Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1317komentarzy: 0

Idealny prezent na Mikołajki? Odpowiedź jest prosta...

05-12-2017 07:30

Świąteczny okres zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem Mikołajki, a niedługo po nich Święta Bożego Narodzenia. Dla każdego dziecka to czas magiczny, na który czekają cały rok. Spotkanie ze Św. Mikołajem to nie lada przeżycie dla każdego malucha. Chwile pełne obaw, ale zarazem przepełnione ekscytacją i nadzieją. Każde dziecko wie, że Św. Mikołaj ma dla niej/niego super prezent, który jest nagrodą za dobre sprawowanie przez cały rok.

Jeżeli zatem Twój szkrab nie przekazał Ci swojego listu do Św. Mikołaja, w celu wysłania go do odległej i mroźnej Laponii, masz nie lada dylemat jaki prezent będzie dla Twojego dziecka idealny.

Sposobem na rozwiązanie tego dylematu będzie z pewnością wizyta w sklepie STX z siedzibą w Cieszynie, przy ul. Gen. J. Hallera 63. Sklep posiada w swej ofercie ogromną ilość zabawek dla dzieci w każdym wieku, a radość na twarzy Twojego dziecka będzie z pewnością potwierdzeniem dokonania idealnego wyboru.

Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku niemowlęcym wówczas idealnym rozwiązaniem na prezent dla maluszka będzie zabawka wspomagająca jego rozwój. Zabawka taka musi być przede wszystkim bezpieczna. W ofercie STX odnaleźć można szeroki wybór zabawek dla dzieci w wieku 0 – 2 lata. Są to m.in.: grzechotki, gryzaki, zawieszki do łóżeczka czy wózka, zabawki interaktywne, puzzle . Zabawki grają, świecą, bawią i uczą.

Przedszkolak z kolei już dokładnie wie co lubi, co mu się podoba i o jakim prezencie mikołajkowym marzy. Jeśli Twoje dziecko to mały policjant, strażak lub fascynują go samochody i maszyny budowlane wówczas zakup w STX np. tego typu pojazdu lub klocków z posterunkiem policji lub remizą będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Małe dziewczynki z pewnością zachwycą zabawki typu małe kuchenki, żelazka, a także zestawy naczyń, które urozmaicą podwieczorki z lalkami i misiami dostępnymi również w STX. Klocki oraz puzzle idealnie wpasują się w oczekiwania. Dziecko w tym wieku z pewnością ucieszą również różnego rodzaju kolorowanki, wycinanki, wyklejanki. W STX bez najmniejszego problemu znajdziesz coś dla swojego przedszkolaka.

Pierwsze lata szkoły to dla dziecka czas wielu zmian, wzmożonego wysiłku oraz nowych wyzwań i doświadczeń. W tym okresie Twoje dziecko zaczyna żyć własnym życiem. Istotne w tym czasie są rozwój, nauka ale także zabawa. Najlepiej połączyć te elementy w jedną całość. W STX znajdziesz zestawy edukacyjne, które uczą, zestawy kreatywne pobudzające wyobraźnię oraz różnego rodzaju gry edukacyjne wspomagających rozwój Twojego dziecka. Dziecko ucieszy się również z prezentu, które wykorzysta w szkole – kredki, flamastry, pisaki, farbki, itp. Dział z art. szkolno-biurowymi w STX to istna kopalnia pomysłów na prezent.

Już nie dzieci, ale jeszcze nie dorośli – młodzież.
Wybór prezentu dla nastolatka może stanowić nie lada wyzwanie. Z pewnością trafionym pomysłem okażą się kosmetyki, ale może także ciekawa gra planszowa, których nie brak w STX. Puzzle od 1000 do 4000 elementów to już swego rodzaju wyzwanie – niech nastolatek pokaże, że sprosta wyzwaniu. :) Sprzęt sportowy typu deskorolka lub kubek termiczny ze śmiesznym napisem dla nastolatka będzie idealny. Produkty te w stałej sprzedaży w STX.

STX przy ul. Gen. J. Hallera 63 w Cieszynie to miejsce 1000 pomysłów na prezent dla Twojego dziecka. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się, że wybór idealnego prezentu Mikołajkowego z STX jest łatwiejszy niż Ci się mogło wydawać.
 

