Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3827komentarzy: 10

Pakistańczyk ukryty w tirze

15-02-2017 10:00

Wczoraj (14.02) policjanci zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę. Ukrył się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki jadącej z Bałkanów. Młody mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom straży granicznej. Trwają ustalenia co do jego wieku oraz tożsamości.

We wtorek po 9.00 dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony przez pracowników warsztatu samochodowego w Cieszynie o podejrzanych hałasach dobiegających z naczepy samochodu ciężarowego. Z uwagi na niskie temperatury policjanci zdecydowali o natychmiastowym przecięciu plomb i otwarciu kontenera. - Wewnątrz był zziębnięty młody mężczyzna. Nie miał przy sobie dokumentów tożsamości. Oświadczył, że pochodzi z Pakistanu. Policjanci dali mu swój posiłek, po czym przekazali go funkcjonariuszom straży granicznej - relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy policji.

Kierowca tira 33-letni obywatel Macedonii również został zatrzymany. Z dokumentów przewozowych wynika, że ciężarówka wyjechała z Macedonii. Pakistańczyk mógł się dostać do naczepy w niezauważony sposób podczas załadunku w tym kraju. Ukrywał się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej granulatem metalowym.

RED.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 15-02-2017 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
15-02-2017 10:56
roman123
Przybywam w pokoju! ???? ???? ???? ??? !!!
bronek91
15-02-2017 11:03
bronek91
Skąd wiemy, że "uchodźca"? Przed jaką wojną ucieka??? może tylko nielegalny imigrant ekonomiczny..... którego niezwłocznie należy deportować do Pakistanu, jeżeli jest obywatelem tego państwa. Przy okazji winszuję Policji gościnności, ale od karmienia jest chyba opieka..... mniejsza z tym, mam nadzieję, że "szyneczka" smakowała;)
bronek91
15-02-2017 11:16
bronek91
PS
"obywateli Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę."- cytat
Ich jest/było więcej niż jeden???
marian1951
15-02-2017 11:26
marian1951
Jest takie powiedzenie, że ... nie sieją, sami się rodzą.Odnośnie emigracji szeroko pojętej; 15 mln. Polaków na całym świecie. Coś dodać, coś ująć?
Edi
15-02-2017 12:49
Edi
Skoro nie ma dokumentów,to należy domniemywać,że to jest terrorysta z państwa islamskiego,lub przestępca poszukiwany listem gończym, 80% pseudouchodzców,którzy trafili w ostatnich latach do Niemiec nie miało dokumentów na granicy,a ponad 4 tysiące było poszukiwanych listem gończym ! http://namzalezy.pl/uchodzcy-trafiajacy-do-niemiec-nie-maja-dokumentow/
koszor
15-02-2017 12:53
koszor
Uchodźca z Pakistanu? Nielegalny imigrant - z powrotem do domu. Albo Makrela niech go bierze do swojego kołchozu!
bronek91
15-02-2017 12:54
bronek91
Ciekawe jakby taka sytuacja przeszła np. w Australii.....
biurocieszyn19@gmail.com
15-02-2017 17:19
biurocieszyn19@gmail.com
wczoraj {wtorek } 15.02 a dzisiaj jest co środa 15.02 ?
795
15-02-2017 18:05
795
"Policjanci dali mu swój posiłek"- do akcji wożą pajdę ze smolcem? bo nie rozumiem? Szkoda że nie przyjechał "sejczkiem" był by sławny!!
qqłka
15-02-2017 20:35
qqłka
Jak sie nażroł tego granulatu metalowego i jak go popuściło to hałasu narobił :)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 278komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

wyświetleń: 326komentarzy: 0

Rajd Valasska debiut braci Szejów w samochodzie R5

27-03-2017 16:40

Jarek i Marcin Szejowie kończą Rajd Valasska na 7. miejscu. Załoga GK Forge Metkom Rally Team zdobywa 18 punktów w 1. rundzie Rajdowych Mistrzostw Czech 2017.

wyświetleń: 222komentarzy: 0

Zaginął 20-latek z Wilamowic

27-03-2017 16:15

Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

wyświetleń: 2594komentarzy: 5

Biegacze z kolejnymi medalami Mistrzostw Polski!

27-03-2017 15:55

Narciarskie ostatki czyli druga część Mistrzostw Polski w biegach narciarskich przyniosły naszym biegaczom kolejne medale w tym najcenniejszy z nich - srebrny - Dominika Burego.

wyświetleń: 159komentarzy: 0

Międzynarodowe ćwiczenia ''Fenix''

27-03-2017 14:20

Kilkadziesiąt radiowozów i innych specjalistycznych pojazdów oraz kilkuset policjantów pojawiło się w Marklowicach Górnych, aby wziąć udział w międzynarodowych ćwiczeniach pod kryptonimem ''Fenix''.

wyświetleń: 1232komentarzy: 0

Mundurowe podsumowanie weekendu

27-03-2017 13:30

12 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali od piątku do niedzieli policjanci z cieszyńskiego garnizonu. To nie wszystko - przeprowadzili także ponad 150 interwencji. Sporo działo się również na drogach powiatu, gdzie doszło do dwóch wypadków drogowych i dziewięciu kolizji.

wyświetleń: 1483komentarzy: 1

Święto czekolady w Bielsku!

27-03-2017 12:00

Jaką czekoladę lubicie? Gorzką, mleczną, deserową, białą, a może gorącą z bitą śmietaną i posypką?  Niezależnie jakie mamy gusta, jedno jest pewne, kochamy ją za smak i wspaniały aromat.  

wyświetleń: 947komentarzy: 0

Zespoły rywalizowały w Cieszynie

27-03-2017 11:00

W dniach od 20 do 21 marca br. w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza odbywał się zorganizowany przez Stowarzyszenie Samorządowe Ziemi Cieszyńskiej oraz Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Cieszynie – Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 452komentarzy: 0

Walczyli o Ciupagę Ondraszka

27-03-2017 09:10

O Ciupagę Ondraszka, rywalizowały po raz kolejny w minioną sobotę (25.03.2017) drużyny CJTH Czarne Pantery, Dragons Tychy, Luce Bielsko Biała oraz Tornado Bielsko Biała. Nie brakowało sportowych emocji a rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie.