Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6677komentarzy: 5

Szukają świadków wypadku

17-03-2017 15:50

Policjanci z cieszyńskiej komendy poszukują świadków zdarzenia drogowego do jakiego doszło w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Zmarł kierowca tira, który zjechał z drogi i uderzył w barierki energochłonne.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 23 lutego 2017 roku na ulicy Katowickiej w Cieszynie. (pisaliśmy: Tir w barierkach ) Jadący w kierunku Pawłowic kierowca ciągnika siodłowego z cysterną do przewozu cementu zjechał z drogi przed wiaduktem nad drogą S52. Pojazd uderzył w barierki i się zatrzymał. Wewnątrz był nieprzytomny mężczyzna. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 49-letniego obywatela Słowacji. Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu  - apeluje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2017 15:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

STEVEabc
17-03-2017 16:11
STEVEabc
Jeden świadek opisywał to na naszym forum. OX ma jej dane i może się z tą osobą skontaktować i poprosić by udzieliła policji wyjaśnień.
cyt:
23-02-2017 20:44
venis
Widziałam, tego kierowcę, nadjeżdżałam z góry. Pomyślałam-jeszcze się śmieje! Był czerwony na twarzy jakby uśmiechnięty. Dopiero potem uświadomiłam sobie że to był grymas silnego bólu jaki towarzyszy zawałowi serca.Może chciał zjechać na prawo czując ból ale nie miał szans na tym odcinku drogi.
Przepierón
17-03-2017 16:46
Przepierón
Nie zgłoszejcie sie bo was oskarżóm o nieudzielenie pierwszej pomocy.
Szukają świadka bo nieboszczyk nie przyznaje się do winy.
Teraz taki czasy że wszystko możliwe, dyć aji aptykorz zostoł "zastympcóm" ministra wojny. W razie draki lepszy w krzaki.
doler
17-03-2017 17:28
doler
Facet nie żyje i co tu wiecej szukać. Nikt pozatym nie zostal ranny i jest ok. Ale Polski urzedas szuka dziury w calym....
jo.papuga
18-03-2017 11:56
jo.papuga
cyt: "....Cieszyńscy policjanci wyjaśniają szczegóły okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok."
Hmmm.... czyżby ta sekcja wykozała udział osób trzecich??? Bo jak ni, to po jakom cholere szukajom swiadków??? ...i co ci ew. świadkowie majóm im pedzieć????
Jo też tam jechoł i widziołech to auto wbite w barierke, chłop chyba jeszcze był w środku bo wkoło auta lotali strażocy. Też sie móm zgłosić jako świadek???
faneczka11
18-03-2017 18:14
faneczka11
A MOŻE TO PRZYCZYNA TKWI PO STRONIE INNEJ (pracodawcy)
Badania okresowe, czas pracy (w ogólnym zakresie), choroby zawodowe.
A teraz może wygodniej szukać w jakich warunkach doszło do zdarzenia po Polskiej stronie "można coś nie wyjaśnić".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

4 lata Budżetu Obywatelskiego

24-02-2018 12:15

W styczniu bieżącego roku zostały ogłoszone wyniki głosowania w czwartej już edycji Budżetu Obywatelskiego w Cieszynie. Ideą BO jest zaproszenie mieszkańców do angażowania się w sprawy miasta przez współdecydowanie o wykorzystaniu części budżetu. Dzięki temu mieszkańcy mają również szansę sami wybrać, co w ich mieście jest najbardziej potrzebne.

wyświetleń: 35komentarzy: 0

AVION: Vlatislav Hofman

24-02-2018 10:15

W czwartek (22.02) na terenie czytelnio-kawiarni Avion w Czeskim Cieszynie odbył się wykład, w czasie którego zostały życie i twórczość Vlatislava Hofmana - czeskiego artysty, którego wystawy podziwiali ludzie w Paryżu, czy też Mediolanie. Zajmował się wieloma dziedzinami sztuki, dał się poznać jako malarz, scenograf, grafik a także architekt.

wyświetleń: 96komentarzy: 0

Jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności

24-02-2018 08:00

Początek roku w administracji państwowej to okres, m.in. w którym startują różnego rodzaju projekty, programy, dofinansowania, dopłaty itp. Nie inaczej jest w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie można składać m.in. wnioski na likwidację barier architektonicznych, komunikacyjnych, dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych (II kwartał), Aktywny Samorząd 2018 (II kwartał), projekty dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

wyświetleń: 329komentarzy: 0

Trzy wypadki w powiecie...

23-02-2018 23:55

Cieszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności aż trzech wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ciężko ranne. Do pierwszego wypadku doszło  wczoraj w Międzyświeciu. Do dwóch kolejnych dzisiaj- pierwszy miał miejsce w Harbutowicach, kolejny w Chybiu, skąd kierowca został przetransportowany helikopterem do szpitala.

wyświetleń: 3376komentarzy: 5

O pasterstwie i nie tylko - czyli XVII Forum Rolnicze

23-02-2018 20:25

Dzisiaj (23.02) w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu odbyło się XVII Forum Rolnicze Ziemi Cieszyńskiej. Tegoroczną edycję poświęcono m.in. hodowli owiec.

wyświetleń: 722komentarzy: 0

Co z tą filozofią?

23-02-2018 19:00

W czwartek (22.02) na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbył się wykład, zatytułowany "Kłopoty filozofią na co dzień, co z tą filozofią?". Tym razem miejsce przy mównicy zajął prof. dr hab. Andrzej Noras, który przybliżył słuchaczom czym filozofia się zajmuje oraz jaki dziś ma wymiar.

wyświetleń: 312komentarzy: 0

Fanfara Transylwania w Goleszowie

23-02-2018 18:15

W czwartek (22.02) w EtnoChacie Topolej w Goleszowie odbył się koncert orkiestry dętej Fanfara Transylwania. Muzycy przyjechali z dalekiej Transylwanii, aby zaprezentować rytmy bałkańskie i nie tylko. Rumuńska orkiestra dęta jest jedną z najbardziej znanych bałkańskich orkiestr na świecie, w swojej karierze występowali na terenie całej Europy, a także na innych kontynentach.

wyświetleń: 316komentarzy: 0

Chcą sprzedać były komisariat

23-02-2018 16:25

Przez lata w tragicznych warunkach musieli pracować tutaj skoczowscy policjanci. Teraz kiedy budynek jest już pusty, gmina chce się go pozbyć.

wyświetleń: 2048komentarzy: 0

Wypadek w Harbutowicach

23-02-2018 15:25

Przed godziną 15-tą doszło do wypadku w Harbutowicach.

wyświetleń: 6680komentarzy: 1

Jak zdobyć dofinansowanie do studiów

23-02-2018 14:30

Według polskiego prawa studiować może każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości. Jednakże to co w teorii wydaje się proste, nie zawsze udaje się zrealizować tak łatwo w praktyce.