Artykuł sponsorowany

źródło: STX
dodał: ES 05-12-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

Małżeństwa na medal

21-02-2018 14:00

W 2017 roku w gminie Strumień jubileuszu Złotych Godów doczekały się 22 pary małżeńskie. Jubilaci w raz z władzami gminy z tej okazji spotkali się w sali Widowiskowej przy OSP w Bąkowie.

wyświetleń: 116komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Paweł Stanieczek [zwiastun]

21-02-2018 12:30

Gość Ox.pl - Paweł Stanieczek. O niemieckim obozie w Goleszowie, nieludzkich warunkach i wszechobecnej śmierci. Jacek Porzycki zapytał również o pracę w cementowni, racje żywnościowe i desperację więźniów. Ile ludzi zginęło w podobozie Golleschau? Jak przebiegała ewakuacja obozu? cały reportaż zobaczyć będzie można w niedzielę, 25.02.2018. Zapraszamy!

wyświetleń: 318komentarzy: 0

Odznaczenia dla dawców

21-02-2018 10:40

Oddają bezinteresownie krew od kilkudziesięciu lat. Właśnie odebrali odznaczenia. Ale nie one są dla nich ważne. Najcenniejsze jest bowiem ratowanie życia – mówią.

wyświetleń: 519komentarzy: 0

Działka sprzedana za 2,5 miliona

21-02-2018 09:15

To już szósta sprzedana działka w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej. Do budżetu gminy wpłynie 2,5 miliona złotych z jej sprzedaży.

wyświetleń: 1595komentarzy: 2

Międzyświeć zaprasza na forum

21-02-2018 07:30

Przed nami siedemnasta edycja Forum Rolniczego Ziemi Cieszyńskiej. Wydarzenie wraca na teren szkoły w Międzyświęciu. Odbędzie się  piątek 23 lutego.

wyświetleń: 614komentarzy: 1

Zawodnik WSS Wisła zakończył rywalizację w czołowej ''30''

20-02-2018 21:00

Za nami rywalizacja w kombinacji norweskiej. Rywalizacja, która dostarczyła sporo emocji oraz została zdominowana przez naszych zachodnich sąsiadów. W zawodach wzięli udział reprezentanci Polski, w tym także Paweł Słowiok oraz Adam Cieślar.

wyświetleń: 395komentarzy: 0

Czy powstanie nowa strzelnica w Chybiu?

20-02-2018 19:00

Końcem grudnia 2017 roku Radny Powiatowy Krzysztof Neścior zwrócił się z interpelacją do Zarządu Powiatu Cieszyńskiego o podjęcie aktywnych działań, mających na celu włączenie powiatu cieszyńskiego w projekt budowy strzelnicy powiatowej na terenie gminy Chybie. Działanie takie miałyby zdaniem radnego mieć związek ze zmianą ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego.

wyświetleń: 1252komentarzy: 5

Ostrzejsze kary za znęcanie się na zwierzętami

20-02-2018 18:15

Końcem stycznia bieżącego roku sejm niemalże jednogłośnie przyjął projekt ustawy, zaostrzającej kary dla osób, które znęcają się nad zwierzętami. Na chwilę obecną ustawa musi jeszcze przejść głosowanie w senacie, jednak tam wynik powinien być podobny. Ustawa ma na celu poprawę bezpieczeństwa zwierząt w Polsce. Autorem nowych regulacji jest resort sprawiedliwości.

wyświetleń: 523komentarzy: 0

Bezpieczne koleje

20-02-2018 16:45

PKP Polskie Linie Kolejowe poinformowały na swojej stronie internetowej o szkoleniach pracowników, którym w 2017 roku zostało poddane ponad 27 tysięcy osób. Szkolenia te mają na celu poprawę bezpieczeństwa przejazdów pociągów, są związane z doskonaleniem kwalifikacji obecnych oraz przyszłych kolejarzy – zgodnie ze sławami spółki, ma być to inwestycja w bezpieczną kolej na terenie kraju.

wyświetleń: 553komentarzy: 0

Skoczów - sesja na żywo

20-02-2018 14:55

Na dzisiaj – wtorek 20 lutego, Przewodniczący Skoczowskiej Rady Miejskiej Rajmund Dedio zwołał 37. sesję Rady. Transmisja obraz rozpocznie się o godzinie 15.00.

wyświetleń: 2205komentarzy: 4
Kontakt z redkacją .