Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 25518komentarzy: 21

Wypadek na stoku

16-02-2017 09:40

Jak informuje policja, dzisiaj (16.02) rano doszło do wypadku na stoku Soszowa, Ciężko ranni zostali dwaj mężczyźni.
Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn

Około godziny ósmej doszło do wypadku na stoku Soszów w Wiślle. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego z dużej wysokości – jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji – obaj zostali ciężko ranni. Goprowcy i ratownicy pogotowia zadecydowali o przetransportowaniu rannych śmigłowcem do szpitala. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci z Wisły będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Aktualizacja (16.02.2017 godz. 10:15): 
Poszkodowani, to mieszkańcy Wisły w wieku 33 i 50 lat. W dniu 16.02.2017 wyciąg będzie nieczynny.

Aktualizacja godz 10:45

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło chwilę po ruszeniu z dolnej stacji. Na kanapie siedzieli trzej pracownicy stacji narciarskiej, którzy mieli wykonać tzw. przejazd kontrolny. W pewnym momencie wyciąg krzesełkowy zaczepił o siatkę zabezpieczającą znajdującą się przy dolnej stacji. Dwóch mężczyzn spadło, a jeden zdołał się utrzymać. Siatka była podniesiona na czas przejazdu ratraków śnieżnych. Nie została opuszczona przed uruchomieniem wyciągu.


Red.

Pisaliśmy też:

zródło: ox.pl
dodał: JB 16-02-2017 09:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (21)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
16-02-2017 09:50
Efob
Jakas czarna chmura nadciagnela nad ta okolice,oby mezczyzni wyszli z wypadku bez wiekszych komplikacji,trzeba trzymac za nich kciuki.Co sie dzieje,trzeba czekac na wyniki badan,co prowadzi do takich wypadkow,strach tam jechac.
cd minerwa
16-02-2017 10:38
cd minerwa
tak..., czarna chmura tragicznych zdarzen nad slaskiem cieszynskim po wizytach ( w ostatnim roku) waznych osobistosci panstwowych. Czyzby to jakis znak od "krola" Polski. Oby nie bylo wiecej takich wypadkow, pozarow itp.
Przepierón
16-02-2017 11:00
Przepierón
Trzeba wsiąść i siedzieć a nie sie wiercić, machać koleżkom z tyłu, oglądać sie za dupami i rżeć jak koń albo szukać po skarpetach smartfona bo trzeba zadzwonić do kogoś co jedzie 2 krzesełka dalej.
makadu
16-02-2017 11:16
makadu
Wypadki zdarzają się wszędzie, trzymam kciuki, żeby obaj wyszli z tego bez większego szwanku!!! Bez względu, czy jeździły tu w ostatnim roku jakieś osobistości, czy grzebali po skarpetach za smartfonem... liczy się tylko ich zdrowie!
NoNick
16-02-2017 12:08
NoNick
znów czuć smród głupot wypisywanych przez Przepieróna...
artoss
16-02-2017 12:19
artoss
Przepierón, co Ty palisz???
Małgosia
16-02-2017 12:37
Małgosia
Na " błyskotliwe " komentarze Przepierona zawsze tutaj możemy liczyć. Niestety.
Przepierón
16-02-2017 14:01
Przepierón
Wiedziałem, że jak skomentuje artykuł i napisze jak jest to nie wnosząc absolutnie nic do tematu oxowe wszy mnie oblezą. D:D:D
Małgosia
16-02-2017 16:08
Małgosia
Jakbyś czytał że zrozumieniem...
To by doszło do Twojego Możdżku,
że to była jazda próbna:)
Jak my jesteśmy wszami to Ty nawet gnidą nie jesteś ????
Przepierón
16-02-2017 16:26
Przepierón
Gdybyś czytała ze zrozumieniem....
To by doszło do twojego ptasiego móżdżku,
że to nie była jazda próbna, tylko przejazd kontrolny, zwany również rewizyjnym.
Uważaj kwoko żebyś nie spotkała weteryniarzy bo cie wyślą razem z innym drobiem na wieczne zimowanie.
Małgosia
16-02-2017 16:54
Małgosia
Dobrze gnidko.
ibis
16-02-2017 17:09
ibis
Jak go zwał, tak go zwał.. Jazda próbna czy przejazd kontrolny....to to samo. Nie czepiaj się szczegółów (nazewnictwa).
Przepierón
16-02-2017 17:25
Przepierón
@Małgosia, proszę cię bardzo kwoko.
dagmara011
16-02-2017 17:29
dagmara011
przepieron to spoko gościu i hey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
OWCZARZY1
16-02-2017 22:01
OWCZARZY1
PRZEPIERÓN ???
Herr Flick
16-02-2017 23:01
Herr Flick
A jak pisałem, że jakiś pomór w Wiśle to mnie nazwano poje... deb....
Przepierón
17-02-2017 07:56
Przepierón
@Herr Flick, bo napisałeś pospólstwu prawde a prawda nie jest mile widziana. Rób dobrą minę do złej gry a będziesz uwielbiany a jak nie to znowu oblezą Cie oxowe wszy.
Bubaszak
17-02-2017 12:26
Bubaszak
Do pełni nieszczęść brakuje tylko tego, żeby w Wiśle zrobił sobie kuku jakiś cudzoziemiec, albo celebryta z warśawki.
BOLT
19-02-2017 12:00
BOLT
Przepierón o proszę i jes nasz koleżka , napisz do ox żeby rangę wprowadził to miałbyś już jakąś bo się marnujesz człowieku a tak przynajmniej w sieci będziesz kimś
bo w realu klapa :) :)
Przepieron
19-02-2017 13:33
Przepieron
przepierón kaj żeś jest chłopie na narty poszedłeś
yamah
21-02-2017 10:08
yamah
Chyba przepierón sie zamotoł w tych swoich loginach, bo już sam siebie wywołuje...ha,ha..
...abo pije i pisze.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

