Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 18343komentarzy: 40

Utrudnienia w Wiśle

07-07-2017 15:50

Godzinę temu doszło do wypadku w Wiśle, ranne zostały dwie osoby.
fot. Wojciech Łacek fot. Wojciech Łacek

Utrudnienia po wypadku w Wiśle. 7 lipca około 14.30 na ulicy Ustrońskiej (DW941 w pobliżu stacji benzynowej) zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak relacjonuje podkom. Rafała Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – kierująca audi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącym mercedesem. Audi wywróciło się na dach. 75-letni mieszkaniec Ustronia kierujący mercedesem i 40-latka z audi przewiezieni zostali do szpitala.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.
Przed południem do wypadku doszło na ulicy Katowickiej w Cieszynie: Cieszyn - wypadek na Katowickiej.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 07-07-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (40)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Mathia74
07-07-2017 16:46
Mathia74
Kolejna "kierująca", która prawko zrobiła za kilo ziymnioków.
sandra1234
07-07-2017 17:30
sandra1234
Bez przesady !! Ta kobieta może zesłabła co ?! Trochę wiecej oleju w głowie , zanim tak pochopnie wyrazisz opinie na ten temat .. !
jacuzzi
07-07-2017 17:39
jacuzzi
A może jej koło zablokowało? Ale miała pecha, że akurat z drugiej strony ktoś nadjechał.
ROGERabc
07-07-2017 17:49
ROGERabc
SCI blachy i wszystko jasne
jo.papuga
07-07-2017 17:54
jo.papuga
Te ROGERabc, a co sie w blachach SCI... nie podobo? Ty to niby jaki mosz?
STEVEabc
07-07-2017 19:01
STEVEabc
To auto SCI... jest od tego co nie lubi blondynek.
yaezy
07-07-2017 19:06
yaezy
Z tymi bucami na SCI blachach jest coś nie tak. Trzeba mieć wyjątkowy talent żeby na prostej drodze auto do góry kołami postawić.
m.emer
08-07-2017 12:52
m.emer
Nie rozumiem tych aluzji do blach. Może ktoś mnie oświeci o co chodzi.
Przecież wszyscy sleta mają blachy SCI... No chyba że jakieś obce werbusy, co to jeszcze nie zdążyły się przerejestrować, albo ci nowobogaccy na kredyt, co to te niby swoje auta w leasing i na banki mają. Paradują wtedy tacy z blachami SK...., SB..., albo nie daj Boże WW..., WX... etc.. i myślą że są panami świata. Na tych to dopiero trzeba uważać.
jo.papuga
08-07-2017 14:16
jo.papuga
Czego tu memer nie rozumisz? Przeca żeś se już odpowiedzioł.
lolek16
08-07-2017 15:52
lolek16
Policja na kogutach jeździ a tępe, głupie papugi piszą na forum. W tym patologicznym kraju jest wszysko na odwrót.
roman123
08-07-2017 17:18
roman123
lolek16 -znaczy że jeśli u nas, w patologicznym kraju jest na odwrót to w normalnym kraju głupie papugi jeżdżą na kogutach a policja pisze na forum? Żeś do....ł.
jo.papuga
09-07-2017 16:23
jo.papuga
Te lolek, jak do mie dziubiesz to godej jaśniej. Ty som żeś je patologia, bo bulczysz cosik od rzeczy o policji i kogutach?
lolek16
09-07-2017 19:33
lolek16
Te, to sobie papug wołaj na swoją starą, oczywiście jeżeli ją masz.
jo.papuga
10-07-2017 17:02
jo.papuga
Te lolek, a ty dali od rzeczy? Co...(?) chciało by sie cosik napisac ale AQ nie puszczo...ha,ha...
A co do starej, to jasne że nimom, bo jo mom młodom.
lolek16
10-07-2017 18:33
lolek16
Te papuga , ty masz tak niski "AQ" że nie jesteś w stanie nawet porządnie tym swoim głupim łbem sie w klatke pierdyknąć.
jo.papuga
10-07-2017 19:45
jo.papuga
Ha...ha..., ale żem się uśmioł... A ciebie to chyba Bolek za fest lepe wypłacił bo furt nie umisz zatrybić.
lolek16
10-07-2017 20:33
lolek16
"żem" to mówią tylko żule z pod biedrony.
jo.papuga
10-07-2017 21:39
jo.papuga
Gratuluje kumpli.
lolek16
10-07-2017 22:07
lolek16
Gratulujesz sobie? Przecież słowo "żem" to ty napisałaś w poprzednim swoim komentarzu. Gratuluje samokrytycyzmu :D:D:D
jo.papuga
11-07-2017 13:57
jo.papuga
Ale to ty błysłeś językoznawstwem mowy bulwarowej, to chyba sie znosz z tymi z pod biedronki.
lolek16
11-07-2017 18:17
lolek16
Ale to ty błysłaś używając słów wulców z pod biedrony i kaufloka w komentarzu 10-07-2017 19:45 :):):)
jo.papuga
12-07-2017 13:45
jo.papuga
No i...? Nie truj du...y synek.
lolek16
12-07-2017 17:25
lolek16
Nia wzajem, głupia kozo o blond włosach.
jo.papuga
14-07-2017 12:58
jo.papuga
...jak jo je koza, to tyś je cap.
lolek16
15-07-2017 15:58
lolek16
Lepi być capym niż kozóm bo cap może być tylko stary a koza tylko gupio :D:D:D
jo.papuga
16-07-2017 14:47
jo.papuga
...lepi być gupiom kozom ale młodom, niż wcale nie mondrzejszym starym capym.
Gupio młodo koza jeszcze może cosik z życia mieć, a stary cap to już jyny krzyzyk na droge...
lolek16
16-07-2017 20:01
lolek16
"Gupio młodo koza jeszcze może cosik z życia mieć", gorzi jak je szpatno i musi se dildo wsadzić , chyba że w lesie stanie i jakiś spocony , śmierdzący ukraiński kierowca TIRa jej dobrze zrobi. Grzybiara :D:D:D
jo.papuga
17-07-2017 21:00
jo.papuga
Co...? Żal ci dupe ściska, ty obleśny stary capie.
lolek16
17-07-2017 21:10
lolek16
A tobie żal cipke ściska, że musisz sie ogórkirm zadowolić ty stara głupia pizdo?
jo.papuga
17-07-2017 22:30
jo.papuga
Widzym że je czujny... jak owsik w dupie. Nie być jednak taki wulgarny i w końcu sie zdecyuj, je żech staro czy młodo i czy koza czy to drugi? I niech cie twoja capio głowa nad tym nie boli, czym jo sie zadowolóm. W przeciwiyństwie do ciebie nimom z tym problymu. Takim impotyntyntom jak ty zostało sie jedynie kapke poślinić i o tym pomażyć.
lolek16
18-07-2017 08:06
lolek16
Martw sie o siebie, teraz już wiem dlaczego w Cieszynie jest taka wysoka sprzedaż ogórków i baterii do dildo. Kiedyś będziesz zdychać w samotności.
jo.papuga
18-07-2017 16:57
jo.papuga
...a ty wiysz kaj bydziesz zdychać? Nie baw sie w proroka, każdy zdechnie tam kaj mo pisane
lolek16
18-07-2017 20:42
lolek16
Jo wiym kaj bydym zdychoł i na pewno nie w samotności. Ciebie już nawet twoje TWA opuściło.
jo.papuga
19-07-2017 23:00
jo.papuga
Żebyś sie jyny nie zdziwił...Takich mondroków było już wielu, a do dzisio ich nie znaszli.
lolek16
20-07-2017 12:41
lolek16
Martw się o siebie , żebyś sie nie zapadła pod ziymie ciemna pipo.
jo.papuga
20-07-2017 14:53
jo.papuga
No właśnie, martw sie o siebie jaśnieoswiycony mondroku proroku.
jo.papuga
20-07-2017 14:53
jo.papuga
No właśnie, martw sie o siebie jaśnieoswiycony mondroku proroku.
lolek16
20-07-2017 16:16
lolek16
Dlaczego pipo 2x klikłaś ? Ręka drży bo nerwy puszczają? Najlepiej ugryć się ze złości w swoją tłustą rzić.
Volvik
20-07-2017 19:46
Volvik
a ty puknij sie w tyn swój pusty łep, ino nie za fest bo cie echo zabije.
lolek16
20-07-2017 20:23
lolek16
Agunia, a ty głupia pipo nie masz sie nawet w co puknąć :D:D:D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Promowali góry nad morzem

25-07-2017 15:40

Powiat Cieszyński uczestniczył w osiemnastej edycji imprezy promocyjnej pn. „Dni Bielska Białej i Beskidów w Ustce” zorganizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku – Białej przy współpracy ze Starostwami Cieszyńskim, Bielskim, Żywieckim oraz Stowarzyszeniem Euroregion Beskidy.

wyświetleń: 135komentarzy: 0

Utopiec spogląda z góry

25-07-2017 14:05

Na zmodernizowanym w 2015 roku budynku przedszkola w Mnichu pojawił się utopiec. To nie pierwsze miejsce, gdzie w Gminie Chybie ten legendarny stwór widnieje.

wyświetleń: 277komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Dawid Bawor

25-07-2017 12:05

Taniec z Gościem Ox.pl - Dawid Bawor, który opowiada o kłótniach, paryskich przygodach i udziale w bollywoodzkim filmie. Wyjaśnia, dlaczego pracuje w fabryce i pokazuje taneczny klucz. Jacek Porzycki - "tancerz wewnętrzny" pyta również o bataty, talent show i wymarzony musical.

wyświetleń: 324komentarzy: 0

Wysyp pijanych kierowców

25-07-2017 10:20

W nocy aż dwóch pijanych kierowców  uczestniczyło w kolizjach drogowych. Inny  duet na podwójnym gazie zatrzymali policjanci w minioną (23.07.2017) niedzielę. 

wyświetleń: 3259komentarzy: 3

Uważaj, gdy zasypiasz w aucie

25-07-2017 09:15

Godzinna drzemka w samochodzie z włączoną klimatyzacją może spowodować śmierć. Jak to możliwe?

wyświetleń: 1838komentarzy: 1

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 2663komentarzy: 0

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 3128komentarzy: 2

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 2784komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 877komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.