Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 14191komentarzy: 10

Zaginął 20-latek z Wilamowic

27-03-2017 16:15

Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.
Zaginiony Andrzej Boruń, fot. mat.pras. Zaginiony Andrzej Boruń, fot. mat.pras.

20-letni Andrzej Boruń ostatni raz był widziany w sobotę 11 marca 2017 roku w miejscu ostatniego pobytu w Wilamowicach. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis:

wzrost około 156 cm,
waga 53kg,
szczupła- drobna budowa ciała,
włosy krótkie, ciemne - wygolone po bokach,
oczy brązowe,
tatuaże m.in. na lewym przedramieniu napis HWDP.

Ubrany:

spodnie dresowe,
ciemną bluzę dresową,
chustę w biało czarną kratę,
ma przy sobie plecak w kolorze czarnym.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 33 85 16 200, 33 85 16 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

Informacje na temat Andrzeja Boruń można także znaleźć w bazie zaginionych na stronie www.zaginieni.policja.pl

 

mat.pras.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 27-03-2017 16:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

kralewicze
27-03-2017 17:05
kralewicze
Skoro HWDP to dziwię się, że Policja w ogóle go szuka.
mery01
27-03-2017 17:57
mery01
HWDP A jak są problemy to na policję xD
bronek91
27-03-2017 19:43
bronek91
Jak tak SUWEREN nakazuje.....
krzysztof.mm
27-03-2017 19:57
krzysztof.mm
żeby z powodu paru literek się trzeba było ukrywać...
Herr Flick
27-03-2017 20:13
Herr Flick
"Howaj Windows Do Piwnicy" ....
dalmacja666
27-03-2017 20:37
dalmacja666
Typowy patol.Zaorać-nie szukać.Cwaniak pod Skoczowski.HMWD moze lepiej w czytaj Mi..prostak
krolik bugs
28-03-2017 08:08
krolik bugs
Skoczowscy dresiarze to wiesniacy, a Ci okoliczni chcący im dorównać to porażka na calego
MAXGOR
28-03-2017 11:59
MAXGOR
Widzę te wpisy to dormalnie żenada rodzina się martwi że chłopaka nie ma a tu się jedzie jak po psie ,a że ktoś ma tatuaż HWDP to co jest gorszy od ciebie
kralewicze
29-03-2017 08:55
kralewicze
MAXGOR - tak jak ktoś ma tatuaż Hu* w dupę Policji to można z wielką dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest to zwykła patola której stawianie na równi z normalnymi ludźmi jest kpiną.
czytelniczka
29-03-2017 09:28
czytelniczka
dalmacja666 - hahahahahaha a Ty co masz trzy szóstki- taki tatuaż w nicku ? Ktoś cię ocenia przez to? Jakim prawem oceniasz innych? znasz go? Cwaniak, prostak, patol??? Łatwo Ci przechodzą bluzgi przez usta :/ a założę się nie znasz człowieka ale pluć umiesz :/ fuj!
I coś takiego istenieje pamiętajcie jak "błędy mlodości"- różne rzeczy sobie człowiek tatuuje, przebija to i owo, fryzura, ubiór itp, nie można skreślać człowieka po jednym wybryku
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 73komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 383komentarzy: 1

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 521komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 3467komentarzy: 6

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 310komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 625komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3132komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.

wyświetleń: 884komentarzy: 0

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 778komentarzy: 1

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem