Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9690komentarzy: 6

Pożar drukarni

14-09-2017 18:35

Jak poinformował portal ox.pl st. asp. Tomasz Pszczółka, pełniący obowiązki rzecznika prasowego policji, w Cieszynie doszło do pożaru drukarni.
Miejscami w związku z pożarem mogą być utrudnienia w ruchu drogowym. Fot: KPP w Cieszynie Miejscami w związku z pożarem mogą być utrudnienia w ruchu drogowym. Fot: KPP w Cieszynie

Pożar wybuchł dziś (14.09.2017) ok. godz. 16:00 w budynku starej drukarni przy ulicy Schodowej w Cieszynie. W rejonie pożaru nastąpiły utrudnienia w ruchu. 


(red)

źródło: b. d.
dodał: CR 14-09-2017 18:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

elkat
14-09-2017 18:57
elkat
Według mnie zdarzenie miało miejsce ok. godz. 17.00, a nie ok. 16.00
[konto zostało usunięte]
14-09-2017 19:59
[konto zostało usunięte]
czy coś wiadomo więcej?
zuffi
14-09-2017 21:53
zuffi
Dokładnie po 17ej.?????
ciesz
15-09-2017 05:43
ciesz
Parę minut 17 - tej to już wozy strażackie zaczęły się zjeżdżać!!!!!
lk-1981
15-09-2017 17:06
lk-1981
Z artykułu wynika, że w chwili obecnej mija doba i akcja gaśnicza cały czas trwa.
rafal346
15-09-2017 19:53
rafal346
Jestem najemcą z jednych lokali w tym budynku. Dziwię sie że po 8 latach prowadzenia działalności pojawiła się taka sytuacja. Zmienił sie właściciel i wszyscy z stamtąd odchodzimy. Zapewne zaprószył ogień by resztę najemców usunąć. Wzięli kredyt na swoją firmę, teraz chcą drukarnie zastawić pod bank. Ale pewnie mało kasy mają to muszą kombinować. Drukarnie wykupiła firma sferawent. Więc dziękuję im bez ich umowy za dalszą współpracę
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa. 

wyświetleń: 41komentarzy: 0

XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

18-11-2017 15:00

W czwartek 16 listopada 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – eliminacje.

wyświetleń: 102komentarzy: 0

Strażnicy kontrolowali niewidzialnych

18-11-2017 13:40

Niewidzialni piesi i rowerzyści. Jak to możliwe? Bez właściwych odblasków na nieoświetlonej drodze wieczorem jesteśmy praktycznie niewidoczni. Właśnie takich pieszych i rowerzystów wyłapywali czeskocieszyńscy strażnicy miejscy podczas akcji „Zmierzch”.

wyświetleń: 515komentarzy: 0

Zgłoś swoje drzewo

18-11-2017 12:40

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to propozycja dla wszystkich miłośników przyrody. Zwraca uwagę na drzewa i ich historie jako ważne elementy dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, które powinniśmy cenić i chronić. To także doskonała okazja do promocji swojej miejscowości oraz integracji lokalnej społeczności. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2018 czekamy do końca listopada.

wyświetleń: 348komentarzy: 0

Na żywo: Silesia Cup

18-11-2017 11:50

W sobotę 18 listopada na kompleksie małych skoczni narciarskich w centrum Wisły odbywają się zawody Silesia CUP w skokach narciarskich na igelicie dzieci i młodzieży.

wyświetleń: 356komentarzy: 0

1,9 mln zł na strażnicę

18-11-2017 11:35

1,9 mln zł – tyle ma kosztować rozbudowa strażnicy OSP w Grodźcu. Budynek będzie dwukrotnie większy.

wyświetleń: 331komentarzy: 0

Pamiętają o poległych Polakach

18-11-2017 10:00

Dawna Karwina, choć już praktycznie nie istnieje, nadal pozostaje w pamięci jej byłych mieszkańców oraz w pamięci ich potomków. Również Polacy polegli w czasie wojny mogą tam liczyć na pamięć.

wyświetleń: 216komentarzy: 0

Skoczkowie w strefie kibica!

18-11-2017 07:00

Za nami pierwszy dzień sportowych zmagań na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince. Tysiące osób na skoczni kibicowało zawodnikom. Setki osób bawiło się także w wiślańskiej strefie kibica.

wyświetleń: 850komentarzy: 0

Zaszczytne odznaczenie dla Siostry Jadwigi

17-11-2017 21:00

Wczoraj (16.11) po spektaklu ''Gość Oczekiwany'', odbyła się uroczystość podczas której uhonorowano odznaką ''Zasłużony/a dla Kultury Polskiej'' siostrę Jadwigę Wyrozumską. Zobacz relację z tego wydarzenia.

wyświetleń: 1228komentarzy: 7

To nic nie kosztuje, dla innych znaczy bardzo dużo

17-11-2017 19:30

Historię pana Marka Kamieńskiego poznaliście pół roku temu. Mieszkaniec Puńcowa, ratownik górniczy, zapadł na przewlekłą białaczkę. Równolegle z działaniami lekarzy, działali też jego znajomi. Na Śląsku Cieszyńskim udało się zorganizować dużą akcję zbierania dawców przeszczepów.