Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1018komentarzy: 0

Sztywny Pal Azji w Cieszynie!

22-02-2017 11:15

Chcecie przenieść się w czasie do lat 80. i początku lat 90.? Muzyczna podróż będzie możliwa już wkrótce w Cieszynie! ''Wieża radości, wieża samotności'', ''Kurort'' ''Spotkanie z...'', ''Nie zmienię świata'', ''Nasze reggae'' - te i inne utwory zespołu Sztywny Pal Azji można będzie usłyszeć na żywo już wkrótce w cieszyńskim COKu.

W ostatni karnawałowy weekend w Cieszynie będzie można przenieść się w lata osiemdziesiąte XX wieku. Już w piątek, 24.02 o 20.00 na scenie COK zagra zespół-legenda- Sztywny Pal Azji. „Wieża radości, wieża samotności”, „Kurort” „Spotkanie z...”, „Nie zmienię świata”, „Nasze reggae” - to tylko kilka z ich największych przebojów. Grupa, założona w 1985 roku, nasal jest w świetnej formie koncertowej! (Bilety – 25 zł).

Posłuchaj utworu „Wieża Radości Wieża Samotności”

Uwaga konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na piątkowy koncert. Aby je zdobyć trzeba poprawnie jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie: Kto jest obecnym wokalistą zespołu Sztywny Pal Azji? Odpowiedzi drogą mailową wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem prosimy wysyłać na adres: konkurs@ox.pl
 

Konkur zakończony!

Najszybciej poprawną odpowiedź posłali: Barłomiej R. i Aleksander B. (zoyd). Gratulujemy! Bilety będa do odbioru w COKu przed koncertem.

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 22-02-2017 11:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Przyszłość Kubalonki - co dalej z trasami biegowymi?

24-03-2017 19:30

Rozmowy na temat przyszłości tras biegowych na Kubalonce ciągną się już od dłuższego czasu. Temat Kubalonki wrócił we wtorek (21.03). W Wiśle odbyło się posiedzenie Komisji Rady Powiatu wraz z zaproszonymi gośćmi, podczas którego omówiono kwestie potencjału i możliwości wykorzystania tras biegowych na tym terenie.

wyświetleń: 1737komentarzy: 1

Z zabawkami do kościoła

24-03-2017 19:00

Matki z dziećmi z różnych rejonów Śląska Cieszyńskiego zgromadziły się w czwartek 23 marca 2017 r.  na Mszy św. w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie. Tam rozpoczęły się rekolekcje dla mam z dziećmi pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

wyświetleń: 849komentarzy: 0

Dla dzieci i nie tylko. ''Pax'' - historia o lisie, chłopcu, dorastaniu, przyjaźni i wojnie

24-03-2017 18:00

Status konkursu: TRWA

Peter ma 12 lat i w wyniku wojny, w której będzie walczyć jego ojciec, musi przenieść się do dziadka. Oswojonego przyjaciela, liska o imieniu Pax, ojciec każe mu zostawić w lesie. Wkrótce potem chłopiec, ucieka od dziadka i wyrusza w długą podróż, by odszukać przyjaciela. Tak w skrócie zaczyna się „Pax” Sary Pennypacker z ilustracjami Jona Klassena.

wyświetleń: 280komentarzy: 0

Znowu wypadek na 'wiślance'

24-03-2017 16:20

Kolejny już dzisiaj wypadek na 'wiślance'. Doszło do niego około godziny 14.30 na wysokości stacji paliw Crab w Skoczowie.

wyświetleń: 10364komentarzy: 5

Czeski Rajd Valasska 2017 otworzy nowy rozdział w karierze braci Szejów

24-03-2017 15:05

Jarek i Marcin Szeja rozpoczynają sezon 2017 od Rajdu Valasska (25-26 marca) - pierwszej z siedmiu odsłon Rajdowych Mistrzostw Czech 2017. Gratka dla polskich kibiców, szczególnie tych mieszkających przy granicy – baza rajdu położona będzie tylko godzinę jazdy od granicy.

wyświetleń: 397komentarzy: 0

Poseł pyta, minister odpowiada

24-03-2017 13:15

Powracamy do tematu głosowania na Znaku Dziedzictwa Europejskiego. Przypomnijmy, mimo dużej ilości oddanych głosów na Kościół jezusowy w Cieszynie, kandydatura ta nie została zakwalifikowana do dalszego etapu.

wyświetleń: 1733komentarzy: 4

Gdzie szusować? (odc. 16 sezon 2016/2017)

24-03-2017 11:35

Tak – to ciągle możliwe. Choć nie chce się wierzyć, wyglądając za okno, dalej można jeździć w regionie na nartach. Gdzie?

wyświetleń: 745komentarzy: 0

960 zdolnych do służby

24-03-2017 10:00

Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Cieszyńskiego wydała 960 orzeczeń w sprawie zdolności do czynnej służby wojskowej.

wyświetleń: 1965komentarzy: 0

Wypadek na DK81

24-03-2017 08:25

Wypadek na DK81 w Ochabach. Oba pasy w kierunku Wisły nieprzejezdne. Ranni.

wyświetleń: 15415komentarzy: 14

Pomoc przerosła najśmielsze oczekiwania

24-03-2017 07:30

Około 10 tysięcy książek trafiło do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, a to nie koniec. Książki i słowa otuchy spływają nadal. Apel o pomoc w odtworzeniu zniszczonego w pożarze księgozbioru przerósł najśmielsze oczekiwania pracowników cieszyńskiej biblioteki.