Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 25796komentarzy: 21

Wypadek na stoku

16-02-2017 09:40

Jak informuje policja, dzisiaj (16.02) rano doszło do wypadku na stoku Soszowa, Ciężko ranni zostali dwaj mężczyźni.
Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn

Około godziny ósmej doszło do wypadku na stoku Soszów w Wiślle. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego z dużej wysokości – jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji – obaj zostali ciężko ranni. Goprowcy i ratownicy pogotowia zadecydowali o przetransportowaniu rannych śmigłowcem do szpitala. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci z Wisły będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Aktualizacja (16.02.2017 godz. 10:15): 
Poszkodowani, to mieszkańcy Wisły w wieku 33 i 50 lat. W dniu 16.02.2017 wyciąg będzie nieczynny.

Aktualizacja godz 10:45

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło chwilę po ruszeniu z dolnej stacji. Na kanapie siedzieli trzej pracownicy stacji narciarskiej, którzy mieli wykonać tzw. przejazd kontrolny. W pewnym momencie wyciąg krzesełkowy zaczepił o siatkę zabezpieczającą znajdującą się przy dolnej stacji. Dwóch mężczyzn spadło, a jeden zdołał się utrzymać. Siatka była podniesiona na czas przejazdu ratraków śnieżnych. Nie została opuszczona przed uruchomieniem wyciągu.


Red.

Pisaliśmy też:

źródło: ox.pl
dodał: JB 16-02-2017 09:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (21)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
16-02-2017 09:50
Efob
Jakas czarna chmura nadciagnela nad ta okolice,oby mezczyzni wyszli z wypadku bez wiekszych komplikacji,trzeba trzymac za nich kciuki.Co sie dzieje,trzeba czekac na wyniki badan,co prowadzi do takich wypadkow,strach tam jechac.
cd minerwa
16-02-2017 10:38
cd minerwa
tak..., czarna chmura tragicznych zdarzen nad slaskiem cieszynskim po wizytach ( w ostatnim roku) waznych osobistosci panstwowych. Czyzby to jakis znak od "krola" Polski. Oby nie bylo wiecej takich wypadkow, pozarow itp.
Przepierón
16-02-2017 11:00
Przepierón
Trzeba wsiąść i siedzieć a nie sie wiercić, machać koleżkom z tyłu, oglądać sie za dupami i rżeć jak koń albo szukać po skarpetach smartfona bo trzeba zadzwonić do kogoś co jedzie 2 krzesełka dalej.
makadu
16-02-2017 11:16
makadu
Wypadki zdarzają się wszędzie, trzymam kciuki, żeby obaj wyszli z tego bez większego szwanku!!! Bez względu, czy jeździły tu w ostatnim roku jakieś osobistości, czy grzebali po skarpetach za smartfonem... liczy się tylko ich zdrowie!
NoNick
16-02-2017 12:08
NoNick
znów czuć smród głupot wypisywanych przez Przepieróna...
artoss
16-02-2017 12:19
artoss
Przepierón, co Ty palisz???
Małgosia
16-02-2017 12:37
Małgosia
Na " błyskotliwe " komentarze Przepierona zawsze tutaj możemy liczyć. Niestety.
Przepierón
16-02-2017 14:01
Przepierón
Wiedziałem, że jak skomentuje artykuł i napisze jak jest to nie wnosząc absolutnie nic do tematu oxowe wszy mnie oblezą. D:D:D
Małgosia
16-02-2017 16:08
Małgosia
Jakbyś czytał że zrozumieniem...
To by doszło do Twojego Możdżku,
że to była jazda próbna:)
Jak my jesteśmy wszami to Ty nawet gnidą nie jesteś ????
Przepierón
16-02-2017 16:26
Przepierón
Gdybyś czytała ze zrozumieniem....
To by doszło do twojego ptasiego móżdżku,
że to nie była jazda próbna, tylko przejazd kontrolny, zwany również rewizyjnym.
Uważaj kwoko żebyś nie spotkała weteryniarzy bo cie wyślą razem z innym drobiem na wieczne zimowanie.
Małgosia
16-02-2017 16:54
Małgosia
Dobrze gnidko.
ibis
16-02-2017 17:09
ibis
Jak go zwał, tak go zwał.. Jazda próbna czy przejazd kontrolny....to to samo. Nie czepiaj się szczegółów (nazewnictwa).
Przepierón
16-02-2017 17:25
Przepierón
@Małgosia, proszę cię bardzo kwoko.
dagmara011
16-02-2017 17:29
dagmara011
przepieron to spoko gościu i hey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
OWCZARZY1
16-02-2017 22:01
OWCZARZY1
PRZEPIERÓN ???
Herr Flick
16-02-2017 23:01
Herr Flick
A jak pisałem, że jakiś pomór w Wiśle to mnie nazwano poje... deb....
Przepierón
17-02-2017 07:56
Przepierón
@Herr Flick, bo napisałeś pospólstwu prawde a prawda nie jest mile widziana. Rób dobrą minę do złej gry a będziesz uwielbiany a jak nie to znowu oblezą Cie oxowe wszy.
Bubaszak
17-02-2017 12:26
Bubaszak
Do pełni nieszczęść brakuje tylko tego, żeby w Wiśle zrobił sobie kuku jakiś cudzoziemiec, albo celebryta z warśawki.
BOLT
19-02-2017 12:00
BOLT
Przepierón o proszę i jes nasz koleżka , napisz do ox żeby rangę wprowadził to miałbyś już jakąś bo się marnujesz człowieku a tak przynajmniej w sieci będziesz kimś
bo w realu klapa :) :)
Przepieron
19-02-2017 13:33
Przepieron
przepierón kaj żeś jest chłopie na narty poszedłeś
yamah
21-02-2017 10:08
yamah
Chyba przepierón sie zamotoł w tych swoich loginach, bo już sam siebie wywołuje...ha,ha..
...abo pije i pisze.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zamknęli drogę

