Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 24842komentarzy: 21

Wypadek na stoku

16-02-2017 09:40

Jak informuje policja, dzisiaj (16.02) rano doszło do wypadku na stoku Soszowa, Ciężko ranni zostali dwaj mężczyźni.
Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn

Około godziny ósmej doszło do wypadku na stoku Soszów w Wiślle. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego z dużej wysokości – jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji – obaj zostali ciężko ranni. Goprowcy i ratownicy pogotowia zadecydowali o przetransportowaniu rannych śmigłowcem do szpitala. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci z Wisły będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Aktualizacja (16.02.2017 godz. 10:15): 
Poszkodowani, to mieszkańcy Wisły w wieku 33 i 50 lat. W dniu 16.02.2017 wyciąg będzie nieczynny.

Aktualizacja godz 10:45

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło chwilę po ruszeniu z dolnej stacji. Na kanapie siedzieli trzej pracownicy stacji narciarskiej, którzy mieli wykonać tzw. przejazd kontrolny. W pewnym momencie wyciąg krzesełkowy zaczepił o siatkę zabezpieczającą znajdującą się przy dolnej stacji. Dwóch mężczyzn spadło, a jeden zdołał się utrzymać. Siatka była podniesiona na czas przejazdu ratraków śnieżnych. Nie została opuszczona przed uruchomieniem wyciągu.


Red.

Pisaliśmy też:

zródło: ox.pl
dodał: JB 16-02-2017 09:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (21)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
16-02-2017 09:50
Efob
Jakas czarna chmura nadciagnela nad ta okolice,oby mezczyzni wyszli z wypadku bez wiekszych komplikacji,trzeba trzymac za nich kciuki.Co sie dzieje,trzeba czekac na wyniki badan,co prowadzi do takich wypadkow,strach tam jechac.
cd minerwa
16-02-2017 10:38
cd minerwa
tak..., czarna chmura tragicznych zdarzen nad slaskiem cieszynskim po wizytach ( w ostatnim roku) waznych osobistosci panstwowych. Czyzby to jakis znak od "krola" Polski. Oby nie bylo wiecej takich wypadkow, pozarow itp.
Przepierón
16-02-2017 11:00
Przepierón
Trzeba wsiąść i siedzieć a nie sie wiercić, machać koleżkom z tyłu, oglądać sie za dupami i rżeć jak koń albo szukać po skarpetach smartfona bo trzeba zadzwonić do kogoś co jedzie 2 krzesełka dalej.
makadu
16-02-2017 11:16
makadu
Wypadki zdarzają się wszędzie, trzymam kciuki, żeby obaj wyszli z tego bez większego szwanku!!! Bez względu, czy jeździły tu w ostatnim roku jakieś osobistości, czy grzebali po skarpetach za smartfonem... liczy się tylko ich zdrowie!
NoNick
16-02-2017 12:08
NoNick
znów czuć smród głupot wypisywanych przez Przepieróna...
artoss
16-02-2017 12:19
artoss
Przepierón, co Ty palisz???
Małgosia
16-02-2017 12:37
Małgosia
Na " błyskotliwe " komentarze Przepierona zawsze tutaj możemy liczyć. Niestety.
Przepierón
16-02-2017 14:01
Przepierón
Wiedziałem, że jak skomentuje artykuł i napisze jak jest to nie wnosząc absolutnie nic do tematu oxowe wszy mnie oblezą. D:D:D
Małgosia
16-02-2017 16:08
Małgosia
Jakbyś czytał że zrozumieniem...
To by doszło do Twojego Możdżku,
że to była jazda próbna:)
Jak my jesteśmy wszami to Ty nawet gnidą nie jesteś ????
Przepierón
16-02-2017 16:26
Przepierón
Gdybyś czytała ze zrozumieniem....
To by doszło do twojego ptasiego móżdżku,
że to nie była jazda próbna, tylko przejazd kontrolny, zwany również rewizyjnym.
Uważaj kwoko żebyś nie spotkała weteryniarzy bo cie wyślą razem z innym drobiem na wieczne zimowanie.
Małgosia
16-02-2017 16:54
Małgosia
Dobrze gnidko.
ibis
16-02-2017 17:09
ibis
Jak go zwał, tak go zwał.. Jazda próbna czy przejazd kontrolny....to to samo. Nie czepiaj się szczegółów (nazewnictwa).
Przepierón
16-02-2017 17:25
Przepierón
@Małgosia, proszę cię bardzo kwoko.
dagmara011
16-02-2017 17:29
dagmara011
przepieron to spoko gościu i hey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
OWCZARZY1
16-02-2017 22:01
OWCZARZY1
PRZEPIERÓN ???
Herr Flick
16-02-2017 23:01
Herr Flick
A jak pisałem, że jakiś pomór w Wiśle to mnie nazwano poje... deb....
Przepierón
17-02-2017 07:56
Przepierón
@Herr Flick, bo napisałeś pospólstwu prawde a prawda nie jest mile widziana. Rób dobrą minę do złej gry a będziesz uwielbiany a jak nie to znowu oblezą Cie oxowe wszy.
Bubaszak
17-02-2017 12:26
Bubaszak
Do pełni nieszczęść brakuje tylko tego, żeby w Wiśle zrobił sobie kuku jakiś cudzoziemiec, albo celebryta z warśawki.
BOLT
19-02-2017 12:00
BOLT
Przepierón o proszę i jes nasz koleżka , napisz do ox żeby rangę wprowadził to miałbyś już jakąś bo się marnujesz człowieku a tak przynajmniej w sieci będziesz kimś
bo w realu klapa :) :)
Przepieron
19-02-2017 13:33
Przepieron
przepierón kaj żeś jest chłopie na narty poszedłeś
yamah
21-02-2017 10:08
yamah
Chyba przepierón sie zamotoł w tych swoich loginach, bo już sam siebie wywołuje...ha,ha..
...abo pije i pisze.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Minął Tydzień