III Śląski Zlot Syren

29-05-2017 20:55

Ponad 40 "Syrenek" z całej Polski przyjechało w miniony weekend do Cieszyna i Ustronia. Odbył się III Śląski Zlot Syren.

wyświetleń: 497komentarzy: 0

Minął Tydzień

29-05-2017 19:10

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Rywalizowali na plaży w Wiśle

29-05-2017 18:00

Na wiślańskiej plaży, usypanej na rynku, przez ostatni weekend – 26-28 maja rywalizowały pary w siatkówce plażowej w ramach turnieju - Beskidzka Plaża 2017 i Młoda Plaża 2017.

wyświetleń: 482komentarzy: 1

Wideoflesz - IX Turniej Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych

29-05-2017 17:00

W sobotę (27.05) na terenie Domu Dziecka w Międzyświeciu odbył się IX Turniej Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych. W imprezie wzięło udział około 200 osób.

wyświetleń: 555komentarzy: 0

Dofinansowali wieś

29-05-2017 15:50

Rozstrzygnięto nabór wniosków do dofinansowania w ramach Krajowej Sieci Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dofinansowanie na łączną kwotę blisko pół miliona złotych otrzyma 16 projektów, w tym projekt z Chybia i Strumienia.

wyświetleń: 565komentarzy: 0

Jechali, krzyczeli i straszyli...

29-05-2017 15:30

Jeździli całą szerokością ulicy, zatrzymywali się i krzyczeli do przechodniów. Jak się okazało pojazdem poruszały się osoby narodowości Romskiej – zostali zatrzymani i przekazani policji.

wyświetleń: 2872komentarzy: 4

Skoczów biega

29-05-2017 14:00

W piątek 26 maja po raz piąty odbyła się impreza Skoczów biega w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Udział wzięło ponad 1000 uczniów i przedszkolaków z gminy Skoczów.Do przebiegnięcia były następujące dystanse: Przedszkola – bieg na dystansie 400 m (bieżnia Stadionu Miejskiego).

wyświetleń: 739komentarzy: 0

Wypadek w Ustroniu

29-05-2017 13:25

Dziś (29.05) do południa na ul. Kojzara w Ustroniu doszło do nieszczęśliwego wypadku.

wyświetleń: 10704komentarzy: 10

Pieniądze na malowidło i zamek

29-05-2017 12:30

Radni sejmiku śląskiego przeznaczyli pieniądze na prace konserwatorskie. Na liście znalazły się dwie pozycje z regionu.

wyświetleń: 857komentarzy: 0

Wędkarska rywalizacja najmłodszych

29-05-2017 11:20

Najpierw zgłoszenia, później losowanie stanowisk i w końcu dwugodzinna rywalizacja - kto zdobędzie więcej punktów. Tak wyglądały zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka jakie rozegrano przy pięknej pogodzie w sobotę  27.05.2016  na Stawie Młyńszczok w Zebrzydowicach.