Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 2886komentarzy: 0

Nowa Ty - wygraj metamorfozę!

17-03-2017 07:30

Marzysz o metamorfozie? Teraz to marzenie może się spełnić! Takiego konkursu na Śląsku Cieszyńskim jeszcze nie było. Salon fryzjerski Colormania oraz Salon Urody Nowa TY z Ustronia przygotowały nagrodę w postaci kompletnej metamorfozy. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, profesjonalny makijaż i dobór stroju, nowa fryzura a nawet nowa garderoba i porada dietetyczna - to wszystko czeka na trzech laureatów konkursu. To możesz być Ty!

Lepszy wygląd to lepsze samopuczucie. Czasami wystarczy zmienić sposób ubierania się, czy fryzurę, by poczuć się lepiej, ale czasami to za mało. Jeśli marzysz o całkowitej odmianie i z zazdrością oglądasz programy telewizyjne, w których specjaliści od wizerunku udowadniają, że wystarczy zadbać o siebie, by naprawdę dobrze wyglądać, teraz masz ogromną szansę.

Salon Urody Nowa Ty Justyna Bielenda i salon fryzjerski Colormania zapraszają mieszkańców ze Śląska Cieszyńskiego i okolic do udziału we wspaniałej przygodzie. Organizowany jest konkurs, w którym nagrodą jest kompletna metamorfoza. To szansa na wyjątkowe spotkanie z ekspertami z dziedziny "beauty". Jak dbać o zdrowie i młodość skóry? Jak wykonać makijaż i dobrać ubiór, by podkreślić swoje zalety a ukryć mankamenty? Takie pytania każdego dnia zadaje sobie wielu z nas. Konkurs organizowany przez Salon Urody Nowa TY Justyna Bielenda i Colormanię jest szansą na to, by wreszcie poznać odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać swoje zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozie? 

Metamorfoza z Colormanią to szansa na nowy rozdział w swoim życiu. Zobacz przykłady tego, jak wielką przemianę w krótkim czasie można przejść dzięki salonom z Ustronia:

 
PRZED PO

 

PRZED  PO

Ty też marzysz o takiej przemianie? Nie czekaj! Już dziś wyślij swoje zdjęcie, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.colormania.com.pl/konkurs . Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze trzy osoby, które wkrótce przejdą metamorfozę. Konkurs trwa od 16.03.2017do 30.03.2017.

Zobacz REGULAMIN KONKURSU

W ramach metamorfozy przewidziane są następujące zabiegi w Salonie Urody Nowa TY Justyna Bielenda:

- zabiegi pielęgnacyjne na twarz do wyboru: oxybrazja, dermaoxy, mezoterapia,
- zabiegi wyszczuplające do wyboru: liposukcja nieinwazyjna, kriolipoliza, masaż próżniowy Vacum, Fala RF,
- zabiegi pielęgnacyjne na dłonie: manicure hybryda.
- zabiegi pielęgnacyjne na stopy,
- zabiegi pielęgnacyjne na ciało.

Wizaż wykonają stylistki z Salonu Nowa TY Justyna Bielenda z Ustronia:

- analiza kolorystyczna
- makijaż dzienny
- makijaż wieczorowy,
- stylizacja sylwetki
- dodatkowo przeprowadzimy warsztaty z analizy kolorystycznej oraz umiejętności samodzielnego wykonania makijażu.

Salon fryzjerski Colormania wykona:

- stylizację fryzur: najgorętsze trendy tego sezonu wykonane przez stylistów z salonu,
- metamorfozę z Colormanią,
- koloryzację i pielęgnację Goldwell oraz Moroccanoil.

Dodatkowo uczestniczki konkursu ubierze sklep Chantale z Ustronia, który dobierze stylizację na każdą okazję i doradzi jak tworzyć codzienne stylizacje, a osoby, które marzyć będą o nowej sylwetce, otrzymają poradę dietetyczną i suplementy od Naturhouse z Ustronia.

 

Salon fryzjerski Colormania specjalizuje się w profesjonalnym doborze koloru, ale wie też "co w trawie piszczy" jeśli chodzi o nowoczesne cięcia i stylizacje fryzur. Klienci, którzy liczą na dużą odmianę wizerunku wiedzą, że otrzymają ją właśnie tu - na ul. Kościelnej w Ustroniu. Intensywny kolor, modne cięcie, a do tego profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne wykonane w oparciu o kosmetyki renomowanych marek Goldwell, Kerasilk i Moroccanoil sprawiają, że klienci Colormanii mogą pozwolić sobie na fryzurę niczym z pierwszych stron gazet. W Colormanii pracują wyłącznie osoby zakręcone na punkcie fryzjerstwa, które wciąż interesują się nowościami ze swojej dziedziny. Colormania wytycza trendy, a dodatkowo oferuje indywidualne i profesjonalne podejście każdemu klientowi. 

