Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9351komentarzy: 13

Ustroń - ranny motocyklista

22-08-2017 12:05

Do poważnego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na ulicy Dominikańskiej w Ustroniu. Ranny został motocyklista.

Dzisiaj (22.08) około godziny 11.20 doszło w Ustroniu do zdarzenia z udziałem motocykla. Jak informuje podkom Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – nie mam jeszcze bliższych szczegółów tego zdarzenia. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Kierowca motocykla jest ranny.
Przejazd 'wiślanką' w okolicach skrzyżowania ulicy Dominikańskiej z Katowicką odbywa się, ale jest utrudniony w obydwu kierunkach.

AKTUALIZACJA GODZINA 12:25

Precyzujemy, do zdarzenia doszło w nieco innym miejscu niż pierwotnie podawaliśmy. Wypadek miał miejsce w okolicach sklepu z kamieniami ogrodowymi.
Jak wyjaśnia podkom. Rafał Domagała – ranna została kierująca motocyklem – 29-letnia kobieta, mieszkanka Ustronia. Uderzyła ona w tył samochodu mercedes citan. Kierował nim 65-letni mieszkaniec Wisły. Kierujący mercedesem zjechał na lewy pas, chcąc ominąć włączający się do ruchu inny pojazd. W momencie zjazdu na lewy pas, z tyłu najechała na niego motocyklistka. Policjanci w postępowaniu ustalać będą szczegóły tego zdarzenia.

źródło: ox.pl
dodał: JB 22-08-2017 12:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

warrior
22-08-2017 14:13
warrior
Czyli wygląda na wymuszenie kierowcy samochodu. Ale pewnie zaraz się mondroki odezwą że zap... niewiadomo ile. Szybkiego powrotu do zdrowia koleżanko!
SmiechnaSali
22-08-2017 17:14
SmiechnaSali
Koleżanka motocyklistka wyprzedzała na skrzyżowaniu???
koszor
22-08-2017 17:37
koszor
Na jakim skrzyżowaniu? Samochód mógł włączać się do ruchu wyjeżdżając ze składu. Kierowca mercedesa zjechał na lewy pas bez sprawdzenia, czy jest wolny i wypadek gotowy. Czy tak było sprawdzą specjaliści, ale nie ma w artykule mowy o skrzyżowaniu.
Przepierón
22-08-2017 18:31
Przepierón
Jak jechał max. dozwoloną prędkośią na tym odcinku drogi czyli 70 km/h to po co miał sie patrzeć w lusterko czy go ktoś wyprzedza? Szybciej nie wolno. Jeżeli tak było tzn. że wpakował do niego pirat drogowy w tym przypadku motocyklistka. Proste jak drut, jechać gęsiego 70 km/h a przeżyjecie.
gsx 600f
22-08-2017 19:17
gsx 600f
Mam nadzieje że koleżance nic poważnego sie nie stało i szybko wróci do zdrowia. A co do prędkości to nie ma znaczenia ile jedziesz zawsze znajdzie sie ktoś kto cię zaskoczy na drodze. A z tego co widze motocykle na polskich drogach nie są szanowane.
krokusik
22-08-2017 19:29
krokusik
@Przepierón ma 100% racji. Jeśli oczywiście wszystkie dane prędkości się zgadzają. To już policja ustali.
krolik bugs
22-08-2017 20:34
krolik bugs
Yhm.... Motocyklisci zawsze jezdza z dozwolona predkoscia i jej nie przekraczaja.............
Boog
23-08-2017 05:46
Boog
Tak oczywiście, identycznie jak kierowcy samochodów. Wszyscy święci, a cebula z gumofilców się wysypuje...
wieslaw55
23-08-2017 07:40
wieslaw55
Przepierón ale ty pieprzysz głupoty weź sobie kodeks i poczytaj i potem komentuj , bo na razie to piszesz bzdury , obojętnie w jakim kierunku zmieniasz pas ruchu musisz się upewnić czy go masz wolny , motocyklista już był na wysokości tego sprawcy i zajechał mu drogę . Nie komentuj jak nie znasz szczegółów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krolik bugs
23-08-2017 09:18
krolik bugs
Jak "cisla" to zwykle upewnienie czy pas wolny to czesto za malo
yaezy
23-08-2017 12:05
yaezy
Wiesław55 fansolisz kretynie jakbyś sie bobu nażroł. Ona wjechała do niego z tyłu a więc nie mogła być na jego wysokości. Przeczytaj analfabeto artykuł a później wypisuj brednie. Widze, że pisałeś swój komentarz dosyć wcześnie, mogłeś być zaspany, następnym razem uklęknij przy dużym kamieniu i mocno kichnij, dobrze ci to zrobi.
wieslaw55
23-08-2017 12:42
wieslaw55
yaezy to pierdolisz dałnie ja byłem na miejscu !!!!!!!!!!
yaezy
23-08-2017 13:26
yaezy
Byłeś po wypadku a więc jak było nie widziałeś a w artykule wyraźnie pisze " z tyłu najechała na niego motocyklistka" a nie z boku kretynie. Gdybyś zechciał się pofatygować i kliknąć stronke bielskiedrogi.pl to tam są zdjęcia z wypadku i motocykl jest rozwalony z przodu, na środku drogi w drzewo ani słup raczej nie uderzyła bo ich tam nie ma. Weó sie chłopie w garść i nie pierd.... już więcej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa. 

