Wiadomości

Wkrótce w regionie

Sierpień 2010
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 6592komentarzy: 5

Szukają świadków wypadku

17-03-2017 15:50

Policjanci z cieszyńskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Zmarł kierowca tira, który zjechał z drogi i uderzył w barierki energochłonne.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 23 lutego 2017 roku na ulicy Katowickiej w Cieszynie. (pisaliśmy: Tir w barierkach ) Jadący w kierunku Pawłowic kierowca ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu cementu zjechał z drogi przed wiaduktem nad drogą S52. Pojazd uderzył w barierki i się zatrzymał. Wewnątrz był nieprzytomny mężczyzna. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 49-letniego obywatela Słowacji. Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu  - apeluje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

STEVEabc
17-03-2017 16:11
STEVEabc
Jeden świadek opisywał to na naszym forum. OX ma jej dane i może się z tą osobą skontaktować i poprosić by udzieliła policji wyjaśnień.
cyt:
23-02-2017 20:44
venis
Widziałam, tego kierowcę, nadjeżdżałam z góry. Pomyślałam-jeszcze się śmieje! Był czerwony na twarzy jakby uśmiechnięty. Dopiero potem uświadomiłam sobie że to był grymas silnego bólu jaki towarzyszy zawałowi serca.Może chciał zjechać na prawo czując ból ale nie miał szans na tym odcinku drogi.
Przepierón
17-03-2017 16:46
Przepierón
Nie zgłoszejcie sie bo was oskarżóm o nieudzielenie pierwszej pomocy.
Szukają świadka bo nieboszczyk nie przyznaje się do winy.
Teraz taki czasy że wszystko możliwe, dyć aji aptykorz zostoł "zastympcóm" ministra wojny. W razie draki lepszy w krzaki.
doler
17-03-2017 17:28
doler
Facet nie żyje i co tu wiecej szukać. Nikt pozatym nie zostal ranny i jest ok. Ale Polski urzedas szuka dziury w calym....
jo.papuga
18-03-2017 11:56
jo.papuga
cyt: "....Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok."
Hmmm.... czyżby ta sekcja wykozała udział osób trzecich??? Bo jak ni, to po jakom cholere szukajom swiadków??? ...i co ci ew. świadkowie majóm im pedzieć????
Jo też tam jechoł i widziołech to auto wbite w barierke, chłop chyba jeszcze był w środku bo wkoło auta lotali strażocy. Też sie móm zgłosić jako świadek???
faneczka11
18-03-2017 18:14
faneczka11
A MOŻE TO PRZYCZYNA TKWI PO STRONIE INNEJ (pracodawcy)
Badania okresowe, czas pracy (w ogólnym zakresie), choroby zawodowe.
A teraz może wygodniej szukać w jakich warunkach doszło do zdarzenia po Polskiej stronie "można coś nie wyjaśnić".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nagrody im. ks. Leopolda Jana Szersznika przyznane

19-10-2017 21:54

Kazimierz Węgrzyn, Małgorzata Mendel oraz Jadwiga i Marian Dudysowie - to tegoroczni laureaci przyznawanej przez Powiat Cieszyński nagrody w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika. Uroczystość uhonorowania ludzi kultury odbyła się wczoraj (18.10) w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 321komentarzy: 1

Motywacja błyskawiczna w 6 krokach - warsztaty

19-10-2017 18:00

Jak w końcu zabrać się za nielubiane obowiązki bez niechęci? W jaki sposób sprawić, żebyśmy mieli chęci do działania i byli w stanie podejmować szereg efektywnych działań nastawionych na realizację celu? Jak przekonać kogoś do podjęcia jakiś działań? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedział Kamil Zieliński – psycholog biznesu, podczas spotkania w Sali konferencyjnej cieszyńskiego zamku w środę 18. Października.

wyświetleń: 517komentarzy: 1

Skofot zaprasza!

19-10-2017 17:30

Już po raz trzeci Skoczów na dwa dni stanie się mekką pasjonatów fotografii. W najbliższy weekend 20-21 październik w Teatrze Elektrycznym odbędzie się Festiwal Fotografii Analogowej Skofot.

wyświetleń: 424komentarzy: 0

Proces o miliony przeciwko UG w Brennej

19-10-2017 15:30

Zmaiana planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Brenna znalazła swój finał w sądzie. Wszystko za sprawą zmiany planu, która miała miejsce w 2010 roku. Zmiany dotknęły między innymi działek usytuowanych w Górkach Wielkich, na których usytuowany był zakład produkcyjny przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem zniczy.

wyświetleń: 1879komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

19-10-2017 13:29

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 231komentarzy: 0

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

wyświetleń: 2536komentarzy: 6

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

19-10-2017 13:10

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

wyświetleń: 2367komentarzy: 2

Niemcy budowali w Szczyrku

19-10-2017 12:55

Grupa niemieckich wolontariuszy budowała zadaszenie ogniska przy parafii w Szczyrku Salmopolu. To nie pierwsza taka akcja.

wyświetleń: 705komentarzy: 2

Protestantyzm w Czechach - spotkanie w kawiarni Avion

19-10-2017 12:00

Śląsk Cieszyński jest regionem dosyć nietypowym. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wykształcone tradycje, czy też o coś tak prozaicznego, jak ukształtowanie terenu. Przede wszystkim Śląsk Cieszyński jest regionem wielowyznaniowym. Dotyczy to zarówno polskiej części regionu, jak i tej, usytuowanej po drugiej stronie Olzy. W Cieszynie rok 2017 to huczne obchody 500-lecia reformacji. Również w Czeskim Cieszynie fakt ten nie został pominięty.

wyświetleń: 539komentarzy: 1

Organizowali nielegalny pobyt

19-10-2017 10:30

Zatrzymano 3 członków grupy przestępczej, którzy zajmowali się organizowaniem nielegalnej migracji obywatelom Ukrainy.