Salon Urody Nowa Ty Justyna Bielenda to miejsce, z którego wychodzi się piękniejszym, bardziej pewnym siebie i zrelaksowanym. Najnowsze zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała firm Babor, Klapp, Bielenda, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem, umożliwiają osiągnięcie nawet spektakularnych rezultatów. Salon specjalizuje się w zabiegach wyszczuplania i modelowania sylwetki, to w tym miejscu możemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, bądź poprawić swój stan skóry niwelując cellulit, zabiegi wykonywane są na skutecznych urządzeniach rynku kosmetycznego. Troska o urodę idzie tu w parze ze stylizacją sylwetki i wizażem. Profesjonalna analiza kolorystyczna będzie doskonałą lekcją na temat własnej urody i wstępem do wykonania idealnego makijażu - dziennego, czy wieczorowego. Oferta salonu doskonale uzupełnia usługi Colormanii, odwiedzając zatem oba te salony, można liczyć na prawdziwą odmianę wizerunku i samopoczucia.

 
artykuł sponsorowany
zródło: ox.pl
dodał: AGA 17-03-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

W Jasienicy zbierają owoce...

30-04-2017 18:20

Oczywiście nie prawdziwe, ale owoce decyzji sprzed paru lat, kiedy postanowiono utworzyć w Gminie strefę ekonomiczną. Na ostatniej sesji (27.04) Wójt informował Radę Gminy o postępach w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej. Radni podjęli tez ważne uchwały, w tym „Strategię rozwoju Gminy Jasienica do roku 2025” oraz o środkach na remonty dla trzech parafii.

wyświetleń: 67komentarzy: 0

Cieszyn: kiedyś i dziś - ulica Głęboka

30-04-2017 16:20

Już dla wielu pokoleń cieszyniaków najważniejszą miejską arterią jest ulica, która dzisiaj nazywa się Głęboka. Łączy ona podnóże Wzgórza Zamkowego z Rynkiem. Mimo że w 1789 roku ulica została w dużej mierze strawiona przez największy w dziejach miasta pożar, nadal pozostaje architektoniczną, spacerową i komercyjną atrakcją Cieszyna. Kilkadziesiąt kamienic, które się wzdłuż niej wznoszą, jest wpisane do rejestru miejskich zabytków.

wyświetleń: 279komentarzy: 0

Przed stu laty pisano [4/4/17] - Pożar, tysiąc dni wojny i... kobieta-profesor!

30-04-2017 14:40

Po krótkiej przerwie, zapraszamy na kolejny przegląd prasy, w którym po raz kolejny nie zabraknie informacji i ciekawostek, zamieszczanych przez lokalne gazety w 1917 roku.

wyświetleń: 235komentarzy: 0

Zmarł Lech Mazur

30-04-2017 13:10

W  dniu 28 kwietnia br. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 68lat Lech Mazur prezes firmy TRANSKOM w Skoczowie. 

wyświetleń: 2192komentarzy: 1

Najmłodsi stela 34/560/2017

30-04-2017 10:55

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3935komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

30-04-2017 08:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 460komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

30-04-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 786komentarzy: 0

Gość OX.pl - Mirosław Sitko

29-04-2017 20:30

Mirosław Sitko – burmistrz Skoczowa jest kolejną osobą, która wzięła udział w naszym programie ‘Gość Portalu Ox.pl’. Włodarz miasta mówi o trwającym remoncie rynku, reformie oświaty i o szkole wyższej, która ma powstać w mieście.

wyświetleń: 499komentarzy: 0

Wernisaż Aleksandry Bury

29-04-2017 17:55

Aleksandra Bury, dyplomowana magister sztuki z Goleszowa, na swoim koncie ma już wiele osiągnięć. Zajmuje się grafiką warsztatową, książką oraz rysunkiem. Jej prace można oglądać w restauracji „Liburnia” w Cieszynie.

wyświetleń: 643komentarzy: 0

Niepełnosprawni i pełnosprawni razem

29-04-2017 16:15

Wspólne pieczenie babeczek, kolorowanie, wyklejanie, czy układanie puzzli – tak, uczniowie ZSEG w Cieszynie integrowali się z podopiecznymi ze szkół specjalnych. Tego typu działania nastawione na integrację to nie nowość. Warte podkreślenia jest to, że w tym przypadku pomysł organizacji tego typu spotkania zaproponowała jedna z uczennic ZSEG i zajęła się wdrożeniem go w życie.

wyświetleń: 795komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .