Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 13781komentarzy: 49

Cieszyn - wypadek na Katowickiej

07-07-2017 10:30

Dzisiaj (07.07) po godzinie 8.30 w Cieszynie doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – po godzinie 8.30 w Cieszynie na ul. Katowickiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Łanową, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierująca toyotą wpadła w poślizg, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z fordem. Kierująca toyotą trafiła do szpitala, jak również kierująca fordem i jej 7-letnie dziecko.

Red.

źródło: ox.pl/mat.prasowe
dodał: JB 07-07-2017 10:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (49)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
07-07-2017 12:53
Przepierón
Mam pytanie do znawców, jak myślicie dlaczego baba kierująca toyotą wpadła w poślizg a inni nie ? Warunki atmosferyczne wszyscy mieli takie same.
STEVEabc
07-07-2017 12:57
STEVEabc
Odpowiedz sobie sam. Ty jesteś najmądrzejszy. :-))
Przepierón
07-07-2017 13:00
Przepierón
Ja odpowiedź znam, a ty coś taki szybki? Masz dzisiaj trollowy dyżur ?
jo.papuga
07-07-2017 15:15
jo.papuga
Przepierón coś ty je za jedyn że furt tak prowokujesz do zwady.
Som se wymoślosz pytani, som se ukłodosz odpowiedź, a innych sie gupio pytosz czy myślom tak samo ja ty. Nie dej Boże jak kierysik napisze cosik innego co ci nie spasuje. Wadzisz sie potym jak jakisik debil. Ty naprowde nimosz nic ciekawszego do roboty? Tak mi sie cosik widzi, że to tyś tu je tym dyżurnym trollym. Konkurycji mimosz sie jednak co boć, je żeś najlepszy.
La kotlet
07-07-2017 15:37
La kotlet
A ty papaga czego dziub drzesz? Nie dostałaś dzisiaj słonecznika do dziuba? Nakryć cie szmatom i będziesz siedziała cicho.
STEVEabc
07-07-2017 15:57
STEVEabc
Papuga ma w zupełności rację. Schabowy- nie masz co się oburzać.
ziga0601
07-07-2017 16:13
ziga0601
prorok Shitstorm przepowiedział- albowiem Przepieron rano nasmarka na drogę, a owy gil przyczyni się do tragicznych zdarzeń z udziałem wybranego kierowcy... A lud Ox będzie komentować i burzyć się niczym woda w klopie.
tadek52
07-07-2017 16:33
tadek52
Do przepierón wydaje mi się że te baby jeżdżą lepiej od tych chłopów a na pewno są w tym lepsze niż ty piszesz bo jesteś fatalny.
kermit00
07-07-2017 17:13
kermit00
Wystarczy że tylko ktoś tych gówniarzy drogowych skrytykuje to od razu pełno much gówniar się zleci i będą bronić tego jednego swojego gówna co jest dla nich gniazdem., domem i ostoją życia.
ROGERabc
07-07-2017 17:44
ROGERabc
SCI blachy i wszystko jasne, to najgorszy sort kierowców.
jo.papuga
07-07-2017 17:51
jo.papuga
Ha, ha... Przepierón myśli że jak sie schowoł za loginami La kotlet, abo kermit00 to sie żodyn nie pokapuje że to on... Przeca te teksty ta sama ręka pisała i tyn som rozum dyktowoł.
jacekklos19
07-07-2017 18:05
jacekklos19
Jaki rozum?// Pytam jeszcze raz- jaki rozum?? Chyba że masz na myśli jedną i wyłącznie tylko jedną komórkę. Haaaa , haaa,,,.
Przepierón
07-07-2017 19:02
Przepierón
No penerze, a gdzie sie to pochowały twoje inne ptasie móżdżki jak yamah i mitsutech ?
Zapomniałeś się przelogować ? jo.papuga, jacekklos19 to przecież ten sam menel.
kermit00
07-07-2017 19:17
kermit00
Papuga, widze że to uderzanie dziobem w klatke uszkodziło ci nieodwracalnie mózg.
pszeniczny
08-07-2017 00:58
pszeniczny
Niewiasta za kierownicą...i nieszczęście gotowe.
mitsutech
08-07-2017 12:25
mitsutech
Do Przepierón - Ty się ode mnie odpieprz bucu jeden.
Przepierón
08-07-2017 13:24
Przepierón
