Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 19213komentarzy: 40

Utrudnienia w Wiśle

07-07-2017 15:50

Godzinę temu doszło do wypadku w Wiśle, ranne zostały dwie osoby.
fot. Wojciech Łacek fot. Wojciech Łacek

Utrudnienia po wypadku w Wiśle. 7 lipca około 14.30 na ulicy Ustrońskiej (DW941 w pobliżu stacji benzynowej) zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak relacjonuje podkom. Rafała Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – kierująca audi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącym mercedesem. Audi wywróciło się na dach. 75-letni mieszkaniec Ustronia kierujący mercedesem i 40-latka z audi przewiezieni zostali do szpitala.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.
Przed południem do wypadku doszło na ulicy Katowickiej w Cieszynie: Cieszyn - wypadek na Katowickiej.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 07-07-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (40)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Mathia74
07-07-2017 16:46
Mathia74
Kolejna "kierująca", która prawko zrobiła za kilo ziymnioków.
sandra1234
07-07-2017 17:30
sandra1234
Bez przesady !! Ta kobieta może zesłabła co ?! Trochę wiecej oleju w głowie , zanim tak pochopnie wyrazisz opinie na ten temat .. !
jacuzzi
07-07-2017 17:39
jacuzzi
A może jej koło zablokowało? Ale miała pecha, że akurat z drugiej strony ktoś nadjechał.
ROGERabc
07-07-2017 17:49
ROGERabc
SCI blachy i wszystko jasne
jo.papuga
07-07-2017 17:54
jo.papuga
Te ROGERabc, a co sie w blachach SCI... nie podobo? Ty to niby jaki mosz?
STEVEabc
07-07-2017 19:01
STEVEabc
To auto SCI... jest od tego co nie lubi blondynek.
yaezy
07-07-2017 19:06
yaezy
Z tymi bucami na SCI blachach jest coś nie tak. Trzeba mieć wyjątkowy talent żeby na prostej drodze auto do góry kołami postawić.
m.emer
08-07-2017 12:52
m.emer
Nie rozumiem tych aluzji do blach. Może ktoś mnie oświeci o co chodzi.
Przecież wszyscy sleta mają blachy SCI... No chyba że jakieś obce werbusy, co to jeszcze nie zdążyły się przerejestrować, albo ci nowobogaccy na kredyt, co to te niby swoje auta w leasing i na banki mają. Paradują wtedy tacy z blachami SK...., SB..., albo nie daj Boże WW..., WX... etc.. i myślą że są panami świata. Na tych to dopiero trzeba uważać.
jo.papuga
08-07-2017 14:16
jo.papuga
Czego tu memer nie rozumisz? Przeca żeś se już odpowiedzioł.
lolek16
08-07-2017 15:52
lolek16
Policja na kogutach jeździ a tępe, głupie papugi piszą na forum. W tym patologicznym kraju jest wszysko na odwrót.
roman123
08-07-2017 17:18
roman123
lolek16 -znaczy że jeśli u nas, w patologicznym kraju jest na odwrót to w normalnym kraju głupie papugi jeżdżą na kogutach a policja pisze na forum? Żeś do....ł.
jo.papuga
09-07-2017 16:23
jo.papuga
Te lolek, jak do mie dziubiesz to godej jaśniej. Ty som żeś je patologia, bo bulczysz cosik od rzeczy o policji i kogutach?
lolek16
09-07-2017 19:33
lolek16
Te, to sobie papug wołaj na swoją starą, oczywiście jeżeli ją masz.
jo.papuga
10-07-2017 17:02
jo.papuga
Te lolek, a ty dali od rzeczy? Co...(?) chciało by sie cosik napisac ale AQ nie puszczo...ha,ha...
A co do starej, to jasne że nimom, bo jo mom młodom.
lolek16
10-07-2017 18:33
lolek16
Te papuga , ty masz tak niski "AQ" że nie jesteś w stanie nawet porządnie tym swoim głupim łbem sie w klatke pierdyknąć.
jo.papuga
10-07-2017 19:45
