Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 1431komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.
Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele w Karczmie pod Strzechom! Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele w Karczmie pod Strzechom!

Jak wygrać nagrodę? Wystarczy tylko wziąć udział w poniższej zabawie.

Zgłoszenie powinno zawierać: imiona i nazwisko (nazwiska), dane do kontaktu (telefon i mail), przewidywaną datę ślubu oraz odpowiedzi na pytania:
• Kocham ją za ......
• Kocham jego za....
• Naszym wspólnym marzeniem jest …
• Nasze wymarzone wesele ….

Odpowiedzi na pytania prosimy przysyłać na adres: karczmapodstrzechom@interia.pl
Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2017 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 07 kwietnia 2017 r. w „Karczmie Pod Strzechom” w Górkach Wielkich.

Nie zwlekajcie, bo może to właśnie do Was uśmiechnie się szczęście...

www.karczmapodstrzechom.pl

 

Artykuł sponsorowany

zródło: OX.PL
dodał: NG 28-03-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Muzeum Magicznego Realizmu

28-04-2017 20:15

Ponad trzysta obrazów i rzeźb najbardziej znanych współczesnych surrealistów, stała wystawa poświęcona życiu, twórczości, badaniom i wynalazkom Juliana Ochorowicza, a także czasowe prezentacje najważniejszych dokonań współczesnej sztuki polskiej to tylko główne kierunki, które są wpisane w działalność popularnej w Wiśle Ochorowiczówki. Muzeum właśnie otworzyło swoje podwoje.

wyświetleń: 1313komentarzy: 1

Pogoda pokrzyżowała plany - odwołane rozgrywki...

28-04-2017 20:10

Pogoda jaka była i jest każdy widzi. W związku z warunkami atmosferycznymi oraz stanem muraw w podokręgu Skoczów, odwołane zostały przez Wydział Gier wszystkie, zaplanowane na weekend spotkania.

wyświetleń: 463komentarzy: 0

Wiadomości z Gór (odcinek 1): majówka

28-04-2017 18:45

Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka cyklu "Wiadomości z Gór", który będzie realizowany przez Radio Istebna we współpracy z Portalem OX.PL.

wyświetleń: 1059komentarzy: 0

Kino na Granicy - czas start!

28-04-2017 17:00

Już dziś rozpoczyna się XIX edycja „Kina na Granicy”! Oficjalne otwarcie festiwalu odbędzie się o godzinie 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, gdzie wyświetlony zostanie film w reżyserii Grega Zglinskiego pod tytułem „Zwierzęta”.

wyświetleń: 866komentarzy: 0

Rzeka Olza przekroczyła stan ostrzegawczy

28-04-2017 15:00

Stan ostrzegawczy dla rzeki Olzy wynosi 140 cm, stan alarmowy 230 cm. Przed godziną 10:00 Burmistrz Cieszyna przekazał komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Cieszynie, iż stan Olzy wynosi 209 cm.

wyświetleń: 11459komentarzy: 2

Piłkarki z Istebnej pojadą na Mistrzostwa Polski

28-04-2017 14:15

Piłkarki z Istebnej awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych. W Turnieju, który odbędzie się w czerwcu zmierzą się z zespołami m.in. ze Szczecina, Białej Podlaskiej, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego.

wyświetleń: 1362komentarzy: 0

Pogotowie przeciwpowodziowe!

28-04-2017 12:30

Woda się podnosi. Droga Pruchna – Drogomyśl jest nieprzejezdna. Strażacy interweniują przy podtopieniach w całym powiecie. Starosta Cieszyński ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.

wyświetleń: 13630komentarzy: 0

Sportowcy nagrodzeni

28-04-2017 11:00

Najlepsi sportowcy z Gminy Goleszów zostali nagrodzeni. Przedwczoraj, tj. 26 kwietnia nagrody wręczono podczas uroczystej sesji.

wyświetleń: 1078komentarzy: 0

Nietrzeźwy wjechał w ludzi

28-04-2017 09:35

Powracamy do wczorajszego (27.04) tragicznego zdarzenia z Cieszyna. Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko.

wyświetleń: 16812komentarzy: 13

To Cię zaskoczy!

28-04-2017 07:30

Ponad 250 000 produktów, a wśród nich zabawki, gry, kosmetyki, artykuły do domu, szkoły, biura, porcelana, szkło i wiele wiele więcej! Przyjedź na Hallera 63 w Cieszynie lub zamów przez internet. W ofercie między innymi mnóstwo pomysłów na prezenty na każda okazję.