Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4106komentarzy: 10

Pakistańczyk ukryty w tirze

15-02-2017 10:00

Wczoraj (14.02) policjanci zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę. Ukrył się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki jadącej z Bałkanów. Młody mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom straży granicznej. Trwają ustalenia co do jego wieku oraz tożsamości.

We wtorek po 9.00 dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony przez pracowników warsztatu samochodowego w Cieszynie o podejrzanych hałasach dobiegających z naczepy samochodu ciężarowego. Z uwagi na niskie temperatury policjanci zdecydowali o natychmiastowym przecięciu plomb i otwarciu kontenera. - Wewnątrz był zziębnięty młody mężczyzna. Nie miał przy sobie dokumentów tożsamości. Oświadczył, że pochodzi z Pakistanu. Policjanci dali mu swój posiłek, po czym przekazali go funkcjonariuszom straży granicznej - relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy policji.

Kierowca tira 33-letni obywatel Macedonii również został zatrzymany. Z dokumentów przewozowych wynika, że ciężarówka wyjechała z Macedonii. Pakistańczyk mógł się dostać do naczepy w niezauważony sposób podczas załadunku w tym kraju. Ukrywał się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej granulatem metalowym.

RED.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 15-02-2017 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
15-02-2017 10:56
roman123
Przybywam w pokoju! ???? ???? ???? ??? !!!
bronek91
15-02-2017 11:03
bronek91
Skąd wiemy, że "uchodźca"? Przed jaką wojną ucieka??? może tylko nielegalny imigrant ekonomiczny..... którego niezwłocznie należy deportować do Pakistanu, jeżeli jest obywatelem tego państwa. Przy okazji winszuję Policji gościnności, ale od karmienia jest chyba opieka..... mniejsza z tym, mam nadzieję, że "szyneczka" smakowała;)
bronek91
15-02-2017 11:16
bronek91
PS
"obywateli Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę."- cytat
Ich jest/było więcej niż jeden???
marian1951
15-02-2017 11:26
marian1951
Jest takie powiedzenie, że ... nie sieją, sami się rodzą.Odnośnie emigracji szeroko pojętej; 15 mln. Polaków na całym świecie. Coś dodać, coś ująć?
Edi
15-02-2017 12:49
Edi
Skoro nie ma dokumentów,to należy domniemywać,że to jest terrorysta z państwa islamskiego,lub przestępca poszukiwany listem gończym, 80% pseudouchodzców,którzy trafili w ostatnich latach do Niemiec nie miało dokumentów na granicy,a ponad 4 tysiące było poszukiwanych listem gończym ! http://namzalezy.pl/uchodzcy-trafiajacy-do-niemiec-nie-maja-dokumentow/
koszor
15-02-2017 12:53
koszor
Uchodźca z Pakistanu? Nielegalny imigrant - z powrotem do domu. Albo Makrela niech go bierze do swojego kołchozu!
bronek91
15-02-2017 12:54
bronek91
Ciekawe jakby taka sytuacja przeszła np. w Australii.....
biurocieszyn19@gmail.com
15-02-2017 17:19
biurocieszyn19@gmail.com
wczoraj {wtorek } 15.02 a dzisiaj jest co środa 15.02 ?
795
15-02-2017 18:05
795
"Policjanci dali mu swój posiłek"- do akcji wożą pajdę ze smolcem? bo nie rozumiem? Szkoda że nie przyjechał "sejczkiem" był by sławny!!
qqłka
15-02-2017 20:35
qqłka
Jak sie nażroł tego granulatu metalowego i jak go popuściło to hałasu narobił :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 105komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 397komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 2058komentarzy: 1

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 394komentarzy: 1

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1393komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.

wyświetleń: 181komentarzy: 0

Przekazując 1 % podatku - pomagasz!

22-02-2018 20:30

Wypełniając roczną deklarację dla fiskusa, nie zapomnij o możliwości przekazania 1 % swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Możemy sami zdecydować na co konkretnie pójdzie 1 % naszego podatku.

wyświetleń: 224komentarzy: 0

Polacy zajęli 9. miejsce, złoto dla Niemców

22-02-2018 19:40

Niespodzianki nie było. Zarówno jeśli chodzi o zywcięzców dzisiejszych zmagań (22 lutego), jak również pozycję, którą zajęli biało-czerwoni. W czteroosobowym składzie znalazło się dwóch kombinatorów z naszego regionu - Paweł Słowiok oraz Adam Cieślar.

wyświetleń: 214komentarzy: 0

Zaginał mieszkaniec Kończyc Małych

22-02-2018 18:25

Mundurowi proszą o pomoc naszych czytelników. Policjanci poszukują zaginionego Adama Żyłę.

wyświetleń: 6140komentarzy: 0

Talent Sferawent przegrywa drugie spotkanie w sezonie

22-02-2018 18:16

Tenisiści III-ligowego Talent Sferawent Cieszyn, rozpoczęli wczoraj (21 lutego) rundę wiosenną. Jednak szesnastą kolejkę nie będą mile wspominać, gdyż ponieśli drugą porażkę w sezonie.