Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1745komentarzy: 4

Kolejne sukcesy Anny Mikołajek

19-04-2017 17:50

Anna Mikołajek, młoda mieszkanka Bażanowic, startując w Pucharze Śląska i Opolszczyzny, odniosła swoje kolejne sukcesy sportowe.
Podczas zawodów w Czechach.  Fot: z archiwum zawodniczki Podczas zawodów w Czechach. Fot: z archiwum zawodniczki

 W marcu w Biskupicach koło Częstochowy oraz w Skrzypcu koło Prudnika odbyły się zawody cross country, które były jednocześnie rozpoczęciem nowego sezonu.   Anna Mikołajek nie dała szans swoim konkurentkom – w obu zawodach zajęła 1 miejsce.

W świąteczny weekend, czyli 15 i 16 kwietnia w pobliżu Pragi odbyły się  Mistrzostwa i Puchar Czech w federacji ACR – Endurosprint.  -  Zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu zawodów udało mi się wywalczyć drugie miejsce, z czego jestem bardzo zadowolona. Zawodniczki z Czech prezentują bardzo wysoki poziom, więc rywalizacja z nimi bardzo dużo mnie nauczyła – mówi Anna Mikołajek.

Zawodnizcka startuje na motocyklu Beta x-trainer o pojemności 300 cm³ (dwusuw) i obecnie broni barw swojego nowego klubu - SM Panda Racing.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 19-04-2017 17:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

ANIELA.STELA
20-04-2017 10:24
ANIELA.STELA
T
ANIELA.STELA
20-04-2017 10:27
ANIELA.STELA
Tak trzymaj!!! Gratulacje Pierónie!
kwantan
20-04-2017 12:06
kwantan
Gratuluję , płeć piękna z takim hobby to coś wspaniałego .
Wyborca 456
20-04-2017 12:42
Wyborca 456
Mam nadzieję, że to nie ona "trenuje" w naszych lasach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Drugie życie książki - kiermasz

22-11-2017 13:00

We wtorek (21.11) na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie rozpoczął się kiermasz książki używane, zorganizowany przez Bibliotekę Miejską w Cieszynie. Osoby zainteresowane we wtorek oraz w środę, w godzinach 9-15 mogą zakupić książki z różnych gatunków literackich oraz w wielu językach. Akcja nosi tytuł „Drugie życie książki”.

wyświetleń: 118komentarzy: 0

Mistrzostwa Świata w Wiśle!

22-11-2017 12:00

Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym odbędą się w Wiśle w 2021 – zdecydowała Międzynarodowa Federacja Narciarska.

wyświetleń: 356komentarzy: 0

Policja: skoki spokojne

22-11-2017 10:40

Policjanci podsumowują inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich, które w miniony weekend (17-19.11) odbyły się w Wiśle – było spokojnie.

wyświetleń: 320komentarzy: 0

Zebrzydowice: ruszy lodowisko

22-11-2017 09:10

To już kolejny rok, w którym Gmina Zebrzydowice uruchomi lodowisko w Zebrzydowicach. Podobnie jak w ubiegłych latach sezonowe lodowisko zostanie uruchomione na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej w Zebrzydowicach przy ul. Kochanowskiego 55

wyświetleń: 193komentarzy: 0

Kto zostanie Mistrzem Śląska?

22-11-2017 07:30

Kto zdobędzie tytuł w klasyfikacji generalnej cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska? Odpowiedź na to pytanie przyniesie Cieszyńska Barbórka, czyli piąta, ostatnia runda tegorocznej odsłony RSMŚl, która 25 listopada rozegra się na trasach Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 585komentarzy: 5

Śmiertelny wypadek w Górkach

21-11-2017 20:55

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj (21.11) późnym popołudniem w Górkach Wielkich.

wyświetleń: 13982komentarzy: 5

Strzelecka uczta Trzyńca!

21-11-2017 20:45

Takich Stalowników chcemy oglądać! Hokeiści Trzyńca, w meczu 24. kolejki Tipsport Extraligi, pokonali na wyjeździe Chomutow, strzelając im pięć bramek.

wyświetleń: 300komentarzy: 0

Uwaga na czad - kontrole czujników tlenku węgla

21-11-2017 19:25

Tlenek węgla, znany również jako czad, każdego roku jest przyczyną wielu zatruć, niejednokrotnie kończących się zgonem. Główną przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest wadliwa wentylacja, bądź też uszkodzenie przewodów kominowych. Czad jest bezbarwny i bezwonny, w związku z czym o jego obecności mogą dać znać dopiero pierwsze objawy zatrucia. Dlatego właśnie Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie do swoich budynków wprowadza specjalne czujniki czadu, które mają wyeliminować ryzyko zatrucia.

wyświetleń: 679komentarzy: 3

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

21-11-2017 18:30

We wtorek, 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to polskie święto, nie tylko pracowników socjalnych, ale również wszystkich pracowników służb społecznych. Święto to zostało ustanowione na mocy ustawy o pomocy społecznej z 1990 roku i zostało utrzymane przez nową ustawę z roku 2004.

wyświetleń: 662komentarzy: 2

Katarzyna Gawlas z tytułem Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego

21-11-2017 17:50

Katarzyna Gawlas, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Skoczowie, została laureatką konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego.