Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8992komentarzy: 13

Ustroń - ranny motocyklista

22-08-2017 12:05

Do poważnego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na ulicy Dominikańskiej w Ustroniu. Ranny został motocyklista.

Dzisiaj (22.08) około godziny 11.20 doszło w Ustroniu do zdarzenia z udziałem motocykla. Jak informuje podkom Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – nie mam jeszcze bliższych szczegółów tego zdarzenia. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Kierowca motocykla jest ranny.
Przejazd 'wiślanką' w okolicach skrzyżowania ulicy Dominikańskiej z Katowicką odbywa się, ale jest utrudniony w obydwu kierunkach.

AKTUALIZACJA GODZINA 12:25

Precyzujemy, do zdarzenia doszło w nieco innym miejscu niż pierwotnie podawaliśmy. Wypadek miał miejsce w okolicach sklepu z kamieniami ogrodowymi.
Jak wyjaśnia podkom. Rafał Domagała – ranna została kierująca motocyklem – 29-letnia kobieta, mieszkanka Ustronia. Uderzyła ona w tył samochodu mercedes citan. Kierował nim 65-letni mieszkaniec Wisły. Kierujący mercedesem zjechał na lewy pas, chcąc ominąć włączający się do ruchu inny pojazd. W momencie zjazdu na lewy pas, z tyłu najechała na niego motocyklistka. Policjanci w postępowaniu ustalać będą szczegóły tego zdarzenia.

źródło: ox.pl
dodał: JB 22-08-2017 12:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

warrior
22-08-2017 14:13
warrior
Czyli wygląda na wymuszenie kierowcy samochodu. Ale pewnie zaraz się mondroki odezwą że zap... niewiadomo ile. Szybkiego powrotu do zdrowia koleżanko!
SmiechnaSali
22-08-2017 17:14
SmiechnaSali
Koleżanka motocyklistka wyprzedzała na skrzyżowaniu???
koszor
22-08-2017 17:37
koszor
Na jakim skrzyżowaniu? Samochód mógł włączać się do ruchu wyjeżdżając ze składu. Kierowca mercedesa zjechał na lewy pas bez sprawdzenia, czy jest wolny i wypadek gotowy. Czy tak było sprawdzą specjaliści, ale nie ma w artykule mowy o skrzyżowaniu.
Przepierón
22-08-2017 18:31
Przepierón
Jak jechał max. dozwoloną prędkośią na tym odcinku drogi czyli 70 km/h to po co miał sie patrzeć w lusterko czy go ktoś wyprzedza? Szybciej nie wolno. Jeżeli tak było tzn. że wpakował do niego pirat drogowy w tym przypadku motocyklistka. Proste jak drut, jechać gęsiego 70 km/h a przeżyjecie.
gsx 600f
22-08-2017 19:17
gsx 600f
Mam nadzieje że koleżance nic poważnego sie nie stało i szybko wróci do zdrowia. A co do prędkości to nie ma znaczenia ile jedziesz zawsze znajdzie sie ktoś kto cię zaskoczy na drodze. A z tego co widze motocykle na polskich drogach nie są szanowane.
krokusik
22-08-2017 19:29
krokusik
@Przepierón ma 100% racji. Jeśli oczywiście wszystkie dane prędkości się zgadzają. To już policja ustali.
krolik bugs
22-08-2017 20:34
krolik bugs
Yhm.... Motocyklisci zawsze jezdza z dozwolona predkoscia i jej nie przekraczaja.............
Boog
23-08-2017 05:46
Boog
Tak oczywiście, identycznie jak kierowcy samochodów. Wszyscy święci, a cebula z gumofilców się wysypuje...
wieslaw55
23-08-2017 07:40
wieslaw55
Przepierón ale ty pieprzysz głupoty weź sobie kodeks i poczytaj i potem komentuj , bo na razie to piszesz bzdury , obojętnie w jakim kierunku zmieniasz pas ruchu musisz się upewnić czy go masz wolny , motocyklista już był na wysokości tego sprawcy i zajechał mu drogę . Nie komentuj jak nie znasz szczegółów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krolik bugs
23-08-2017 09:18
krolik bugs
Jak "cisla" to zwykle upewnienie czy pas wolny to czesto za malo
yaezy
23-08-2017 12:05
yaezy
Wiesław55 fansolisz kretynie jakbyś sie bobu nażroł. Ona wjechała do niego z tyłu a więc nie mogła być na jego wysokości. Przeczytaj analfabeto artykuł a później wypisuj brednie. Widze, że pisałeś swój komentarz dosyć wcześnie, mogłeś być zaspany, następnym razem uklęknij przy dużym kamieniu i mocno kichnij, dobrze ci to zrobi.
wieslaw55
23-08-2017 12:42
wieslaw55
yaezy to pierdolisz dałnie ja byłem na miejscu !!!!!!!!!!
yaezy
23-08-2017 13:26
yaezy
Byłeś po wypadku a więc jak było nie widziałeś a w artykule wyraźnie pisze " z tyłu najechała na niego motocyklistka" a nie z boku kretynie. Gdybyś zechciał się pofatygować i kliknąć stronke bielskiedrogi.pl to tam są zdjęcia z wypadku i motocykl jest rozwalony z przodu, na środku drogi w drzewo ani słup raczej nie uderzyła bo ich tam nie ma. Weó sie chłopie w garść i nie pierd.... już więcej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki w Cieszynie

