Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9878komentarzy: 6

Pożar drukarni

14-09-2017 18:35

Jak poinformował portal ox.pl st. asp. Tomasz Pszczółka, pełniący obowiązki rzecznika prasowego policji, w Cieszynie doszło do pożaru drukarni.
Miejscami w związku z pożarem mogą być utrudnienia w ruchu drogowym. Fot: KPP w Cieszynie Miejscami w związku z pożarem mogą być utrudnienia w ruchu drogowym. Fot: KPP w Cieszynie

Pożar wybuchł dziś (14.09.2017) ok. godz. 16:00 w budynku starej drukarni przy ulicy Schodowej w Cieszynie. W rejonie pożaru nastąpiły utrudnienia w ruchu. 


(red)

źródło: b. d.
dodał: CR 14-09-2017 18:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

elkat
14-09-2017 18:57
elkat
Według mnie zdarzenie miało miejsce ok. godz. 17.00, a nie ok. 16.00
[konto zostało usunięte]
14-09-2017 19:59
[konto zostało usunięte]
czy coś wiadomo więcej?
zuffi
14-09-2017 21:53
zuffi
Dokładnie po 17ej.?????
ciesz
15-09-2017 05:43
ciesz
Parę minut 17 - tej to już wozy strażackie zaczęły się zjeżdżać!!!!!
lk-1981
15-09-2017 17:06
lk-1981
Z artykułu wynika, że w chwili obecnej mija doba i akcja gaśnicza cały czas trwa.
rafal346
15-09-2017 19:53
rafal346
Jestem najemcą z jednych lokali w tym budynku. Dziwię sie że po 8 latach prowadzenia działalności pojawiła się taka sytuacja. Zmienił sie właściciel i wszyscy z stamtąd odchodzimy. Zapewne zaprószył ogień by resztę najemców usunąć. Wzięli kredyt na swoją firmę, teraz chcą drukarnie zastawić pod bank. Ale pewnie mało kasy mają to muszą kombinować. Drukarnie wykupiła firma sferawent. Więc dziękuję im bez ich umowy za dalszą współpracę
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 39komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 295komentarzy: 0

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 486komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 3316komentarzy: 5

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 303komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 604komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3102komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.

wyświetleń: 878komentarzy: 0

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 766komentarzy: 1

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem