Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 1541komentarzy: 4

Kolejne sukcesy Anny Mikołajek

19-04-2017 17:50

Anna Mikołajek, młoda mieszkanka Bażanowic, startując w Pucharze Śląska i Opolszczyzny, odniosła swoje kolejne sukcesy sportowe.
Podczas zawodów w Czechach.  Fot: z archiwum zawodniczki Podczas zawodów w Czechach. Fot: z archiwum zawodniczki

 W marcu w Biskupicach koło Częstochowy oraz w Skrzypcu koło Prudnika odbyły się zawody cross country, które były jednocześnie rozpoczęciem nowego sezonu.   Anna Mikołajek nie dała szans swoim konkurentkom – w obu zawodach zajęła 1 miejsce.

W świąteczny weekend, czyli 15 i 16 kwietnia w pobliżu Pragi odbyły się  Mistrzostwa i Puchar Czech w federacji ACR – Endurosprint.  -  Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu zawodów udało mi się wywalczyć drugie miejsce, z czego jestem bardzo zadowolona. Zawodniczki z Czech prezentują bardzo wysoki poziom, więc rywalizacja z nimi bardzo dużo mnie nauczyła – mówi Anna Mikołajek.

Zawodnizcka startuje na motocyklu Beta x-trainer o pojemności 300 cm³ (dwusuw) i obecnie broni barw swojego nowego klubu - SM Panda Racing.

(red/mat.pras.)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 19-04-2017 17:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

ANIELA.STELA
20-04-2017 10:24
ANIELA.STELA
T
ANIELA.STELA
20-04-2017 10:27
ANIELA.STELA
Tak trzymaj!!! Gratulacje Pierónie!
kwantan
20-04-2017 12:06
kwantan
Gratuluję , płeć piękna z takim hobby to coś wspaniałego .
Wyborca 456
20-04-2017 12:42
Wyborca 456
Mam nadzieję, że to nie ona "trenuje" w naszych lasach.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Muzeum Magicznego Realizmu

28-04-2017 20:15

Ponad trzysta obrazów i rzeźb najbardziej znanych współczesnych surrealistów, stała wystawa poświęcona życiu, twórczości, badaniom i wynalazkom Juliana Ochorowicza, a także czasowe prezentacje najważniejszych dokonań współczesnej sztuki polskiej to tylko główne kierunki, które są wpisane w działalność popularnej w Wiśle Ochorowiczówki. Muzeum właśnie otworzyło swoje podwoje.

wyświetleń: 1332komentarzy: 1

Pogoda pokrzyżowała plany - odwołane rozgrywki...

28-04-2017 20:10

Pogoda jaka była i jest każdy widzi. W związku z warunkami atmosferycznymi oraz stanem muraw w podokręgu Skoczów, odwołane zostały przez Wydział Gier wszystkie, zaplanowane na weekend spotkania.

wyświetleń: 477komentarzy: 0

Wiadomości z Gór (odcinek 1): majówka

28-04-2017 18:45

Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka cyklu "Wiadomości z Gór", który będzie realizowany przez Radio Istebna we współpracy z Portalem OX.PL.

wyświetleń: 1062komentarzy: 0

Kino na Granicy - czas start!

28-04-2017 17:00

Już dziś rozpoczyna się XIX edycja „Kina na Granicy”! Oficjalne otwarcie festiwalu odbędzie się o godzinie 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, gdzie wyświetlony zostanie film w reżyserii Grega Zglinskiego pod tytułem „Zwierzęta”.

wyświetleń: 867komentarzy: 0

Rzeka Olza przekroczyła stan ostrzegawczy

28-04-2017 15:00

Stan ostrzegawczy dla rzeki Olzy wynosi 140 cm, stan alarmowy 230 cm. Przed godziną 10:00 Burmistrz Cieszyna przekazał komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Cieszynie, iż stan Olzy wynosi 209 cm.

wyświetleń: 11479komentarzy: 2

Piłkarki z Istebnej pojadą na Mistrzostwa Polski

28-04-2017 14:15

Piłkarki z Istebnej awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych. W Turnieju, który odbędzie się w czerwcu zmierzą się z zespołami m.in. ze Szczecina, Białej Podlaskiej, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego.

wyświetleń: 1365komentarzy: 0

Pogotowie przeciwpowodziowe!

28-04-2017 12:30

Woda się podnosi. Droga Pruchna – Drogomyśl jest nieprzejezdna. Strażacy interweniują przy podtopieniach w całym powiecie. Starosta Cieszyński ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.

wyświetleń: 13657komentarzy: 0

Sportowcy nagrodzeni

28-04-2017 11:00

Najlepsi sportowcy z Gminy Goleszów zostali nagrodzeni. Przedwczoraj, tj. 26 kwietnia nagrody wręczono podczas uroczystej sesji.

wyświetleń: 1078komentarzy: 0

Nietrzeźwy wjechał w ludzi

28-04-2017 09:35

Powracamy do wczorajszego (27.04) tragicznego zdarzenia z Cieszyna. Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko.

wyświetleń: 16842komentarzy: 13

To Cię zaskoczy!

28-04-2017 07:30

Ponad 250 000 produktów, a wśród nich zabawki, gry, kosmetyki, artykuły do domu, szkoły, biura, porcelana, szkło i wiele wiele więcej! Przyjedź na Hallera 63 w Cieszynie lub zamów przez internet. W ofercie między innymi mnóstwo pomysłów na prezenty na każda okazję.