Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9017komentarzy: 6

Pożar drukarni

14-09-2017 18:35

Jak poinformował portal ox.pl st. asp. Tomasz Pszczółka, pełniący obowiązki rzecznika prasowego policji, w Cieszynie doszło do pożaru drukarni.
Miejscami w związku z pożarem mogą być utrudnienia w ruchu drogowym. Fot: KPP w Cieszynie Miejscami w związku z pożarem mogą być utrudnienia w ruchu drogowym. Fot: KPP w Cieszynie

Pożar wybuchł dziś (14.09.2017) ok. godz. 16:00 w budynku starej drukarni przy ulicy Schodowej w Cieszynie. W rejonie pożaru nastąpiły utrudnienia w ruchu. 


(red)

źródło: b. d.
dodał: CR 14-09-2017 18:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

elkat
14-09-2017 18:57
elkat
Według mnie zdarzenie miało miejsce ok. godz. 17.00, a nie ok. 16.00
camel1
14-09-2017 19:59
camel1
czy coś wiadomo więcej?
zuffi
14-09-2017 21:53
zuffi
Dokładnie po 17ej.?????
ciesz
15-09-2017 05:43
ciesz
Parę minut 17 - tej to już wozy strażackie zaczęły się zjeżdżać!!!!!
lk-1981
15-09-2017 17:06
lk-1981
Z artykułu wynika, że w chwili obecnej mija doba i akcja gaśnicza cały czas trwa.
rafal346
15-09-2017 19:53
rafal346
Jestem najemcą z jednych lokali w tym budynku. Dziwię sie że po 8 latach prowadzenia działalności pojawiła się taka sytuacja. Zmienił sie właściciel i wszyscy z stamtąd odchodzimy. Zapewne zaprószył ogień by resztę najemców usunąć. Wzięli kredyt na swoją firmę, teraz chcą drukarnie zastawić pod bank. Ale pewnie mało kasy mają to muszą kombinować. Drukarnie wykupiła firma sferawent. Więc dziękuję im bez ich umowy za dalszą współpracę
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najlepsi sportowcy 2016 roku nagrodzeni

22-09-2017 22:15

Wczoraj (21.09) w Starostwie Powiatowym w Cieszynie doceniono najlepszych sportowców 2016 roku z powiatu cieszyńskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Kajetan Kajetanowicz, Mateusz Malina, Janusz Rokicki, Dominik Bury, Katarzyna Wąsek oraz Małgorzata Błaszczyk. Przyznano także wyróżnienia oraz pogratulowano szkołom i gminom, które odniosły znaczące sukcesy we współzawodnictwie sportowym.

wyświetleń: 203komentarzy: 0

Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki w Cieszynie

22-09-2017 20:55

W tym roku główne obchody Światowego Dnia Turystyki miały miejsce w Cieszynie. W związku z tym wydarzeniem wczoraj (21.09) odbyła się konferencja, której tematem była marka turystyczna.

wyświetleń: 148komentarzy: 0

Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, trasa 35): Ostrawica Śląska granica (2) (północ)

22-09-2017 19:20

Zaginione osady, zagubione w lesie ślady po gródkach i warowniach, malownicze zameczki i dwory - Daniel Pipień zaprasza nas na wycieczkę wzdłuż Ostrawicy do ujścia.

wyświetleń: 327komentarzy: 0

Tajemnicza Sycylia - prelekcja Jana Żurka

22-09-2017 17:50

W środę (21.09) na ternie Dyskusyjnego Klubu Propozycji Pogórze (ul. Kossak 6 w Cieszynie) miała miejsce prelekcja Jana Żurka, dotyczące podróży na włoską wyspę Sycylię – Jak powiedział Goethe „Kto był we Włoszech, ale nie odwiedził Sycylii, w rzeczywistości nie zna Włoch” – cytował prowadzący w czasie prelekcji.

wyświetleń: 459komentarzy: 0

Będzie siłownia w Pruchnej

22-09-2017 16:35

Udało się pozyskać dofinansowanie na budowę siłowni zewnętrznej przy Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej.

wyświetleń: 353komentarzy: 0

Potrzebujesz pilnie gotówki ale jesteś w BIK? Jest na to rozwiązanie!

22-09-2017 15:00

Biuro Informacji Kredytowej, w skrócie BIK, to prawdziwy postrach pożyczkobiorców. To właśnie w nim banki i instytucje finansowe sprawdzają swoich klientów, którzy chcą u nich zaciągnąć kredyt lub pożyczkę.

wyświetleń: 896komentarzy: 0

Czytómy po naszymu!

22-09-2017 14:00

Już w niedzielę, 24 września (niedziela) w gmachu Książnicy Cieszyńskiej w Cieszynie odbędzie się IV Cieszyński Maraton Czytania Tekstów Gwarowych.

wyświetleń: 575komentarzy: 0

Trzyniec lepszy od wicemistrza

22-09-2017 12:35

Podopieczni Václava Varaďy podnieśli się po ostatniej porażce z Hradcem Králové i pokonali Bílí Tygři Liberec, 5:2. Po czterdziestu minutach był remis, ale gospodarze świetnie zagrali w trzeciej tercji i trzy punkty zostają na Morawach.

wyświetleń: 255komentarzy: 0

Piłkarski weekend przed nami (21.09.2017) - aktualizacja

22-09-2017 10:50

Ten piłkarski weekend zapowiada się emocjonująco. W Skoczowie dojdzie do derbów powiatu. Natomiast A klasę czeka pojedynek beniaminków, z których jeden aktualnie przewodzi tabeli.

wyświetleń: 769komentarzy: 0

Rajd! Uwaga na utrudnienia!

22-09-2017 09:30

Już w najbliższą sobotę (23.09) zostanie rozegrany Rajd Wisły. Jeśli planujecie wybrać się w góry, koniecznie zobaczcie, gdzie trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami.