Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2209komentarzy: 0

Tańczyć Mi Się Chce!

11-08-2017 16:50

Fani Zespołu Ustronsky - grupa ma dla Was letni prezent - roztańczony remix jednego ze swoich kawałków - Tańczyć Mi Się Chce! Posłuchajcie!

Zespół Ustronsky pochodzi z Ustronia (właściwie to z Ustronia pochodzi dwójka muzyków - założyciel i gitarzysta - Zbigniew Bałdys oraz wokalista Jan Zachar) pozostali członkowie kapeli są mieszkańcami różnych miejscowości Śląska Cieszyńskiego. O zespole zaczęło być głośno w 2009 roku, kiedy wystąpili na deskach opolskiego amfiteatru i został laureatem drugiego wyróżnienia. Potem Ustronsky pojawił się m.in. w „Must be the music”. Muzycznie Ustronsky to klimaty rock’n rolla, funky.

Najnowszy utwór to piosenka lekka i łatwa: - „Tańczyć Mi Się Chce” To nowy projekt zespołu USTRONSKY, laureatów 46. KFPP w Opolu. Zespół postanowił odkopać materiały czekające w szufladzie i po dłuższej przerwie wydać piosenkę lekką, łatwą, ale przede wszystkim nowocześnie brzmiącą. We współpracy z RunForEast, powstał taneczny remix utworu Ustronsky. Do projektu zespół zaprosił rewelacyjną wokalistkę zespołu Aicha Magija, którą również można zobaczyć na teledysku – informuje Zbigniew Bałdys, założyciel grupy.

Posłuchaj piosenki Ustronsky & Aicha Magija – Tańczyć Mi Się Chce (RunForEast Rmx)



red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 11-08-2017 16:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kto czyta książki, żyje podwójnie

14-12-2017 21:00

14 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP im. "Trzech Braci" w Hażlachu odbył się VI Powiatowy Konkurs Czytelniczy zorganizowany pod hasłem "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VII szkół podstawowych Powiatu Cieszyńskiego.  Przedmiotem zmagań była powieść Hanny Ożogowskiej pt. "Za minutę pierwsza miłość".

wyświetleń: 102komentarzy: 0

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 170komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 419komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 460komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 1139komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 288komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1212komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 598komentarzy: 1

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 8382komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!