Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6532komentarzy: 5

Szukają świadków wypadku

17-03-2017 15:50

Policjanci z cieszyńskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Zmarł kierowca tira, który zjechał z drogi i uderzył w barierki energochłonne.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 23 lutego 2017 roku na ulicy Katowickiej w Cieszynie. (pisaliśmy: Tir w barierkach ) Jadący w kierunku Pawłowic kierowca ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu cementu zjechał z drogi przed wiaduktem nad drogą S52. Pojazd uderzył w barierki i się zatrzymał. Wewnątrz był nieprzytomny mężczyzna. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 49-letniego obywatela Słowacji. Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu  - apeluje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

STEVEabc
17-03-2017 16:11
STEVEabc
Jeden świadek opisywał to na naszym forum. OX ma jej dane i może się z tą osobą skontaktować i poprosić by udzieliła policji wyjaśnień.
cyt:
23-02-2017 20:44
venis
Widziałam, tego kierowcę, nadjeżdżałam z góry. Pomyślałam-jeszcze się śmieje! Był czerwony na twarzy jakby uśmiechnięty. Dopiero potem uświadomiłam sobie że to był grymas silnego bólu jaki towarzyszy zawałowi serca.Może chciał zjechać na prawo czując ból ale nie miał szans na tym odcinku drogi.
Przepierón
17-03-2017 16:46
Przepierón
Nie zgłoszejcie sie bo was oskarżóm o nieudzielenie pierwszej pomocy.
Szukają świadka bo nieboszczyk nie przyznaje się do winy.
Teraz taki czasy że wszystko możliwe, dyć aji aptykorz zostoł "zastympcóm" ministra wojny. W razie draki lepszy w krzaki.
doler
17-03-2017 17:28
doler
Facet nie żyje i co tu wiecej szukać. Nikt pozatym nie zostal ranny i jest ok. Ale Polski urzedas szuka dziury w calym....
jo.papuga
18-03-2017 11:56
jo.papuga
cyt: "....Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok."
Hmmm.... czyżby ta sekcja wykozała udział osób trzecich??? Bo jak ni, to po jakom cholere szukajom swiadków??? ...i co ci ew. świadkowie majóm im pedzieć????
Jo też tam jechoł i widziołech to auto wbite w barierke, chłop chyba jeszcze był w środku bo wkoło auta lotali strażocy. Też sie móm zgłosić jako świadek???
faneczka11
18-03-2017 18:14
faneczka11
A MOŻE TO PRZYCZYNA TKWI PO STRONIE INNEJ (pracodawcy)
Badania okresowe, czas pracy (w ogólnym zakresie), choroby zawodowe.
A teraz może wygodniej szukać w jakich warunkach doszło do zdarzenia po Polskiej stronie "można coś nie wyjaśnić".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 285komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.

wyświetleń: 919komentarzy: 0

Rudzica: Powstaje zaplecze sportowe

22-08-2017 15:30

Obok boiska sportowego przy kompleksie oświatowym w Rudzicy powstaje budynek zaplecza sportowego. Będzie tu również miejsce na salę do treningów Bocci.

wyświetleń: 1563komentarzy: 0

XIII Zawody Jeździeckie KJ Cieszyn

22-08-2017 14:10

Wyjątkowa impreza sportowo-rekreacyjna „XIII Zawody Jeździeckie KJ Cieszyn” już w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia. W tegorocznych zawodach odbędą się specjalne konkursy Memoriałowe Wuja Rycha - Ryszarda Kwietniewskiego i Czesława Janika - trenera i sędziego w skokach.

wyświetleń: 552komentarzy: 0

Łucznicy znów na pudle

22-08-2017 13:00

W dniach 19 - 20 sierpnia w Żywcu odbył się XXX Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "O Złotą Ciupagę Góralską". W turnieju udział wzięła reprezentacja LUKS ORLIK Goleszów w składzie: Anna Stanieczek, Marzena Daduń i Przemysław Konecki. Łucznicy potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.

wyświetleń: 270komentarzy: 0

Ustroń - ranny motocyklista

22-08-2017 12:05

Do poważnego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na ulicy Dominikańskiej w Ustroniu. Ranny został motocyklista.

wyświetleń: 6023komentarzy: 7

Groził nożem przechodniom

22-08-2017 10:30

W Cieszynie mężczyzna w centrum miasta zaczepiał przechodniów i groził im nożem. Był nieźle „uzbrojony”, policjanci znaleźli przy nim aż sześć noży.

wyświetleń: 5455komentarzy: 2

Jedź papajem do Ochab!

22-08-2017 09:15

Są głośne, ale maja dużą siłę i sprawdzają się w każdych warunkach terenowych. W najbliższą sobotę w Ochabach zobaczymy jak ich właściciele rywalizują o palmę najlepszego i najszybszego papaja - czyli ciągnika domowej produkcji.

wyświetleń: 1658komentarzy: 0

Będzie gaz w Istebnej?

22-08-2017 07:30

Ekologiczne i ekonomiczne, a przede wszystkim komfortowe – takie zdaniem zwolenników jest ogrzewanie gazowe. I nie sposób zaprzeczyć, że gotowanie czy ogrzewanie, np. wody do kąpieli na gazie jest wygodne. W Gminie Istebna zbierane są ankiety ws. gazyfikacji Trójwsi. Czy gaz w Istebnej się pojawi?

wyświetleń: 1508komentarzy: 1

Zbójnicy zjechali do Ustronia

21-08-2017 19:00

W sobotę 19 sierpnia w Karczmie Góralskiej w Ustroniu odbył się IV Międzynarodowy Zlot Zbójników w Polsce. Zlotowi towarzyszył Festiwal Zbójnickie Jadło o "Złote Parzenice". Była też wioska zbójnicka, pokazy strzyżenia owiec i występy kapel góralskich.