Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 1236komentarzy: 2

Kolejny medal dla naszych

11-03-2017 18:50

Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła zajęła trzecie miejsce w zawodach drużynowych Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo.
fot: PZN.pl fot: PZN.pl

Konkurs był emocjonujący i ostatecznie triumfowali Austriacy przed Niemcami. W turnieju Raw Air po trzech z zaplanowanych 16 serii skoków w pierwszej dziesiątce klasyfikacji są czwarty Piotr Żyła i siódmy Kamil Stoch

Polska na półmetku konkursu zawodów plasowała się na czwartym miejscu ze stratą 17,9 punktu do prowadzącej reprezentacji Niemiec. Drugie miejsce zajmowała Austria, a trzecie Norwegia.

Druga seria była niemal wymarzona  Piotr Żyła (132,5 m) wywindował naszą drużynę na podium - na trzecie miejsce, a poprawił Kamil Stoch dzięki jego skokowi (129,5 m) awansowaliśmy na drugie miejsce w konkursie. Świetnie spisał się Dawid Kubacki, dzięki niemu do Austriaków brakowało nam już tylko 1,3 punktu.  W ostatnim skoku nie zawiódł Maciej Kot i jego 128,5 metra dało nam ostatecznie trzecie miejsce – ze stratą pół punktu! do Niemców.  Zawody wygrali Austriacy w składzie: Michael Hayboeck, Manuel Fettner, Markus Schiffner i Stefan Kraft, uzyskując nad Niemcami 12,5 punktu przewagi.

(red/PZN)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 11-03-2017 18:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

technett
12-03-2017 19:09
technett
Oszustwo, oszustwo i jeszce raz oszustwo. Żeby zająć II miejsce na podium Kot miał skoczyć 127m.Skoczył 128,5 m i co...???? III miejsce!!! Jakim cudem???Bo skoki to jedna wielka ściema!!!!! O punktacji już nie wspomnę, lądowanie z przysiadem i 17 pkt!!! Polacy w takiej sytuacji dostaliby max 13pkt...
technett
12-03-2017 19:09
technett
Oszustwo, oszustwo i jeszce raz oszustwo. Żeby zająć II miejsce na podium Kot miał skoczyć 127m.Skoczył 128,5 m i co...???? III miejsce!!! Jakim cudem???Bo skoki to jedna wielka ściema!!!!! O punktacji już nie wspomnę, lądowanie z przysiadem i 17 pkt!!! Polacy w takiej sytuacji dostaliby max 13pkt...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nowelizacja przepisów, dotyczących przeglądów technicznych pojazdów

21-10-2017 19:20

Zmiany związane z przeglądami technicznymi pojazdów (i nie tylko ) mają wejść w życie już 13 października 2017 roku. Wszystko ma bezpośredni związek z modernizacją przepisów, dotyczących Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK).

wyświetleń: 2854komentarzy: 6

Goleszów: Dostali drogowskaz

21-10-2017 17:00

Współpracują ze sobą, wymieniają się doświadczeniami – mowa o Gminie Reiskirchen (Niemcy) i Gminie Goleszów. Ponieważ w tym roku przypada 20. rocznica podpisania partnerstwa, Reiskirchen zaprosił delegację z Goleszowa na uroczyste obchody. Gmina z powiatu cieszyńskiego została obdarowana niecodziennym prezentem. 

wyświetleń: 455komentarzy: 2

Kolejny lider pokonany!

21-10-2017 16:00

We wtorek Stalownicy pokonali Kometę Brno, która wówczas była na czele Tisport Extraligi. Na fotelu lidera zamieniła ją HC Škoda Plzeň, ale i ona poległa w WERK Arenie.

wyświetleń: 201komentarzy: 0

''Decydujesz, pomagamy''

21-10-2017 15:15

Jeszcze do końca miesiąca klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”.

wyświetleń: 262komentarzy: 0

Wisła: Zrewitalizują skwer przy Świerku

21-10-2017 14:20

Wisła planuje rewitalizację skweru przy domu handlowym "Świerk". Pieniądze miałyby pochodzić z unijnej kasy.

wyświetleń: 415komentarzy: 1

Zofia Wojtas z nagrodą ''Miłosiernego Samarytanina''

21-10-2017 13:00

Nagrodę Główną oraz statuetkę „Miłosiernego Samarytanina” Diakonia Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego przyznała Zofii Wojtas z Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie.

wyświetleń: 353komentarzy: 0

105 lat podstawówki w Goleszowie

21-10-2017 12:45

13 października (piątek) w Szkole Podstawowej w Goleszowie odbyły się uroczystości związane ze 105-leciem szkoły oraz Dniem Edukacji Narodowej.

wyświetleń: 460komentarzy: 0

Warto spojrzeć w niebo!

21-10-2017 12:00

Prawdziwy festiwal spadających gwiazd odbędzie się nad naszymi głowami już dzisiaj w nocy (21/22.10).

wyświetleń: 969komentarzy: 0

Szukali kontrabandy, znaleźli broń

21-10-2017 10:45

W trakcie kontroli posesji w Cieszynie  funkcjonariusze KAS  ujawnili nielegalny alkohol oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy. To nie wszystko poza tym zabezpieczyli dwa rewolwery, naboje, łuski i ślepą amunicję.

wyświetleń: 2330komentarzy: 4

Koncert z okazji 99. rocznicy utworzenia Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego

21-10-2017 10:30

W piątek 20. Października w teatrze w Cieszynie odbył się uroczysty koncert, zorganizowany przez Miasto Cieszyn. Wydarzenie upamiętniało 99 rocznicę powstania Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego, która wykształciła się po zakończeniu I Wojny Światowej. W pierwszej części koncertu zgromadzeni widzowie mogli podziwiać orkiestrę Big Silesian Band, z kolei po przerwie przy fortepianie zasiadł gość specjalny – Waldemar Malicki.