Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2019komentarzy: 6

Kingsdown w Cieszynie

07-04-2017 17:00

Zespół Kingsdown już 12 kwietnia o godz. 20:00 wystąpi w Cieszynie. Ekskluzywny koncert wpisuje się w europejską trasę zespołu. Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać wejściówka na wydarzenie.
Kingsdown wystapi 12 kwietnia w cieszyńskim COK Fot: mat.pras. Kingsdown wystapi 12 kwietnia w cieszyńskim COK Fot: mat.pras.

Kingsdown jest dziełem ewolucji pięciu chłopaków pochodzących z małego miasteczka, dzielących miłość do ludzi i muzyki. Pod tą nazwą grają od 2003 koncertując w Bateasville i innych miastach w Arkansas. Stuletni dworzec kolejowy w Arkansas stał się ich bazą gdzie eksperymentowali z różnymi dźwiękami i stylami. Zespół nagrał kilka EP, każda z zupełnie innym brzmieniem. W szybkim czasie zdobyli serca wielu słuchaczy.

W 2006 Dwain Roark – wokal, James Watt i Johnny Rocket – gitara, Aaron Elms – bas i Blain Roark – perkusja przenieśli się do Little Rock, kontynuując koncertowanie dla coraz większej regionalnej publiczności. Wspierane przez miłość, wiarę, nadzieję, teksty rodzą się z miłości do Boga, życia, podróży, i ludzi.

W 2010 zespół podpisał kontrakt z LD Glover i Dennis Stone i nagrał swój pierwszy pełny album. Debiut grupy - wyprodukowany przez Travis’a Wyrick’a nominowanego do nagrody Grammy-  został opisany przez krytyków jako „porywający podmuch wysokoenergetycznego rock’n’rolla". 

Bilety w cenie 15 zł (20zł w dniu koncertu) do nabycia w sekretariacie COKu.

KONKURS!
Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym można wygrać jedną podwójną wejściówkę na wydarzenie aby ją zdobyć, należy w komentarzu napisać dlaczego do Was powinny trafić wejściówki. Bilety trafią do użytkownika, który udzieli najciekawszej zdaniem redakcji odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 10 kwietnia.

 

Konkurs został zakończony, bilety trafiają do użytkownika Altania. prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ox.pl)

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 07-04-2017 17:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

miminko11
08-04-2017 21:56
miminko11
Powodów jest dużo, a ponieważ nie zostałem wylosowany wcześniej to może teraz się uda?! Drugi powód, - jako pierwszy umieściłem komantarz, a podobno kto pierwszy ten lepszy!! Jest jeszcze trzeci powód - od zawsze jestem fanem rocka i metalu, więc lepiej żeby ty bilety trafiły w moje ręce niż w kogoś kto po prostu nie czuje tych klimatów :)
Bubaszak
09-04-2017 15:54
Bubaszak
Chrześcijański rock to oksymoron,takie kapele to kpina,rock i metal to oręż w ręku diabła która została stworzona by czcić Szatana.Lepiej rozdawajcie bilety na Blasphemy,Deicide,Mayhem albo Barathrum zamiast na tych jankeskich kmiotów.
Altania
09-04-2017 21:34
Altania
Dlaczego ja?
No cóż. Zawsze próbuję nowych brzmień i myślę, że chciałabym usłyszeć ich na żywo, by razem z nimi w Wielkim Tygodniu wielbić Boga. O tej kapeli nigdy nie słyszałam, mimo iż sama słucham sporo chrześcijańskiego rocka: m in. zespołów takich jak Red i Skillet.
Mogłabym zabrać na ich koncert moją przyjaciółkę, która także lubuje się w tego typu chrześcijańskich brzmieniach.
Altania
09-04-2017 21:48
Altania
Jeśli mogę odwołać się do wypowiedzi Bubaszak, to pragnę zwrócić Ci uwagę, iż wszystko zależy od ludzi, którzy w tych zespołach grają. Odnosząc się do takich właśnie chrześcijańskich zespołów rockowych jak Red i Skillet, to mimo iż są oni mocno rozpoznawalni na świecie nie tylko jako zespoły chrześcijańskie, ale także jako zespoły rockowe, zawsze na swych koncertach zwracają swym słuchaczom uwagę na to , że wszystko to robią z miłości do Pana. We wszystkich typach muzyki, która dotyczy tematów chrześcijańskich, liczy się przede wszystkim tekst, który dotyczy spraw duchowych, relacji z Bogiem członków zespołu lub np. opowiada historie biblijne. Reszta to tylko oprawa muzyczna. Nie każdy preferuje muzykę chrześcijańską tworzoną przez chóry. Inni wolą, gdy tekst oprawiony jest w mocniejszymi brzmieniami gitarowymi, rapowany. Do każdego z nas lepiej dociera konkretny typ muzyki. A przecież liczy się dotarcie do każdego typu odbiorcy, młodego, starego, fana metalu, rapu, chórów bądź innego. Przekaz każdego tekstu, bez względu na oprawę muzyczną pozostaje taki sam.
Życzę Dobrej Nocy i błogosławionego Wielkiego Tygodnia.
Bubaszak
10-04-2017 18:39
Bubaszak
Ja również popieram z całego serca chwalenie Pana zwłaszcza tego greckiego,rogatego boga natury.Jako poganin obchodzę większość świąt jako że one zostały nam skradzione przez tą religię imigrantów z Bliskiego Wschodu jaką jest chrześcijaństwo.Radosnych świąt i sława bogom!
Altania
10-04-2017 21:28
Altania
Rozumiem, no cóż, każdy ma prawo do swoich przekonań i swoich wierzeń.
Pozdrawiam.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zamknęli drogę

