Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7606komentarzy: 10

Rajd ''Cieszyńska Barbórka''- utrudnienia na drogach (mapy)

23-11-2017 18:25

Już w najbliższy weekend na drogach powiatu cieszyńskiego odbędzie się 43. Rajd Cieszyńska Barbórka. Tradycyjnie już policjanci oraz siły porządkowe organizatora imprezy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników rajdu na drogach dojazdowych i na trasie odcinków specjalnych. W związku z czasowym wyłączeniem z ruchu dróg w rejonie, gdzie zaplanowano odcinki specjalne, należy spodziewać się utrudnień.
Fot: arc. KPP w Cieszynie Fot: arc. KPP w Cieszynie

Inaugurację 43. Rajdu Cieszyńskiej Barbórki zaplanowano 24 listopada w piątek o godz. 20.00 na Rynku w Cieszynie. Natomiast w sobotę załogi będą rywalizować na odcinkach specjalnych w Hażlachu oraz Cisownicy i Lesznej. Całkowita długość rajdu to ponad 206 km, gdzie 47 kilometrów to odcinki specjalne, które będą pokonywane trzykrotnie.

Impreza spowoduje utrudnienia w ruchu w związku z całkowitym zamknięciem dróg na odcinkach specjalnych:                                         

  • OS 1/3/5 Hażlach - odcinek zostanie wyłączony z ruchu w godzinach od 6.30 do 15.30,
  • OS 2/4/6 Cisownica - Leszna Górna - odcinek zostanie wyłączony z ruchu w godzinach od 7.30 do 16.30.

Otwarcie tras po zakończeniu rajdu jest uzależnione od jego przebiegu, wobec czego podane godziny otwarcia dróg mogą ulec zmianie! 

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy będzie czuwać kilkudziesięciu policjantów drogówki i prewencji, a także siły porządkowe zapewnione przez organizatora oraz funkcjonariusze straży pożarnej i pogotowie ratunkowe. Policjanci apelują do osób korzystających z dróg w rejonie trasy rajdu o zachowanie ostrożności i bezwzględne przestrzeganie poleceń osób biorących udział w zabezpieczeniu rajdu.

Zachęcamy do zapoznania się z mapą dróg wyłączonych z ruchu na stronie internetowej organizatora.

Mapy utrudnień:

 

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 23-11-2017 18:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

krokusik
23-11-2017 18:59
krokusik
Impreza powinna sie udać, bo samochody nie będą przeszkadzały rolnikom w Kozokowicach. Widzimy się na OSie.
rudlan
23-11-2017 19:16
rudlan
Wiadomości Ratuszowe informowały , że odbędzie się prolog w Cieszynie. Czyżby burmistrzowi zabrakło odwagi i ratusz nie zgodził się na ten etap?
naiwny
23-11-2017 20:33
naiwny
Grupa chłoptasi bawi sie kosztem spokoju mieszkańców. Wybudujcie sobie tory.
efelinqa
24-11-2017 07:09
efelinqa
JUTRO WIDZIMY SIE O 8 RANO NA POSZCZEGÓLNYCH ODCINKACH !!!! ZABRAĆ FLAGI , DZIECI, WÓZKI, KOLCZATKI ITD . CHODZIMY PO PASACH TAM I Z POWROTEM . sKORO NIE MOŻNA PO DOBROCI WYPLEWIĆ TEJ ZARAZY TO ZROBIMY TO SIŁĄ. TO SĄ DROGI CYWILNE-PUBLICZNE A NIE TORY WYŚCIGOWE !!!!!!!!
driver112
24-11-2017 07:22
driver112
do efelinqa - kup se meter gumy i z rozpędu w pustą makówke, jak nie pomoże to czołowo ze ściana proponuję........
anatol
24-11-2017 09:05
anatol
->driver 112
Suweren ma rację, suweren ma głos i ma prawo do blokowania dróg. Jak nie po dobroci to siłom! I ma 500 co nawet widać na białej rajdówce z głównej fotografii. No chyba, że to auto ma silnik o pojemności 500 cm3 a ten plus to Turbo?
miglanc_7
24-11-2017 09:45
miglanc_7
Zapowiada sie swietny odcinek w Hazlachu, trudny technicznie ale za to widowiskowy. Ul Rudowska, Mysliwska (gdzie nasz mistrz Kajto zaliczyl pare lat temu niezly dzwon ;-)) nie wspominajac o zakrecie kolo Dino. Brawo dla organizatorów. Po wielu chudych latach czeka nas prawdziwa uczta z zawodowcami
tom-81
24-11-2017 11:23
tom-81
Ludzie co wam to przeszkadza ze jezdza i trenuja,mamy mistrza który tez tu trenowal,a moze byloby ich wiecej jakby obywatel polski im wtym pomogl bo na nasz rząd nie ma co liczyc.NIE BLOKOWAC DRÓG,a zakupy zrobić dzisiaj,
STEVEabc
24-11-2017 17:16
STEVEabc
<anatol
....siłom przejadom i wygrajom ten rajd.
krzysztof.mm
24-11-2017 23:02
krzysztof.mm
tom-81
cóż za pytanie, 'co wam przeszkadza' - tak trudno zrozumieć, kiedy komuś drogę do domu odcinają?

jak masz mistrza i cię to cieszy to fajnie - ale na przykład ja i jak widać wielu innych też mam tego mistrza, ale w de
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 89komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 287komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 340komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 909komentarzy: 3

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 263komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1035komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 536komentarzy: 0

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 7589komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!

wyświetleń: 721komentarzy: 0

Zawód: Betrojerinka

13-12-2017 21:00

We wtorek (12.12) na ternie Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie odbyło się spotkanie z Anną Wiatr, autorką książki "Betrojerinki", opowiadającej o życiu polskich opiekunek osób starszych w Niemczech.