Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 1111komentarzy: 0

Sztywny Pal Azji w Cieszynie!

22-02-2017 11:15

Chcecie przenieść się w czasie do lat 80. i początku lat 90.? Muzyczna podróż będzie możliwa już wkrótce w Cieszynie! ''Wieża radości, wieża samotności'', ''Kurort'' ''Spotkanie z...'', ''Nie zmienię świata'', ''Nasze reggae'' - te i inne utwory zespołu Sztywny Pal Azji można będzie usłyszeć na żywo już wkrótce w cieszyńskim COKu.

W ostatni karnawałowy weekend w Cieszynie będzie można przenieść się w lata osiemdziesiąte XX wieku. Już w piątek, 24.02 o 20.00 na scenie COK zagra zespół-legenda- Sztywny Pal Azji. „Wieża radości, wieża samotności”, „Kurort” „Spotkanie z...”, „Nie zmienię świata”, „Nasze reggae” - to tylko kilka z ich największych przebojów. Grupa, założona w 1985 roku, nasal jest w świetnej formie koncertowej! (Bilety – 25 zł).

Posłuchaj utworu „Wieża Radości Wieża Samotności”

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na piątkowy koncert. Aby je zdobyć trzeba poprawnie jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie: Kto jest obecnym wokalistą zespołu Sztywny Pal Azji? Odpowiedzi drogą mailową wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem prosimy wysyłać na adres: konkurs@ox.pl
 

Konkur zakończony!

Najszybciej poprawną odpowiedź posłali: Barłomiej R. i Aleksander B. (zoyd). Gratulujemy! Bilety będa do odbioru w COKu przed koncertem.

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 22-02-2017 11:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Z Brennej do Bystrzycy

29-04-2017 12:00

27 kwietnia delegacja z Gminy Brenna gościła w Bystrzycy, z którą Gmina realizuje wspólnie projekt.

wyświetleń: 161komentarzy: 0

Weekendowe Propozycje Rowerowe (WPR, Trasa 15 ): Rowerem na Jaworowy i z Jaworowego

29-04-2017 10:00

Zaczyna się właśnie długi weekend majowy. Choć pogoda może nie jest wymarzona, w niedzielę zapowiadają poprawę. Zachęcamy do spędzenia aktywnie ostatniego dnia kwietnia i poznania kolejnych fantastycznych miejsc w okolicy wraz z Danielem Pipieniem.

wyświetleń: 484komentarzy: 1

Muzeum Magicznego Realizmu

28-04-2017 20:15

Ponad trzysta obrazów i rzeźb najbardziej znanych współczesnych surrealistów, stała wystawa poświęcona życiu, twórczości, badaniom i wynalazkom Juliana Ochorowicza, a także czasowe prezentacje najważniejszych dokonań współczesnej sztuki polskiej to tylko główne kierunki, które są wpisane w działalność popularnej w Wiśle Ochorowiczówki. Muzeum właśnie otworzyło swoje podwoje.

wyświetleń: 2087komentarzy: 1

Pogoda pokrzyżowała plany - odwołane rozgrywki...

28-04-2017 20:10

Pogoda jaka była i jest każdy widzi. W związku z warunkami atmosferycznymi oraz stanem muraw w podokręgu Skoczów, odwołane zostały przez Wydział Gier wszystkie, zaplanowane na weekend spotkania.

wyświetleń: 1100komentarzy: 0

Wiadomości z Gór (odcinek 1): majówka

28-04-2017 18:45

Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka cyklu "Wiadomości z Gór", który będzie realizowany przez Radio Istebna we współpracy z Portalem OX.PL.

wyświetleń: 1416komentarzy: 0

Kino na Granicy - czas start!

28-04-2017 17:00

Już dziś rozpoczyna się XIX edycja „Kina na Granicy”! Oficjalne otwarcie festiwalu odbędzie się o godzinie 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, gdzie wyświetlony zostanie film w reżyserii Grega Zglinskiego pod tytułem „Zwierzęta”.

wyświetleń: 1036komentarzy: 0

Rzeka Olza przekroczyła stan ostrzegawczy

28-04-2017 15:00

Stan ostrzegawczy dla rzeki Olzy wynosi 140 cm, stan alarmowy 230 cm. Przed godziną 10:00 Burmistrz Cieszyna przekazał komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Cieszynie, iż stan Olzy wynosi 209 cm.

wyświetleń: 12707komentarzy: 2

Piłkarki z Istebnej pojadą na Mistrzostwa Polski

28-04-2017 14:15

Piłkarki z Istebnej awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych. W Turnieju, który odbędzie się w czerwcu zmierzą się z zespołami m.in. ze Szczecina, Białej Podlaskiej, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego.

wyświetleń: 1518komentarzy: 0

Pogotowie przeciwpowodziowe!

28-04-2017 12:30

Woda się podnosi. Droga Pruchna – Drogomyśl jest nieprzejezdna. Strażacy interweniują przy podtopieniach w całym powiecie. Starosta Cieszyński ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.

wyświetleń: 14630komentarzy: 0

Sportowcy nagrodzeni

28-04-2017 11:00

Najlepsi sportowcy z Gminy Goleszów zostali nagrodzeni. Przedwczoraj, tj. 26 kwietnia nagrody wręczono podczas uroczystej sesji.