20-09-2017 15:40

Z powodu przelewającej się wody, zamknięto drogę między Ochabami a Dębowcem.

wyświetleń: 479komentarzy: 0

63. Rajd Wisły: wielkie motoryzacyjne święto w Beskidach

20-09-2017 14:30

Trzy cykle, 8 malowniczych i widowiskowych odcinków specjalnych oraz 50 km ścigania – Rajd Wisły to prawdziwa gratka dla kibiców. W Beskidach zmierzą się również zawodnicy w pięknych rajdówkach sprzed lat.

wyświetleń: 449komentarzy: 0

W Bąkowie zdecydowali

20-09-2017 13:45

7 września odbyło się zebrane wiejskie w Bąkowie dotyczące funduszu sołeckiego na rok 2018.

wyświetleń: 362komentarzy: 0

Będzie (ciągle) padać

20-09-2017 12:30

Przygotujcie parasolki i kalosze! Na terenie Beskidu Śląskiego i Żywieckiego prognozowane są intensywne opady deszczu.

wyświetleń: 1846komentarzy: 0

Złap bilet na Osiecką!

20-09-2017 11:00

Status konkursu: TRWA

Już za niespełna dwa tygodnie rusza Festiwal Teatralny Na granicy. Wielkie wydarzenie wraca do Cieszyna i Czeskiego Cieszyna po rocznej przerwie. Mamy dla Was bilety na jeden ze spektakli!

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Maria Juroszek przekazała medal

20-09-2017 09:15

Maria Juroszek swój "świeżutki" medal prosto z Budapesztu przekazała na licytację Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 1236komentarzy: 0

Otwarcie Karczmy ''Pod Dębem''!

20-09-2017 07:30

Miejsce z tradycją, bo 100-letnie, ale gospodarze i wystrój nowe. Zapraszamy na otwarcie ''Karczmy pod Dębem'' w Cieszynie!

wyświetleń: 3293komentarzy: 0

Zamarski: Pierwsze gwiazdy w Alei Gwiazd

19-09-2017 20:30

W niedzielę (17.09) miało miejsce oficjalne odsłonięcie pierwszych gwiazd w Alei Gwiazd Miłośników Cieszyńskiej Pieśniczki Ludowej w Zamarskach.

wyświetleń: 1746komentarzy: 0

NATO w Ostrawie

19-09-2017 19:00

W weekend 16-17 września na terenie Ostrawy w Czechach odbyła się XVI edycja Dni NATO. Jest to wydarzenie, które od wielu lat skupia dziesiątki tysięcy widzów, z całego Świata (na parkingu lotniska, na którym odbywały się pokazy można było zaobserwować nie tylko czeskie, czy polskie tablice rejestracyjne, ale również niemieckie czy też austriackie). Wydarzenie to skupiło również wiele tysięcy osób z terenu całego Śląska, w tym również Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 1587komentarzy: 0

27 września zaczyna się festiwal Viva il canto!

19-09-2017 17:20

Już wkrótce w Cieszynie rozpocznie się XXVI edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Wokalnej Viva il canto. Podczas czterech festiwalowych koncertów publiczność usłyszy brzmienia poetycko-refleksyjne, gorące tanga, pieśni żydowskie a także muzykę operetkową, filmową i musicalową.