Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 1636komentarzy: 4

Kolejne sukcesy Anny Mikołajek

19-04-2017 17:50

Anna Mikołajek, młoda mieszkanka Bażanowic, startując w Pucharze Śląska i Opolszczyzny, odniosła swoje kolejne sukcesy sportowe.
Podczas zawodów w Czechach.  Fot: z archiwum zawodniczki Podczas zawodów w Czechach. Fot: z archiwum zawodniczki

 W marcu w Biskupicach koło Częstochowy oraz w Skrzypcu koło Prudnika odbyły się zawody cross country, które były jednocześnie rozpoczęciem nowego sezonu.   Anna Mikołajek nie dała szans swoim konkurentkom – w obu zawodach zajęła 1 miejsce.

W świąteczny weekend, czyli 15 i 16 kwietnia w pobliżu Pragi odbyły się  Mistrzostwa i Puchar Czech w federacji ACR – Endurosprint.  -  Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu zawodów udało mi się wywalczyć drugie miejsce, z czego jestem bardzo zadowolona. Zawodniczki z Czech prezentują bardzo wysoki poziom, więc rywalizacja z nimi bardzo dużo mnie nauczyła – mówi Anna Mikołajek.

Zawodnizcka startuje na motocyklu Beta x-trainer o pojemności 300 cm³ (dwusuw) i obecnie broni barw swojego nowego klubu - SM Panda Racing.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 19-04-2017 17:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

ANIELA.STELA
20-04-2017 10:24
ANIELA.STELA
T
ANIELA.STELA
20-04-2017 10:27
ANIELA.STELA
Tak trzymaj!!! Gratulacje Pierónie!
kwantan
20-04-2017 12:06
kwantan
Gratuluję , płeć piękna z takim hobby to coś wspaniałego .
Wyborca 456
20-04-2017 12:42
Wyborca 456
Mam nadzieję, że to nie ona "trenuje" w naszych lasach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 873komentarzy: 0

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 156komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 624komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 409komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1080komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.

wyświetleń: 294komentarzy: 0

24-25 czerwiec - pokazowy weekend w Castoramie

22-06-2017 11:00

Okres letni, to bardzo dobry czas na organizację spotkań i pikników. W Castoramie organizujemy dla naszych Klientów weekend z pokazami, na którym obecni będą nasi najwięksi dostawcy. Chcemy zaprosić wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanych przez nas produktach.

wyświetleń: 1549komentarzy: 0

Remont COK ''Dom Narodowy'' nabiera rumieńców

22-06-2017 09:20

Miejska Galeria Sztuki 12 i Strefa Podziemna COK to nie wszystko. Remont Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy" wkracza w kolejny etap. Jakie zmiany czekają tą ważną cieszyńską instytucję w najbliższym czasie ?

wyświetleń: 1139komentarzy: 0

Święto Sąsiada w Wiśle!

22-06-2017 07:30

Turnieje szachów plenerowych i gier rekreacyjnych, turnieje piłkarskie, koncerty polskich i czeskich grup - zabawa dla całej rodziny. Już w najbliższy weekend (24-25 czerwca) w Wiśle duża międzynarodowa impreza – Święto Sąsiada.  

wyświetleń: 514komentarzy: 0

Gość OX.pl - Patryk Demkowski

21-06-2017 19:30

Gościem OX. pl jest dzisiaj Patryk Demkowski - młody artysta z Wisły, który supportował już takie gwiazdy jak LemON, Redlips, Mateusz Ziółko czy Highway. W rozmowie z nim, Jacek Porzycki pyta między innymi o muzykę, tatuaże oraz niedawno obchodzoną osiemnastkę. Patryk opowiada również o najnowszym teledysku, relacjach z rodzicami oraz najbliższych planach.