Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4076komentarzy: 10

Pakistańczyk ukryty w tirze

15-02-2017 10:00

Wczoraj (14.02) policjanci zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę. Ukrył się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki jadącej z Bałkanów. Młody mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom straży granicznej. Trwają ustalenia co do jego wieku oraz tożsamości.

We wtorek po 9.00 dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony przez pracowników warsztatu samochodowego w Cieszynie o podejrzanych hałasach dobiegających z naczepy samochodu ciężarowego. Z uwagi na niskie temperatury policjanci zdecydowali o natychmiastowym przecięciu plomb i otwarciu kontenera. - Wewnątrz był zziębnięty młody mężczyzna. Nie miał przy sobie dokumentów tożsamości. Oświadczył, że pochodzi z Pakistanu. Policjanci dali mu swój posiłek, po czym przekazali go funkcjonariuszom straży granicznej - relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy policji.

Kierowca tira 33-letni obywatel Macedonii również został zatrzymany. Z dokumentów przewozowych wynika, że ciężarówka wyjechała z Macedonii. Pakistańczyk mógł się dostać do naczepy w niezauważony sposób podczas załadunku w tym kraju. Ukrywał się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej granulatem metalowym.

RED.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 15-02-2017 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
15-02-2017 10:56
roman123
Przybywam w pokoju! ???? ???? ???? ??? !!!
bronek91
15-02-2017 11:03
bronek91
Skąd wiemy, że "uchodźca"? Przed jaką wojną ucieka??? może tylko nielegalny imigrant ekonomiczny..... którego niezwłocznie należy deportować do Pakistanu, jeżeli jest obywatelem tego państwa. Przy okazji winszuję Policji gościnności, ale od karmienia jest chyba opieka..... mniejsza z tym, mam nadzieję, że "szyneczka" smakowała;)
bronek91
15-02-2017 11:16
bronek91
PS
"obywateli Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę."- cytat
Ich jest/było więcej niż jeden???
marian1951
15-02-2017 11:26
marian1951
Jest takie powiedzenie, że ... nie sieją, sami się rodzą.Odnośnie emigracji szeroko pojętej; 15 mln. Polaków na całym świecie. Coś dodać, coś ująć?
Edi
15-02-2017 12:49
Edi
Skoro nie ma dokumentów,to należy domniemywać,że to jest terrorysta z państwa islamskiego,lub przestępca poszukiwany listem gończym, 80% pseudouchodzców,którzy trafili w ostatnich latach do Niemiec nie miało dokumentów na granicy,a ponad 4 tysiące było poszukiwanych listem gończym ! http://namzalezy.pl/uchodzcy-trafiajacy-do-niemiec-nie-maja-dokumentow/
koszor
15-02-2017 12:53
koszor
Uchodźca z Pakistanu? Nielegalny imigrant - z powrotem do domu. Albo Makrela niech go bierze do swojego kołchozu!
bronek91
15-02-2017 12:54
bronek91
Ciekawe jakby taka sytuacja przeszła np. w Australii.....
biurocieszyn19@gmail.com
15-02-2017 17:19
biurocieszyn19@gmail.com
wczoraj {wtorek } 15.02 a dzisiaj jest co środa 15.02 ?
795
15-02-2017 18:05
795
"Policjanci dali mu swój posiłek"- do akcji wożą pajdę ze smolcem? bo nie rozumiem? Szkoda że nie przyjechał "sejczkiem" był by sławny!!
qqłka
15-02-2017 20:35
qqłka
Jak sie nażroł tego granulatu metalowego i jak go popuściło to hałasu narobił :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Śmiertelny wypadek w Górkach

21-11-2017 20:55

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj (21.11) późnym popołudniem w Górkach Wielkich.

wyświetleń: 7390komentarzy: 0

Strzelecka uczta Trzyńca!

21-11-2017 20:45

Takich Stalowników chcemy oglądać! Hokeiści Trzyńca, w meczu 24. kolejki Tipsport Extraligi, pokonali na wyjeździe Chomutow, strzelając im pięć bramek.

wyświetleń: 125komentarzy: 0

Uwaga na czad - kontrole czujników tlenku węgla

21-11-2017 19:25

Tlenek węgla, znany również jako czad, każdego roku jest przyczyną wielu zatruć, niejednokrotnie kończących się zgonem. Główną przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest wadliwa wentylacja, bądź też uszkodzenie przewodów kominowych. Czad jest bezbarwny i bezwonny, w związku z czym o jego obecności mogą dać znać dopiero pierwsze objawy zatrucia. Dlatego właśnie Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie do swoich budynków wprowadza specjalne czujniki czadu, które mają wyeliminować ryzyko zatrucia.

wyświetleń: 381komentarzy: 3

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

21-11-2017 18:30

We wtorek, 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to polskie święto, nie tylko pracowników socjalnych, ale również wszystkich pracowników służb społecznych. Święto to zostało ustanowione na mocy ustawy o pomocy społecznej z 1990 roku i zostało utrzymane przez nową ustawę z roku 2004.

wyświetleń: 378komentarzy: 2

Katarzyna Gawlas z tytułem Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego

21-11-2017 17:50

Katarzyna Gawlas, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Skoczowie, została laureatką konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 838komentarzy: 1

Szymanik i ''Gorol'' z nagrodami

21-11-2017 16:40

W sobotni wieczór (18.11) w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie poznaliśmy nazwiska laureatów tegorocznej edycji konkursu „Tacy Jesteśmy” przyznawanej przez Kongres Polaków w RC. Nagrodę „Złoty jestem” przyznano Marcie Szymanik, pedagog z Czeskiego Cieszyna, nagroda publiczności powędrowała do Chóru Męskiego „Gorol” działający przy MK PZKO w Jabłonkowie.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Kolizja w Cieszynie - skrzyżowanie ulic Hallera i Morcinka

21-11-2017 16:05

21 listopada po godzinie 13, na skrzyżowaniu ulic Hallera i Morcinka w Cieszynie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał, zdarzenie zakończyło się koniecznością naprawy samochodów, oraz mandatem dla 40-letniej mieszkanki Cieszyna.

wyświetleń: 2734komentarzy: 0

Utrudnienia na Bolko Kantora

21-11-2017 15:30

Uwaga kierowcy! Zjazd z Alei Łyska na ulicę Bolko Kantora w Cieszynie zostanie całkowicie zamknięty.

wyświetleń: 566komentarzy: 0

Domagała dla Was

21-11-2017 15:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już w najbliższą niedzielę w cieszyńskim teatrze wystąpi Paweł Domagała. Dla Was czekają cztery bilety!

wyświetleń: 531komentarzy: 0

10 lat czekają na ekrany!

21-11-2017 13:10

Proszą się o nie od lat, ale z mizernym skutkiem. Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Czy mieszkańcy Skoczowa odetchną z ulgą i nie będzie im przeszkadzał hałas z drogi ekspresowej?