Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kontakt24

wyświetleń: 6493komentarzy: 4

Ewakuacja. Alarm bombowy

20-12-2017 17:40

To kolejna ewakuacja w budynku cieszyńskiego sądu. Dziś (20.12.2017) do Centrum Powiadamiania Ratunkowego nieznana osoba zadzwoniła i poinformowała, że w Sądzie Rejonowym w Cieszynie może być podłożona bomba.
Fot: arc.ox.pl Fot: arc.ox.pl

Służby, które informację otrzymały tuż przed godziną 12:00  natychmiast zarządziły ewakuację. Budynek opuścili petenci oraz pracownicy. Obiekt przeszukali pirotechnicy a pomagał im przeszkolony w celu odnajdywania ładunków wybuchowych, pies.

O godz. 15:00 akcja została zakończona, na szczęście  żadnego ładunku nie znaleziono. 

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 20-12-2017 17:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

E.T.
20-12-2017 17:54
E.T.
Chyba mają dowcipnisia, przecież rejestracja kart SIM miała wyeliminować fałszywe alarmy bombowe.
bronek91
20-12-2017 21:22
bronek91
Albo to podpucha, albo kierysik ni mo wszystkich w doma. Co tak z tym alarmym się na tyn sąd tak uwzieli? Jak nie świeczki, co go chcieli podpolić, to robią ognisko z auta. To furt jakisik alarmy fałszywe, ćwiczebne itd. Jak się wchodzi do środka, to przeszukują jak na lotnisku w Izraelu....... Co to się robi? Przeca to ino Sąd Rejonowy, jakby był Okręgowy to bych sie mniej dziwił. Jaki byłby cel ataku na sąd???? Co tam takigo je? Księgi wieczyste??? Ludzi tam tez ni ma ma kupe.... A teraz proszę sobie wyobrazić, ktoś miał akurat sprawę i co.... znowu będzie brał wolne w robocie, bo komuś się coś ubzdurało. Już się nie mieli czego uwziąć? Nie se od razu do Komendy Powiatowej zadzwonią, tam będą wiedzieli co z takimi zrobić.
skuter66
21-12-2017 18:21
skuter66
pewnie przepieron.
Przepierón
21-12-2017 20:39
Przepierón
Po tobie skuter66 ty desperaciku prędzej bym sie tego spodziewał.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zwłoki w mieszkaniu

22-04-2018 21:30

Ciało 45-letniego mężczyzny znalezione zostało dzisiaj w Międzyświeciu.

wyświetleń: 1463komentarzy: 0

Hokeiści Komety wygrali w WERK Arenie i zostali mistrzami Czech

22-04-2018 20:01

Stalownicy, aby zachować cień szansy na tytuł, musieli wygrać dzisiejsze spotkanie. Ale hokeiści Komety Brno wykorzystali pierwszy meczbol i świętują 13. mistrzostwo w historii klubu.

wyświetleń: 170komentarzy: 0

Nie żyje Tadeusz Kopoczek

22-04-2018 19:00

W sobotę 21 kwietnia zmarł redaktor Tadeusz Kopoczek (03.05.1930-21.04.2018). Miał 87 lat. Znany głownie jako redaktor i fotograf Głosu Ziemi Cieszyńskiej, ale także twórca Cieszyńskiego Klubu Hobystów, działacz harcerski oraz założyciel grupy penetrującej w latach 70-tych XX wieku cieszyńskie podziemia.

wyświetleń: 1175komentarzy: 0

Spotkanie z Iką Graboń - specjalistką od kawy

22-04-2018 18:00

W sobotę (21.04) na terenie księgarnio-kawiarnii Kornel i Przyjaciele w Cieszynie odbyło się spotkanie z Iką Graboń - trenerką baristów, sensorykiem i autorką książki "Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie". Rozmowa dotyczyła nie tylko kawy, ale również poglądów autorki na wiele tematów, a także herbaty i zapachów.

wyświetleń: 237komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Ryszard Cienciała

22-04-2018 15:00

Ryszard Cienciała - kierownik do spraw bezpieczeństwa imprez masowych. Kto odpowiada za bezpieczeństwo?Co stanowi największe zagrożenie?Jacek Porzycki zapytał też o najtrudniejsze sytuacje w pracy, bezpieczeństwo dzieci i gwiazdorzenie celebrytów. Czy w trakcie imprez masowych jesteśmy bezpieczni?Zapraszamy do obejrzenia rozmowy. 

wyświetleń: 444komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

22-04-2018 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 381komentarzy: 0

Jednośladem bezpiecznie do celu

22-04-2018 10:00

Jednośladem bezpiecznie do celu to ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tak szeroko zakrojona kampania skierowana jest przede wszystkim do użytkowników jednośladów.

wyświetleń: 486komentarzy: 0

Lekcje przyrody w terenie

22-04-2018 08:00

Kolejną klasą, która wiedzę przyrodniczą zamiast w szkolnych murach zdobywała w terenie jest klasa IV z S.P. Nr 2 w Cieszynie. 18 kwietnia w piękny słoneczny poranek grupa pod opieką nauczycielki Kariny Pasterny i pod przewodnictwem Instruktora Ochrony Przyrody PTTK Jana Machały wyruszyła na wycieczkę przyrodniczą.

wyświetleń: 350komentarzy: 2

Msze i nabożeństwa online

22-04-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.  

wyświetleń: 623komentarzy: 0

Elektrometal świętował 70. urodziny

21-04-2018 21:00

Wczoraj (20.04) w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie świętowano urodziny znanej firmy, głównie na rynku górniczym i gazowniczym. Elektrometal obchodzi w tym roku 70-lecie swojej działalności. Zobacz relację z tego wydarzenia.