Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3923komentarzy: 10

Pakistańczyk ukryty w tirze

15-02-2017 10:00

Wczoraj (14.02) policjanci zatrzymali obywatela Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę. Ukrył się w przestrzeni ładunkowej ciężarówki jadącej z Bałkanów. Młody mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom straży granicznej. Trwają ustalenia co do jego wieku oraz tożsamości.

We wtorek po 9.00 dyżurny cieszyńskiej komendy został powiadomiony przez pracowników warsztatu samochodowego w Cieszynie o podejrzanych hałasach dobiegających z naczepy samochodu ciężarowego. Z uwagi na niskie temperatury policjanci zdecydowali o natychmiastowym przecięciu plomb i otwarciu kontenera. - Wewnątrz był zziębnięty młody mężczyzna. Nie miał przy sobie dokumentów tożsamości. Oświadczył, że pochodzi z Pakistanu. Policjanci dali mu swój posiłek, po czym przekazali go funkcjonariuszom straży granicznej - relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej komendy policji.

Kierowca tira 33-letni obywatel Macedonii również został zatrzymany. Z dokumentów przewozowych wynika, że ciężarówka wyjechała z Macedonii. Pakistańczyk mógł się dostać do naczepy w niezauważony sposób podczas załadunku w tym kraju. Ukrywał się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej granulatem metalowym.

RED.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 15-02-2017 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (10)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
15-02-2017 10:56
roman123
Przybywam w pokoju! ???? ???? ???? ??? !!!
bronek91
15-02-2017 11:03
bronek91
Skąd wiemy, że "uchodźca"? Przed jaką wojną ucieka??? może tylko nielegalny imigrant ekonomiczny..... którego niezwłocznie należy deportować do Pakistanu, jeżeli jest obywatelem tego państwa. Przy okazji winszuję Policji gościnności, ale od karmienia jest chyba opieka..... mniejsza z tym, mam nadzieję, że "szyneczka" smakowała;)
bronek91
15-02-2017 11:16
bronek91
PS
"obywateli Pakistanu, który nielegalnie przekroczył polską granicę."- cytat
Ich jest/było więcej niż jeden???
marian1951
15-02-2017 11:26
marian1951
Jest takie powiedzenie, że ... nie sieją, sami się rodzą.Odnośnie emigracji szeroko pojętej; 15 mln. Polaków na całym świecie. Coś dodać, coś ująć?
Edi
15-02-2017 12:49
Edi
Skoro nie ma dokumentów,to należy domniemywać,że to jest terrorysta z państwa islamskiego,lub przestępca poszukiwany listem gończym, 80% pseudouchodzców,którzy trafili w ostatnich latach do Niemiec nie miało dokumentów na granicy,a ponad 4 tysiące było poszukiwanych listem gończym ! http://namzalezy.pl/uchodzcy-trafiajacy-do-niemiec-nie-maja-dokumentow/
koszor
15-02-2017 12:53
koszor
Uchodźca z Pakistanu? Nielegalny imigrant - z powrotem do domu. Albo Makrela niech go bierze do swojego kołchozu!
bronek91
15-02-2017 12:54
bronek91
Ciekawe jakby taka sytuacja przeszła np. w Australii.....
biurocieszyn19@gmail.com
15-02-2017 17:19
biurocieszyn19@gmail.com
wczoraj {wtorek } 15.02 a dzisiaj jest co środa 15.02 ?
795
15-02-2017 18:05
795
"Policjanci dali mu swój posiłek"- do akcji wożą pajdę ze smolcem? bo nie rozumiem? Szkoda że nie przyjechał "sejczkiem" był by sławny!!
qqłka
15-02-2017 20:35
qqłka
Jak sie nażroł tego granulatu metalowego i jak go popuściło to hałasu narobił :)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

III Śląski Zlot Syren

29-05-2017 20:55

Ponad 40 "Syrenek" z całej Polski przyjechało w miniony weekend do Cieszyna i Ustronia. Odbył się III Śląski Zlot Syren.

wyświetleń: 497komentarzy: 0

Minął Tydzień

29-05-2017 19:10

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Rywalizowali na plaży w Wiśle

29-05-2017 18:00

Na wiślańskiej plaży, usypanej na rynku, przez ostatni weekend – 26-28 maja rywalizowały pary w siatkówce plażowej w ramach turnieju - Beskidzka Plaża 2017 i Młoda Plaża 2017.

wyświetleń: 482komentarzy: 1

Wideoflesz - IX Turniej Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych

29-05-2017 17:00

W sobotę (27.05) na terenie Domu Dziecka w Międzyświeciu odbył się IX Turniej Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych. W imprezie wzięło udział około 200 osób.

wyświetleń: 555komentarzy: 0

Dofinansowali wieś

29-05-2017 15:50

Rozstrzygnięto nabór wniosków do dofinansowania w ramach Krajowej Sieci Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dofinansowanie na łączną kwotę blisko pół miliona złotych otrzyma 16 projektów, w tym projekt z Chybia i Strumienia.

wyświetleń: 565komentarzy: 0

Jechali, krzyczeli i straszyli...

29-05-2017 15:30

Jeździli całą szerokością ulicy, zatrzymywali się i krzyczeli do przechodniów. Jak się okazało pojazdem poruszały się osoby narodowości Romskiej – zostali zatrzymani i przekazani policji.

wyświetleń: 2872komentarzy: 4

Skoczów biega

29-05-2017 14:00

W piątek 26 maja po raz piąty odbyła się impreza Skoczów biega w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Udział wzięło ponad 1000 uczniów i przedszkolaków z gminy Skoczów.Do przebiegnięcia były następujące dystanse: Przedszkola – bieg na dystansie 400 m (bieżnia Stadionu Miejskiego).

wyświetleń: 739komentarzy: 0

Wypadek w Ustroniu

29-05-2017 13:25

Dziś (29.05) do południa na ul. Kojzara w Ustroniu doszło do nieszczęśliwego wypadku.

wyświetleń: 10704komentarzy: 10

Pieniądze na malowidło i zamek

29-05-2017 12:30

Radni sejmiku śląskiego przeznaczyli pieniądze na prace konserwatorskie. Na liście znalazły się dwie pozycje z regionu.

wyświetleń: 857komentarzy: 0

Wędkarska rywalizacja najmłodszych

29-05-2017 11:20

Najpierw zgłoszenia, później losowanie stanowisk i w końcu dwugodzinna rywalizacja - kto zdobędzie więcej punktów. Tak wyglądały zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka jakie rozegrano przy pięknej pogodzie w sobotę  27.05.2016  na Stawie Młyńszczok w Zebrzydowicach.