jo.papuga
Ha...ha..., ale żem się uśmioł... A ciebie to chyba Bolek za fest lepe wypłacił bo furt nie umisz zatrybić.
lolek16
10-07-2017 20:33
lolek16
"żem" to mówią tylko żule z pod biedrony.
jo.papuga
10-07-2017 21:39
jo.papuga
Gratuluje kumpli.
lolek16
10-07-2017 22:07
lolek16
Gratulujesz sobie? Przecież słowo "żem" to ty napisałaś w poprzednim swoim komentarzu. Gratuluje samokrytycyzmu :D:D:D
jo.papuga
11-07-2017 13:57
jo.papuga
Ale to ty błysłeś językoznawstwem mowy bulwarowej, to chyba sie znosz z tymi z pod biedronki.
lolek16
11-07-2017 18:17
lolek16
Ale to ty błysłaś używając słów wulców z pod biedrony i kaufloka w komentarzu 10-07-2017 19:45 :):):)
jo.papuga
12-07-2017 13:45
jo.papuga
No i...? Nie truj du...y synek.
lolek16
12-07-2017 17:25
lolek16
Nia wzajem, głupia kozo o blond włosach.
jo.papuga
14-07-2017 12:58
jo.papuga
...jak jo je koza, to tyś je cap.
lolek16
15-07-2017 15:58
lolek16
Lepi być capym niż kozóm bo cap może być tylko stary a koza tylko gupio :D:D:D
jo.papuga
16-07-2017 14:47
jo.papuga
...lepi być gupiom kozom ale młodom, niż wcale nie mondrzejszym starym capym.
Gupio młodo koza jeszcze może cosik z życia mieć, a stary cap to już jyny krzyzyk na droge...
lolek16
16-07-2017 20:01
lolek16
"Gupio młodo koza jeszcze może cosik z życia mieć", gorzi jak je szpatno i musi se dildo wsadzić , chyba że w lesie stanie i jakiś spocony , śmierdzący ukraiński kierowca TIRa jej dobrze zrobi. Grzybiara :D:D:D
jo.papuga
17-07-2017 21:00
jo.papuga
Co...? Żal ci dupe ściska, ty obleśny stary capie.
lolek16
17-07-2017 21:10
lolek16
A tobie żal cipke ściska, że musisz sie ogórkirm zadowolić ty stara głupia pizdo?
jo.papuga
17-07-2017 22:30
jo.papuga
Widzym że je czujny... jak owsik w dupie. Nie być jednak taki wulgarny i w końcu sie zdecyuj, je żech staro czy młodo i czy koza czy to drugi? I niech cie twoja capio głowa nad tym nie boli, czym jo sie zadowolóm. W przeciwiyństwie do ciebie nimom z tym problymu. Takim impotyntyntom jak ty zostało sie jedynie kapke poślinić i o tym pomażyć.
lolek16
18-07-2017 08:06
lolek16
Martw sie o siebie, teraz już wiem dlaczego w Cieszynie jest taka wysoka sprzedaż ogórków i baterii do dildo. Kiedyś będziesz zdychać w samotności.
jo.papuga
18-07-2017 16:57
jo.papuga
...a ty wiysz kaj bydziesz zdychać? Nie baw sie w proroka, każdy zdechnie tam kaj mo pisane
lolek16
18-07-2017 20:42
lolek16
Jo wiym kaj bydym zdychoł i na pewno nie w samotności. Ciebie już nawet twoje TWA opuściło.
jo.papuga
19-07-2017 23:00
jo.papuga
Żebyś sie jyny nie zdziwił...Takich mondroków było już wielu, a do dzisio ich nie znaszli.
lolek16
20-07-2017 12:41
lolek16
Martw się o siebie , żebyś sie nie zapadła pod ziymie ciemna pipo.
jo.papuga
20-07-2017 14:53
jo.papuga
No właśnie, martw sie o siebie jaśnieoswiycony mondroku proroku.
jo.papuga
20-07-2017 14:53
jo.papuga
No właśnie, martw sie o siebie jaśnieoswiycony mondroku proroku.
lolek16
20-07-2017 16:16
lolek16
Dlaczego pipo 2x klikłaś ? Ręka drży bo nerwy puszczają? Najlepiej ugryć się ze złości w swoją tłustą rzić.
Volvik
20-07-2017 19:46
Volvik
a ty puknij sie w tyn swój pusty łep, ino nie za fest bo cie echo zabije.
lolek16
20-07-2017 20:23
lolek16
Agunia, a ty głupia pipo nie masz sie nawet w co puknąć :D:D:D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Recytowali w hołdzie Polsce Niepodległej

