Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 13864komentarzy: 10

Zaginął 20-latek z Wilamowic

27-03-2017 16:15

Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.
Zaginiony Andrzej Boruń, fot. mat.pras. Zaginiony Andrzej Boruń, fot. mat.pras.

20-letni Andrzej Boruń ostatni raz był widziany w sobotę 11 marca 2017 roku w miejscu ostatniego pobytu w Wilamowicach. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis:

wzrost około 156 cm,
waga 53kg,
szczupła- drobna budowa ciała,
włosy krótkie, ciemne - wygolone po bokach,
oczy brązowe,
tatuaże m.in. na lewym przedramieniu napis HWDP.

Ubrany:

spodnie dresowe,
ciemną bluzę dresową,
chustę w biało czarną kratę,
ma przy sobie plecak w kolorze czarnym.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 33 85 16 200, 33 85 16 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

Informacje na temat Andrzeja Boruń można także znaleźć w bazie zaginionych na stronie www.zaginieni.policja.pl

 

mat.pras.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 27-03-2017 16:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

kralewicze
27-03-2017 17:05
kralewicze
Skoro HWDP to dziwię się, że Policja w ogóle go szuka.
mery01
27-03-2017 17:57
mery01
HWDP A jak są problemy to na policję xD
bronek91
27-03-2017 19:43
bronek91
Jak tak SUWEREN nakazuje.....
krzysztof.mm
27-03-2017 19:57
krzysztof.mm
żeby z powodu paru literek się trzeba było ukrywać...
Herr Flick
27-03-2017 20:13
Herr Flick
"Howaj Windows Do Piwnicy" ....
dalmacja666
27-03-2017 20:37
dalmacja666
Typowy patol.Zaorać-nie szukać.Cwaniak pod Skoczowski.HMWD moze lepiej w czytaj Mi..prostak
krolik bugs
28-03-2017 08:08
krolik bugs
Skoczowscy dresiarze to wiesniacy, a Ci okoliczni chcący im dorównać to porażka na calego
MAXGOR
28-03-2017 11:59
MAXGOR
Widzę te wpisy to dormalnie żenada rodzina się martwi że chłopaka nie ma a tu się jedzie jak po psie ,a że ktoś ma tatuaż HWDP to co jest gorszy od ciebie
kralewicze
29-03-2017 08:55
kralewicze
MAXGOR - tak jak ktoś ma tatuaż Hu* w dupę Policji to można z wielką dozą prawdopodobieństwa założyć, że jest to zwykła patola której stawianie na równi z normalnymi ludźmi jest kpiną.
czytelniczka
29-03-2017 09:28
czytelniczka
dalmacja666 - hahahahahaha a Ty co masz trzy szóstki- taki tatuaż w nicku ? Ktoś cię ocenia przez to? Jakim prawem oceniasz innych? znasz go? Cwaniak, prostak, patol??? Łatwo Ci przechodzą bluzgi przez usta :/ a założę się nie znasz człowieka ale pluć umiesz :/ fuj!
I coś takiego istenieje pamiętajcie jak "błędy mlodości"- różne rzeczy sobie człowiek tatuuje, przebija to i owo, fryzura, ubiór itp, nie można skreślać człowieka po jednym wybryku
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn: Została opracowana koncepcja stadionu

25-07-2017 19:00

W Cieszynie powstanie stadion lekkoatletyczny kategorii VA. Jak informuje cieszyński magistrat opracowano koncepcję stadionu, a po jej ostatecznym zatwierdzeniu zostanie przygotowany projekt.

wyświetleń: 272komentarzy: 1

Nasi maturzyści liderami!

25-07-2017 17:20

Jak podaje Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie tegoroczni maturzyści powiatu cieszyńskiego są najlepsi w województwie! Mamy ponad 82% zdawalność.

wyświetleń: 535komentarzy: 0

Promowali góry nad morzem

25-07-2017 15:40

Powiat Cieszyński uczestniczył w osiemnastej edycji imprezy promocyjnej pn. „Dni Bielska Białej i Beskidów w Ustce” zorganizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku – Białej przy współpracy ze Starostwami Cieszyńskim, Bielskim, Żywieckim oraz Stowarzyszeniem Euroregion Beskidy.

wyświetleń: 366komentarzy: 0

Utopiec spogląda z góry

25-07-2017 14:05

Na zmodernizowanym w 2015 roku budynku przedszkola w Mnichu pojawił się utopiec. To nie pierwsze miejsce, gdzie w Gminie Chybie ten legendarny stwór widnieje.

wyświetleń: 444komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Dawid Bawor

25-07-2017 12:05

Taniec z Gościem Ox.pl - Dawid Bawor, który opowiada o kłótniach, paryskich przygodach i udziale w bollywoodzkim filmie. Wyjaśnia, dlaczego pracuje w fabryce i pokazuje taneczny klucz. Jacek Porzycki - "tancerz wewnętrzny" pyta również o bataty, talent show i wymarzony musical.

wyświetleń: 568komentarzy: 1

Wysyp pijanych kierowców

25-07-2017 10:20

W nocy aż dwóch pijanych kierowców  uczestniczyło w kolizjach drogowych. Inny  duet na podwójnym gazie zatrzymali policjanci w minioną (23.07.2017) niedzielę. 

wyświetleń: 4354komentarzy: 3

Uważaj, gdy zasypiasz w aucie

25-07-2017 09:15

Godzinna drzemka w samochodzie z włączoną klimatyzacją może spowodować śmierć. Jak to możliwe?

wyświetleń: 2266komentarzy: 1

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 3170komentarzy: 1

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 3441komentarzy: 3

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.