Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 1973komentarzy: 6

Kingsdown w Cieszynie

07-04-2017 17:00

Zespół Kingsdown już 12 kwietnia o godz. 20:00 wystąpi w Cieszynie. Ekskluzywny koncert wpisuje się w europejską trasę zespołu. Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać wejściówka na wydarzenie.
Kingsdown wystapi 12 kwietnia w cieszyńskim COK Fot: mat.pras. Kingsdown wystapi 12 kwietnia w cieszyńskim COK Fot: mat.pras.

Kingsdown jest dziełem ewolucji pięciu chłopaków pochodzących z małego miasteczka, dzielących miłość do ludzi i muzyki. Pod tą nazwą grają od 2003 koncertując w Bateasville i innych miastach w Arkansas. Stuletni dworzec kolejowy w Arkansas stał się ich bazą gdzie eksperymentowali z różnymi dźwiękami i stylami. Zespół nagrał kilka EP, każda z zupełnie innym brzmieniem. W szybkim czasie zdobyli serca wielu słuchaczy.

W 2006 Dwain Roark – wokal, James Watt i Johnny Rocket – gitara, Aaron Elms – bas i Blain Roark – perkusja przenieśli się do Little Rock, kontynuując koncertowanie dla coraz większej regionalnej publiczności. Wspierane przez miłość, wiarę, nadzieję, teksty rodzą się z miłości do Boga, życia, podróży, i ludzi.

W 2010 zespół podpisał kontrakt z LD Glover i Dennis Stone i nagrał swój pierwszy pełny album. Debiut grupy - wyprodukowany przez Travis’a Wyrick’a nominowanego do nagrody Grammy-  został opisany przez krytyków jako „porywający podmuch wysokoenergetycznego rock’n’rolla". 

Bilety w cenie 15 zł (20zł w dniu koncertu) do nabycia w sekretariacie COKu.

KONKURS!
Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym można wygrać jedną podwójną wejściówkę na wydarzenie aby ją zdobyć, należy w komentarzu napisać dlaczego do Was powinny trafić wejściówki. Bilety trafią do użytkownika, który udzieli najciekawszej zdaniem redakcji odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 10 kwietnia.

 

Konkurs został zakończony, bilety trafiają do użytkownika Altania. prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ox.pl)

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 07-04-2017 17:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

miminko11
08-04-2017 21:56
miminko11
Powodów jest dużo, a ponieważ nie zostałem wylosowany wcześniej to może teraz się uda?! Drugi powód, - jako pierwszy umieściłem komantarz, a podobno kto pierwszy ten lepszy!! Jest jeszcze trzeci powód - od zawsze jestem fanem rocka i metalu, więc lepiej żeby ty bilety trafiły w moje ręce niż w kogoś kto po prostu nie czuje tych klimatów :)
Bubaszak
09-04-2017 15:54
Bubaszak
Chrześcijański rock to oksymoron,takie kapele to kpina,rock i metal to oręż w ręku diabła która została stworzona by czcić Szatana.Lepiej rozdawajcie bilety na Blasphemy,Deicide,Mayhem albo Barathrum zamiast na tych jankeskich kmiotów.
Altania
09-04-2017 21:34
Altania
Dlaczego ja?
No cóż. Zawsze próbuję nowych brzmień i myślę, że chciałabym usłyszeć ich na żywo, by razem z nimi w Wielkim Tygodniu wielbić Boga. O tej kapeli nigdy nie słyszałam, mimo iż sama słucham sporo chrześcijańskiego rocka: m in. zespołów takich jak Red i Skillet.
Mogłabym zabrać na ich koncert moją przyjaciółkę, która także lubuje się w tego typu chrześcijańskich brzmieniach.
Altania
09-04-2017 21:48
Altania
Jeśli mogę odwołać się do wypowiedzi Bubaszak, to pragnę zwrócić Ci uwagę, iż wszystko zależy od ludzi, którzy w tych zespołach grają. Odnosząc się do takich właśnie chrześcijańskich zespołów rockowych jak Red i Skillet, to mimo iż są oni mocno rozpoznawalni na świecie nie tylko jako zespoły chrześcijańskie, ale także jako zespoły rockowe, zawsze na swych koncertach zwracają swym słuchaczom uwagę na to , że wszystko to robią z miłości do Pana. We wszystkich typach muzyki, która dotyczy tematów chrześcijańskich, liczy się przede wszystkim tekst, który dotyczy spraw duchowych, relacji z Bogiem członków zespołu lub np. opowiada historie biblijne. Reszta to tylko oprawa muzyczna. Nie każdy preferuje muzykę chrześcijańską tworzoną przez chóry. Inni wolą, gdy tekst oprawiony jest w mocniejszymi brzmieniami gitarowymi, rapowany. Do każdego z nas lepiej dociera konkretny typ muzyki. A przecież liczy się dotarcie do każdego typu odbiorcy, młodego, starego, fana metalu, rapu, chórów bądź innego. Przekaz każdego tekstu, bez względu na oprawę muzyczną pozostaje taki sam.
Życzę Dobrej Nocy i błogosławionego Wielkiego Tygodnia.
Bubaszak
10-04-2017 18:39
Bubaszak
Ja również popieram z całego serca chwalenie Pana zwłaszcza tego greckiego,rogatego boga natury.Jako poganin obchodzę większość świąt jako że one zostały nam skradzione przez tą religię imigrantów z Bliskiego Wschodu jaką jest chrześcijaństwo.Radosnych świąt i sława bogom!
Altania
10-04-2017 21:28
Altania
Rozumiem, no cóż, każdy ma prawo do swoich przekonań i swoich wierzeń.
Pozdrawiam.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 1432komentarzy: 0

