Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1408komentarzy: 2

Nieboras Mistrzem Polski

19-07-2017 11:10

W dniach 14 - 16 lipca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski MTB. Pochodzący z Dzięgielowa Mateusz Nieboras wywalczył pierwsze miejsce w kategorii XCO.
Mateusz Nieboras, fot. fot. #mtbxcpl Mateusz Nieboras, fot. fot. #mtbxcpl

- Wywalczyłem tytuł mistrza Polski, z czego się ogromnie cieszę. Jest to mój największy sukces w karierze. Jeśli chodzi o sam wyścig byłem bardzo dobrze przygotowany, a to z kolei pozwoliło mi kontrolować przebieg zawodów – mówi Mateusz Nieboras i dodaje:  - Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają i dopingują. Słowa podziękowania należą się mojemu trenerowi i drużynie JBG2 Team, którą reprezentuję. Dziękuję również moim rodzicom na których mogę zawsze liczyć.

Mieszkaniec Dzięgielowa pokonał 56 zawodników. Warto dodać, że drugiego na mecie kolarza wyprzedził o ponad 1 minutę.

- Następnym wyzwaniem tegorocznego sezonu będzie start w Mistrzostwach Europy we Włoszech, na które wylatuję już w poniedziałek. Tam rywalizować będę z najlepszymi zawodnikami z całej Europy. Dodatkowo czeka mnie nowe wyzwanie - start w sztafecie, między innymi z taką utytułowaną zawodniczką jak Maja Włoszczowska – dodaje osiemnastoletni kolarz.

Zawody we włoskim Darfo Boario Terme odbędą się w dniach 27 – 30 lipca.

 

Pisaliśmy również:

Zwycięstwa Mateusza Nieborasa

Nieboras w Kadrze Polski
 

red./mat.pras.

źródło: OX.PL/UG Goleszów
dodał: NG 19-07-2017 11:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
19-07-2017 12:08
[konto zostało usunięte]
Gratulacje Mateusz, walcz o swoje marzenia i rób to co kochasz. Powodzenia
aniaps15
20-07-2017 10:06
aniaps15
Super, ogromny sukces - GRATULACJE!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Trzy jubileusze i jeden koncert

19-01-2018 21:30

120 urodziny Viktora Ullmanna, 30-lecie Towarzystwa Polsko-Austriackiego Oddział w Cieszynie oraz 100-lecie powstania Republiki Austrii – wczoraj (18.01) w cieszyńskiej Państwowej Szkole Muzycznej, w związku z tymi wydarzeniami, odbył się koncert jubileuszowy.  

wyświetleń: 155komentarzy: 0

O budżecie gminy Dębowiec

19-01-2018 19:15

Dzisiaj przedstawiamy rozmowę z kolejnym wójtem. Naszym gościem jest Tomasz Branny - Wójt Dębowca.

wyświetleń: 534komentarzy: 2

Dzieci będą uczyć się myśleć...

19-01-2018 18:00

Wczoraj (18.01) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się konferencja pod hasłem: ''Edukacja przez Szachy w Szkole''. Jej celem było przybliżenie korzyści płynących z włączenia szachów w proces edukacji. Zainaugurowano również projekt, którym mogą zostać objęte szkoły powiatu cieszyńskiego.

wyświetleń: 252komentarzy: 0

Świątecznie DPS ''Pogodna Jesień''

19-01-2018 16:30

Wczoraj (18.01) grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 odwiedziła mieszkańców Powiatowego Domu Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień". Młodzież zaśpiewała kolędy i przedstawiła jasełka.

wyświetleń: 719komentarzy: 0

Hokeiści cieszyńsko-jastrzębskiego klubu jeszcze w tym roku nie przegrali

19-01-2018 15:30

Trzeci mecz i trzecia wygrana. Tak przedstawia się bilans Czarnych Panter w 2018 roku. Wczoraj (18.01), jedyny polski zespół w Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Lidze, pokonał Nebory B.

wyświetleń: 160komentarzy: 0

Tenisistki stołowe z Chybia okazały się bezlitosne dla łodzianek

19-01-2018 14:30

Magdalena Mazur i spółka, potwierdziły role faworytek i wysoko pokonały MKS Jedynkę Łódź. W środowym (17.01) spotkaniu poniosły tylko dwie porażki.

wyświetleń: 198komentarzy: 0

Historie biblijne w oczach młodzieży

19-01-2018 13:45

W Auli LO im. Kopernika do końca lutego obejrzeć można prace plastyczne nagrodzone w II edycji Powiatowego Konkursu Literacko-Biblijnego pt. „Historie biblijne w oczach młodzieży”.

wyświetleń: 372komentarzy: 0

Zakochani Pod Tułem - wielki powrót!

19-01-2018 12:00

Status konkursu: TRWA

Jesteś zakochany od niedawna? A może twój związek ma już za sobą długie lata romantycznych uniesień? Bez względu na to, czy kochasz od kilku dni, czy od wielu lat, zapraszamy do udziału w konkursie Zakochani Pod Tułem. Rusza 5 edycja konkursu!

wyświetleń: 767komentarzy: 0

Dzień babci i dziadka - występ dzieci

19-01-2018 11:20

W czwartek (18.01) w związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka grupy językowe działające w OCKiR w Cieszynie przygotowały specjalny spektakl w języku angielskim na który zaproszono bacie, dziadków oraz wszystkie osoby zainteresowane poczynaniami najmłodszych poliglotów.Dzieci podzielone zgodnie z grupami wiekowymi, razem z prowadzącą zajęcia zatańczyły na scenie i zaśpiewały anglojęzyczne piosenki.

wyświetleń: 1073komentarzy: 0

Program Rewitalizacji Gminy Hażlach

19-01-2018 09:45

Gmina Hażlach przystąpiła do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Hażlach na lata 2018-2023.