Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5107komentarzy: 7

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.
zdjęcie poglądowe zdjęcie poglądowe

W policyjnych systemach informatycznych nie odnotowano zgłoszenia zgubienia telefonu ani kradzieży.

Właściciel może odebrać telefon w siedzibie Komisariatu Policji w Skoczowie przy ul. Rzecznej 7A, tel. 33 856 36 10.

Warunkiem jednak będzie określenie wyglądu telefonu, jego cech charakterystycznych oraz okoliczności w jakich doszło do zagubienia jak również przedstawienie dokumentów potwierdzających własność.

red./mat. pras.

źródło: OX.PL
dodał: red. 19-10-2017 13:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Oti
19-10-2017 20:29
Oti
Każdegodnia ktoś gubi telefony i policja raczej nie znajduje się odnajdywaniem właścicieli. Wydaje mi się że telefon zawierał jakieś dane lub coś podobnego i niezgodnego z prawem ,że policja tak pilnie poszukuje właściciela i o którego znalezieniu piszą inne portale w tym ox.pl
p.h.u.rick
19-10-2017 20:41
p.h.u.rick
Ten portal schodzi na psy. Po co komu taki temat. Ja dzisiaj puściłem bąka. Czy śmierdziało mocno? Może ktoś się tym zainteresuje. W końcu zatrułem środowisko. Redaktorzy! Proszę Was ogarnijcie się !!!
Migacz
19-10-2017 20:43
Migacz
Nie koniecznie. U nas zgubiony telefon to wydarzenie tygodnia.Policja postawiona na nogi, portale i gazety się rozpisują. Napięcie rośnie. Czy odezwie się właściciel? Czy osoba ta na tyle szczegółowo opisze zgubę, żeby mogła ją odzyskać? A może zgłosi się po odbiór jakiś nieuczciwy obywatel... teraz blok reklamowy ... a po nim ... ciąg dalszy w następnym odcinku :)
Ki-koker
19-10-2017 21:12
Ki-koker
Wystarczy, by 'mondry' policjant wybrał z kontaktów telefonu parą numerów. np. Misiek, Żabcia, Władek, czy Podlek i zadzwonili do nich. Oni by od razu wskazali właściciela.
OWCZARZY1
19-10-2017 21:17
OWCZARZY1
TO PO CO KAŻDY TELEFON JEST ZAREJESTROWANY ??? PROBLEM ZDOBYĆ DANE WŁAŚCICIELA ??? CIEKAWE !!!
Przepierón
19-10-2017 22:15
Przepierón
Niestety, ale portal ox nie podał bardzo ważnego szczegółu a beskidzka24 go podała.
"Aparat marki samsung - zablokowany i bez karty SIM"
Tutaj podają tylko szczegółowo gdzie klęczeć przed wielebnym można jak chcecie się czegoś więcej dowiedzieć to gdzie indziej.
jo.papuga
20-10-2017 11:11
jo.papuga
Tyn telefon je zepsuty i jo go wyciepnoł. Do łba bi mi jednak nie wpadło że bydzie z tego aż tako afera. A po mandat za zaśmiecani na pewno nie pujdym...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

#mamczasrozmawiac

19-11-2017 19:00

Wystartowała kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

wyświetleń: 213komentarzy: 1

Stalownicy w kratkę

19-11-2017 18:15

Pewne zwycięstwo ze Zlinem oraz porażka ze Spartą. Tak wyglądał ten weekend w wykonaniu hokeistów HC Oceláři Třinec.

wyświetleń: 174komentarzy: 0

Wysokie zwycięstwo Chybianek!

19-11-2017 18:00

Tenisistki stołowe RKS-u Cukrownik Oka Chybie wywiązały się wczoraj (18.11.2017) z roli faworytek i nie dały większych szans łodziankom, pokonując je 8:2.

wyświetleń: 257komentarzy: 0

Najmłodsi stela 90/615/2017

19-11-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2317komentarzy: 0

Prezydent odebrał medal

19-11-2017 14:35

Ks. Jan Byrt, proboszcz ewangelickiej parafii w Szczyrku wręczył dzisiaj przed południem (19.11) prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie okolicznościowy medal. Związany jest on z jubileuszem 500 lat Reformacji.

wyświetleń: 2207komentarzy: 3

Koncert Życzeń Stela

19-11-2017 12:25

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

wyświetleń: 720komentarzy: 0

Ślubowanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19-11-2017 10:15

W czwartek (16.11) na terenie Uniwersytetu Śląskiego odbyło się uroczyste ślubowanie nowych członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – w tym roku było to ok. 60 osób. Zgodnie ze statutem UTW, członkiem Uniwersytetu może zostać osoba, która ukończyła 55. Lat, jednak osoba młodsza może zostać tak zwanym członkiem wspierającym – w tym roku z tej możliwości skorzystała jedna osoba.

wyświetleń: 1154komentarzy: 0

Nowy, darmowy plac zabaw w Karwinie

19-11-2017 08:15

Wiszące mosty, domki, zjeżdżalnie, wieże – nowy darmowy plac zabaw dla dzieci powstał w Karwinie.

wyświetleń: 2121komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

19-11-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 657komentarzy: 1

Norweski triumf w Wiśle

19-11-2017 00:15

Reprezentanci Norwegii okazali się najlepsi w pierwszym drużynowym konkursie Pucharu Świata w sezonie 2017/2018. Johann Andre Forfang, Anders Fannemel, Daniel Andre Tande i Robert Johansson wyprzedzili reprezentantów Polski oraz czwórkę z Austrii. Oba te teamy uplasowały się ex aequo na drugim stopniu podium.