27-02-2017 19:15

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 814komentarzy: 0

Rondo coraz bliżej

27-02-2017 17:45

Rondo w Jaworzu, na skrzyżowaniu Cieszyńskiej, Bielskiej i Zdrojowej coraz bliżej.

wyświetleń: 2265komentarzy: 0

I runda o Puchar Automobilklubu Cieszyńskiego

27-02-2017 17:00

26 lutego 2017 roku odbył się kolejny KJS zorganizowany przez AK Cieszyński. Organizator przygotował dwa wymagające odcinki. Jeden z nich znajdował się na terenie byłej kopalni w Kaczycach, zaś drugi to odcinek ulicami Brzezówki koło Pogwizdowa. Pogoda dopisała, kibice również a co najważniejsze na starcie pojawiło się bardzo dużo zawodników

wyświetleń: 925komentarzy: 1

Wspominki z Koniakowa i nie tylko

27-02-2017 15:20

Kolejny odcinek z cyklu ''A życie toczy się dalej'' TVP Katowice nakręcony był w Trójwsi. Tym razem wspominki dotyczyły twórców z  Koniakowa i Jaworzynki.

wyświetleń: 908komentarzy: 0

Berlińskie sukcesy SHINDO

27-02-2017 15:00

W sobotę 25 lutego podczas niemieckiego Berlin Open znakomicie spisali się zawodnicy KS Shindo zdobywając 9 medali!

wyświetleń: 1042komentarzy: 0

Będzie nowy parking!

27-02-2017 13:55

W Strumieniu pojawi się nowy parking. Dodatkowe 26 miejsc do parkowania powstanie przy ul. Pawłowickiej.

wyświetleń: 2075komentarzy: 0

Kradli butle gazowe

27-02-2017 12:30

Na przełomie stycznia i lutego tego roku skradli 24 butle gazowe. Sprawcy systematycznie okradający kontenery z butlami usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.

wyświetleń: 2643komentarzy: 2

Piekło w Książnicy

27-02-2017 11:00

Piątkowe (24 lutego) spotkanie z cyklu "Cymelia i osobliwości Książnicy Cieszyńskiej" poświęcone było najbardziej znanemu literackiemu obrazowi piekła, czyli wiekopomnemu dziełu Dantego, będącemu arcydziełem literatury światowej i syntezą kultury średniowiecznej. Krzysztof Kleczek nie tylko opowiedział o Dantem i historii kolejnych wydań i przekładów jego najsłynniejszego poematu, ale także pokazał kilka wydań znajdujących się w zbiorach Książnicy.

wyświetleń: 645komentarzy: 0

Pamiętnik Cieszyński za darmo

27-02-2017 09:15

Po ponad 10-letniej przerwie cieszyński Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego wznowił wydawanie „Pamiętnika Cieszyńskiego”. Wersją podstawową czasopisma jest wersja on-line. Współwydawcą tomu jest Fundacja Volens a powstanie wydawnictwa możliwe było dzięki dotacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

wyświetleń: 610komentarzy: 0

Ostatnie dni głosowania

27-02-2017 07:30

To ostatnie dni kiedy głosować można jeszcze w tegorocznej edycji  konkursu ''Kobieta Oryginalna Śląska Cieszyńskiego'' Swoje głosy  na stronie kobieta.ox.pl oddawać można do końca lutego!