Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 26160komentarzy: 21

Wypadek na stoku

16-02-2017 09:40

Jak informuje policja, dzisiaj (16.02) rano doszło do wypadku na stoku Soszowa, Ciężko ranni zostali dwaj mężczyźni.
Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn

Około godziny ósmej doszło do wypadku na stoku Soszów w Wiślle. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego z dużej wysokości – jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji – obaj zostali ciężko ranni. Goprowcy i ratownicy pogotowia zadecydowali o przetransportowaniu rannych śmigłowcem do szpitala. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci z Wisły będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Aktualizacja (16.02.2017 godz. 10:15): 
Poszkodowani, to mieszkańcy Wisły w wieku 33 i 50 lat. W dniu 16.02.2017 wyciąg będzie nieczynny.

Aktualizacja godz 10:45

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło chwilę po ruszeniu z dolnej stacji. Na kanapie siedzieli trzej pracownicy stacji narciarskiej, którzy mieli wykonać tzw. przejazd kontrolny. W pewnym momencie wyciąg krzesełkowy zaczepił o siatkę zabezpieczającą znajdującą się przy dolnej stacji. Dwóch mężczyzn spadło, a jeden zdołał się utrzymać. Siatka była podniesiona na czas przejazdu ratraków śnieżnych. Nie została opuszczona przed uruchomieniem wyciągu.


Red.

Pisaliśmy też:

źródło: ox.pl
dodał: JB 16-02-2017 09:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (21)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
16-02-2017 09:50
Efob
Jakas czarna chmura nadciagnela nad ta okolice,oby mezczyzni wyszli z wypadku bez wiekszych komplikacji,trzeba trzymac za nich kciuki.Co sie dzieje,trzeba czekac na wyniki badan,co prowadzi do takich wypadkow,strach tam jechac.
cd minerwa
16-02-2017 10:38
cd minerwa
tak..., czarna chmura tragicznych zdarzen nad slaskiem cieszynskim po wizytach ( w ostatnim roku) waznych osobistosci panstwowych. Czyzby to jakis znak od "krola" Polski. Oby nie bylo wiecej takich wypadkow, pozarow itp.
Przepierón
16-02-2017 11:00
Przepierón
Trzeba wsiąść i siedzieć a nie sie wiercić, machać koleżkom z tyłu, oglądać sie za dupami i rżeć jak koń albo szukać po skarpetach smartfona bo trzeba zadzwonić do kogoś co jedzie 2 krzesełka dalej.
[konto zostało usunięte]
16-02-2017 11:16
[konto zostało usunięte]
Wypadki zdarzają się wszędzie, trzymam kciuki, żeby obaj wyszli z tego bez większego szwanku!!! Bez względu, czy jeździły tu w ostatnim roku jakieś osobistości, czy grzebali po skarpetach za smartfonem... liczy się tylko ich zdrowie!
NoNick
16-02-2017 12:08
NoNick
znów czuć smród głupot wypisywanych przez Przepieróna...
artoss
16-02-2017 12:19
artoss
Przepierón, co Ty palisz???
Małgosia
16-02-2017 12:37
Małgosia
Na " błyskotliwe " komentarze Przepierona zawsze tutaj możemy liczyć. Niestety.
Przepierón
16-02-2017 14:01
Przepierón
Wiedziałem, że jak skomentuje artykuł i napisze jak jest to nie wnosząc absolutnie nic do tematu oxowe wszy mnie oblezą. D:D:D
Małgosia
16-02-2017 16:08
Małgosia
Jakbyś czytał że zrozumieniem...
To by doszło do Twojego Możdżku,
że to była jazda próbna:)
Jak my jesteśmy wszami to Ty nawet gnidą nie jesteś ????
Przepierón
16-02-2017 16:26
Przepierón
Gdybyś czytała ze zrozumieniem....
To by doszło do twojego ptasiego móżdżku,
że to nie była jazda próbna, tylko przejazd kontrolny, zwany również rewizyjnym.
Uważaj kwoko żebyś nie spotkała weteryniarzy bo cie wyślą razem z innym drobiem na wieczne zimowanie.
Małgosia
16-02-2017 16:54
Małgosia
Dobrze gnidko.
ibis
16-02-2017 17:09
ibis
Jak go zwał, tak go zwał.. Jazda próbna czy przejazd kontrolny....to to samo. Nie czepiaj się szczegółów (nazewnictwa).
Przepierón
16-02-2017 17:25
Przepierón
@Małgosia, proszę cię bardzo kwoko.
dagmara011
16-02-2017 17:29
dagmara011
przepieron to spoko gościu i hey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
OWCZARZY1
16-02-2017 22:01
OWCZARZY1
PRZEPIERÓN ???
Herr Flick
16-02-2017 23:01
Herr Flick
A jak pisałem, że jakiś pomór w Wiśle to mnie nazwano poje... deb....
Przepierón
17-02-2017 07:56
Przepierón
@Herr Flick, bo napisałeś pospólstwu prawde a prawda nie jest mile widziana. Rób dobrą minę do złej gry a będziesz uwielbiany a jak nie to znowu oblezą Cie oxowe wszy.
Bubaszak
17-02-2017 12:26
Bubaszak
Do pełni nieszczęść brakuje tylko tego, żeby w Wiśle zrobił sobie kuku jakiś cudzoziemiec, albo celebryta z warśawki.
BOLT
19-02-2017 12:00
BOLT
Przepierón o proszę i jes nasz koleżka , napisz do ox żeby rangę wprowadził to miałbyś już jakąś bo się marnujesz człowieku a tak przynajmniej w sieci będziesz kimś
bo w realu klapa :) :)
Przepieron
19-02-2017 13:33
Przepieron
przepierón kaj żeś jest chłopie na narty poszedłeś
yamah
21-02-2017 10:08
yamah
Chyba przepierón sie zamotoł w tych swoich loginach, bo już sam siebie wywołuje...ha,ha..
...abo pije i pisze.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 105komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 397komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 2059komentarzy: 1

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 394komentarzy: 1

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1393komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.

wyświetleń: 181komentarzy: 0

Przekazując 1 % podatku - pomagasz!

22-02-2018 20:30

Wypełniając roczną deklarację dla fiskusa, nie zapomnij o możliwości przekazania 1 % swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Możemy sami zdecydować na co konkretnie pójdzie 1 % naszego podatku.

wyświetleń: 224komentarzy: 0

Polacy zajęli 9. miejsce, złoto dla Niemców

22-02-2018 19:40

Niespodzianki nie było. Zarówno jeśli chodzi o zywcięzców dzisiejszych zmagań (22 lutego), jak również pozycję, którą zajęli biało-czerwoni. W czteroosobowym składzie znalazło się dwóch kombinatorów z naszego regionu - Paweł Słowiok oraz Adam Cieślar.

wyświetleń: 214komentarzy: 0

Zaginał mieszkaniec Kończyc Małych

22-02-2018 18:25

Mundurowi proszą o pomoc naszych czytelników. Policjanci poszukują zaginionego Adama Żyłę.

wyświetleń: 6140komentarzy: 0

Talent Sferawent przegrywa drugie spotkanie w sezonie

22-02-2018 18:16

Tenisiści III-ligowego Talent Sferawent Cieszyn, rozpoczęli wczoraj (21 lutego) rundę wiosenną. Jednak szesnastą kolejkę nie będą mile wspominać, gdyż ponieśli drugą porażkę w sezonie.