Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3540komentarzy: 8

Utrudnienia w Goleszowie!

11-11-2017 15:40

Uwaga na utrudnienia w ruchu w Goleszowie. W niedzielę (12 listopada) odbędzie się tam VI Runda Rajdowego Pucharu Śląska.Uwaga na utrudnienia w ruchu w Goleszowie.
Trening Kajto, fot. UG Goleszów Trening Kajto, fot. UG Goleszów

Jak informują gminne władze, 12 listopada (niedziela) w Goleszowie odbędzie się VI Runda Rajdowego Pucharu Śląska ATM RALLY&RACE GC – 2017 Rajd Goleszowski”. Zawody samochodowe odbędą się na drogach gminnych w Goleszowie Dolnym i Godziszowie. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu na następujących ulicach (i wokół nich): ul. Dworska, Jaworowa, Pod Chełmem, Malownicza, Centralna, Gazdów, Sarnia, Radoniowa, Astrów, Spółdzielcza.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: red 11-11-2017 15:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

agusik85
11-11-2017 17:28
agusik85
Nie mam nic przeciwko rajdom, tylko szkoda że włodarze gminy zapomnieli o tym że po takim rajdzie droga wygląda jak wygląda a mimo wielokrotnych próśb ich wcześniejszej poprawy tak mieli to gdzieś. Ciekawe kto poprawi te lokalne uliczki i tak dziurawe jak ser szwajcarski po tym rajdzie?????
Przepierón
11-11-2017 19:09
Przepierón
Jeszcze wam bando idiotów mało?
https://www.youtube.com/watch?v=UdrZ6N3ZdPw
Moge wam przypomnieć starsze wypadki.
ewrc1318
11-11-2017 20:36
ewrc1318
Witam od dluzszego czasu czytam komentarze pod roznymi artykulami..i sorki za wyrazenie ..ale wiekszego idioty jak "przepieron" tutaj nie ma...ma problem.do wszytkich I wszystkiego...jest najmadrzejszy w kazdym temacie...a tak naprawde jest smutnym desperatem,ktoremu w zyciu pozostala tylko krytyka wszytkich I wszedzie...KOLES JESTES NAPRAWDE DZIWNY...tyle w temacie
Przepierón
11-11-2017 21:23
Przepierón
ewrc1318, nie czytaj moich komentarzy to nie dostaniesz bólu tego czego ci bozia nie dała. Gołym okiem widać, słychać i czuć , że nic nie rozumiesz tekstu. Sorry, ale większego tępego idioty jak ty to na tym skromnym portalu nie ma.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
12-11-2017 08:11
wodz dziewieciu niedzwiedzi
ja na temam przepierona mam tez zdanie wyrobione-- chciałby znac sie na wszystkim ale niestety mu niewychodzi--a wiadomo jak cos jest do wszystkiego to na nic sie to nadaje!juz mamy jednego specjaliste w polsce od wszystkiego taki rysio z nowoczesnej a tu nam wyrasta nastepny !Przepieronku jak bedzie rajd to siedz se w swojej chałpie przykryj sie pierzynką i nasłuchuj czy sie juz skonczyło potem wyjdz z domu wez miotłe i pozamiataj ulice po rajdzie taki przynajmniej pożytek z ciebie bedzie!aha kamizelke se wez zebys był widoczny
koszor
12-11-2017 16:50
koszor
Przepierón- ja rozumiem, że chodzi ci o wypadki, do których dochodzi w trakcie rajdów. Ale zauważ, że rajdowcy są świadomi z jakim ryzykiem ten sport się wiąże. Widzowie natomiast szukają emocji, ale w zasadzie nikt ich nie zmusza tam chodzić.
godziszyn
12-11-2017 20:38
godziszyn
Rajd jak rajd, problemem jest w jaki sposób jest przeprowadzony pod względem organizacyjnym. To było bardzo słabe. Jak tak to ma wyglądać to będzie wam coraz trudniej organizować rajdy. Więcej czekania niż jazdy.
JoiTy
13-11-2017 08:36
JoiTy
Czy w tym chorym kraju nationalistów ktoś oprócz wieców na Placu Piłsudskiego potrafi coś zorganizować? A tak, napad na bank i wyrywanie bankomatów ze ścian.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ślubowanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19-11-2017 10:15