23-05-2018 19:00

Wczoraj (22.05) w Szkole Podstawowej im. Trzech Braci w Hażlachu odbył się VII Powiatowy Konkurs Recytatorski ''Życie jest i wdzięczność nasza'' w hołdzie Polsce Niepodległej. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie z całego powiatu.  

wyświetleń: 470komentarzy: 0

Refleksologia w szpitalu - ''Pro salute''

23-05-2018 17:15

We wtorek (22.05) na terenie Szpitala Śląskiego w Cieszynie odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu Pro salute „Hoży, a nie chorzy seniorzy”. Tym razem specjalista refleksolog Wioletta Szojda opowiedziała o terapii, jaką jest uciskanie odpowiednich punktów, znajdujących się na stopach oraz na dłoniach.

wyświetleń: 545komentarzy: 0

Gość OX.pl - Katarzyna Gładczak [zwiastun]

23-05-2018 15:25

Katarzyna Gładczak o jubileuszu największej Szkoły Podstawowej w Cieszynie i o pracy na stanowisku dyrektora. Jak funkcjonuje SP nr 2? Co oferuje uczniom, nauczycielom i rodzicom? Jacek Porzycki zapytał również o schron, podróż tramwajem i najtrudniejsze obowiązki. Cała rozmowa już w najbliższą niedzielę, 27.05.2018 - Zapraszamy!

wyświetleń: 773komentarzy: 0

Stacje naprawcze dla rowerów

23-05-2018 13:45

W Cieszynie przy ulicy Hajduka oraz na Al. Łyska (teren Lasku Miejskiego) zamontowane zostały stcaje naprawcze dla rowerów. Realizacja projektu „Razem Damy Radę” została wdrożona dzięki akcji Castorama Tour, która odbyła się 30 lipca 2017 roku. W ramach głosowania został wyłoniony zwycięski projekt, którym okazały się stacje naprawcze dla rowerów – była to inicjatywa Urzędu Miasta.

wyświetleń: 1047komentarzy: 0

Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego

23-05-2018 12:35

Od grudnia 2017 roku działa uruchomione przez Fundację "Itaka" Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego.

wyświetleń: 394komentarzy: 0

II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach

23-05-2018 11:00

W sobotę 26 maja 2018 w odbędzie się II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach. Gospodarzami tego wydarzenia będzie LUCE Bielsko Biała I. 

wyświetleń: 203komentarzy: 0

Najmłodsi stela 39/663/2018

23-05-2018 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3455komentarzy: 0

Menażka i ożeż ty! - najtrudniejsze słowa dyktanda

23-05-2018 07:30

Wczoraj (22.05) w Cieszynie odbyła się kolejna, IX już edycja, Cieszyńskiego Konkursu Ortograficznego „Bezbłędny w obłędnym Cieszynie", skierowanego do uczniów cieszyńskich szkół podstawowych. W tym roku nagrodę główną, unikatowe pióro, po raz pierwszy w historii konkursu otrzymał uczeń z Czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 808komentarzy: 1

Zakończył się Cieszyński Miting Pływacki 2017/2018

22-05-2018 21:05

Blisko 140 zawodników z całego Śląska wzięło udział w ostatniej, finałowej rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w sezonie 2017/2018. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w 4 rundach wystartowało około 800 młodych pływaków z 21 klubów. 

wyświetleń: 624komentarzy: 0

Tektonika uczuć - premiera

22-05-2018 19:00

"Tektonika uczuć" już w piątek 25 maja o 17. 30 !Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie zaprasza na premierowy spektakl w reżyserii Pavla Ondrucha.  Dramat Erica-Emanuela Schmitta ukazuje skomplikowane relacje w związku dwojga ludzi, w którym miłość odgrywa najważniejszą rolę.