Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2546komentarzy: 0

Nowa Ty - wygraj metamorfozę!

17-03-2017 07:30

Marzysz o metamorfozie? Teraz to marzenie może się spełnić! Takiego konkursu na Śląsku Cieszyńskim jeszcze nie było. Salon fryzjerski Colormania oraz Salon Urody Nowa TY z Ustronia przygotowały nagrodę w postaci kompletnej metamorfozy. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, profesjonalny makijaż i dobór stroju, nowa fryzura a nawet nowa garderoba i porada dietetyczna - to wszystko czeka na trzech laureatów konkursu. To możesz być Ty!

Lepszy wygląd to lepsze samopuczucie. Czasami wystarczy zmienić sposób ubierania się, czy fryzurę, by poczuć się lepiej, ale czasami to za mało. Jeśli marzysz o całkowitej odmianie i z zazdrością oglądasz programy telewizyjne, w których specjaliści od wizerunku udowadniają, że wystarczy zadbać o siebie, by naprawdę dobrze wyglądać, teraz masz ogromną szansę.

Salon Urody Nowa Ty Justyna Bielenda i salon fryzjerski Colormania zapraszają mieszkańców ze Śląska Cieszyńskiego i okolic do udziału we wspaniałej przygodzie. Organizowany jest konkurs, w którym nagrodą jest kompletna metamorfoza. To szansa na wyjątkowe spotkanie z ekspertami z dziedziny "beauty". Jak dbać o zdrowie i młodość skóry? Jak wykonać makijaż i dobrać ubiór, by podkreślić swoje zalety a ukryć mankamenty? Takie pytania każdego dnia zadaje sobie wielu z nas. Konkurs organizowany przez Salon Urody Nowa TY Justyna Bielenda i Colormanię jest szansą na to, by wreszcie poznać odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać swoje zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozie? 

Metamorfoza z Colormanią to szansa na nowy rozdział w swoim życiu. Zobacz przykłady tego, jak wielką przemianę w krótkim czasie można przejść dzięki salonom z Ustronia:

 
PRZED PO

 

PRZED  PO

Ty też marzysz o takiej przemianie? Nie czekaj! Już dziś wyślij swoje zdjęcie, korzystając z formularza dostępnego na stronie www.colormania.com.pl/konkurs . Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze trzy osoby, które wkrótce przejdą metamorfozę. Konkurs trwa od 16.03.2017do 30.03.2017.

Zobacz REGULAMIN KONKURSU

W ramach metamorfozy przewidziane są następujące zabiegi w Salonie Urody Nowa TY Justyna Bielenda:

- zabiegi pielęgnacyjne na twarz do wyboru: oxybrazja, dermaoxy, mezoterapia,
- zabiegi wyszczuplające do wyboru: liposukcja nieinwazyjna, kriolipoliza, masaż próżniowy Vacum, Fala RF,
- zabiegi pielęgnacyjne na dłonie: manicure hybryda.
- zabiegi pielęgnacyjne na stopy,
- zabiegi pielęgnacyjne na ciało.

Wizaż wykonają stylistki z Salonu Nowa TY Justyna Bielenda z Ustronia:

- analiza kolorystyczna
- makijaż dzienny
- makijaż wieczorowy,
- stylizacja sylwetki
- dodatkowo przeprowadzimy warsztaty z analizy kolorystycznej oraz umiejętności samodzielnego wykonania makijażu.

Salon fryzjerski Colormania wykona:

- stylizację fryzur: najgorętsze trendy tego sezonu wykonane przez stylistów z salonu,
- metamorfozę z Colormanią,
- koloryzację i pielęgnację Goldwell oraz Moroccanoil.

Dodatkowo uczestniczki konkursu ubierze sklep Chantale z Ustronia, który dobierze stylizację na każdą okazję i doradzi jak tworzyć codzienne stylizacje, a osoby, które marzyć będą o nowej sylwetce, otrzymają poradę dietetyczną i suplementy od Naturhouse z Ustronia.

