2017 19:00
jacek22
LPP a jakim lexus'em Ty jeździsz, że piszesz takie głupie komentarze? Nie wszystkich stać na takie auta cwaniaku.
lpp
30-12-2017 20:47
lpp
nie jestem milionerem, jeżdżę zwykła Toyota Rav4 Hybrid z tego roku
Volvik
31-12-2017 16:05
Volvik
Szczerze mówiąc, mnie też irytuje ilość zastępów (wozów) straży pożarnej, która jest co najmniej nieadekwatna do rozmiarów zdarzenia. To ewidentne marnowanie sił i środków, a tym samym naszych publicznych pieniędzy.
Tak k'woli ścisłości, to wszystkie widoczne na zdjęciach wozy bojowe JRG mają nr. rej. SCI.... i ustawione są od strony Skoczowa, więc na pewno nie przyjechały z Bielska, co sugeruje niejaki grz3s.
Na mój gust to mamy tu do czynienia albo z wyjątkową niekompetencją dyspozytora z CPR (oficera operacyjnego), albo (co bardziej prawdopodobne), ze świadomym działaniem na pokaz i w celu pozyskania kilku cennych procent do emerytury. Pewnie mało kto wie, ale każdy strażak ma tzw. "dodatek bojowy" doliczany do emerytury za każdy wyjazd do akcji i to niezależnie od tego czy na tej "akcji" ściąga kota z dachu, czy zamiata ulicę po wypadku. O pożarach nawet nie piszę bo tych jest stosunkowo niewiele, a jeżeli już to przeważnie wyjeżdżają na nie tylko podpadziochy i to w ilościach równie nieadekwatnych do zdarzenia, tyle tylko że ta nieadekwatność jest w tą drugą stronę. Zapewniam że wiem o czym piszę, bo jak w ubiegłym roku w Cieszynie płonął dosyć duży budynek mieszkalny, to przyjechały tylko dwa wozy strażackie, przy czym załoga jednego z nich biegała po okolicy szukając hydrantu... Dopiero kiedy budynek stał cały w ogniu to zjawiło się więcej wozów, ale wtedy za bardzo nie było już czego gasić.
Z całym szacunkiem dla powagi tego wypadku, ale jakoś dziwnym trafem do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły tylko dwa samochody osobowe przyjechało aż pięć wozów JRG... i w cale nie jest to jakiś odosobniony przypadek.
A jeśli wierzyć temu co pisze grz3s (cyt.) "...to zostało zadysponowanych w sumie 14 jednostek straży", nie wiem tylko z czego się tu cieszyć... myślę że dalszy komentarz w tej sprawie jest zbędny.
Współczucia dla rodziny zmarłych osób (kierujący skodą również nie żyje, zmarł w szpitalu).
jo.papuga
31-12-2017 16:17
jo.papuga
Lpp nie ośmiyszej sie, to porównani aut kapke ci nie wyszło. Syty nigdy nie zrozumi głodnego.
A poza tym to jo już wolym jeździś tom skodom niźli tym twoim pseudo autym do gejów.
mitsutech
02-01-2018 13:02
mitsutech
Do LPP. Zrozum snobie jeden że nie wszystkich stać na nową błyszczącą zabawkę za 150 tys. zł. Każdy jeździ tym na co go stać, więc nie szydź z mniej zamożnych od siebie. Więcej pokory i szacunku dla drugiego człowieka, bo bez tego nawet tą swoją (zwykłą z tego roku) Toyotą Rav4 Hybryd za daleko nie zajedziesz.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zwłoki w mieszkaniu

22-04-2018 21:30

Ciało 45-letniego mężczyzny znalezione zostało dzisiaj w Międzyświeciu.

wyświetleń: 1540komentarzy: 0

Hokeiści Komety wygrali w WERK Arenie i zostali mistrzami Czech

22-04-2018 20:01

Stalownicy, aby zachować cień szansy na tytuł, musieli wygrać dzisiejsze spotkanie. Ale hokeiści Komety Brno wykorzystali pierwszy meczbol i świętują 13. mistrzostwo w historii klubu.

wyświetleń: 173komentarzy: 0

Nie żyje Tadeusz Kopoczek

22-04-2018 19:00

W sobotę 21 kwietnia zmarł redaktor Tadeusz Kopoczek (03.05.1930-21.04.2018). Miał 87 lat. Znany głownie jako redaktor i fotograf Głosu Ziemi Cieszyńskiej, ale także twórca Cieszyńskiego Klubu Hobystów, działacz harcerski oraz założyciel grupy penetrującej w latach 70-tych XX wieku cieszyńskie podziemia.

wyświetleń: 1190komentarzy: 0

Spotkanie z Iką Graboń - specjalistką od kawy

22-04-2018 18:00

W sobotę (21.04) na terenie księgarnio-kawiarnii Kornel i Przyjaciele w Cieszynie odbyło się spotkanie z Iką Graboń - trenerką baristów, sensorykiem i autorką książki "Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie". Rozmowa dotyczyła nie tylko kawy, ale również poglądów autorki na wiele tematów, a także herbaty i zapachów.

wyświetleń: 237komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Ryszard Cienciała

22-04-2018 15:00

Ryszard Cienciała - kierownik do spraw bezpieczeństwa imprez masowych. Kto odpowiada za bezpieczeństwo?Co stanowi największe zagrożenie?Jacek Porzycki zapytał też o najtrudniejsze sytuacje w pracy, bezpieczeństwo dzieci i gwiazdorzenie celebrytów. Czy w trakcie imprez masowych jesteśmy bezpieczni?Zapraszamy do obejrzenia rozmowy. 

wyświetleń: 450komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

22-04-2018 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 383komentarzy: 0

Jednośladem bezpiecznie do celu

22-04-2018 10:00

Jednośladem bezpiecznie do celu to ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tak szeroko zakrojona kampania skierowana jest przede wszystkim do użytkowników jednośladów.

wyświetleń: 486komentarzy: 0

Lekcje przyrody w terenie

22-04-2018 08:00

Kolejną klasą, która wiedzę przyrodniczą zamiast w szkolnych murach zdobywała w terenie jest klasa IV z S.P. Nr 2 w Cieszynie. 18 kwietnia w piękny słoneczny poranek grupa pod opieką nauczycielki Kariny Pasterny i pod przewodnictwem Instruktora Ochrony Przyrody PTTK Jana Machały wyruszyła na wycieczkę przyrodniczą.

wyświetleń: 353komentarzy: 2

Msze i nabożeństwa online

22-04-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.  

wyświetleń: 623komentarzy: 0

Elektrometal świętował 70. urodziny

21-04-2018 21:00

Wczoraj (20.04) w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie świętowano urodziny znanej firmy, głównie na rynku górniczym i gazowniczym. Elektrometal obchodzi w tym roku 70-lecie swojej działalności. Zobacz relację z tego wydarzenia.