Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1637komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.
Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele w Karczmie pod Strzechom! Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele w Karczmie pod Strzechom!

Jak wygrać nagrodę? Wystarczy tylko wziąć udział w poniższej zabawie.

Zgłoszenie powinno zawierać: imiona i nazwisko (nazwiska), dane do kontaktu (telefon i mail), przewidywaną datę ślubu oraz odpowiedzi na pytania:
• Kocham ją za ......
• Kocham jego za....
• Naszym wspólnym marzeniem jest …
• Nasze wymarzone wesele ….

Odpowiedzi na pytania prosimy przysyłać na adres: karczmapodstrzechom@interia.pl
Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2017 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 07 kwietnia 2017 r. w „Karczmie Pod Strzechom” w Górkach Wielkich.

Nie zwlekajcie, bo może to właśnie do Was uśmiechnie się szczęście...

www.karczmapodstrzechom.pl

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG 28-03-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

10% rabatu w Leroy Merlin w Cieszynie!

23-09-2017 07:30

wyświetleń: 203komentarzy: 0

Najlepsi sportowcy 2016 roku nagrodzeni

22-09-2017 22:15

Wczoraj (21.09) w Starostwie Powiatowym w Cieszynie doceniono najlepszych sportowców 2016 roku z powiatu cieszyńskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Kajetan Kajetanowicz, Mateusz Malina, Janusz Rokicki, Dominik Bury, Katarzyna Wąsek oraz Małgorzata Błaszczyk. Przyznano także wyróżnienia oraz pogratulowano szkołom i gminom, które odniosły znaczące sukcesy we współzawodnictwie sportowym.

wyświetleń: 1536komentarzy: 0

Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki w Cieszynie

22-09-2017 20:55

W tym roku główne obchody Światowego Dnia Turystyki miały miejsce w Cieszynie. W związku z tym wydarzeniem wczoraj (21.09) odbyła się konferencja, której tematem była marka turystyczna.

wyświetleń: 276komentarzy: 0

Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, trasa 35): Ostrawica Śląska granica (2) (północ)

22-09-2017 19:20

Zaginione osady, zagubione w lesie ślady po gródkach i warowniach, malownicze zameczki i dwory - Daniel Pipień zaprasza nas na wycieczkę wzdłuż Ostrawicy do ujścia.

wyświetleń: 465komentarzy: 0

Tajemnicza Sycylia - prelekcja Jana Żurka

22-09-2017 17:50

W środę (21.09) na ternie Dyskusyjnego Klubu Propozycji Pogórze (ul. Kossak 6 w Cieszynie) miała miejsce prelekcja Jana Żurka, dotyczące podróży na włoską wyspę Sycylię – Jak powiedział Goethe „Kto był we Włoszech, ale nie odwiedził Sycylii, w rzeczywistości nie zna Włoch” – cytował prowadzący w czasie prelekcji.

wyświetleń: 622komentarzy: 0

Będzie siłownia w Pruchnej

22-09-2017 16:35

Udało się pozyskać dofinansowanie na budowę siłowni zewnętrznej przy Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej.

wyświetleń: 459komentarzy: 0

Potrzebujesz pilnie gotówki ale jesteś w BIK? Jest na to rozwiązanie!

22-09-2017 15:00

Biuro Informacji Kredytowej, w skrócie BIK, to prawdziwy postrach pożyczkobiorców. To właśnie w nim banki i instytucje finansowe sprawdzają swoich klientów, którzy chcą u nich zaciągnąć kredyt lub pożyczkę.

wyświetleń: 1132komentarzy: 0

Czytómy po naszymu!

22-09-2017 14:00

Już w niedzielę, 24 września (niedziela) w gmachu Książnicy Cieszyńskiej w Cieszynie odbędzie się IV Cieszyński Maraton Czytania Tekstów Gwarowych.

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Trzyniec lepszy od wicemistrza

22-09-2017 12:35

Podopieczni Václava Varaďy podnieśli się po ostatniej porażce z Hradcem Králové i pokonali Bílí Tygři Liberec, 5:2. Po czterdziestu minutach był remis, ale gospodarze świetnie zagrali w trzeciej tercji i trzy punkty zostają na Morawach.

wyświetleń: 310komentarzy: 0

Piłkarski weekend przed nami (21.09.2017) - aktualizacja

22-09-2017 10:50

Ten piłkarski weekend zapowiada się emocjonująco. W Skoczowie dojdzie do derbów powiatu. Natomiast A klasę czeka pojedynek beniaminków, z których jeden aktualnie przewodzi tabeli.