W czwartek (16.11) na terenie Uniwersytetu Śląskiego odbyło się uroczyste ślubowanie nowych członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – w tym roku było to ok. 60 osób. Zgodnie ze statutem UTW, członkiem Uniwersytetu może zostać osoba, która ukończyła 55. Lat, jednak osoba młodsza może zostać tak zwanym członkiem wspierającym – w tym roku z tej możliwości skorzystała jedna osoba.

wyświetleń: 204komentarzy: 0

Nowy, darmowy plac zabaw w Karwinie

19-11-2017 08:15

Wiszące mosty, domki, zjeżdżalnie, wieże – nowy darmowy plac zabaw dla dzieci powstał w Karwinie.

wyświetleń: 815komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

19-11-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 397komentarzy: 0

Norweski triumf w Wiśle

19-11-2017 00:15

Reprezentanci Norwegii okazali się najlepsi w pierwszym drużynowym konkursie Pucharu Świata w sezonie 2017/2018. Johann Andre Forfang, Anders Fannemel, Daniel Andre Tande i Robert Johansson wyprzedzili reprezentantów Polski oraz czwórkę z Austrii. Oba te teamy uplasowały się ex aequo na drugim stopniu podium.

wyświetleń: 387komentarzy: 1

750 lat Skoczowa. Bolesław Noga

18-11-2017 21:30

Jubileusze stanowią okazję, aby na chwilę się zatrzymać, spojrzeć wstecz, podsumować to, co wydarzyło się na przestrzeni lat. Dlatego też wyszliśmy, jako Miejskie Centrum Kultury ''Integrator'', z inicjatywą zadania trzech pytań przed kamerą osobom związanym ze Skoczowem, wyraziście wkomponowanym z racji wielu doświadczeń i pełnionych przez nich ról w lokalną społeczność.

wyświetleń: 320komentarzy: 0

Kopciuszek dla 2-letniego Szymka

18-11-2017 20:15

4 tysiące złotych - tyle datków udało się zebrać wczoraj (17.11) w Szkole Podstawowej w Hażlachu, po spektaklu "Kopciuszek", który został wystawiony przez nauczycieli tej placówki. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz chorego Szymonka Zamarskiego.

wyświetleń: 1615komentarzy: 0

''7 cudów świata i inne budowle'' - wystawa Książnicy Cieszyńskiej

18-11-2017 18:45

W czwartek (16.11) na terenie Książnicy Cieszyńskiej odbył się wernisaż wystawy "Siedem cudów świata i inne słynne budowle". Wystawa składa się z wyeksponowanych, bogato ilustrowanych dzieł, pochodzących z okresu od XVI do XIX w., są to druki ze zbiorów Książnicy Cieszyńskiej. W czasie tworzenia wystawy zwrócono szczególną uwagę nie tylko na siedem cudów świata, ale również na inne budowle, w jakiś sposób warte zapamiętania.

wyświetleń: 211komentarzy: 0

Na żywo: konferencja prasowa

18-11-2017 18:25

Konferencja prasowa po Konkursie drużynowym Pucharu Świata w Wiśle. Polacy ex aequo z drużyną Austrii zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym inaugurującym kolejny sezon Pucharu Świata. Na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentacja Norwegii. Na niedzielę (19.11.2017) zaplanowano konkurs indywidualny. Zobaczymy w nim siedmiu Polaków: Jakuba Wolnego, Aleksandra Zniszczoła, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Stefana Hulę, Macieja Kota i Kamila Stocha.

wyświetleń: 403komentarzy: 0

Cieszyn oczami Dariusza Orszulika

18-11-2017 18:15

Wczoraj (17.11) w galerii na piętrze Księgarni Piastowskiej w Cieszynie miał miejsce wernisaż wystawy Dariusza Orszulika "Cieszyn jest piękny".

wyświetleń: 544komentarzy: 0

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa.