Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2047komentarzy: 6

Kingsdown w Cieszynie

07-04-2017 17:00

Zespół Kingsdown już 12 kwietnia o godz. 20:00 wystąpi w Cieszynie. Ekskluzywny koncert wpisuje się w europejską trasę zespołu. Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać wejściówka na wydarzenie.
Kingsdown wystapi 12 kwietnia w cieszyńskim COK Fot: mat.pras. Kingsdown wystapi 12 kwietnia w cieszyńskim COK Fot: mat.pras.

Kingsdown jest dziełem ewolucji pięciu chłopaków pochodzących z małego miasteczka, dzielących miłość do ludzi i muzyki. Pod tą nazwą grają od 2003 koncertując w Bateasville i innych miastach w Arkansas. Stuletni dworzec kolejowy w Arkansas stał się ich bazą gdzie eksperymentowali z różnymi dźwiękami i stylami. Zespół nagrał kilka EP, każda z zupełnie innym brzmieniem. W szybkim czasie zdobyli serca wielu słuchaczy.

W 2006 Dwain Roark – wokal, James Watt i Johnny Rocket – gitara, Aaron Elms – bas i Blain Roark – perkusja przenieśli się do Little Rock, kontynuując koncertowanie dla coraz większej regionalnej publiczności. Wspierane przez miłość, wiarę, nadzieję, teksty rodzą się z miłości do Boga, życia, podróży, i ludzi.

W 2010 zespół podpisał kontrakt z LD Glover i Dennis Stone i nagrał swój pierwszy pełny album. Debiut grupy - wyprodukowany przez Travis’a Wyrick’a nominowanego do nagrody Grammy-  został opisany przez krytyków jako „porywający podmuch wysokoenergetycznego rock’n’rolla". 

Bilety w cenie 15 zł (20zł w dniu koncertu) do nabycia w sekretariacie COKu.

KONKURS!
Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym można wygrać jedną podwójną wejściówkę na wydarzenie aby ją zdobyć, należy w komentarzu napisać dlaczego do Was powinny trafić wejściówki. Bilety trafią do użytkownika, który udzieli najciekawszej zdaniem redakcji odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 10 kwietnia.

 

Konkurs został zakończony, bilety trafiają do użytkownika Altania. prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ox.pl)

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 07-04-2017 17:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

miminko11
08-04-2017 21:56
miminko11
Powodów jest dużo, a ponieważ nie zostałem wylosowany wcześniej to może teraz się uda?! Drugi powód, - jako pierwszy umieściłem komantarz, a podobno kto pierwszy ten lepszy!! Jest jeszcze trzeci powód - od zawsze jestem fanem rocka i metalu, więc lepiej żeby ty bilety trafiły w moje ręce niż w kogoś kto po prostu nie czuje tych klimatów :)
Bubaszak
09-04-2017 15:54
Bubaszak
Chrześcijański rock to oksymoron,takie kapele to kpina,rock i metal to oręż w ręku diabła która została stworzona by czcić Szatana.Lepiej rozdawajcie bilety na Blasphemy,Deicide,Mayhem albo Barathrum zamiast na tych jankeskich kmiotów.
Altania
09-04-2017 21:34
Altania
Dlaczego ja?
No cóż. Zawsze próbuję nowych brzmień i myślę, że chciałabym usłyszeć ich na żywo, by razem z nimi w Wielkim Tygodniu wielbić Boga. O tej kapeli nigdy nie słyszałam, mimo iż sama słucham sporo chrześcijańskiego rocka: m in. zespołów takich jak Red i Skillet.
Mogłabym zabrać na ich koncert moją przyjaciółkę, która także lubuje się w tego typu chrześcijańskich brzmieniach.
Altania
09-04-2017 21:48
Altania
Jeśli mogę odwołać się do wypowiedzi Bubaszak, to pragnę zwrócić Ci uwagę, iż wszystko zależy od ludzi, którzy w tych zespołach grają. Odnosząc się do takich właśnie chrześcijańskich zespołów rockowych jak Red i Skillet, to mimo iż są oni mocno rozpoznawalni na świecie nie tylko jako zespoły chrześcijańskie, ale także jako zespoły rockowe, zawsze na swych koncertach zwracają swym słuchaczom uwagę na to , że wszystko to robią z miłości do Pana. We wszystkich typach muzyki, która dotyczy tematów chrześcijańskich, liczy się przede wszystkim tekst, który dotyczy spraw duchowych, relacji z Bogiem członków zespołu lub np. opowiada historie biblijne. Reszta to tylko oprawa muzyczna. Nie każdy preferuje muzykę chrześcijańską tworzoną przez chóry. Inni wolą, gdy tekst oprawiony jest w mocniejszymi brzmieniami gitarowymi, rapowany. Do każdego z nas lepiej dociera konkretny typ muzyki. A przecież liczy się dotarcie do każdego typu odbiorcy, młodego, starego, fana metalu, rapu, chórów bądź innego. Przekaz każdego tekstu, bez względu na oprawę muzyczną pozostaje taki sam.
Życzę Dobrej Nocy i błogosławionego Wielkiego Tygodnia.
Bubaszak
10-04-2017 18:39
Bubaszak
Ja również popieram z całego serca chwalenie Pana zwłaszcza tego greckiego,rogatego boga natury.Jako poganin obchodzę większość świąt jako że one zostały nam skradzione przez tą religię imigrantów z Bliskiego Wschodu jaką jest chrześcijaństwo.Radosnych świąt i sława bogom!
Altania
10-04-2017 21:28
Altania
Rozumiem, no cóż, każdy ma prawo do swoich przekonań i swoich wierzeń.
Pozdrawiam.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Śmiertelny wypadek w Górkach

21-11-2017 20:55

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj (21.11) późnym popołudniem w Górkach Wielkich.

wyświetleń: 7423komentarzy: 0

Strzelecka uczta Trzyńca!

21-11-2017 20:45

Takich Stalowników chcemy oglądać! Hokeiści Trzyńca, w meczu 24. kolejki Tipsport Extraligi, pokonali na wyjeździe Chomutow, strzelając im pięć bramek.

wyświetleń: 127komentarzy: 0

Uwaga na czad - kontrole czujników tlenku węgla

21-11-2017 19:25

Tlenek węgla, znany również jako czad, każdego roku jest przyczyną wielu zatruć, niejednokrotnie kończących się zgonem. Główną przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest wadliwa wentylacja, bądź też uszkodzenie przewodów kominowych. Czad jest bezbarwny i bezwonny, w związku z czym o jego obecności mogą dać znać dopiero pierwsze objawy zatrucia. Dlatego właśnie Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie do swoich budynków wprowadza specjalne czujniki czadu, które mają wyeliminować ryzyko zatrucia.

wyświetleń: 382komentarzy: 3

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

21-11-2017 18:30

We wtorek, 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to polskie święto, nie tylko pracowników socjalnych, ale również wszystkich pracowników służb społecznych. Święto to zostało ustanowione na mocy ustawy o pomocy społecznej z 1990 roku i zostało utrzymane przez nową ustawę z roku 2004.

wyświetleń: 378komentarzy: 2

Katarzyna Gawlas z tytułem Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego

21-11-2017 17:50

Katarzyna Gawlas, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Skoczowie, została laureatką konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 838komentarzy: 1

Szymanik i ''Gorol'' z nagrodami

21-11-2017 16:40

W sobotni wieczór (18.11) w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie poznaliśmy nazwiska laureatów tegorocznej edycji konkursu „Tacy Jesteśmy” przyznawanej przez Kongres Polaków w RC. Nagrodę „Złoty jestem” przyznano Marcie Szymanik, pedagog z Czeskiego Cieszyna, nagroda publiczności powędrowała do Chóru Męskiego „Gorol” działający przy MK PZKO w Jabłonkowie.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Kolizja w Cieszynie - skrzyżowanie ulic Hallera i Morcinka

21-11-2017 16:05

21 listopada po godzinie 13, na skrzyżowaniu ulic Hallera i Morcinka w Cieszynie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał, zdarzenie zakończyło się koniecznością naprawy samochodów, oraz mandatem dla 40-letniej mieszkanki Cieszyna.

wyświetleń: 2735komentarzy: 0

Utrudnienia na Bolko Kantora

21-11-2017 15:30

Uwaga kierowcy! Zjazd z Alei Łyska na ulicę Bolko Kantora w Cieszynie zostanie całkowicie zamknięty.

wyświetleń: 566komentarzy: 0

Domagała dla Was

21-11-2017 15:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już w najbliższą niedzielę w cieszyńskim teatrze wystąpi Paweł Domagała. Dla Was czekają cztery bilety!

wyświetleń: 531komentarzy: 0

10 lat czekają na ekrany!

21-11-2017 13:10

Proszą się o nie od lat, ale z mizernym skutkiem. Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Czy mieszkańcy Skoczowa odetchną z ulgą i nie będzie im przeszkadzał hałas z drogi ekspresowej?