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 1922komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 571komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.

wyświetleń: 823komentarzy: 0

Zderzenie w Cieszynie

24-07-2017 13:40

Dziś (24.07.2017) o godz. 8:50 doszło w Cieszynie do kolizji. 30-letnia mieszkanka Cieszyna nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

wyświetleń: 5248komentarzy: 2

Medal dla papieża

24-07-2017 12:15

Dzisiaj ( 24 lipca  2017)  Parafii Ewangelickiej w Szczyrku wysłany zostanie pocztą do Watykany na ręce papieża Franciszka specjalny medal na 500 lat Reformacji (1517-2017) – informuje redakcję ox.pl ks. Jan Byrt.   

wyświetleń: 978komentarzy: 1

Utrudnienia w ruchu w Wiśle!

24-07-2017 10:55

31 lipca br. przez Wisłę przejedzie wyścig kolarski 74. Tour de Pologne. W godzinach 16:00-20:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu.

wyświetleń: 2060komentarzy: 1

Szansa dla Szańców

24-07-2017 09:15

Szańce Jabłonkowskie ożyły. Na wałach zawisła flaga cesarska.

wyświetleń: 912komentarzy: 0

Weterani w Zebrzydowicach

24-07-2017 07:30

W Zebrzydowicach od trzech lat na rodzinnej rehabilitacji czas spędzają polscy weterani ranni podczas misji zagranicznych. Jak sami mówią, w Zebrzydowicach odnaleźli swoje miejsce i tutaj odpoczywają. Żołnierze przygotowali także wystawę pt. „Weterani”, którą można oglądać w godzinach otwarcia zamku w Zebrzydowicach do  28 lipca 2017 roku. W tygodniu od 8:00 – 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 – 21:00. 

wyświetleń: 1649komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Adam Bubik

23-07-2017 19:00

Dziś zaproszenie do studia przyjął Adam Bubik - Polak mieszkający na Zaolziu, który odpowiada, czy Czesi śmieją się z języka polskiego i dlaczego parasol to nie jest "szmaticzku na paticzku"? Jacek Porzycki pyta też piosenkarza, dlaczego jest "synem marnotrawnym" i czy Żona artysty denerwuje się na widok Fanek Adama? Rozmowa schodzi również na inne tematy - praca licencjacka, "gwiazdorzenie" i najnowsza piosenka na żywo.