Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 5334komentarzy: 14

Wymień piec - weź dopłatę

21-04-2017 14:20

Jak poinformował urząd miejski w Skoczowie w dniach 16-30 maja gmina Skoczów prowadzić będzie nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu gminy Skoczów na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych położonych na terenie gminy Skoczów, planowanych do realizacji w 2017 roku.
W Skoczowie gmina dopłaci do wymiany pieca. fot. Jan Bacza W Skoczowie gmina dopłaci do wymiany pieca. fot. Jan Bacza

Nabór wniosków na dopłatę do wymiany pieca  rozpocznie się 16 maja o godz. 7.30.  Wypełnione wnioski wraz z wymaganymi załącznikami nożna składać bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Skoczowie (Rynek 1, pok. 2). Kwota dotacji celowej wynosi 50% kosztów realizacji inwestycji, przy czym udzielone dofinansowanie nie może przekroczyć 4 tys. zł.

  • Wniosek wraz z dokumentacją pobrać może ze strony skoczow.pl

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR 21-04-2017 14:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

maly77
21-04-2017 14:34
maly77
w skoczowie mozna a w cieszynie wladza lezy do gory h....m i nic na ten tema nie robi
kasioczek
21-04-2017 15:42
kasioczek
dlaczego w Cieszynie znowu nic się nie dzieje???
Przepierón
21-04-2017 15:53
Przepierón
4 tys zł wystarczy na montaż pieca przez profesjonalną firmę i serwis gwarancyjny, a kontrole w domu będą non stop , nie dajcie się nabrać na takie ochłapy.
luna
21-04-2017 19:42
luna
Taa, palcie dalej mułem i śmieciami czekając na wyższe dotacje.
4 tys. zł to ochłapy?
Dziadowanie.
Przepierón
21-04-2017 20:09
Przepierón
Luna, dowiedz się jakie warunki musisz spełnić aby otrzymać tę dotację i co Ciebie czeka po zamontowaniu pieca. Gra nie warta świeczki, lepiej samemu sobie taki piec kupić i montaż zlecić jakiejś małej firmie a lepiej na tym wyjdziesz.

Kraków daje 2x razy więcej, na likwidację starego, nieekologicznego kotła i zastąpienie go kotłem na paliwo stałe bądź gaz lub też odnawialnym źródłem energii można otrzymać 350 zł na każdy kilowat obliczonej mocy nowego źródła ciepła (nie więcej niż 8 tys. zł) oraz 80 zł za każdy metr kwadratowy ogrzewanej powierzchni w przypadku wymiany instalacji (ale nie więcej niż 6 tys. zł).

asiek454
21-04-2017 21:38
asiek454
W Cieszynie dzieje się, tylko że 25 marca zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie na rok 2017. Wtedy, kiedy cała uchwała antysmogowa nie była jeszcze uchwalona i mało kto się tym interesował, a teraz nawet nie wiedzą że uchwała już jest opublikowana. Porażka
Jarex18
21-04-2017 23:05
Jarex18
https://zrzutka.pl/vsc59x
Jarex18
21-04-2017 23:08
Jarex18
I jeszcze coś o 5 klasie. http://czysteogrzewanie.pl/2016/09/szatan-w-piatej-klasie/
Jarex18
21-04-2017 23:08
Jarex18
I jeszcze coś o 5 klasie. http://czysteogrzewanie.pl/2016/09/szatan-w-piatej-klasie/
jozek
22-04-2017 06:53
jozek
w tamtym roku wymieniałem piec dopłata ta sama warunek 4 lub 5 klasa innych warunki odbiór kominiarza i papierek ze stary piec został sprzedany lub wywieziony na złom i nic więcej zeczywiscie 4 tysiace to mało musiałem dopłacic 5 tysiecy ale to zalezy jak kto robi ale co dalej ten piec trzeba utrzymac i tu sa koszty ekogroszek jest drogi na to tez powinna byc dotacja lub rzad powinien obnizyc ceny ekogroszku pozatym sobie chwale pozdrawiam
tomi71
22-04-2017 16:27
tomi71
@jozek ...a od tej dotacji musiałeś w tym roku zapłacić podatek? ...jak od przychodu?
...osobiście stary piec od razu wymieniłbym na gazowy.
...a 4 tys. piechotą nie chodzą.
... i tak tylko myślę, że straż miejska powinna pojawić się pod ratuszem już na kilka godzin przed jego otwarciem, bo pewnie będzie gorąco :)
krolik bugs
22-04-2017 18:38
krolik bugs
Ekogroszek to jakas paranoja. Kociol drogi, groszek drogi. Jesli juz to tylko GAZ
Jarex18
22-04-2017 21:10
Jarex18
Zaczynają od dupy strony,nagły przeskok na 5 klasę czy gaz. Ekogroszek drogi i też zadymi,pelet lepszy ale te ceny.Kto ma mały domek to raczej gazowe dać,a większy dom to już kłopot. Wymogi unijne a zarobki jak w średniowieczu.
jozek
23-04-2017 11:43
jozek
tomi71 nie ma podatku od dotacji umnie osobiscie ekogroszek wychodzi taniej niz gaz spaliłem 3 tony przez te zime
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 1435komentarzy: 0

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 1922komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 572komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.

wyświetleń: 824komentarzy: 0

Zderzenie w Cieszynie

24-07-2017 13:40

Dziś (24.07.2017) o godz. 8:50 doszło w Cieszynie do kolizji. 30-letnia mieszkanka Cieszyna nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

wyświetleń: 5251komentarzy: 2

Medal dla papieża

24-07-2017 12:15

Dzisiaj ( 24 lipca  2017)  Parafii Ewangelickiej w Szczyrku wysłany zostanie pocztą do Watykany na ręce papieża Franciszka specjalny medal na 500 lat Reformacji (1517-2017) – informuje redakcję ox.pl ks. Jan Byrt.   

wyświetleń: 979komentarzy: 1

Utrudnienia w ruchu w Wiśle!

24-07-2017 10:55

31 lipca br. przez Wisłę przejedzie wyścig kolarski 74. Tour de Pologne. W godzinach 16:00-20:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu.

wyświetleń: 2061komentarzy: 1

Szansa dla Szańców

24-07-2017 09:15

Szańce Jabłonkowskie ożyły. Na wałach zawisła flaga cesarska.

wyświetleń: 913komentarzy: 0

Weterani w Zebrzydowicach

24-07-2017 07:30

W Zebrzydowicach od trzech lat na rodzinnej rehabilitacji czas spędzają polscy weterani ranni podczas misji zagranicznych. Jak sami mówią, w Zebrzydowicach odnaleźli swoje miejsce i tutaj odpoczywają. Żołnierze przygotowali także wystawę pt. „Weterani”, którą można oglądać w godzinach otwarcia zamku w Zebrzydowicach do  28 lipca 2017 roku. W tygodniu od 8:00 – 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 – 21:00. 

wyświetleń: 1649komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Adam Bubik

23-07-2017 19:00

Dziś zaproszenie do studia przyjął Adam Bubik - Polak mieszkający na Zaolziu, który odpowiada, czy Czesi śmieją się z języka polskiego i dlaczego parasol to nie jest "szmaticzku na paticzku"? Jacek Porzycki pyta też piosenkarza, dlaczego jest "synem marnotrawnym" i czy Żona artysty denerwuje się na widok Fanek Adama? Rozmowa schodzi również na inne tematy - praca licencjacka, "gwiazdorzenie" i najnowsza piosenka na żywo.