Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 19666komentarzy: 10

Śmiertelny wypadek w Górkach

21-11-2017 20:55

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj (21.11) późnym popołudniem w Górkach Wielkich.
W szpitalu zmarł potrącony pieszy. fot. arc ox.pl W szpitalu zmarł potrącony pieszy. fot. arc ox.pl

Około godziny 17.10 w Górkach Wielkich doszło do wypadku. Na ul. Breńskiej 55-letni mieszkaniec Brennej kierujący scanią wraz z naczepą potrącił na jezdni pieszego. Ranny trafił do szpitala. Przed 20.00 starszy mężczyzna zmarł w lecznicy.

Na miejscu pracowali policjanci drogówki, technik kryminalistyki oraz prokurator. Zabezpieczono ślady i przeprowadzono oględziny miejsca wypadku. Trwa ustalanie tożsamości nieżyjącego mężczyzny - informuje podkom. Rafała Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

 

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 21-11-2017 20:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Równo-mierny
22-11-2017 06:28
Równo-mierny
Ostatnio potrącenie za potrąceniem i to często z dramatycznymi konsekwencjami...
SmiechnaSali
22-11-2017 07:41
SmiechnaSali
Tiry z kruszywem wszędzie sieją popłoch na drodze, CB radio - "mobile, mobile czyściutko masz na Wisłę!"...i jazda!!! Na ograniczeniu do 60km/h na obwodnicy Ustronia kierowcy pewnej firmy ze Skoczowa, reguralnie jeżdżącej w kierunku Wisły potrafią wyprzedzać prawidłowo jadących i poganiać jeszcze klaksonem. Okolice Mokate i "dwupasmówka" to istny wyścig na akord tych wozów, warunki im nie straszne, bo wysoko siedzą Ci kierowcy i woda z jezdni podrywana na szyby jako mgiełka osiadająca na szybie niższych osobówek im nie straszne. Policja ich nie ściga, bo za przekroczenie o 20km/h prędkości, to się bloczka wyciągać nie chce ale to 20km/h więcej i 25 ton więcej walcuje potem osobówki i pieszych że skutkiem śmiertelnym. Takich zwłaszcza powinno się ścigać i srogo karać ale to takie ciche chyba przyzwolenie na łamanie przepisów, jak z tymi busami przewożącymi dzieciaki do szkoły! Szkoda.
wieslaw55
22-11-2017 08:11
wieslaw55
SmiechnaSali Popieram twój komentarz nie tylko ta firma z Skoczowa ale inni też , wyjazd z ul kreta w stronę Skoczowa lub Ustronia jest beznadziejny , ograniczenie do 70 km/godz nikogo to nie przeraża , a w tym miejscu policja by napełniła budżet państwa to katastrofa jak popatrzysz na tych kierujących albo cb albo tel przy uchu ! Jeśli to czyta jakiś policjant z patrolu drogowego to zapraszam w to miejsce - już myślimy o antrapie foto radaru albo manekina policianta w tym miejscu to trochę by zaczli reagować może ???
Ustron11
22-11-2017 09:49
Ustron11
Przykre to.
wiesiek@
22-11-2017 10:24
wiesiek@
potwierdzam piracką jazdę ciężarówek na naszych drogach
acd1055
22-11-2017 14:33
acd1055
Ale która firma ze Skoczowa? bo jest ich kilka
JaSza11
22-11-2017 16:34
JaSza11
a gdzie na tej drodze ktoś policję widział po zmroku? no chyba że coś się stanie!
koszor
22-11-2017 16:39
koszor
Jaką policję? Nie jest potrzebna żadna policja. Ja, ty i każdy kierowca mamy być odpowiedzialni i używać auta do przemieszczania się, a nie do pokazywania swojej brawury czy głupoty.
luki11150
22-11-2017 18:43
luki11150
Współczuję kierowcy,pieszy pewnie był na bani a kierowca teraz ma tylko problemy....
skuter66
22-11-2017 19:47
skuter66
Niestety jesteśmy tylko ludźmi i radiowóz na drodze trochę nam przypomina o przepisach i ograniczeniach .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Izabela Tymich

13-12-2017 12:00

Gość Ox.pl - Izabela Tymich. O podboju kosmosu, skoku w dal i dzielnicy gniewu. Jacek Porzycki zapytał również, ile można zarobić na dobrym musicalu i czy Cieszyn jest gotowy na inwazję obcych? Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu.

wyświetleń: 337komentarzy: 0

Śmierć górnika

13-12-2017 10:55

We wtorek (12.12.2017) o godzinie 19:36 w czeskiej kopalni CSM w Stonawie zginął 55-letni polski górnik.

wyświetleń: 1087komentarzy: 1

Cichy zabójca - jak się ustrzec tlenku węgla

13-12-2017 10:00

Silny wiatr, brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, bądź niesprawne piece opałowe, czy piecyki gazowe, często powodują poważne w skutkach zatrucia tlenkiem węgla. Jak tego uniknąć?

wyświetleń: 331komentarzy: 0

Gaz na Targowej

13-12-2017 09:25

Dzisiaj (13.12) tuż przed godziną ósmą strażacy zostali wezwani na ulicę Targową w Skoczowie. Mieszkańcy w jednej z kamienic wyczuwali woń gazu.

wyświetleń: 1588komentarzy: 1

Szańce 1647

13-12-2017 07:30

W czeskich Mostach koło Jabłonkowa miała miejsce kolejna akcja związana z promowaniem odnowy Szańców Jabłonkowskich.  W Gorolskim Centrum Informacji Turystycznej w sobotę 9 grudnia odbyła się premiera filmu „Šance 1647” połączona z wykładem mgr Martina Krůla na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Szańców Jabłonkowskich.

wyświetleń: 353komentarzy: 0

LM: Trzyniec w półfinale!

12-12-2017 21:30

Stalownicy tworzą historię na naszych oczach! Sam awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów był czymś, czego nie udało się jeszcze drużynie z Moraw. Jednak podopieczni Vaclava Varadi na tym nie poprzestali i zameldowali się w najlepszej "4" zespołów z Europy, eliminując dziś (12.12) szwedzkie Brynaes.

wyświetleń: 381komentarzy: 0

O Niepodległości słów kilka...

12-12-2017 20:50

Wczoraj (11.12) rozpoczął się cykl spotkań na temat Niepodległości. Działania te podjęto w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wykład inauguracyjny w Cieszynie wygłosił dr hab. Lech Krzyżanowski z UŚ.

wyświetleń: 339komentarzy: 0

Wideoflesz: Spotkanie opłatkowe spadochroniarzy

12-12-2017 20:45

W sobotę (09.12) w Domu Ludowym Goleszów Równia odbyło się spotkanie opłatkowe XVIII Oddziału Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy.

wyświetleń: 372komentarzy: 0

Cieszyn: ratowali kota

12-12-2017 19:50

Niemal dwie godziny trwała akcja uwalniania kota w Cieszynie, który wszedł do rury drenażowej i nie mógł się wydostać.

wyświetleń: 3105komentarzy: 2

II Rudzickie Seminarium Naukowe - Wendelinaria 2017

12-12-2017 19:45

01 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzicy odbyło się II Rudzickie Seminarium Naukowe – Wendelinaria 2017. Prezentowane przez uczestników wykłady dotykały przestrzeni trzech pojęć : „Lokalne, niepozorne, niewidoczne – na marginaliach społecznych światów”.