Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5297komentarzy: 7

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.
zdjęcie poglądowe zdjęcie poglądowe

W policyjnych systemach informatycznych nie odnotowano zgłoszenia zgubienia telefonu ani kradzieży.

Właściciel może odebrać telefon w siedzibie Komisariatu Policji w Skoczowie przy ul. Rzecznej 7A, tel. 33 856 36 10.

Warunkiem jednak będzie określenie wyglądu telefonu, jego cech charakterystycznych oraz okoliczności w jakich doszło do zagubienia jak również przedstawienie dokumentów potwierdzających własność.

red./mat. pras.

źródło: OX.PL
dodał: red. 19-10-2017 13:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Oti
19-10-2017 20:29
Oti
Każdegodnia ktoś gubi telefony i policja raczej nie znajduje się odnajdywaniem właścicieli. Wydaje mi się że telefon zawierał jakieś dane lub coś podobnego i niezgodnego z prawem ,że policja tak pilnie poszukuje właściciela i o którego znalezieniu piszą inne portale w tym ox.pl
p.h.u.rick
19-10-2017 20:41
p.h.u.rick
Ten portal schodzi na psy. Po co komu taki temat. Ja dzisiaj puściłem bąka. Czy śmierdziało mocno? Może ktoś się tym zainteresuje. W końcu zatrułem środowisko. Redaktorzy! Proszę Was ogarnijcie się !!!
Migacz
19-10-2017 20:43
Migacz
Nie koniecznie. U nas zgubiony telefon to wydarzenie tygodnia.Policja postawiona na nogi, portale i gazety się rozpisują. Napięcie rośnie. Czy odezwie się właściciel? Czy osoba ta na tyle szczegółowo opisze zgubę, żeby mogła ją odzyskać? A może zgłosi się po odbiór jakiś nieuczciwy obywatel... teraz blok reklamowy ... a po nim ... ciąg dalszy w następnym odcinku :)
Ki-koker
19-10-2017 21:12
Ki-koker
Wystarczy, by 'mondry' policjant wybrał z kontaktów telefonu parą numerów. np. Misiek, Żabcia, Władek, czy Podlek i zadzwonili do nich. Oni by od razu wskazali właściciela.
OWCZARZY1
19-10-2017 21:17
OWCZARZY1
TO PO CO KAŻDY TELEFON JEST ZAREJESTROWANY ??? PROBLEM ZDOBYĆ DANE WŁAŚCICIELA ??? CIEKAWE !!!
Przepierón
19-10-2017 22:15
Przepierón
Niestety, ale portal ox nie podał bardzo ważnego szczegółu a beskidzka24 go podała.
"Aparat marki samsung - zablokowany i bez karty SIM"
Tutaj podają tylko szczegółowo gdzie klęczeć przed wielebnym można jak chcecie się czegoś więcej dowiedzieć to gdzie indziej.
jo.papuga
20-10-2017 11:11
jo.papuga
Tyn telefon je zepsuty i jo go wyciepnoł. Do łba bi mi jednak nie wpadło że bydzie z tego aż tako afera. A po mandat za zaśmiecani na pewno nie pujdym...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Opłaty za wjazd do miast

16-01-2018 07:30

W związku ze zmianami w prawie, w przeciągu najbliższych lat, a może nawet miesięcy kierowcy mogą się bardzo zdziwić. Wszystko za sprawą faktu, że rząd przyjął projekt ustawy, zakładającej możliwość pobierania opłat za wjazd do centrów miast. O tym, czy kierowcy zapłacą za dojazd do centrum określonego miasta nawet 30 zł mają zadecydować samorządy terytorialne.

wyświetleń: 433komentarzy: 0

''Melodie Świata'' z podziękowaniami

15-01-2018 23:25

Wczoraj (14.01) w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbył się Koncert Noworoczny  "Melodie Świata". To inaugurujące rok 2018 spotkanie było okazją do podziękowań lokalnym firmom i instytucjom, które współpracują z Miastem Wisła.

wyświetleń: 328komentarzy: 0

Drugie zwycięstwo, w tym roku, odnieśli cieszyńscy tenisiści

15-01-2018 23:21

Tenisiści stołowi Fundacji Talent Sferawent Cieszyn mają za sobą przedostatni mecz pierwszej rundy. Wczoraj (15.01) odnieśli dwunaste (w czternastu meczach) zwycięstwo w tym sezonie.

wyświetleń: 122komentarzy: 0

Ponad 117 tys. zł zebrano w Cieszynie

15-01-2018 19:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała wczoraj (14.01) w Cieszynie. Zbiórce publicznej towarzyszyły liczne atrakcje. Cieszyński Sztab 26. Finału WOŚP postawił m.in. na koncerty, zajęcia dla najmłodszych, licytacje i wydarzenia sportowe. Nie zabrakło również cieszącego się dużym zainteresowaniem morsowania na cieszyńskim Rynku.

wyświetleń: 1525komentarzy: 1

Intymny i kameralny koncert Johna Portera

15-01-2018 18:00

W sobotę (13.01) we wnętrzach cieszyńskiego Browaru Zamkowego odbył się koncert walijskiego muzyka, kompozytora i tekściarza Johna Portera. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z artystą. 

wyświetleń: 661komentarzy: 2

Ustroń: Inauguracja akcji ''Bezpieczne ferie''

15-01-2018 17:55

W niedzielę 15.01.2018  w Ustroniu na stoku Czantorii, cieszyńscy policjanci zainaugurowali akcję "Bezpieczne ferie 2018".

wyświetleń: 399komentarzy: 0

Starostowie o zdrowiu

15-01-2018 17:30

Na zaproszenie Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego. W posiedzeniu wziął udział Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, który podziękował starostom za dotychczasową współpracę.

wyświetleń: 642komentarzy: 0

Trójwieś: ''Szlachetna paczka Gala''

15-01-2018 16:30

„Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś...”

wyświetleń: 602komentarzy: 0

Spotkanie opłatkowe KGW Pozgwizdów

15-01-2018 16:00

W sobotę (13.01) na terenie sali w OSP Pogwizdów odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Gospodyń Wiejskich z Pogwizdowa. Była to okazja aby podsumować ubiegły rok i rozpocząć planowanie kolejnego, a także aby spędzić wspólnie czas, pobawić się i zaśpiewać najpiękniejsze lokalne kolędy.

wyświetleń: 543komentarzy: 0

Z wygraną jubileusz

15-01-2018 14:55

To będzie wyjątkowy rok dla Chóru Towarzystwa Śpiewaczego Lutnia im. Jana Orszulika ze Strumienia. Zespół świętuje bowiem 100 lat istnienia. Nowy rok rozpoczął się szczęśliwie, grupa znalazła się w gronie laureatów Tyskich Wieczorów Kolędowych!