Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 1663komentarzy: 4

Kolejne sukcesy Anny Mikołajek

19-04-2017 17:50

Anna Mikołajek, młoda mieszkanka Bażanowic, startując w Pucharze Śląska i Opolszczyzny, odniosła swoje kolejne sukcesy sportowe.
Podczas zawodów w Czechach.  Fot: z archiwum zawodniczki Podczas zawodów w Czechach. Fot: z archiwum zawodniczki

 W marcu w Biskupicach koło Częstochowy oraz w Skrzypcu koło Prudnika odbyły się zawody cross country, które były jednocześnie rozpoczęciem nowego sezonu.   Anna Mikołajek nie dała szans swoim konkurentkom – w obu zawodach zajęła 1 miejsce.

W świąteczny weekend, czyli 15 i 16 kwietnia w pobliżu Pragi odbyły się  Mistrzostwa i Puchar Czech w federacji ACR – Endurosprint.  -  Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu zawodów udało mi się wywalczyć drugie miejsce, z czego jestem bardzo zadowolona. Zawodniczki z Czech prezentują bardzo wysoki poziom, więc rywalizacja z nimi bardzo dużo mnie nauczyła – mówi Anna Mikołajek.

Zawodnizcka startuje na motocyklu Beta x-trainer o pojemności 300 cm³ (dwusuw) i obecnie broni barw swojego nowego klubu - SM Panda Racing.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 19-04-2017 17:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

ANIELA.STELA
20-04-2017 10:24
ANIELA.STELA
T
ANIELA.STELA
20-04-2017 10:27
ANIELA.STELA
Tak trzymaj!!! Gratulacje Pierónie!
kwantan
20-04-2017 12:06
kwantan
Gratuluję , płeć piękna z takim hobby to coś wspaniałego .
Wyborca 456
20-04-2017 12:42
Wyborca 456
Mam nadzieję, że to nie ona "trenuje" w naszych lasach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Portal OX.PL poleca!

20-07-2017 19:20

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

''Łańcuch światła'' również w Cieszynie

20-07-2017 17:30

Przed Sądem Rejonowym w Cieszynie odbyły się dwa protesty. Ludzie pikietowali przeciwko zmianom w sądownictwie. Zapalono świece, odśpiewano hymn Polski, uczestnicy otrzymali również egzemplarze Konstytucji RP. 

wyświetleń: 2605komentarzy: 20

Utrudnienia w Cisownicy

20-07-2017 16:00

Uwaga kierowcy! W dniach 21 i 22 lipca w Cisownicy, w godzinach 9.00 – 16.00, odbędą się testy samochodów sportowych załogi Jarosław Szeja/Marcin Szeja. Mogą być utrudnienia.

wyświetleń: 1447komentarzy: 0

Do 5 lat za ''kratkami''

20-07-2017 14:35

1600 zł na tyle wyceniono straty wyrządzone przez 18-latka, który rozbił kamieniem szybę w dostawczym samochodzie. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu.

wyświetleń: 2669komentarzy: 0

Ukradł... mleko

20-07-2017 14:10

Choć ma wiele pożytecznych właściwości i można z jego pomocą przyrządzić wiele potraw, nie jest napojem, który byłby chętnie kradziony przez złodziei. Jednak w Hawierzowie jeden z nich połakomił się na… mleko.

wyświetleń: 1991komentarzy: 0

Kantata Reformacyjna

20-07-2017 12:40

Trwają obchody 500-lecia Reformacji. Ewangelicy na całym świecie, w tym także na Śląsku Cieszyńskim, świętują. W ramach obchodów powstaje Kantata Reformacyjna.

wyświetleń: 831komentarzy: 0

Kończą Starą Drogę

20-07-2017 11:00

Zbliża się koniec prac związanych z remontem Starej Drogi w Harbutowicach. Choć prace się przeciągnęły, wykonawca zapowiada finisz.

wyświetleń: 1415komentarzy: 1

Upały!

20-07-2017 09:20

Nawet 34 kreski mogą dziś (20.07) pokazywać termometry w regionie. Meteorolodzy przestrzegają przed upałami.

wyświetleń: 2029komentarzy: 0

W Twoim imieniu: wybuch w Zebrzydowicach

20-07-2017 07:30

Butla z gazem, samolot naddźwiękowy, a może bomba domowej roboty? Teorii jest coraz więcej, mieszkańcy Zebrzydowic obudzeni w nocy wybuchem, spekulują, bo wyjaśnienia brak.

wyświetleń: 11263komentarzy: 10

Która gmina najzamożniejsza?

19-07-2017 18:45

Która gmina powiatu cieszyńskiego jest najzamożniejsza? Jak wypada nasz powiat na tle kraju?