 

Salon fryzjerski Colormania specjalizuje się w profesjonalnym doborze koloru, ale wie też "co w trawie piszczy" jeśli chodzi o nowoczesne cięcia i stylizacje fryzur. Klienci, którzy liczą na dużą odmianę wizerunku wiedzą, że otrzymają ją właśnie tu - na ul. Kościelnej w Ustroniu. Intensywny kolor, modne cięcie, a do tego profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne wykonane w oparciu o kosmetyki renomowanych marek Goldwell, Kerasilk i Moroccanoil sprawiają, że klienci Colormanii mogą pozwolić sobie na fryzurę niczym z pierwszych stron gazet. W Colormanii pracują wyłącznie osoby zakręcone na punkcie fryzjerstwa, które wciąż interesują się nowościami ze swojej dziedziny. Colormania wytycza trendy, a dodatkowo oferuje indywidualne i profesjonalne podejście każdemu klientowi. 

Salon Urody Nowa Ty Justyna Bielenda to miejsce, z którego wychodzi się piękniejszym, bardziej pewnym siebie i zrelaksowanym. Najnowsze zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała firm Babor, Klapp, Bielenda, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem, umożliwiają osiągnięcie nawet spektakularnych rezultatów. Salon specjalizuje się w zabiegach wyszczuplania i modelowania sylwetki, to w tym miejscu możemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, bądź poprawić swój stan skóry niwelując cellulit, zabiegi wykonywane są na skutecznych urządzeniach rynku kosmetycznego. Troska o urodę idzie tu w parze ze stylizacją sylwetki i wizażem. Profesjonalna analiza kolorystyczna będzie doskonałą lekcją na temat własnej urody i wstępem do wykonania idealnego makijażu - dziennego, czy wieczorowego. Oferta salonu doskonale uzupełnia usługi Colormanii, odwiedzając zatem oba te salony, można liczyć na prawdziwą odmianę wizerunku i samopoczucia.

 
artykuł sponsorowany
zródło: ox.pl
dodał: AGA 17-03-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

Ruszył pierwszy blog teatralny Śląska Cieszyńskiego!

28-03-2017 17:05

W Międzynarodowy Dzień Teatru, 27 marca wystartował oficjalny blog Těšínského Divadla – Teatru Cieszyńskiego „Teatr to my”. To pierwsza tego typu platforma internetowa w regionie zbierająca w jednym miejscu wszystkie informacje na temat Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

wyświetleń: 56komentarzy: 0

Poszukują dawnych lokatorów zamku w Dzięgielowie

28-03-2017 15:15

Właściciele zamku w Dzięgielowie poszukują lokatorów, którzy mieszkali w dzięgielowskim zamku w czasie II wojny światowej.

wyświetleń: 417komentarzy: 0

Ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej

28-03-2017 13:30

Jednym z wykładów, którego można było wysłuchać podczas zorganizowanego w Wyższej Szkole Biznesu IX Festiwalu Nauki było wystąpienie Władysława Żagana pod hasłem: „Księstwo Cieszyńskie - ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej”. Prelegent przybliżył licznie zgromadzonej w sali wykładowej młodzieży historię Księstwa podkreślając, że można z niej czerpać całymi garściami budując współczesną tożsamość regionu.

wyświetleń: 266komentarzy: 0

Sprzątali Zamarski

28-03-2017 12:20

W sobotnie popołudnie 25 marca br. na ulicach Zamarsk można było spotkać ekipy uzbrojone w rękawiczki i worki na śmieci. Tego dnia odbyła się akcja "Posprzątaj świat na Wiosnę" zorganizowana przez Sołtysa Zamarsk, Klaudiusza Zawadę.

wyświetleń: 365komentarzy: 0

Strzelali w Harbutowicach

28-03-2017 11:00

W minioną sobotę, 25 marca Klub Strzelecki „Flinta” oraz rada sołecka Harbutowic zorganizowali V Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Skoczowa.

wyświetleń: 444komentarzy: 0

Kończyce Małe mają pomnik Utopca - Żwirka

28-03-2017 09:15

W niedzielę 26 marca 2017 roku o godz. 15:00 w zamku w Kończycach Małych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Status konkursu: TRWA

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.

wyświetleń: 723komentarzy: 0

Konferencja młodych ''Bez ograniczeń''

27-03-2017 22:00

Cztery różne wykłady: „50 twarzy chrześcijanina”,  „Dlaczego odwracamy kota ogonem?”, „Jak daleko nie jest za daleko?”, „Tożsamość”, a na zakończenie koncert z przesłaniem – tak, przebiegała w tym roku konferencja młodych w Cieszynie, której towarzyszyło hasło „Bez ograniczeń”.

wyświetleń: 852komentarzy: 0

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

wyświetleń: 1157komentarzy: 0
Kontakt z redkacją