Do mitsutech - to ty sie ode mnie odwal ty absolutny kretynie do kwadratu.
mitsutech
08-07-2017 14:11
mitsutech
...a kto do kogo sie tu przywalił? Ty chyba jakiś przepieróński psychol jesteś.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
08-07-2017 15:20
wodz dziewieciu niedzwiedzi
zostawcie przepierona on jest specjalista w dziedzinie ruchu drogowego kanalizacji kierowania ruchem , psycholog , sprzedawca,doradca, kierownik budowlany a wiecie ze jak cos jest do wszystkiego to to jest do niczego!
Przepierón
08-07-2017 15:43
Przepierón
mitsutech, ty sie psycholu do potęgi n-tej do mnie przywaliłeś, cały czas sie czepiasz moich komentarzy a teraz niewiniątko sie zrobiło i płakusio , jaki to jest dręczony, widze że u ciebie schizofrenia w stopniu zaawansowanym.
mitsutech
09-07-2017 16:54
mitsutech
@Przepierón. Słuchaj no gnojku, dopóki w bezczelny sposób nie wywołałeś mojego loginu to ja nawet jednego komentarza tu nie napisałem, więc nie pieprz mi tu farmazonów o przywalaniu się. Sam się do mnie przywaliłeś, bez żadnej przyczyny wyzwałeś od ptasich móżdżków, a teraz jeszcze udajesz głupiego i perfidnie odwracasz kota ogonem. Człowieku, ogarnij swoją fantazję i nie myl mnie z kimś innym.
Przepierón
09-07-2017 19:49
Przepierón
@mitsutech. Słuchaj no stary dziadu, masz słabą pamięć dziadzio, w każdam temacie zajmujesz się komentowaniem mojich komentarzy a tutaj jest najlepszy tego przykład, już inni to zauważyli. Odwiedź lekarza rodzinnego, dobrze ci to zrobi i może jeszcze nie jest za późno.
Przepierón
09-07-2017 20:01
Przepierón
@mitsutech, tutaj zacząłeś a teraz płakusiosz.
http://telewizja.ox.pl/wideo,37646,ustron--2-ranne-w-wypadku.html
mitsutech
10-07-2017 16:53
mitsutech
@Przepierón, cyt: "...w każdam temacie zajmujesz się komentowaniem mojich komentarzy a tutaj jest najlepszy tego przykład, już inni to zauważyli."
Gdzie jest ten przykład i co inni zauważyli? Nawet podając link strzelasz sobie samobója, tam też doskonale widać jakim językiem i jakimi zwrotami się posługujesz, oraz do kogo i jak się zwracasz. Także nie pogrążaj się już bardziej i brnij w ten ślepy zaułek bo przynosisz jedynie wstyd wizerunkowi Clinta Eastwooda.
Jeżeli ktoś tu powinien odwiedzić lekarza to tylko Ty, ale nie wiem czy rodzinny wystarczy...
Przepierón
10-07-2017 18:42
Przepierón
Widzisz tępa dzido właśnie w tym linku, oczywiście gdybyś był spostrzegawczy to byś widział że to ty mnie pierwszy zaatakowałeś a nie ja ciebie, ale schizofrenicy już tak mają. Dlaczego zakuty łbie odwracasz kota ogonem i piszesz mi to co ja tobie napisałem? Prawda w oczy kole? Jesteś zbyt tępy żeby coś nowego wymyśleć? Tobie już dawno sugerowałem odwiedziny w Rybniku ul. Gliwicką 33.
Brnij nadal tym swoim schorowanym ptasim móżdżkiem w tym tunelu z którego wyjścia nie ma.
mitsutech
10-07-2017 20:12
mitsutech
To jesteś właśnie cały ty Przepierón. Przy większości artykułów wymyślasz sobie jakieś swoje tezy, wręcz prowokujesz do dyskusji, a potem jak ktoś ma inne zdanie to oskarżasz go o atak i obrzucasz wyzwiskami.
Ja myślałem że ty jesteś mądrzejszy i można z tobą rzeczowo pogadać, ale widzę że ty jesteś zwykły awanturnik i prostaczek mający jedynie na celu zwyzywanie wszystkich którzy myślą inaczej niż ty. Przy takim układzie dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu wiec po prostu żegnam. Pisz sobie co chcesz, już mi to lotto.
Przepierón
10-07-2017 20:42
Przepierón
Jakie to interesujące że pojawiasz się z komentarzami w tym samym czasie co jo.papuga i jest to ten sam styl pisowni. Chyba wiem kto za tym stoi, dołbym se na twoim miejscu kapke pozór.
