Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8018komentarzy: 4

Śmierć na torach

28-11-2017 13:35

Dwóch mężczyzn poniosło wczoraj śmierć na torach w Trzyńcu.
W Trzyńcu na torach zginęło dwóch mężczyzn, Zdjęcie poglądowe, fot.arc.ox.pl W Trzyńcu na torach zginęło dwóch mężczyzn, Zdjęcie poglądowe, fot.arc.ox.pl

Czescy policjanci badają okoliczności tragicznego zdarzenia, jakie miało miejsce wczoraj (27.11) w Trzyńcu. - Pociąg jadący z Trzyńca w kierunku Czeskiego Cieszyna, około godziny siódmej wieczorem, potrącił dwóch mężczyzn o nieznanej tożsamości, którzy według wstępnych informacji mieli zostać poruszać się po torach kolejowych. Niestety, obaj mężczyźni zginęli w następstwie zderzenia – informuje komisarz por. Mgr. Lenka Sikorová z czeskiej policji Kraju Morawskośląskiego.

52-letni maszynista, który prowadził pociąg, był trzeźwy.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: red 28-11-2017 13:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bongo
28-11-2017 22:46
bongo
Najważniejsze że maszynista był trzeżwy.Spadł mi kamień z serca.
rambo11
29-11-2017 00:06
rambo11
Pewnie jakby byl pijany to by byla jego wina , gratulacje umyslu przy pisaniu :)
yamah
30-11-2017 10:55
yamah
A ja mam pytanie za 100 pkt.
Ciekawe czy ktoś wie gdzie zrobione jest to powyższe zdjęcie???
Na pewno nie jest to Trzyniec, ani tym bardziej Czeski Cieszyn.
To zdjęcie ma się nijak do treści artykułu, a moja podpowiedź jest taka że jest to w Polsce...
Międzol
01-12-2017 10:02
Międzol
Skoczów ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 79komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 332komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 880komentarzy: 3

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 260komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1022komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 529komentarzy: 0

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 7501komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!

wyświetleń: 711komentarzy: 0

Zawód: Betrojerinka

13-12-2017 21:00

We wtorek (12.12) na ternie Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie odbyło się spotkanie z Anną Wiatr, autorką książki "Betrojerinki", opowiadającej o życiu polskich opiekunek osób starszych w Niemczech.