Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4048komentarzy: 10

Pakistańczyk ukryty w tirze

15-02-2017 10:00

Wczoraj (14.02) policjanci zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę. Ukrył się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki jadącej z Bałkanów. Młody mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom straży granicznej. Trwają ustalenia co do jego wieku oraz tożsamości.

We wtorek po 9.00 dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony przez pracowników warsztatu samochodowego w Cieszynie o podejrzanych hałasach dobiegających z naczepy samochodu ciężarowego. Z uwagi na niskie temperatury policjanci zdecydowali o natychmiastowym przecięciu plomb i otwarciu kontenera. - Wewnątrz był zziębnięty młody mężczyzna. Nie miał przy sobie dokumentów tożsamości. Oświadczył, że pochodzi z Pakistanu. Policjanci dali mu swój posiłek, po czym przekazali go funkcjonariuszom straży granicznej - relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy policji.

Kierowca tira 33-letni obywatel Macedonii również został zatrzymany. Z dokumentów przewozowych wynika, że ciężarówka wyjechała z Macedonii. Pakistańczyk mógł się dostać do naczepy w niezauważony sposób podczas załadunku w tym kraju. Ukrywał się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej granulatem metalowym.

RED.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 15-02-2017 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
15-02-2017 10:56
roman123
Przybywam w pokoju! ???? ???? ???? ??? !!!
bronek91
15-02-2017 11:03
bronek91
Skąd wiemy, że "uchodźca"? Przed jaką wojną ucieka??? może tylko nielegalny imigrant ekonomiczny..... którego niezwłocznie należy deportować do Pakistanu, jeżeli jest obywatelem tego państwa. Przy okazji winszuję Policji gościnności, ale od karmienia jest chyba opieka..... mniejsza z tym, mam nadzieję, że "szyneczka" smakowała;)
bronek91
15-02-2017 11:16
bronek91
PS
"obywateli Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę."- cytat
Ich jest/było więcej niż jeden???
marian1951
15-02-2017 11:26
marian1951
Jest takie powiedzenie, że ... nie sieją, sami się rodzą.Odnośnie emigracji szeroko pojętej; 15 mln. Polaków na całym świecie. Coś dodać, coś ująć?
Edi
15-02-2017 12:49
Edi
Skoro nie ma dokumentów,to należy domniemywać,że to jest terrorysta z państwa islamskiego,lub przestępca poszukiwany listem gończym, 80% pseudouchodzców,którzy trafili w ostatnich latach do Niemiec nie miało dokumentów na granicy,a ponad 4 tysiące było poszukiwanych listem gończym ! http://namzalezy.pl/uchodzcy-trafiajacy-do-niemiec-nie-maja-dokumentow/
koszor
15-02-2017 12:53
koszor
Uchodźca z Pakistanu? Nielegalny imigrant - z powrotem do domu. Albo Makrela niech go bierze do swojego kołchozu!
bronek91
15-02-2017 12:54
bronek91
Ciekawe jakby taka sytuacja przeszła np. w Australii.....
biurocieszyn19@gmail.com
15-02-2017 17:19
biurocieszyn19@gmail.com
wczoraj {wtorek } 15.02 a dzisiaj jest co środa 15.02 ?
795
15-02-2017 18:05
795
"Policjanci dali mu swój posiłek"- do akcji wożą pajdę ze smolcem? bo nie rozumiem? Szkoda że nie przyjechał "sejczkiem" był by sławny!!
qqłka
15-02-2017 20:35
qqłka
Jak sie nażroł tego granulatu metalowego i jak go popuściło to hałasu narobił :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zamknęli drogę

20-09-2017 15:40

Z powodu przelewającej się wody, zamknięto drogę między Ochabami a Dębowcem.

wyświetleń: 526komentarzy: 0

63. Rajd Wisły: wielkie motoryzacyjne święto w Beskidach

20-09-2017 14:30

Trzy cykle, 8 malowniczych i widowiskowych odcinków specjalnych oraz 50 km ścigania – Rajd Wisły to prawdziwa gratka dla kibiców. W Beskidach zmierzą się również zawodnicy w pięknych rajdówkach sprzed lat.

wyświetleń: 468komentarzy: 0

W Bąkowie zdecydowali

20-09-2017 13:45

7 września odbyło się zebrane wiejskie w Bąkowie dotyczące funduszu sołeckiego na rok 2018.

wyświetleń: 365komentarzy: 0

Będzie (ciągle) padać

20-09-2017 12:30

Przygotujcie parasolki i kalosze! Na terenie Beskidu Śląskiego i Żywieckiego prognozowane są intensywne opady deszczu.

wyświetleń: 1867komentarzy: 0

Złap bilet na Osiecką!

20-09-2017 11:00

Status konkursu: TRWA

Już za niespełna dwa tygodnie rusza Festiwal Teatralny Na granicy. Wielkie wydarzenie wraca do Cieszyna i Czeskiego Cieszyna po rocznej przerwie. Mamy dla Was bilety na jeden ze spektakli!

wyświetleń: 476komentarzy: 0

Maria Juroszek przekazała medal

20-09-2017 09:15

Maria Juroszek swój "świeżutki" medal prosto z Budapesztu przekazała na licytację Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 1244komentarzy: 0

Otwarcie Karczmy ''Pod Dębem''!

20-09-2017 07:30

Miejsce z tradycją, bo 100-letnie, ale gospodarze i wystrój nowe. Zapraszamy na otwarcie ''Karczmy pod Dębem'' w Cieszynie!

wyświetleń: 3303komentarzy: 0

Zamarski: Pierwsze gwiazdy w Alei Gwiazd

19-09-2017 20:30

W niedzielę (17.09) miało miejsce oficjalne odsłonięcie pierwszych gwiazd w Alei Gwiazd Miłośników Cieszyńskiej Pieśniczki Ludowej w Zamarskach.

wyświetleń: 1750komentarzy: 0

NATO w Ostrawie

19-09-2017 19:00

W weekend 16-17 września na terenie Ostrawy w Czechach odbyła się XVI edycja Dni NATO. Jest to wydarzenie, które od wielu lat skupia dziesiątki tysięcy widzów, z całego Świata (na parkingu lotniska, na którym odbywały się pokazy można było zaobserwować nie tylko czeskie, czy polskie tablice rejestracyjne, ale również niemieckie czy też austriackie). Wydarzenie to skupiło również wiele tysięcy osób z terenu całego Śląska, w tym również Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 1589komentarzy: 0

27 września zaczyna się festiwal Viva il canto!

19-09-2017 17:20

Już wkrótce w Cieszynie rozpocznie się XXVI edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Wokalnej Viva il canto. Podczas czterech festiwalowych koncertów publiczność usłyszy brzmienia poetycko-refleksyjne, gorące tanga, pieśni żydowskie a także muzykę operetkową, filmową i musicalową.