jo.papuga
12-07-2017 13:53
jo.papuga
Ty Przepierón, jo już ci kiedysik godoł żeś ty je gupi jak but, ale jak widzym co tu taraz odwalosz to bych musioł tego buta przeprosić.
Przepierón
12-07-2017 17:29
Przepierón
Jak but to ni ma tak źle bo tyś je gupio jak zola łod bóta.
jo.papuga
12-07-2017 18:56
jo.papuga
...łod bóta godosz, a co to je "bóta"
Przepierón
12-07-2017 22:13
Przepierón
To je to miejsce gupio kozo skónd ci słóma tyrczy a ty sie jej nigdy nie pozbydziesz.
jo.papuga
14-07-2017 13:03
jo.papuga
...lepi mieć słóme w butach niż siano we łbie.
Przepierón
15-07-2017 15:55
Przepierón
W głowie można mieć siano a nie słóme głupia blond pipo. Uważej na podpalaczy co by ci tej gowiedzi ze stodołóm nie pomylili i nie podpolili.
jo.papuga
16-07-2017 14:29
jo.papuga
...a co jo piszym? Umisz ty w ogóle czytać, ty pieróński głombie?
Przepierón
17-07-2017 19:40
Przepierón
A ty rozumiysz co jo piszym ty ?zdo?
jo.papuga
17-07-2017 21:08
jo.papuga
Jak jo mom rozumieć, jak ty som siebie nie rozumisz i mulisz cosik od rzeczy.
Przepierón
17-07-2017 21:13
Przepierón
Weź sie w garść stara tępa rozwódko i nie pier..... więcej.
jo.papuga
17-07-2017 22:51
jo.papuga
Ha, ha... Czy to czasem nie twoi słowa: (cyt) "Jakie to interesujące że pojawiasz się z komentarzami w tym samym czasie co..." - lolek16. Ciekawe ni?
No i dali: (cyt) "...dołbym se na twoim miejscu kapke pozór."
To ty sie weź w garść durny głombie. Niby żeś je czujny, ale potraciłeś sie w tym wszystkim jak jakisik dzieciok. Bier sie juz lepi spać cieniasie.
Przepierón
18-07-2017 08:09
Przepierón
To ty sie tracisz stara wredo, już ci sie program kończy, lepiej zrób młodemu kolacje bo ci kiedyś w 4 litery kopnie jak zresztą wszyscy. Napisz jeszcze coś jako pastuch 9 niedźwiedzi i bydzie gitara.
jo.papuga
18-07-2017 18:11
jo.papuga
...kożesz mi robić kolacje??? ...po 8 rano??? Weź sie pukni w tyn swój pusty łeb.
Ty durny stary boroku, ty żeś sie już durch zamotoł. Ty już lepi nic nie pisz, boś je pusty jak bymbyn.
Przepierón
18-07-2017 20:34
Przepierón
Bymbyn musi być pusty bo inaczy by nie bymbnił :D.
Tyś je za to pełno, twoi klienci wypełnili cie do syta, aż po nogach ścieka. Zarób dużo, żeby na zime starczyło bo zimą w lesie tak stać....?
Volvik
18-07-2017 22:10
Volvik
I ty własnie tak bymbnisz jak tyn pusty bymbyn, w koło macieju furt to samo i bez synsu.
Przepierón
18-07-2017 23:11
Przepierón
Hahahahaha, jeszcze sie gupio pipa zapomniała przelogować , Volvik to też je aga-d, hahahaha.
Volvik
18-07-2017 23:40
Volvik
Co ty mówisz? jakie przelogować? I nie mów do mnie pipa.
Przepierón
20-07-2017 12:37
Przepierón
A tak se powiem głupia pipo.
Przepierón
20-07-2017 12:55
Przepierón
Już ci niewiele nicków do dyspozycji zostało , te już też masz spalone (795, maciek0, wodz dziewieciu niedzwiedzi) głupia pipo.
jo.papuga
20-07-2017 14:59
jo.papuga
Ha,ha,ha, jakisik volvik wpieprzył sie miyndzy wódke a zakonske i oberwoł rykoszetym.
A ty Przepierón je żesz tympy jak PRL-owski polsilwer, robisz jyny gańbe tymu chłopu ze zdjyncia.
Przepierón
20-07-2017 16:08
Przepierón
Ty se sama robisz gańbe, nawet bez zdjęcia. Godajóm, że staro panna i rozwódka jak idóm to sóm tak spórne że sie aji z tretułarym wadzóm a tyś je najlepszym tego przykładem.
jo.papuga
25-07-2017 21:29
jo.papuga
Przepierón tyś je furt gupi, nawet nie wiysz kto jo je, a pieprzysz jakbyś wrzawego rosołu pojod i smaku nie umioł chycić.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Na żywo: konferencja prasowa

