Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1012komentarzy: 2

Kolejny medal dla naszych

11-03-2017 18:50

Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła zajęła trzecie miejsce w zawodach drużynowych Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo.
fot: PZN.pl fot: PZN.pl

Konkurs był emocjonujący i ostatecznie triumfowali Austriacy przed Niemcami. W turnieju Raw Air po trzech z zaplanowanych 16 serii skoków w pierwszej dziesiątce klasyfikacji są czwarty Piotr Żyła i siódmy Kamil Stoch

Polska na półmetku konkursu zawodów plasowała się na czwartym miejscu ze stratą 17,9 punktu do prowadzącej reprezentacji Niemiec. Drugie miejsce zajmowała Austria, a trzecie Norwegia.

Druga seria była niemal wymarzona  Piotr Żyła (132,5 m) wywindował naszą drużynę na podium - na trzecie miejsce, a poprawił Kamil Stoch dzięki jego skokowi (129,5 m) awansowaliśmy na drugie miejsce w konkursie. Świetnie spisał się Dawid Kubacki, dzięki niemu do Austriaków brakowało nam już tylko 1,3 punktu.  W ostatnim skoku nie zawiódł Maciej Kot i jego 128,5 metra dało nam ostatecznie trzecie miejsce – ze stratą pół punktu! do Niemców.  Zawody wygrali Austriacy w składzie: Michael Hayboeck, Manuel Fettner, Markus Schiffner i Stefan Kraft, uzyskując nad Niemcami 12,5 punktu przewagi.

(red/PZN)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 11-03-2017 18:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

technett
12-03-2017 19:09
technett
Oszustwo, oszustwo i jeszce raz oszustwo. Żeby zająć II miejsce na podium Kot miał skoczyć 127m.Skoczył 128,5 m i co...???? III miejsce!!! Jakim cudem???Bo skoki to jedna wielka ściema!!!!! O punktacji już nie wspomnę, lądowanie z przysiadem i 17 pkt!!! Polacy w takiej sytuacji dostaliby max 13pkt...
technett
12-03-2017 19:09
technett
Oszustwo, oszustwo i jeszce raz oszustwo. Żeby zająć II miejsce na podium Kot miał skoczyć 127m.Skoczył 128,5 m i co...???? III miejsce!!! Jakim cudem???Bo skoki to jedna wielka ściema!!!!! O punktacji już nie wspomnę, lądowanie z przysiadem i 17 pkt!!! Polacy w takiej sytuacji dostaliby max 13pkt...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ruszył pierwszy blog teatralny Śląska Cieszyńskiego!

28-03-2017 17:05

W Międzynarodowy Dzień Teatru, 27 marca wystartował oficjalny blog Těšínského Divadla – Teatru Cieszyńskiego „Teatr to my”. To pierwsza tego typu platforma internetowa w regionie zbierająca w jednym miejscu wszystkie informacje na temat Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

wyświetleń: 53komentarzy: 0

Poszukują dawnych lokatorów zamku w Dzięgielowie

28-03-2017 15:15

Właściciele zamku w Dzięgielowie poszukują lokatorów, którzy mieszkali w dzięgielowskim zamku w czasie II wojny światowej.

wyświetleń: 402komentarzy: 0

Ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej

28-03-2017 13:30

Jednym z wykładów, którego można było wysłuchać podczas zorganizowanego w Wyższej Szkole Biznesu IX Festiwalu Nauki było wystąpienie Władysława Żagana pod hasłem: „Księstwo Cieszyńskie - ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej”. Prelegent przybliżył licznie zgromadzonej w sali wykładowej młodzieży historię Księstwa podkreślając, że można z niej czerpać całymi garściami budując współczesną tożsamość regionu.

wyświetleń: 261komentarzy: 0

Sprzątali Zamarski

28-03-2017 12:20

W sobotnie popołudnie 25 marca br. na ulicach Zamarsk można było spotkać ekipy uzbrojone w rękawiczki i worki na śmieci. Tego dnia odbyła się akcja "Posprzątaj świat na Wiosnę" zorganizowana przez Sołtysa Zamarsk, Klaudiusza Zawadę.

wyświetleń: 361komentarzy: 0

Strzelali w Harbutowicach

28-03-2017 11:00

W minioną sobotę, 25 marca Klub Strzelecki „Flinta” oraz rada sołecka Harbutowic zorganizowali V Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Skoczowa.

wyświetleń: 442komentarzy: 0

Kończyce Małe mają pomnik Utopca - Żwirka

28-03-2017 09:15

W niedzielę 26 marca 2017 roku o godz. 15:00 w zamku w Kończycach Małych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka.

wyświetleń: 1087komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Status konkursu: TRWA

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.

wyświetleń: 723komentarzy: 0

Konferencja młodych ''Bez ograniczeń''

27-03-2017 22:00

Cztery różne wykłady: „50 twarzy chrześcijanina”,  „Dlaczego odwracamy kota ogonem?”, „Jak daleko nie jest za daleko?”, „Tożsamość”, a na zakończenie koncert z przesłaniem – tak, przebiegała w tym roku konferencja młodych w Cieszynie, której towarzyszyło hasło „Bez ograniczeń”.

wyświetleń: 851komentarzy: 0

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.