22-09-2017 20:55

W tym roku główne obchody Światowego Dnia Turystyki miały miejsce w Cieszynie. W związku z tym wydarzeniem wczoraj (21.09) odbyła się konferencja, której tematem była marka turystyczna.

wyświetleń: 16komentarzy: 0

Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, trasa 35): Ostrawica Śląska granica (2) (północ)

22-09-2017 19:20

Zaginione osady, zagubione w lesie ślady po gródkach i warowniach, malownicze zameczki i dwory - Daniel Pipień zaprasza nas na wycieczkę wzdłuż Ostrawicy do ujścia.

wyświetleń: 227komentarzy: 0

Tajemnicza Sycylia - prelekcja Jana Żurka

22-09-2017 17:50

W środę (21.09) na ternie Dyskusyjnego Klubu Propozycji Pogórze (ul. Kossak 6 w Cieszynie) miała miejsce prelekcja Jana Żurka, dotyczące podróży na włoską wyspę Sycylię – Jak powiedział Goethe „Kto był we Włoszech, ale nie odwiedził Sycylii, w rzeczywistości nie zna Włoch” – cytował prowadzący w czasie prelekcji.

wyświetleń: 354komentarzy: 0

Będzie siłownia w Pruchnej

22-09-2017 16:35

Udało się pozyskać dofinansowanie na budowę siłowni zewnętrznej przy Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej.

wyświetleń: 269komentarzy: 0

Potrzebujesz pilnie gotówki ale jesteś w BIK? Jest na to rozwiązanie!

22-09-2017 15:00

Biuro Informacji Kredytowej, w skrócie BIK, to prawdziwy postrach pożyczkobiorców. To właśnie w nim banki i instytucje finansowe sprawdzają swoich klientów, którzy chcą u nich zaciągnąć kredyt lub pożyczkę.

wyświetleń: 744komentarzy: 0

Czytómy po naszymu!

22-09-2017 14:00

Już w niedzielę, 24 września (niedziela) w gmachu Książnicy Cieszyńskiej w Cieszynie odbędzie się IV Cieszyński Maraton Czytania Tekstów Gwarowych.

wyświetleń: 457komentarzy: 0

Trzyniec lepszy od wicemistrza

22-09-2017 12:35

Podopieczni Václava Varaďy podnieśli się po ostatniej porażce z Hradcem Králové i pokonali Bílí Tygři Liberec, 5:2. Po czterdziestu minutach był remis, ale gospodarze świetnie zagrali w trzeciej tercji i trzy punkty zostają na Morawach.

wyświetleń: 236komentarzy: 0

Piłkarski weekend przed nami (21.09.2017) - aktualizacja

22-09-2017 10:50

Ten piłkarski weekend zapowiada się emocjonująco. W Skoczowie dojdzie do derbów powiatu. Natomiast A klasę czeka pojedynek beniaminków, z których jeden aktualnie przewodzi tabeli.

wyświetleń: 705komentarzy: 0

Rajd! Uwaga na utrudnienia!

22-09-2017 09:30

Już w najbliższą sobotę (23.09) zostanie rozegrany Rajd Wisły. Jeśli planujecie wybrać się w góry, koniecznie zobaczcie, gdzie trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami.

wyświetleń: 2076komentarzy: 0

Woda (lekko) opada

22-09-2017 08:50

Wieczorem wojewoda śląski wprowadził na terenie kilku powiatów województwa, również i w naszym pogotowie przeciwpowodziowe. Na Śląsku Cieszyńskim na szczęście obyło się bez większych szkód.