18-11-2017 18:25

Konferencja prasowa po Konkursie drużynowym Pucharu Świata w Wiśle

wyświetleń: 7komentarzy: 0

Cieszyn oczami Dariusza Orszulika

18-11-2017 18:15

Wczoraj (17.11) w galerii na piętrze Księgarni Piastowskiej w Cieszynie miał miejsce wernisaż wystawy Dariusza Orszulika "Cieszyn jest piękny".

wyświetleń: 38komentarzy: 0

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa. 

wyświetleń: 226komentarzy: 0

XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

18-11-2017 15:00

W czwartek 16 listopada 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – eliminacje.

wyświetleń: 157komentarzy: 0

Strażnicy kontrolowali niewidzialnych

18-11-2017 13:40

Niewidzialni piesi i rowerzyści. Jak to możliwe? Bez właściwych odblasków na nieoświetlonej drodze wieczorem jesteśmy praktycznie niewidoczni. Właśnie takich pieszych i rowerzystów wyłapywali czeskocieszyńscy strażnicy miejscy podczas akcji „Zmierzch”.

wyświetleń: 824komentarzy: 0

Zgłoś swoje drzewo

18-11-2017 12:40

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to propozycja dla wszystkich miłośników przyrody. Zwraca uwagę na drzewa i ich historie jako ważne elementy dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, które powinniśmy cenić i chronić. To także doskonała okazja do promocji swojej miejscowości oraz integracji lokalnej społeczności. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2018 czekamy do końca listopada.

wyświetleń: 471komentarzy: 1

Na żywo: Silesia Cup

18-11-2017 11:50

W sobotę 18 listopada na kompleksie małych skoczni narciarskich w centrum Wisły odbywają się zawody Silesia CUP w skokach narciarskich na igelicie dzieci i młodzieży.

wyświetleń: 424komentarzy: 0

1,9 mln zł na strażnicę

18-11-2017 11:35

1,9 mln zł – tyle ma kosztować rozbudowa strażnicy OSP w Grodźcu. Budynek będzie dwukrotnie większy.

wyświetleń: 453komentarzy: 0

Pamiętają o poległych Polakach

18-11-2017 10:00

Dawna Karwina, choć już praktycznie nie istnieje, nadal pozostaje w pamięci jej byłych mieszkańców oraz w pamięci ich potomków. Również Polacy polegli w czasie wojny mogą tam liczyć na pamięć.

wyświetleń: 243komentarzy: 0

Skoczkowie w strefie kibica!

18-11-2017 07:00

Za nami pierwszy dzień sportowych zmagań na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince. Tysiące osób na skoczni kibicowało zawodnikom. Setki osób bawiło się także w wiślańskiej strefie kibica.