wyświetleń: 41komentarzy: 0

XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

18-11-2017 15:00

W czwartek 16 listopada 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – eliminacje.

wyświetleń: 102komentarzy: 0

Strażnicy kontrolowali niewidzialnych

18-11-2017 13:40

Niewidzialni piesi i rowerzyści. Jak to możliwe? Bez właściwych odblasków na nieoświetlonej drodze wieczorem jesteśmy praktycznie niewidoczni. Właśnie takich pieszych i rowerzystów wyłapywali czeskocieszyńscy strażnicy miejscy podczas akcji „Zmierzch”.

wyświetleń: 513komentarzy: 0

Zgłoś swoje drzewo

18-11-2017 12:40

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to propozycja dla wszystkich miłośników przyrody. Zwraca uwagę na drzewa i ich historie jako ważne elementy dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, które powinniśmy cenić i chronić. To także doskonała okazja do promocji swojej miejscowości oraz integracji lokalnej społeczności. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2018 czekamy do końca listopada.

wyświetleń: 347komentarzy: 0

Na żywo: Silesia Cup

18-11-2017 11:50

W sobotę 18 listopada na kompleksie małych skoczni narciarskich w centrum Wisły odbywają się zawody Silesia CUP w skokach narciarskich na igelicie dzieci i młodzieży.

wyświetleń: 356komentarzy: 0

1,9 mln zł na strażnicę

18-11-2017 11:35

1,9 mln zł – tyle ma kosztować rozbudowa strażnicy OSP w Grodźcu. Budynek będzie dwukrotnie większy.

wyświetleń: 331komentarzy: 0

Pamiętają o poległych Polakach

18-11-2017 10:00

Dawna Karwina, choć już praktycznie nie istnieje, nadal pozostaje w pamięci jej byłych mieszkańców oraz w pamięci ich potomków. Również Polacy polegli w czasie wojny mogą tam liczyć na pamięć.

wyświetleń: 216komentarzy: 0

Skoczkowie w strefie kibica!

18-11-2017 07:00

Za nami pierwszy dzień sportowych zmagań na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince. Tysiące osób na skoczni kibicowało zawodnikom. Setki osób bawiło się także w wiślańskiej strefie kibica.

wyświetleń: 850komentarzy: 0

Zaszczytne odznaczenie dla Siostry Jadwigi

17-11-2017 21:00

Wczoraj (16.11) po spektaklu ''Gość Oczekiwany'', odbyła się uroczystość podczas której uhonorowano odznaką ''Zasłużony/a dla Kultury Polskiej'' siostrę Jadwigę Wyrozumską. Zobacz relację z tego wydarzenia.

wyświetleń: 1227komentarzy: 7

To nic nie kosztuje, dla innych znaczy bardzo dużo

17-11-2017 19:30

Historię pana Marka Kamieńskiego poznaliście pół roku temu. Mieszkaniec Puńcowa, ratownik górniczy, zapadł na przewlekłą białaczkę. Równolegle z działaniami lekarzy, działali też jego znajomi. Na Śląsku Cieszyńskim udało się zorganizować dużą akcję zbierania dawców przeszczepów.