Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 20947komentarzy: 3

Rowerzysta zmarł

02-07-2017 10:10

Nie mamy dobrych wiadomości. Kolejna ofiara śmiertelna na drogach naszego powiatu.
Ranny podczas wczorajszego wypadku mężczyzna zmarł w szpitalu. fot arc ox.pl Ranny podczas wczorajszego wypadku mężczyzna zmarł w szpitalu. fot arc ox.pl

Wczoraj (1.07) informowaliśmy o wypadku, do którego doszło w Ustroniu na ulicy Komunalnej. Zobacz: Znowu wzywali LPR. Dzisiaj policja poinformowała, że ranny 42-latek zmarł w szpitalu.

Nie żyje również kobieta, która 30 czerwca potrącona została na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic DW941 i Brody. Pisaliśmy: Podwójne potrącenie.


Red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 02-07-2017 10:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Jan Śliwka
02-07-2017 11:17
Jan Śliwka
Tak dla ścisłości, to rowerzysta czy motorowerzysta. Co artykuł to inna wersja.
STEVEabc
02-07-2017 12:44
STEVEabc
Ten Ustroń jest jakiś nawiedzony.
Przepierón
03-07-2017 21:12
Przepierón
Godóm cały czos, nie asfaltujcie tych polnych dróg !!! Dziury są naturalnymi progami zwalniającymi !!! Piyrwy na takich drógach wypadków nie było a teraz trup ściele sie gynsto.
https://www.google.fr/maps/@49.7246121,18.7928838,3a,75y,158.4h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2iP80MKsLGa7TQqVGfzvkA!2e0!7i13312!8i6656?hl=de
Jak wieś widzi kónsek równej drógi to grzeje wiela fabryka dała.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zakochani Pod Tułem - wielki powrót!

19-01-2018 12:00

Status konkursu: TRWA

Jesteś zakochany od niedawna? A może twój związek ma już za sobą długie lata romantycznych uniesień? Bez względu na to, czy kochasz od kilku dni, czy od wielu lat, zapraszamy do udziału w konkursie Zakochani Pod Tułem. Rusza 5 edycja konkursu!

wyświetleń: 102komentarzy: 0

Dzień babci i dziadka - występ dzieci

19-01-2018 11:20

W czwartek (18.01) w związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka grupy językowe działające w OCKiR w Cieszynie przygotowały specjalny spektakl w języku angielskim na który zaproszono bacie, dziadków oraz wszystkie osoby zainteresowane poczynaniami najmłodszych poliglotów.Dzieci podzielone zgodnie z grupami wiekowymi, razem z prowadzącą zajęcia zatańczyły na scenie i zaśpiewały anglojęzyczne piosenki.

wyświetleń: 158komentarzy: 0

Program Rewitalizacji Gminy Hażlach

19-01-2018 09:45

Gmina Hażlach przystąpiła do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Hażlach na lata 2018-2023.

wyświetleń: 360komentarzy: 0

Fryderyka bez większych szkód

19-01-2018 08:45

Kilka wyjazdów strażaków do połamanych konarów, to efekt działań orkanu Fryderyka, którego podmuchy odczuwaliśmy przez całą noc.

wyświetleń: 1734komentarzy: 1

Kwalifikacja wojskowa

19-01-2018 07:30

Mimo że obowiązkowa służba wojskowa w naszym kraju już nie obowiązuje, to kwalifikacja wojskowa tak i jest obowiązkowa.  Tegoroczna "Kwalifikacja wojskowa" na terenie kraju rozpocznie się 30 stycznia 2018 r. i potrwa do 28 kwietnia 2018 r.

wyświetleń: 911komentarzy: 0

O budżecie gminy Goleszów

18-01-2018 19:30

Rozpoczynamy cykl rozmów z samorządowcami powiatu cieszyńskiego. Tematem przewodnim jest budżet gminy na rok 2018. Dzisiaj gościem Portalu Śląska Cieszyńskiego jest wójt Goleszowa – Krzysztof Glajcar.

wyświetleń: 1217komentarzy: 0

Strumień: przybyło mieszkańców

18-01-2018 17:50

Nie tylko Jasienica podsumowała miniony rok, również styczeń przeanalizował ilu mieszkańców przybyło w gminie Strumień, jakie były najpopularniejsze imiona oraz ile zawarto małżeństwa  w ubiegłym roku kalendarzowym.

wyświetleń: 1236komentarzy: 1

Potrącenie pieszych w Jaworzu

18-01-2018 16:45

W czwartek (18.01) około godziny 13:50 doszło do potrącenia pieszych na pasach przez kierowcę samochodu osobowego.

wyświetleń: 2122komentarzy: 0

Z Zoru do Tunezji

18-01-2018 16:30

W środę (17.01) w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji, działającym przy SM "Cieszynianka" odbyło się spotkanie z Genowefą i Zbigniewem Koczoniami, którzy przybliżyli kulturę, krajobrazy oraz zwyczaje południowej części Tunezji. Zgromadzonym gościom została zaprezentowana nie tylko opowieść, ale również zdjęcia, które doskonale obrazowały realia Tunezji Północnej.

wyświetleń: 1150komentarzy: 3

Szkolenie strzeleckie w Goleszowie

18-01-2018 16:00

W czwartek  18 stycznia 2018 od godz. 9.00 na strzelnicy HUBERTUS w Goleszowie odbyło się szkolenie strzeleckie z broni długiej AKMS i KBKS uczniów klas mundurowych ZS im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie.