Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2384komentarzy: 8

Znakowali rowery

18-08-2017 16:25

Po raz kolejny w Skoczowie znakowano rowery. Jak stwierdza Tomasz Pszczółka z Komendy Powiatowej Policji w Skoczowie cieszy się ono ogromną popularnością.
W czwartek  17.08.2017r. w Skoczowie na osiedlu Górny Bór blisko 100 rowerzystów przybyło by bezpłatnie oznakować swój rower. Fot: KPP w Cieszynie W czwartek 17.08.2017r. w Skoczowie na osiedlu Górny Bór blisko 100 rowerzystów przybyło by bezpłatnie oznakować swój rower. Fot: KPP w Cieszynie

W czwartek  17.08.2017r. w Skoczowie na osiedlu Górny Bór blisko 100 rowerzystów przybyło by bezpłatnie oznakować swój rower - Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej akcji znakowania rowerów w Skoczowie. Głównym celem znakowania jednośladów jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży poprzez naniesienie na ramę roweru cech identyfikacyjnych. Znakowanie roweru trwa 5 minut i prowadzone jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę w Komisariacie Policji w Skoczowie oraz w godzinach pracy Straży Miejskiej w Skoczowie – informuje Tomasz Pszczółka z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 18-08-2017 16:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

marcinkoz2910
18-08-2017 18:51
marcinkoz2910
Komenda Powiatowej Policji w Skoczowie..... xd
bronek91
18-08-2017 19:58
bronek91
No a co! Skoczów ma aspiracje, pozycję itd. Poczekać aż burmistrz zostanie starostą;)
[konto zostało usunięte]
18-08-2017 21:01
[konto zostało usunięte]
Gdyby nie ci katoliccy złodzieje to znakowanie byłoby ch.ja warte.
bronek91
19-08-2017 00:09
bronek91
@Charles
To ino katolicy kradną? Może jaki dowód na poparcie tezy? Co w takim razie robią protestanci?Co robią żydzi, co robią prawosławni?
[konto zostało usunięte]
19-08-2017 07:10
[konto zostało usunięte]
Poczytaj sobie ile katolików jest w kraju, to będziesz wiedział. I nie wyjeżdżaj mi tu z innymi wyznaniami, bo bardziej obłudnej i zakłamanej religii jak katolicyzm nie znajdziesz.
bronek91
19-08-2017 07:44
bronek91
@Charles
I przy tych "badaniach" są pytani o przynależność religijną? Czuć tu uprzedzenia.... Idąc tym tokiem rozumowania należałoby przyjąć, że np. w Arabii Saudyjskiej złodziejami są tylko muzułmanie a w Somalii gwałcicielami też są tylko muzułmanie:) Zatem która wiara jest bardziej obłudna i zakłamana w takim razie? Wnioski błędne! Religii nie należy oceniać przez pryzmat zachowań osób deklarujących i proponuję na przyszłość wydawać bardziej zrównoważone wnioski-> ktoś może poczuć się dyskryminowany i może zapragnąć zadośćuczynienia....
maciek0
19-08-2017 10:55
maciek0
Zabawna teoria 'Charlesa' !
- z jednej strony: 87% POparcia (najwięcej w Polsce) na PO w protestanckim mieście Wisła
- a z drugiej... ponad 90% POparcia tej samej Platformy wśród osadzonych w Zakładach Karnych ! Ha haa
Iwan
19-08-2017 20:56
Iwan
Charles znakowanie odbyło się w Skoczowie w mieście gdzie mieszka prawie połowa ewangelików pomieszanych z katolikami, Świadek Jehowy, zielonoświątkowymi, jest jeszcze kościół koło fabrycznej nawet nie wiem jakiego wyznania i ateiści. Ja nie widzę na Śląsku Cieszyńskim przewagi katolików a zwłaszcza w takich miastach jak Wisła, Ustroń nie pomijając Cieszyna Skoczowa i Goleszowa. Jesteś pewnie takiego wyznania że tak opluwasz katolików. wg. przysłowia sądzę Ciebie wg. siebie. Widocznie tak robisz i myślisz ze katolicy też. W tym tkwi ta Twoja obłuda.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Chcą sprzedać były komisariat

23-02-2018 16:25

Przez lata w tragicznych warunkach musieli pracować tutaj skoczowscy policjanci. Teraz kiedy budynek jest już pusty, gmina chce się go pozbyć.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Wypadek w Harbutowicach

23-02-2018 15:25

Przed godziną 15-tą doszło do wypadku w Harbutowicach.

wyświetleń: 2044komentarzy: 0

Jak zdobyć dofinansowanie do studiów

23-02-2018 14:30

Według polskiego prawa studiować może każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości. Jednakże to co w teorii wydaje się proste, nie zawsze udaje się zrealizować tak łatwo w praktyce.

wyświetleń: 306komentarzy: 0

Ogrodzona: szkoła pięknieje

23-02-2018 13:00

Końcem ubiegłego roku w Szkole Podstawowej w Ogrodzonej  rozpoczęto prace remontowe mające na celu przebudowę części mieszkalnej budynku na salę szkolną oraz toalety.

wyświetleń: 378komentarzy: 0

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 804komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 1399komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 4497komentarzy: 2

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 651komentarzy: 2

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1894komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.