Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7231komentarzy: 4

Pruchna - tir na boku

09-08-2017 17:20

25 ton wapna nawozowego wysypało się na drogę z naczepy tira, który wywrócił się w Pruchnej.
Strażacy i pomoc drogowa stawiać będą pojazd na koła. fot. KPP Cieszyn Strażacy i pomoc drogowa stawiać będą pojazd na koła. fot. KPP Cieszyn

Dzisiaj (09.08) przed godziną 15.00 w Pruchnej kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, 34-letni mieszkaniec Chorzowa podczas manewru skrętu w prawo z ulicy Lipowej na ulicę Osiedlową, doprowadził do wywrócenia się ciągnika i naczepy. - Znajdowało się na niej blisko 25 ton wapna nawozowego. Kierowcy nic się nie stało. Ładunek z naczepy wysypał się na zewnątrz. Obecnie panują utrudnienia na drodze gminnej – ulicy Osiedlowe  – relacjonuje podkom. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej. Strażacy zadecydują o dalszym postępowaniu z wysypanym ładunkiem i wyciągnięciu pojazdu, przewróconego na bok.

Samochód na koła może być stawiany około godziny 18.00, wówczas na drodze relacji Pruchna – Bąków pojawią się utrudnienia.

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 09-08-2017 17:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

JoiTy
09-08-2017 19:16
JoiTy
Mogliby podczas rekrutacji na kierowców ciągników siodłowych przeprowadzać jakiś prosty IQ test, myślę że ci pracownicy byliby poszukiwani. Dobrze że nie bawiły się tam dzieci bo byłaby z nich miazga a 34 letni kretyn i tak nie wie dlaczego mu się pojazd przewrócił, pewnie podmuch wiatru tego dokonał.
krolik bugs
09-08-2017 22:48
krolik bugs
A kierowców samochodów ciężarowych z przyczepa, autobusów to już nie ?
Ty masz pojecie....
Równo-mierny
10-08-2017 07:10
Równo-mierny
Węższego przejazdu nie było, czy któryś z mieszkańców zamówił sobie 25 ton wapna?
lolek16
10-08-2017 07:47
lolek16
Do króliczycy Bugs, nastolatkowie w BMW i blondyny w kolorowych Peugeotach też ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Dariusz Itner

16-08-2017 19:15

Czy Polska powinna wyjść z Unii Europejskiej? Czy Facebook blokuje treści patriotyczne? Na te i inne pytania odpowiedział Gość ox. pl - Dariusz Itner, który przedstawił również swój pogląd na reformę szkolnictwa. Jacek Porzycki zapytał też o kwestię manipulacji w sferze publicznej i o wartości, które są ważne dla Gościa.

wyświetleń: 1268komentarzy: 0

Wybudują, ale drożej

16-08-2017 17:20

O blisko 200 tysięcy zł więcej niż zakładano za demontaż starego i budowę nowego zadaszenia trybuny przy stadionie RKS Cukrownik będzie musiała wydać gmina Chybie. Pieniędzy musiano szukać w budżecie. Mimo znacznie droższej inwestycji, prace niebawem ruszą.

wyświetleń: 818komentarzy: 0

26 nowych miejsc do parkowania pojawiło się w Strumieniu

16-08-2017 16:00

To dobra wiadomość dla posiadaczy czterech kółek i nie tylko - w Strumieniu pojawiły się nowe miejsca do parkowania.

wyświetleń: 940komentarzy: 0

Wielki sprawdzian z języka polskiego w Cieszynie

16-08-2017 14:30

Z ortografią, czy też interpunkcją mogą mieć problemy nawet rdzenni mieszkańcy Polski, w związku z czym możemy sobie wyobrazić, jakie jest to wyzwanie dla obcokrajowców. Na szczęście wiele osób nie boi się wyzwań, w związku z czym starają się poznać obce języki nie tylko w stopniu komunikatywnym, ale również wszystkie jego niuanse. Z tego właśnie względu każdego roku w Cieszynie organizowana jest Letnia Szkoła Języka, Literatury i Kultury Polskiej. Nie inaczej było w tym roku...

wyświetleń: 357komentarzy: 0

Długi weekend w statystyce

16-08-2017 14:29

O 22.00 zakończyła się wczoraj (15.08.2017) prowadzona na terenie naszego województwa akcja ''Bezpieczny Weekend''. Podczas długiego sierpniowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach czuwało ponad 6 tysięcy śląskich policjantów.

wyświetleń: 1208komentarzy: 0

Armata wystrzeliła

16-08-2017 12:45

Kilka dni temu na naszym portalu pojawiła się informacja o replice armaty z przełomu XVII i XVIII wieku, która stanęła na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym. Armata pojawiła się w filmach "Pan Tadeusz" oraz "Ogniem i mieczem", w związku z czym spokojnie możemy uznać ją, za lokalną sławę. Ponieważ 15 sierpnia to Święto Wojska Polskiego, władze Cieszyna postanowiły uczcić to wydarzenie wystrzałem ze wspomnianej armaty.

wyświetleń: 1177komentarzy: 1

W Cieszynie zrobisz przegląd auta za darmo

16-08-2017 11:00

Jesienny przegląd auta jeszcze przed Tobą? W Cieszynie będziesz mogła/mógł zrobić go bezpłatnie. Gdzie?

wyświetleń: 1977komentarzy: 1

Najmłodsi stela 65/590/2017

16-08-2017 09:20

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4263komentarzy: 0

WYPRAWKA SZKOLNA Z STX HURT-DETAL

16-08-2017 07:30

Sezon wakacyjny w pełni, nadmorskie kurorty pękają w szwach, szlaki górskie oblegają turyści, a ruch na drogach nie maleje. Jednakże już na horyzoncie czasu pojawia się coraz to wyraźniejsza wizja nowego roku szkolnego. Koniec wakacyjnego odpoczynku i urlopowych wyjazdów niestety zakończy się, a dotychczas opustoszałe szkolne korytarze i ławki znów zaroją się od uczniów.

wyświetleń: 977komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Doda

15-08-2017 20:00

O Dorocie Rabczewskiej napisano i powiedziano już bardzo dużo. Skandalistka? Słuch absolutny? Królowa autokreacji? Na pewno piosenkarka nie stoi w miejscu i dojrzewa na oczach mediów i fanów. Jacek Porzycki zapytał artystkę, czy często czuje się "okazem w szkle" i jak wysoki był "podatek od miłości"? Nie zabrakło również pytań o styl życia, kontrowersje i ... patriotyzm.