Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6638komentarzy: 5

Szukają świadków wypadku

17-03-2017 15:50

Policjanci z cieszyńskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Zmarł kierowca tira, który zjechał z drogi i uderzył w barierki energochłonne.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 23 lutego 2017 roku na ulicy Katowickiej w Cieszynie. (pisaliśmy: Tir w barierkach ) Jadący w kierunku Pawłowic kierowca ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu cementu zjechał z drogi przed wiaduktem nad drogą S52. Pojazd uderzył w barierki i się zatrzymał. Wewnątrz był nieprzytomny mężczyzna. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 49-letniego obywatela Słowacji. Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu  - apeluje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

STEVEabc
17-03-2017 16:11
STEVEabc
Jeden świadek opisywał to na naszym forum. OX ma jej dane i może się z tą osobą skontaktować i poprosić by udzieliła policji wyjaśnień.
cyt:
23-02-2017 20:44
venis
Widziałam, tego kierowcę, nadjeżdżałam z góry. Pomyślałam-jeszcze się śmieje! Był czerwony na twarzy jakby uśmiechnięty. Dopiero potem uświadomiłam sobie że to był grymas silnego bólu jaki towarzyszy zawałowi serca.Może chciał zjechać na prawo czując ból ale nie miał szans na tym odcinku drogi.
Przepierón
17-03-2017 16:46
Przepierón
Nie zgłoszejcie sie bo was oskarżóm o nieudzielenie pierwszej pomocy.
Szukają świadka bo nieboszczyk nie przyznaje się do winy.
Teraz taki czasy że wszystko możliwe, dyć aji aptykorz zostoł "zastympcóm" ministra wojny. W razie draki lepszy w krzaki.
doler
17-03-2017 17:28
doler
Facet nie żyje i co tu wiecej szukać. Nikt pozatym nie zostal ranny i jest ok. Ale Polski urzedas szuka dziury w calym....
jo.papuga
18-03-2017 11:56
jo.papuga
cyt: "....Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok."
Hmmm.... czyżby ta sekcja wykozała udział osób trzecich??? Bo jak ni, to po jakom cholere szukajom swiadków??? ...i co ci ew. świadkowie majóm im pedzieć????
Jo też tam jechoł i widziołech to auto wbite w barierke, chłop chyba jeszcze był w środku bo wkoło auta lotali strażocy. Też sie móm zgłosić jako świadek???
faneczka11
18-03-2017 18:14
faneczka11
A MOŻE TO PRZYCZYNA TKWI PO STRONIE INNEJ (pracodawcy)
Badania okresowe, czas pracy (w ogólnym zakresie), choroby zawodowe.
A teraz może wygodniej szukać w jakich warunkach doszło do zdarzenia po Polskiej stronie "można coś nie wyjaśnić".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kto czyta książki, żyje podwójnie

14-12-2017 21:00

14 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP im. "Trzech Braci" w Hażlachu odbył się VI Powiatowy Konkurs Czytelniczy zorganizowany pod hasłem "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VII szkół podstawowych Powiatu Cieszyńskiego.  Przedmiotem zmagań była powieść Hanny Ożogowskiej pt. "Za minutę pierwsza miłość".

wyświetleń: 89komentarzy: 0

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 165komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 415komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 459komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 1124komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 288komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1208komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 594komentarzy: 1

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 8346komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!