Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11655komentarzy: 7

Potrącił i uciekł!

10-10-2017 11:30

Nieznany kierowca potrącił wczoraj na pasach 86-letnią kobietę. Staruszka prawidłowo przechodziła przez przejście.

Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji, wczoraj (9 października) na ulicy Bielskiej, tuż przy Szpitalu Śląskim doszło do potrącenia pieszej. - Kobieta w prawidłowy sposób przechodziła po przejściu dla pieszych. W pewnym momencie najechał na nią samochód osobowy. Kierowca nie zatrzymał się i nie pomógł poszkodowanej kobiecie. Została ona ranna, z urazem głowy i biodra trafiła do szpitala.
Policja prosi świadków tego zdarzenia o kontakt. - Mamy nadzieję, że ktoś coś zapamiętał, kolor pojazdu, markę, czy numer rejestracyjny. Przeglądamy również system monitoringu szpitala. Liczymy na to, że któraś z kamer uchwyciła sprawcę– – dodaje rzecznik.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 10-10-2017 11:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
10-10-2017 12:29
[konto zostało usunięte]
Prawdopodobnie była to posklejana BMW-ica, a w środku rozbrzmiewała hip-hopowa muzyczka.
Przepierón
10-10-2017 18:21
Przepierón
Jak siedzi komuś na zderzaku to wielki hojrak a jak coś wybyrani to tchórz ucieka.
holo102
10-10-2017 20:20
holo102
W internecie wielki CHojrak, a jakby mu dać sprawdzian z polskiego to by analfabeta uciekł xD hahaha
Przepierón
10-10-2017 20:26
Przepierón
Chojrak to sie godo w Sosnowcu gorolu a u nos hojrak.
STEVEabc
11-10-2017 06:51
STEVEabc
Co-----nie lubisz ludzi zza Brennicy?
Volvik
11-10-2017 12:16
Volvik
Widzę że właściciele Daewoo Tico i Fiatów Cinquecento już wiedzą kto jest sprawcą tego wypadku. Żenada....
Równie dobrze mógł to być miłośnik waszych wozów, ślepy i głuchy dziadek, który nawet nie zauważył że kogoś potrącił.
PS. ...a może to była po prostu baba??? ...większość z nich w sytuacjach stresujących ma skłonności do zachowań irracjonalnych... i może stąd ta ucieczka.
kolo129b
14-10-2017 11:34
kolo129b
pfff
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kto czyta książki, żyje podwójnie

14-12-2017 21:00

14 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP im. "Trzech Braci" w Hażlachu odbył się VI Powiatowy Konkurs Czytelniczy zorganizowany pod hasłem "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VII szkół podstawowych Powiatu Cieszyńskiego.  Przedmiotem zmagań była powieść Hanny Ożogowskiej pt. "Za minutę pierwsza miłość".

wyświetleń: 106komentarzy: 0

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 171komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 427komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 466komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 1146komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 288komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1217komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 600komentarzy: 1

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 8403komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!