Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9353komentarzy: 13

Ustroń - ranny motocyklista

22-08-2017 12:05

Do poważnego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na ulicy Dominikańskiej w Ustroniu. Ranny został motocyklista.

Dzisiaj (22.08) około godziny 11.20 doszło w Ustroniu do zdarzenia z udziałem motocykla. Jak informuje podkom Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – nie mam jeszcze bliższych szczegółów tego zdarzenia. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Kierowca motocykla jest ranny.
Przejazd 'wiślanką' w okolicach skrzyżowania ulicy Dominikańskiej z Katowicką odbywa się, ale jest utrudniony w obydwu kierunkach.

AKTUALIZACJA GODZINA 12:25

Precyzujemy, do zdarzenia doszło w nieco innym miejscu niż pierwotnie podawaliśmy. Wypadek miał miejsce w okolicach sklepu z kamieniami ogrodowymi.
Jak wyjaśnia podkom. Rafał Domagała – ranna została kierująca motocyklem – 29-letnia kobieta, mieszkanka Ustronia. Uderzyła ona w tył samochodu mercedes citan. Kierował nim 65-letni mieszkaniec Wisły. Kierujący mercedesem zjechał na lewy pas, chcąc ominąć włączający się do ruchu inny pojazd. W momencie zjazdu na lewy pas, z tyłu najechała na niego motocyklistka. Policjanci w postępowaniu ustalać będą szczegóły tego zdarzenia.

źródło: ox.pl
dodał: JB 22-08-2017 12:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

warrior
22-08-2017 14:13
warrior
Czyli wygląda na wymuszenie kierowcy samochodu. Ale pewnie zaraz się mondroki odezwą że zap... niewiadomo ile. Szybkiego powrotu do zdrowia koleżanko!
SmiechnaSali
22-08-2017 17:14
SmiechnaSali
Koleżanka motocyklistka wyprzedzała na skrzyżowaniu???
koszor
22-08-2017 17:37
koszor
Na jakim skrzyżowaniu? Samochód mógł włączać się do ruchu wyjeżdżając ze składu. Kierowca mercedesa zjechał na lewy pas bez sprawdzenia, czy jest wolny i wypadek gotowy. Czy tak było sprawdzą specjaliści, ale nie ma w artykule mowy o skrzyżowaniu.
Przepierón
22-08-2017 18:31
Przepierón
Jak jechał max. dozwoloną prędkośią na tym odcinku drogi czyli 70 km/h to po co miał sie patrzeć w lusterko czy go ktoś wyprzedza? Szybciej nie wolno. Jeżeli tak było tzn. że wpakował do niego pirat drogowy w tym przypadku motocyklistka. Proste jak drut, jechać gęsiego 70 km/h a przeżyjecie.
gsx 600f
22-08-2017 19:17
gsx 600f
Mam nadzieje że koleżance nic poważnego sie nie stało i szybko wróci do zdrowia. A co do prędkości to nie ma znaczenia ile jedziesz zawsze znajdzie sie ktoś kto cię zaskoczy na drodze. A z tego co widze motocykle na polskich drogach nie są szanowane.
krokusik
22-08-2017 19:29
krokusik
@Przepierón ma 100% racji. Jeśli oczywiście wszystkie dane prędkości się zgadzają. To już policja ustali.
krolik bugs
22-08-2017 20:34
krolik bugs
Yhm.... Motocyklisci zawsze jezdza z dozwolona predkoscia i jej nie przekraczaja.............
Boog
23-08-2017 05:46
Boog
Tak oczywiście, identycznie jak kierowcy samochodów. Wszyscy święci, a cebula z gumofilców się wysypuje...
wieslaw55
23-08-2017 07:40
wieslaw55
Przepierón ale ty pieprzysz głupoty weź sobie kodeks i poczytaj i potem komentuj , bo na razie to piszesz bzdury , obojętnie w jakim kierunku zmieniasz pas ruchu musisz się upewnić czy go masz wolny , motocyklista już był na wysokości tego sprawcy i zajechał mu drogę . Nie komentuj jak nie znasz szczegółów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krolik bugs
23-08-2017 09:18
krolik bugs
Jak "cisla" to zwykle upewnienie czy pas wolny to czesto za malo
yaezy
23-08-2017 12:05
yaezy
Wiesław55 fansolisz kretynie jakbyś sie bobu nażroł. Ona wjechała do niego z tyłu a więc nie mogła być na jego wysokości. Przeczytaj analfabeto artykuł a później wypisuj brednie. Widze, że pisałeś swój komentarz dosyć wcześnie, mogłeś być zaspany, następnym razem uklęknij przy dużym kamieniu i mocno kichnij, dobrze ci to zrobi.
wieslaw55
23-08-2017 12:42
wieslaw55
yaezy to pierdolisz dałnie ja byłem na miejscu !!!!!!!!!!
yaezy
23-08-2017 13:26
yaezy
Byłeś po wypadku a więc jak było nie widziałeś a w artykule wyraźnie pisze " z tyłu najechała na niego motocyklistka" a nie z boku kretynie. Gdybyś zechciał się pofatygować i kliknąć stronke bielskiedrogi.pl to tam są zdjęcia z wypadku i motocykl jest rozwalony z przodu, na środku drogi w drzewo ani słup raczej nie uderzyła bo ich tam nie ma. Weó sie chłopie w garść i nie pierd.... już więcej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nowy, darmowy plac zabaw w Karwinie

