Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 1193komentarzy: 2

Kolejny medal dla naszych

11-03-2017 18:50

Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła zajęła trzecie miejsce w zawodach drużynowych Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo.
fot: PZN.pl fot: PZN.pl

Konkurs był emocjonujący i ostatecznie triumfowali Austriacy przed Niemcami. W turnieju Raw Air po trzech z zaplanowanych 16 serii skoków w pierwszej dziesiątce klasyfikacji są czwarty Piotr Żyła i siódmy Kamil Stoch

Polska na półmetku konkursu zawodów plasowała się na czwartym miejscu ze stratą 17,9 punktu do prowadzącej reprezentacji Niemiec. Drugie miejsce zajmowała Austria, a trzecie Norwegia.

Druga seria była niemal wymarzona  Piotr Żyła (132,5 m) wywindował naszą drużynę na podium - na trzecie miejsce, a poprawił Kamil Stoch dzięki jego skokowi (129,5 m) awansowaliśmy na drugie miejsce w konkursie. Świetnie spisał się Dawid Kubacki, dzięki niemu do Austriaków brakowało nam już tylko 1,3 punktu.  W ostatnim skoku nie zawiódł Maciej Kot i jego 128,5 metra dało nam ostatecznie trzecie miejsce – ze stratą pół punktu! do Niemców.  Zawody wygrali Austriacy w składzie: Michael Hayboeck, Manuel Fettner, Markus Schiffner i Stefan Kraft, uzyskując nad Niemcami 12,5 punktu przewagi.

(red/PZN)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 11-03-2017 18:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

technett
12-03-2017 19:09
technett
Oszustwo, oszustwo i jeszce raz oszustwo. Żeby zająć II miejsce na podium Kot miał skoczyć 127m.Skoczył 128,5 m i co...???? III miejsce!!! Jakim cudem???Bo skoki to jedna wielka ściema!!!!! O punktacji już nie wspomnę, lądowanie z przysiadem i 17 pkt!!! Polacy w takiej sytuacji dostaliby max 13pkt...
technett
12-03-2017 19:09
technett
Oszustwo, oszustwo i jeszce raz oszustwo. Żeby zająć II miejsce na podium Kot miał skoczyć 127m.Skoczył 128,5 m i co...???? III miejsce!!! Jakim cudem???Bo skoki to jedna wielka ściema!!!!! O punktacji już nie wspomnę, lądowanie z przysiadem i 17 pkt!!! Polacy w takiej sytuacji dostaliby max 13pkt...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Tydzień z dwoma weekendami

28-06-2017 07:30

Ten tydzień ma dziewięć dni i każdy z nich wypełniony jest rozmowami o Bogu. Przed nami 68. Tydzień Ewangelizacyjny.

wyświetleń: 194komentarzy: 0

Powiat i Zespół Istebna zacieśnią współpracę?

27-06-2017 20:10

Zespół Istebna to 115 lat tradycji. Od lat promuje nie tylko Gminę Istebna, ale również powiat cieszyński w Polsce i poza jej granicami. Zespół boryka się jednak z problemami finansowymi - pomóc chce Komisja Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 704komentarzy: 0

Ewangelizacja w Parku i na Rynku

27-06-2017 19:10

Chrześcijańska muzyka, literatura, świadectwo ludzi, którzy doświadczyli realnej pomocy bożej - w centrum Cieszyna i Ustronia już w najbliższy piątek 30 czerwca odbędzie się ewangelizacja organizowana przez Beskidzkie Stowarzyszenie Biblijne.

wyświetleń: 817komentarzy: 1

Ustroń - 4 rannych

27-06-2017 17:30

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj (27.06) po południu w Ustroniu. Ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

wyświetleń: 15492komentarzy: 17

Granty Działaj Lokalnie rozdane

27-06-2017 16:00

Grantobiorcy, którzy uzyskali dotację na realizację swych projektów w X już cieszyńskiej edycji Programu Działaj Lokalnie uroczyście odebrali je w sali Banku Spółdzielczego w Cieszynie, który nie pierwszy rok wspiera Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej będące lokalnym koordynatorem programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

wyświetleń: 481komentarzy: 0

Burze! Upał!

27-06-2017 15:00

Burze, deszcz, a nawet grad, a potem upał. Nadchodząca aura nie będzie nas rozpieszczać.

wyświetleń: 3001komentarzy: 0

Piknik Militarny już w ten weekend

27-06-2017 13:35

Historia połączona z zabawą. Militarne pojazdy z dziecięcym „poligonem”. Takie rzeczy możliwe są tylko podczas Rodzinnych Spotkań z Historią jakie w najbliższy weekend (1-2 lipca) startują w Kończycach Wielkich.

wyświetleń: 1951komentarzy: 1

Cieniciała znów najlepszy

27-06-2017 12:40

Ostatni weekend okazał się dla Tymoteusza Cienciały - 9 letniego skoczka narciarskiego bardzo szczęśliwy, dając dwa powody młodemu zawodnikowi z Wisły do świętowania.

wyświetleń: 572komentarzy: 1

Ponad tona baterii zebrana

27-06-2017 11:05

Uczniowie 10 szkół podstawowych i 4 gimnazjów z Cieszyna włączyli się do konkursu „Zbieraj baterie - dbaj o środowisko” organizowanego przez Urząd Miejski w Cieszynie od 2004 roku, którego odbiorcami są dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych. Łącznie zebrali ponad tonę zużytych baterii.

wyświetleń: 454komentarzy: 0

Słuchacze Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zakończyli rok akademicki

27-06-2017 09:25

Rok akademicki zakończyli także słuchacze Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. - Był to kolejny rok miłych spotkań, zajęć, wspólnej zabawy – stwierdził współprowadzący spotkanie Wiesław Gogol, V-ce Prezes CUTW.