Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3699komentarzy: 8

Utrudnienia w Goleszowie!

11-11-2017 15:40

Uwaga na utrudnienia w ruchu w Goleszowie. W niedzielę (12 listopada) odbędzie się tam VI Runda Rajdowego Pucharu Śląska.Uwaga na utrudnienia w ruchu w Goleszowie.
Trening Kajto, fot. UG Goleszów Trening Kajto, fot. UG Goleszów

Jak informują gminne władze, 12 listopada (niedziela) w Goleszowie odbędzie się VI Runda Rajdowego Pucharu Śląska ATM RALLY&RACE GC – 2017 Rajd Goleszowski”. Zawody samochodowe odbędą się na drogach gminnych w Goleszowie Dolnym i Godziszowie. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu na następujących ulicach (i wokół nich): ul. Dworska, Jaworowa, Pod Chełmem, Malownicza, Centralna, Gazdów, Sarnia, Radoniowa, Astrów, Spółdzielcza.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: red 11-11-2017 15:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

agusik85
11-11-2017 17:28
agusik85
Nie mam nic przeciwko rajdom, tylko szkoda że włodarze gminy zapomnieli o tym że po takim rajdzie droga wygląda jak wygląda a mimo wielokrotnych próśb ich wcześniejszej poprawy tak mieli to gdzieś. Ciekawe kto poprawi te lokalne uliczki i tak dziurawe jak ser szwajcarski po tym rajdzie?????
Przepierón
11-11-2017 19:09
Przepierón
Jeszcze wam bando idiotów mało?
https://www.youtube.com/watch?v=UdrZ6N3ZdPw
Moge wam przypomnieć starsze wypadki.
ewrc1318
11-11-2017 20:36
ewrc1318
Witam od dluzszego czasu czytam komentarze pod roznymi artykulami..i sorki za wyrazenie ..ale wiekszego idioty jak "przepieron" tutaj nie ma...ma problem.do wszytkich I wszystkiego...jest najmadrzejszy w kazdym temacie...a tak naprawde jest smutnym desperatem,ktoremu w zyciu pozostala tylko krytyka wszytkich I wszedzie...KOLES JESTES NAPRAWDE DZIWNY...tyle w temacie
Przepierón
11-11-2017 21:23
Przepierón
ewrc1318, nie czytaj moich komentarzy to nie dostaniesz bólu tego czego ci bozia nie dała. Gołym okiem widać, słychać i czuć , że nic nie rozumiesz tekstu. Sorry, ale większego tępego idioty jak ty to na tym skromnym portalu nie ma.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
12-11-2017 08:11
wodz dziewieciu niedzwiedzi
ja na temam przepierona mam tez zdanie wyrobione-- chciałby znac sie na wszystkim ale niestety mu niewychodzi--a wiadomo jak cos jest do wszystkiego to na nic sie to nadaje!juz mamy jednego specjaliste w polsce od wszystkiego taki rysio z nowoczesnej a tu nam wyrasta nastepny !Przepieronku jak bedzie rajd to siedz se w swojej chałpie przykryj sie pierzynką i nasłuchuj czy sie juz skonczyło potem wyjdz z domu wez miotłe i pozamiataj ulice po rajdzie taki przynajmniej pożytek z ciebie bedzie!aha kamizelke se wez zebys był widoczny
koszor
12-11-2017 16:50
koszor
Przepierón- ja rozumiem, że chodzi ci o wypadki, do których dochodzi w trakcie rajdów. Ale zauważ, że rajdowcy są świadomi z jakim ryzykiem ten sport się wiąże. Widzowie natomiast szukają emocji, ale w zasadzie nikt ich nie zmusza tam chodzić.
godziszyn
12-11-2017 20:38
godziszyn
Rajd jak rajd, problemem jest w jaki sposób jest przeprowadzony pod względem organizacyjnym. To było bardzo słabe. Jak tak to ma wyglądać to będzie wam coraz trudniej organizować rajdy. Więcej czekania niż jazdy.
JoiTy
13-11-2017 08:36
JoiTy
Czy w tym chorym kraju nationalistów ktoś oprócz wieców na Placu Piłsudskiego potrafi coś zorganizować? A tak, napad na bank i wyrywanie bankomatów ze ścian.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 359komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.

wyświetleń: 321komentarzy: 0

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 366komentarzy: 0

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

wyświetleń: 1153komentarzy: 1

ZSGH najlepsze na Śląsku

16-01-2018 09:15

Ranking Liceów i Techników Perspektywy to lista szkół, których uczniowie osiągają szczególne sukcesy, zarówno jeżeli chodzi o wyniki maturalne, jak i o udział w olimpiadach, czy też o wyniki egzaminów zawodowych (w przypadku rankingu techników). Został już ogłoszony ranking najlepszych szkół w edycji Perspektywy 2018, w którym bardzo wysoko uplasował się Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Opłaty za wjazd do miast

16-01-2018 07:30

W związku ze zmianami w prawie, w przeciągu najbliższych lat, a może nawet miesięcy kierowcy mogą się bardzo zdziwić. Wszystko za sprawą faktu, że rząd przyjął projekt ustawy, zakładającej możliwość pobierania opłat za wjazd do centrów miast. O tym, czy kierowcy zapłacą za dojazd do centrum określonego miasta nawet 30 zł mają zadecydować samorządy terytorialne.

wyświetleń: 2694komentarzy: 1

''Melodie Świata'' z podziękowaniami

15-01-2018 23:25

Wczoraj (14.01) w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbył się Koncert Noworoczny  "Melodie Świata". To inaugurujące rok 2018 spotkanie było okazją do podziękowań lokalnym firmom i instytucjom, które współpracują z Miastem Wisła.

wyświetleń: 599komentarzy: 0

Drugie zwycięstwo, w tym roku, odnieśli cieszyńscy tenisiści

15-01-2018 23:21

Tenisiści stołowi Fundacji Talent Sferawent Cieszyn mają za sobą przedostatni mecz pierwszej rundy. Wczoraj (15.01) odnieśli dwunaste (w czternastu meczach) zwycięstwo w tym sezonie.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Ponad 117 tys. zł zebrano w Cieszynie

15-01-2018 19:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała wczoraj (14.01) w Cieszynie. Zbiórce publicznej towarzyszyły liczne atrakcje. Cieszyński Sztab 26. Finału WOŚP postawił m.in. na koncerty, zajęcia dla najmłodszych, licytacje i wydarzenia sportowe. Nie zabrakło również cieszącego się dużym zainteresowaniem morsowania na cieszyńskim Rynku.

wyświetleń: 1961komentarzy: 1

Intymny i kameralny koncert Johna Portera

15-01-2018 18:00

W sobotę (13.01) we wnętrzach cieszyńskiego Browaru Zamkowego odbył się koncert walijskiego muzyka, kompozytora i tekściarza Johna Portera. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z artystą.