19-11-2017 08:15

Wiszące mosty, domki, zjeżdżalnie, wieże – nowy darmowy plac zabaw dla dzieci powstał w Karwinie.

wyświetleń: 302komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

19-11-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 178komentarzy: 0

Norweski triumf w Wiśle

19-11-2017 00:15

Reprezentanci Norwegii okazali się najlepsi w pierwszym drużynowym konkursie Pucharu Świata w sezonie 2017/2018. Johann Andre Forfang, Anders Fannemel, Daniel Andre Tande i Robert Johansson wyprzedzili reprezentantów Polski oraz czwórkę z Austrii. Oba te teamy uplasowały się ex aequo na drugim stopniu podium.

wyświetleń: 268komentarzy: 1

750 lat Skoczowa. Bolesław Noga

18-11-2017 21:30

Jubileusze stanowią okazję, aby na chwilę się zatrzymać, spojrzeć wstecz, podsumować to, co wydarzyło się na przestrzeni lat. Dlatego też wyszliśmy, jako Miejskie Centrum Kultury ''Integrator'', z inicjatywą zadania trzech pytań przed kamerą osobom związanym ze Skoczowem, wyraziście wkomponowanym z racji wielu doświadczeń i pełnionych przez nich ról w lokalną społeczność.

wyświetleń: 240komentarzy: 0

Kopciuszek dla 2-letniego Szymka

18-11-2017 20:15

4 tysiące złotych - tyle datków udało się zebrać wczoraj (17.11) w Szkole Podstawowej w Hażlachu, po spektaklu "Kopciuszek", który został wystawiony przez nauczycieli tej placówki. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz chorego Szymonka Zamarskiego.

wyświetleń: 1367komentarzy: 0

''7 cudów świata i inne budowle'' - wystawa Książnicy Cieszyńskiej

18-11-2017 18:45

W czwartek (16.11) na terenie Książnicy Cieszyńskiej odbył się wernisaż wystawy "Siedem cudów świata i inne słynne budowle". Wystawa składa się z wyeksponowanych, bogato ilustrowanych dzieł, pochodzących z okresu od XVI do XIX w., są to druki ze zbiorów Książnicy Cieszyńskiej. W czasie tworzenia wystawy zwrócono szczególną uwagę nie tylko na siedem cudów świata, ale również na inne budowle, w jakiś sposób warte zapamiętania.

wyświetleń: 196komentarzy: 0

Na żywo: konferencja prasowa

18-11-2017 18:25

Konferencja prasowa po Konkursie drużynowym Pucharu Świata w Wiśle. Polacy ex aequo z drużyną Austrii zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym inaugurującym kolejny sezon Pucharu Świata. Na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentacja Norwegii. Na niedzielę (19.11.2017) zaplanowano konkurs indywidualny. Zobaczymy w nim siedmiu Polaków: Jakuba Wolnego, Aleksandra Zniszczoła, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Stefana Hulę, Macieja Kota i Kamila Stocha.

wyświetleń: 374komentarzy: 0

Cieszyn oczami Dariusza Orszulika

18-11-2017 18:15

Wczoraj (17.11) w galerii na piętrze Księgarni Piastowskiej w Cieszynie miał miejsce wernisaż wystawy Dariusza Orszulika "Cieszyn jest piękny".

wyświetleń: 484komentarzy: 0

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa. 

wyświetleń: 493komentarzy: 1

XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

18-11-2017 15:00

W czwartek 16 listopada 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – eliminacje.