Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1073komentarzy: 0

Idealny prezent na Mikołajki? Odpowiedź jest prosta...

05-12-2017 07:30

Świąteczny okres zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem Mikołajki, a niedługo po nich Święta Bożego Narodzenia. Dla każdego dziecka to czas magiczny, na który czekają cały rok. Spotkanie ze Św. Mikołajem to nie lada przeżycie dla każdego malucha. Chwile pełne obaw, ale zarazem przepełnione ekscytacją i nadzieją. Każde dziecko wie, że Św. Mikołaj ma dla niej/niego super prezent, który jest nagrodą za dobre sprawowanie przez cały rok.

Jeżeli zatem Twój szkrab nie przekazał Ci swojego listu do Św. Mikołaja, w celu wysłania go do odległej i mroźnej Laponii, masz nie lada dylemat jaki prezent będzie dla Twojego dziecka idealny.

Sposobem na rozwiązanie tego dylematu będzie z pewnością wizyta w sklepie STX z siedzibą w Cieszynie, przy ul. Gen. J. Hallera 63. Sklep posiada w swej ofercie ogromną ilość zabawek dla dzieci w każdym wieku, a radość na twarzy Twojego dziecka będzie z pewnością potwierdzeniem dokonania idealnego wyboru.

Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku niemowlęcym wówczas idealnym rozwiązaniem na prezent dla maluszka będzie zabawka wspomagająca jego rozwój. Zabawka taka musi być przede wszystkim bezpieczna. W ofercie STX odnaleźć można szeroki wybór zabawek dla dzieci w wieku 0 – 2 lata. Są to m.in.: grzechotki, gryzaki, zawieszki do łóżeczka czy wózka, zabawki interaktywne, puzzle . Zabawki grają, świecą, bawią i uczą.

Przedszkolak z kolei już dokładnie wie co lubi, co mu się podoba i o jakim prezencie mikołajkowym marzy. Jeśli Twoje dziecko to mały policjant, strażak lub fascynują go samochody i maszyny budowlane wówczas zakup w STX np. tego typu pojazdu lub klocków z posterunkiem policji lub remizą będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Małe dziewczynki z pewnością zachwycą zabawki typu małe kuchenki, żelazka, a także zestawy naczyń, które urozmaicą podwieczorki z lalkami i misiami dostępnymi również w STX. Klocki oraz puzzle idealnie wpasują się w oczekiwania. Dziecko w tym wieku z pewnością ucieszą również różnego rodzaju kolorowanki, wycinanki, wyklejanki. W STX bez najmniejszego problemu znajdziesz coś dla swojego przedszkolaka.

Pierwsze lata szkoły to dla dziecka czas wielu zmian, wzmożonego wysiłku oraz nowych wyzwań i doświadczeń. W tym okresie Twoje dziecko zaczyna żyć własnym życiem. Istotne w tym czasie są rozwój, nauka ale także zabawa. Najlepiej połączyć te elementy w jedną całość. W STX znajdziesz zestawy edukacyjne, które uczą, zestawy kreatywne pobudzające wyobraźnię oraz różnego rodzaju gry edukacyjne wspomagających rozwój Twojego dziecka. Dziecko ucieszy się również z prezentu, które wykorzysta w szkole – kredki, flamastry, pisaki, farbki, itp. Dział z art. szkolno-biurowymi w STX to istna kopalnia pomysłów na prezent.

Już nie dzieci, ale jeszcze nie dorośli – młodzież.
Wybór prezentu dla nastolatka może stanowić nie lada wyzwanie. Z pewnością trafionym pomysłem okażą się kosmetyki, ale może także ciekawa gra planszowa, których nie brak w STX. Puzzle od 1000 do 4000 elementów to już swego rodzaju wyzwanie – niech nastolatek pokaże, że sprosta wyzwaniu. :) Sprzęt sportowy typu deskorolka lub kubek termiczny ze śmiesznym napisem dla nastolatka będzie idealny. Produkty te w stałej sprzedaży w STX.

STX przy ul. Gen. J. Hallera 63 w Cieszynie to miejsce 1000 pomysłów na prezent dla Twojego dziecka. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się, że wybór idealnego prezentu Mikołajkowego z STX jest łatwiejszy niż Ci się mogło wydawać.
 

Artykuł sponsorowany

źródło: STX
dodał: ES 05-12-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 91komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 288komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 341komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 910komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 263komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1039komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 539komentarzy: 0

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 7611komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!

wyświetleń: 722komentarzy: 0

Zawód: Betrojerinka

13-12-2017 21:00

We wtorek (12.12) na ternie Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie odbyło się spotkanie z Anną Wiatr, autorką książki "Betrojerinki", opowiadającej o życiu polskich opiekunek osób starszych w Niemczech.

wyświetleń: 1135komentarzy: 7
Kontakt z redkacją .