Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kontakt24

wyświetleń: 26311komentarzy: 21

Wypadek na stoku

16-02-2017 09:40

Jak informuje policja, dzisiaj (16.02) rano doszło do wypadku na stoku Soszowa, Ciężko ranni zostali dwaj mężczyźni.
Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn Z wyciągu spadły dwie osoby. fot KPP Cieszyn

Około godziny ósmej doszło do wypadku na stoku Soszów w Wiślle. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego z dużej wysokości – jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji – obaj zostali ciężko ranni. Goprowcy i ratownicy pogotowia zadecydowali o przetransportowaniu rannych śmigłowcem do szpitala. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci z Wisły będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Aktualizacja (16.02.2017 godz. 10:15): 
Poszkodowani, to mieszkańcy Wisły w wieku 33 i 50 lat. W dniu 16.02.2017 wyciąg będzie nieczynny.

Aktualizacja godz 10:45

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło chwilę po ruszeniu z dolnej stacji. Na kanapie siedzieli trzej pracownicy stacji narciarskiej, którzy mieli wykonać tzw. przejazd kontrolny. W pewnym momencie wyciąg krzesełkowy zaczepił o siatkę zabezpieczającą znajdującą się przy dolnej stacji. Dwóch mężczyzn spadło, a jeden zdołał się utrzymać. Siatka była podniesiona na czas przejazdu ratraków śnieżnych. Nie została opuszczona przed uruchomieniem wyciągu.


Red.

Pisaliśmy też:

źródło: ox.pl
dodał: JB 16-02-2017 09:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (21)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
16-02-2017 09:50
Efob
Jakas czarna chmura nadciagnela nad ta okolice,oby mezczyzni wyszli z wypadku bez wiekszych komplikacji,trzeba trzymac za nich kciuki.Co sie dzieje,trzeba czekac na wyniki badan,co prowadzi do takich wypadkow,strach tam jechac.
[konto zostało usunięte]
16-02-2017 10:38
[konto zostało usunięte]
tak..., czarna chmura tragicznych zdarzen nad slaskiem cieszynskim po wizytach ( w ostatnim roku) waznych osobistosci panstwowych. Czyzby to jakis znak od "krola" Polski. Oby nie bylo wiecej takich wypadkow, pozarow itp.
Przepierón
16-02-2017 11:00
Przepierón
Trzeba wsiąść i siedzieć a nie sie wiercić, machać koleżkom z tyłu, oglądać sie za dupami i rżeć jak koń albo szukać po skarpetach smartfona bo trzeba zadzwonić do kogoś co jedzie 2 krzesełka dalej.
[konto zostało usunięte]
16-02-2017 11:16
[konto zostało usunięte]
Wypadki zdarzają się wszędzie, trzymam kciuki, żeby obaj wyszli z tego bez większego szwanku!!! Bez względu, czy jeździły tu w ostatnim roku jakieś osobistości, czy grzebali po skarpetach za smartfonem... liczy się tylko ich zdrowie!
NoNick
16-02-2017 12:08
NoNick
znów czuć smród głupot wypisywanych przez Przepieróna...
artoss
16-02-2017 12:19
artoss
Przepierón, co Ty palisz???
Małgosia
16-02-2017 12:37
Małgosia
Na " błyskotliwe " komentarze Przepierona zawsze tutaj możemy liczyć. Niestety.
Przepierón
16-02-2017 14:01
Przepierón
Wiedziałem, że jak skomentuje artykuł i napisze jak jest to nie wnosząc absolutnie nic do tematu oxowe wszy mnie oblezą. D:D:D
Małgosia
16-02-2017 16:08
Małgosia
Jakbyś czytał że zrozumieniem...
To by doszło do Twojego Możdżku,
że to była jazda próbna:)
Jak my jesteśmy wszami to Ty nawet gnidą nie jesteś ????
Przepierón
16-02-2017 16:26
Przepierón
Gdybyś czytała ze zrozumieniem....
To by doszło do twojego ptasiego móżdżku,
że to nie była jazda próbna, tylko przejazd kontrolny, zwany również rewizyjnym.
Uważaj kwoko żebyś nie spotkała weteryniarzy bo cie wyślą razem z innym drobiem na wieczne zimowanie.
Małgosia
16-02-2017 16:54
Małgosia
Dobrze gnidko.
ibis
16-02-2017 17:09
ibis
Jak go zwał, tak go zwał.. Jazda próbna czy przejazd kontrolny....to to samo. Nie czepiaj się szczegółów (nazewnictwa).
Przepierón
16-02-2017 17:25
Przepierón
@Małgosia, proszę cię bardzo kwoko.
dagmara011
16-02-2017 17:29
dagmara011
przepieron to spoko gościu i hey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
OWCZARZY1
16-02-2017 22:01
OWCZARZY1
PRZEPIERÓN ???
Herr Flick
16-02-2017 23:01
Herr Flick
A jak pisałem, że jakiś pomór w Wiśle to mnie nazwano poje... deb....
Przepierón
17-02-2017 07:56
Przepierón
@Herr Flick, bo napisałeś pospólstwu prawde a prawda nie jest mile widziana. Rób dobrą minę do złej gry a będziesz uwielbiany a jak nie to znowu oblezą Cie oxowe wszy.
Bubaszak
17-02-2017 12:26
Bubaszak
Do pełni nieszczęść brakuje tylko tego, żeby w Wiśle zrobił sobie kuku jakiś cudzoziemiec, albo celebryta z warśawki.
BOLT
19-02-2017 12:00
BOLT
Przepierón o proszę i jes nasz koleżka , napisz do ox żeby rangę wprowadził to miałbyś już jakąś bo się marnujesz człowieku a tak przynajmniej w sieci będziesz kimś
bo w realu klapa :) :)
Przepieron
19-02-2017 13:33
Przepieron
przepierón kaj żeś jest chłopie na narty poszedłeś
yamah
21-02-2017 10:08
yamah
Chyba przepierón sie zamotoł w tych swoich loginach, bo już sam siebie wywołuje...ha,ha..
...abo pije i pisze.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Brenna - zamkną drogę

21-04-2018 12:00

Przez dwa dni zamknięty będzie odcinek ulicy Leśnica. Chodzi o jej 500 metrowy fragment. Prowadzony będzie tam remont.

wyświetleń: 149komentarzy: 0

Znalezione nie kradzione?

21-04-2018 10:00

Wbrew powszechnie powtarzanemu przysłowiu iż „znalezione nie niekradzione”, za przywłaszczenie cudzej rzeczy można trafić nawet do więzienia.

wyświetleń: 450komentarzy: 0

W Cieszynie powstał drugi Klub Seniora

21-04-2018 08:00

W czwartek (19.04) na terenie siedziby SM Cieszynianka przy ulicy Hajduka odbyło się kolejne spotkanie drugiego Klubu Seniora, działającego w Cieszynie. Klub Seniora rozpoczął swoją działalność w lutym bieżącego roku, aktualnie na spotkania przychodzi regularnie kilkunastu, bądź więcej seniorów. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godziny 9 do 12.

wyświetleń: 300komentarzy: 0

Zmienili nazwę - teraz to Akademia

20-04-2018 20:00

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, której Wydział Zamiejscowy od 10 lat obecny jest w Cieszynie, w poniedziałek (16.04) została Akademią WSB. Zmiana nazwy wiąże się z uzyskaniem kolejnych uprawnień akademickich i rozszerzeniem oferty edukacyjnej.

wyświetleń: 801komentarzy: 3

UWAGA - utrudnienia w ruchu

20-04-2018 18:25

Już w najbliższą niedzielę święto biegów w Cieszynie. W zawodach Fortuna Bieg wystartuje ponad 1400 osób! Uwaga na utrudnienia w ruchu.

wyświetleń: 1444komentarzy: 1

Piłkarskich emocji nie zabraknie i w ten weekend

20-04-2018 16:45

Po tym weekendzie Goleszów może nieco odskoczyć rywalom w A klasie, a w Zebrzydowicach szykuje się jedno z ciekawszych spotkań w Okręgówce. Wszystkich fanów piłki nożnej, ale i nie tylko, zapraszamy na boiska w naszym regionie, gdzie zostaną rozegrane mecze ligowe.

wyświetleń: 598komentarzy: 0

Dębowiec: Przegląd Pieśni Patriotycznej

20-04-2018 16:00

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębowcu wraz z filiami uczestniczą w realizacji projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, którego organizatorem jest Studium Prawa Europejskiego. Cel projektu zakłada uświadomienie młodym ludziom, na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. Jednym z działań było przeprowadzenie I Gminnego Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej, który odbył się w dniu 18.04.2018r.

wyświetleń: 437komentarzy: 6

Uczniowie ZSEG najlepsi na Śląsku w TURBOLANDESKUNDE!

20-04-2018 15:30

W minionym tygodniu w Katowicach odbył się etap regionalny konkursu „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. W tym roku wzięły w nim udział 33 szkoły ponadgimnazjalne z województwa śląskiego.

wyświetleń: 460komentarzy: 0

Najmłodsi stela 30/654/2018

20-04-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2977komentarzy: 0

Majówka w Ustroniu

20-04-2018 12:10

Aż sześć dni będzie miał tegoroczny, majowy długi weekend, a gdy doliczymy jeszcze trzy ostatnie dni kwietnia możemy przedłużyć go nawet do dziewięciu dni. W tym czasie w naszym regionie odbywać się będzie wiele imprez. A co ciekawego będzie się działo w Ustroniu? Zobaczcie sami!