Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6209komentarzy: 5

Szukają świadków wypadku

17-03-2017 15:50

Policjanci z cieszyńskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Zmarł kierowca tira, który zjechał z drogi i uderzył w barierki energochłonne.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 23 lutego 2017 roku na ulicy Katowickiej w Cieszynie. (pisaliśmy: Tir w barierkach ) Jadący w kierunku Pawłowic kierowca ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu cementu zjechał z drogi przed wiaduktem nad drogą S52. Pojazd uderzył w barierki i się zatrzymał. Wewnątrz był nieprzytomny mężczyzna. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 49-letniego obywatela Słowacji. Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu  - apeluje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

STEVEabc
17-03-2017 16:11
STEVEabc
Jeden świadek opisywał to na naszym forum. OX ma jej dane i może się z tą osobą skontaktować i poprosić by udzieliła policji wyjaśnień.
cyt:
23-02-2017 20:44
venis
Widziałam, tego kierowcę, nadjeżdżałam z góry. Pomyślałam-jeszcze się śmieje! Był czerwony na twarzy jakby uśmiechnięty. Dopiero potem uświadomiłam sobie że to był grymas silnego bólu jaki towarzyszy zawałowi serca.Może chciał zjechać na prawo czując ból ale nie miał szans na tym odcinku drogi.
Przepierón
17-03-2017 16:46
Przepierón
Nie zgłoszejcie sie bo was oskarżóm o nieudzielenie pierwszej pomocy.
Szukają świadka bo nieboszczyk nie przyznaje się do winy.
Teraz taki czasy że wszystko możliwe, dyć aji aptykorz zostoł "zastympcóm" ministra wojny. W razie draki lepszy w krzaki.
doler
17-03-2017 17:28
doler
Facet nie żyje i co tu wiecej szukać. Nikt pozatym nie zostal ranny i jest ok. Ale Polski urzedas szuka dziury w calym....
jo.papuga
18-03-2017 11:56
jo.papuga
cyt: "....Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok."
Hmmm.... czyżby ta sekcja wykozała udział osób trzecich??? Bo jak ni, to po jakom cholere szukajom swiadków??? ...i co ci ew. świadkowie majóm im pedzieć????
Jo też tam jechoł i widziołech to auto wbite w barierke, chłop chyba jeszcze był w środku bo wkoło auta lotali strażocy. Też sie móm zgłosić jako świadek???
faneczka11
18-03-2017 18:14
faneczka11
A MOŻE TO PRZYCZYNA TKWI PO STRONIE INNEJ (pracodawcy)
Badania okresowe, czas pracy (w ogólnym zakresie), choroby zawodowe.
A teraz może wygodniej szukać w jakich warunkach doszło do zdarzenia po Polskiej stronie "można coś nie wyjaśnić".
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ruszył pierwszy blog teatralny Śląska Cieszyńskiego!

28-03-2017 17:05

W Międzynarodowy Dzień Teatru, 27 marca wystartował oficjalny blog Těšínského Divadla – Teatru Cieszyńskiego „Teatr to my”. To pierwsza tego typu platforma internetowa w regionie zbierająca w jednym miejscu wszystkie informacje na temat Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

wyświetleń: 57komentarzy: 0

Poszukują dawnych lokatorów zamku w Dzięgielowie

28-03-2017 15:15

Właściciele zamku w Dzięgielowie poszukują lokatorów, którzy mieszkali w dzięgielowskim zamku w czasie II wojny światowej.

wyświetleń: 419komentarzy: 0

Ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej

28-03-2017 13:30

Jednym z wykładów, którego można było wysłuchać podczas zorganizowanego w Wyższej Szkole Biznesu IX Festiwalu Nauki było wystąpienie Władysława Żagana pod hasłem: „Księstwo Cieszyńskie - ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej”. Prelegent przybliżył licznie zgromadzonej w sali wykładowej młodzieży historię Księstwa podkreślając, że można z niej czerpać całymi garściami budując współczesną tożsamość regionu.

wyświetleń: 266komentarzy: 0

Sprzątali Zamarski

28-03-2017 12:20

W sobotnie popołudnie 25 marca br. na ulicach Zamarsk można było spotkać ekipy uzbrojone w rękawiczki i worki na śmieci. Tego dnia odbyła się akcja "Posprzątaj świat na Wiosnę" zorganizowana przez Sołtysa Zamarsk, Klaudiusza Zawadę.

wyświetleń: 365komentarzy: 0

Strzelali w Harbutowicach

28-03-2017 11:00

W minioną sobotę, 25 marca Klub Strzelecki „Flinta” oraz rada sołecka Harbutowic zorganizowali V Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Skoczowa.

wyświetleń: 445komentarzy: 0

Kończyce Małe mają pomnik Utopca - Żwirka

28-03-2017 09:15

W niedzielę 26 marca 2017 roku o godz. 15:00 w zamku w Kończycach Małych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Status konkursu: TRWA

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.

wyświetleń: 723komentarzy: 0

Konferencja młodych ''Bez ograniczeń''

27-03-2017 22:00

Cztery różne wykłady: „50 twarzy chrześcijanina”,  „Dlaczego odwracamy kota ogonem?”, „Jak daleko nie jest za daleko?”, „Tożsamość”, a na zakończenie koncert z przesłaniem – tak, przebiegała w tym roku konferencja młodych w Cieszynie, której towarzyszyło hasło „Bez ograniczeń”.

wyświetleń: 852komentarzy: 0

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.