Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 3292komentarzy: 2

Mamy Mistrzów Świata!

04-03-2017 20:50

Wszyscy po cichu na to liczyli, nasi skoczkowie nie zawiedli i zostali Mistrzami Świata! Gratulujemy!
Złota drużyna #Lahti2017 Fot: facebook.com/AdamMalysz Złota drużyna #Lahti2017 Fot: facebook.com/AdamMalysz

Bez większych problemów i ze sporą przewagą nasza reprezentacja wygrała sobotni konkurs drużynowy na Mistrzostwach Świata w Lahti.  Polacy w składzie Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch o ponad 25 punktów wyprzedzili Norwegów. Brązowy medal zdobyli Austriacy, którzy w ostatnim skoku wyprzedzili Niemców.

Sukces Polaków na swoim profilu FB skomentował szybko nasz wielki mistrz Adam Małysz - Jest, jest, jeeeest! Mamy mistrzostwooo! Polska drużyna skoczków najlepsza na świecie!!! Ale osiągnięcie, ale sukces. I to w jakim stylu! Czapki z głów przed tymi panami :) W pierwszej serii wszystko wyglądało idealnie. Dzięki śmiałej zagrywce trenera i udanej próbie Piotrka, Polacy skok po skoku budowali przewagę. Po kolejnych lotach naszych reprezentantów też skakałem, z radości. W drugiej części zawodów pojawił się niestety wiatr i zrobiło się bardzo, bardzo nieciekawie. Myślałem, że nie wytrzymam z nerwów. Ale w tych loteryjnych warunkach chłopaki zachowali zimną krew i pokazali klasę. Szczególnie Dawid, który w arcyważnym momencie spisał się jak na mistrza przystało, nokautując rywali. Maciek i Kamil tylko dopełnili formalności, spełniając nasze marzenia o złocie. Rewelacyjnie skończyły się dla nas te mistrzostwa, prawda?


Wpis Adama Małysza na Facebooku:

(red)
Wpis Piotra Żyły na facebooku:

źródło: ox.pl
dodał: CR 04-03-2017 20:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
05-03-2017 10:25
Efob
Jestesmy z Was dumni,to ogromny sukces,chluba narodu,chociaz na Was mozemy liczyc,bo za polski rzad tylko sie wstydzic trzeba,i nie mamy szans na lepszy.
m_w
06-03-2017 09:27
m_w
Efob- trochę chyba za bardzo z tymi pochwałami dla kadry się rozpędziłeś. Chłopaki wracają z MŚ, kibice czekają na nich na lotniku w tymi liczna grupa dzieciaków. A Pan Małysz jako jedyny wychodzi i ogłasza, że skoczków dziś nie zobaczą. Bo są zmęczeni i osobnym wyjściem wyjdą. Wstyd, żeby 5 min. dla dzieciaków nie znaleźć- w momencie kiedy maja swoje 5 min. Ważne żeby kaska się zgadzała. Mistrzostwa można pogratulować, ale wstyd za takie zachowanie kadry.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Teledysk bije rekordy

28-06-2017 09:15

Udostępniony w ubiegłym tygodniu  sieci teledysk promujący gminę Hażlach pt. „Jestem stela” bije rekordy popularności, tylko do wczoraj, 27.06.2017 obejrzało go prawie 100 tys. osób.

wyświetleń: 8komentarzy: 0

Tydzień z dwoma weekendami

28-06-2017 07:30

Ten tydzień ma dziewięć dni i każdy z nich wypełniony jest rozmowami o Bogu. Przed nami 68. Tydzień Ewangelizacyjny.

wyświetleń: 200komentarzy: 0

Powiat i Zespół Istebna zacieśnią współpracę?

27-06-2017 20:10

Zespół Istebna to 115 lat tradycji. Od lat promuje nie tylko Gminę Istebna, ale również powiat cieszyński w Polsce i poza jej granicami. Zespół boryka się jednak z problemami finansowymi - pomóc chce Komisja Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 709komentarzy: 0

Ewangelizacja w Parku i na Rynku

27-06-2017 19:10

Chrześcijańska muzyka, literatura, świadectwo ludzi, którzy doświadczyli realnej pomocy bożej - w centrum Cieszyna i Ustronia już w najbliższy piątek 30 czerwca odbędzie się ewangelizacja organizowana przez Beskidzkie Stowarzyszenie Biblijne.

wyświetleń: 818komentarzy: 1

Ustroń - 4 rannych

27-06-2017 17:30

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj (27.06) po południu w Ustroniu. Ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

wyświetleń: 15522komentarzy: 17

Granty Działaj Lokalnie rozdane

27-06-2017 16:00

Grantobiorcy, którzy uzyskali dotację na realizację swych projektów w X już cieszyńskiej edycji Programu Działaj Lokalnie uroczyście odebrali je w sali Banku Spółdzielczego w Cieszynie, który nie pierwszy rok wspiera Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej będące lokalnym koordynatorem programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

wyświetleń: 481komentarzy: 0

Burze! Upał!

27-06-2017 15:00

Burze, deszcz, a nawet grad, a potem upał. Nadchodząca aura nie będzie nas rozpieszczać.

wyświetleń: 3011komentarzy: 0

Piknik Militarny już w ten weekend

27-06-2017 13:35

Historia połączona z zabawą. Militarne pojazdy z dziecięcym „poligonem”. Takie rzeczy możliwe są tylko podczas Rodzinnych Spotkań z Historią jakie w najbliższy weekend (1-2 lipca) startują w Kończycach Wielkich.

wyświetleń: 1952komentarzy: 1

Cieniciała znów najlepszy

27-06-2017 12:40

Ostatni weekend okazał się dla Tymoteusza Cienciały - 9 letniego skoczka narciarskiego bardzo szczęśliwy, dając dwa powody młodemu zawodnikowi z Wisły do świętowania.

wyświetleń: 572komentarzy: 1

Ponad tona baterii zebrana

27-06-2017 11:05

Uczniowie 10 szkół podstawowych i 4 gimnazjów z Cieszyna włączyli się do konkursu „Zbieraj baterie - dbaj o środowisko” organizowanego przez Urząd Miejski w Cieszynie od 2004 roku, którego odbiorcami są dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych. Łącznie zebrali ponad tonę zużytych baterii.