20-09-2017 15:40

Z powodu przelewającej się wody, zamknięto drogę między Ochabami a Dębowcem.

wyświetleń: 528komentarzy: 0

63. Rajd Wisły: wielkie motoryzacyjne święto w Beskidach

20-09-2017 14:30

Trzy cykle, 8 malowniczych i widowiskowych odcinków specjalnych oraz 50 km ścigania – Rajd Wisły to prawdziwa gratka dla kibiców. W Beskidach zmierzą się również zawodnicy w pięknych rajdówkach sprzed lat.

wyświetleń: 468komentarzy: 0

W Bąkowie zdecydowali

20-09-2017 13:45

7 września odbyło się zebrane wiejskie w Bąkowie dotyczące funduszu sołeckiego na rok 2018.

wyświetleń: 365komentarzy: 0

Będzie (ciągle) padać

20-09-2017 12:30

Przygotujcie parasolki i kalosze! Na terenie Beskidu Śląskiego i Żywieckiego prognozowane są intensywne opady deszczu.

wyświetleń: 1867komentarzy: 0

Złap bilet na Osiecką!

20-09-2017 11:00

Status konkursu: TRWA

Już za niespełna dwa tygodnie rusza Festiwal Teatralny Na granicy. Wielkie wydarzenie wraca do Cieszyna i Czeskiego Cieszyna po rocznej przerwie. Mamy dla Was bilety na jeden ze spektakli!

wyświetleń: 476komentarzy: 0

Maria Juroszek przekazała medal

20-09-2017 09:15

Maria Juroszek swój "świeżutki" medal prosto z Budapesztu przekazała na licytację Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 1244komentarzy: 0

Otwarcie Karczmy ''Pod Dębem''!

20-09-2017 07:30

Miejsce z tradycją, bo 100-letnie, ale gospodarze i wystrój nowe. Zapraszamy na otwarcie ''Karczmy pod Dębem'' w Cieszynie!

wyświetleń: 3303komentarzy: 0

Zamarski: Pierwsze gwiazdy w Alei Gwiazd

19-09-2017 20:30

W niedzielę (17.09) miało miejsce oficjalne odsłonięcie pierwszych gwiazd w Alei Gwiazd Miłośników Cieszyńskiej Pieśniczki Ludowej w Zamarskach.

wyświetleń: 1750komentarzy: 0

NATO w Ostrawie

19-09-2017 19:00

W weekend 16-17 września na terenie Ostrawy w Czechach odbyła się XVI edycja Dni NATO. Jest to wydarzenie, które od wielu lat skupia dziesiątki tysięcy widzów, z całego Świata (na parkingu lotniska, na którym odbywały się pokazy można było zaobserwować nie tylko czeskie, czy polskie tablice rejestracyjne, ale również niemieckie czy też austriackie). Wydarzenie to skupiło również wiele tysięcy osób z terenu całego Śląska, w tym również Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 1589komentarzy: 0

27 września zaczyna się festiwal Viva il canto!

19-09-2017 17:20

Już wkrótce w Cieszynie rozpocznie się XXVI edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Wokalnej Viva il canto. Podczas czterech festiwalowych koncertów publiczność usłyszy brzmienia poetycko-refleksyjne, gorące tanga, pieśni żydowskie a także muzykę operetkową, filmową i musicalową.