Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 6483komentarzy: 13

Wzrosną wynagrodzenia

14-02-2017 07:30

Podwyżka wyniesie przeciętnie 253 zł na każdy etat funkcjonariusza oraz dla pracowników cywilnych średnio 250 zł na stanowisko. Minister Mariusz Błaszczak podpisał rozporządzenia, które podnoszą wynagrodzenie policjantów, strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i pracowników cywilnych.
Minister Mariusz Błaszczak podpisał rozporządzenia, które podnoszą m.in. wynagrodzenie policjantów. Fot: arc. KPP w Cieszynie Minister Mariusz Błaszczak podpisał rozporządzenia, które podnoszą m.in. wynagrodzenie policjantów. Fot: arc. KPP w Cieszynie

- Rozporządzenia podwyższają dodatek za stopień bądź uposażenie zasadnicze. Wzrosną również inne składniki uposażenia. Po uwzględnieniu wszystkich zmian oznacza to, że przeciętne wynagrodzenie funkcjonariusza w praktyce wzrośnie o 253 zł miesięcznie. Podwyżki obowiązują od początku roku, dlatego 1 marca funkcjonariusze dostaną również wyrównanie podwyżek za styczeń i luty – informuje MSW.

Podwyżka wynagrodzeń pracowników cywilnych – również od 1.01.2017 r wyniesie średnio 250 zł na stanowisko i zostanie wypłacona w końcu lutego, z wyrównaniem od 1.01.2017 r.

To nie koniec podwyżek, kolejne zaplanowano od 1 stycznia 2019 r. - średnio 309 zł na etat. Oznacza to, że w 2020 r. funkcjonariusze będą zarabiać średnio o 609 zł więcej. Z kolei wynagrodzenia pracowników wzrosną średnio o 597 zł.

(red/mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR 14-02-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

ciotka matylda
14-02-2017 08:31
ciotka matylda
A belfrom średnio 40 zł. I morda w kubeł!
erik
14-02-2017 09:12
erik
A emerytom 2zł i morda na kłódkę.
ciotka matylda
14-02-2017 09:50
ciotka matylda
Minimalna wysokość podwyżki emerytur wg dojnej zmiany to 10 zł. I buzia w ciup ;-)
bolesław
14-02-2017 11:10
bolesław
Współczuje Ratownikom Medycznym podnoszą wynagrodzenia wszystkim ale nie wam.Stoicie z zarobkami od 10 lat czyli ile 2300netto śmiech zenada brawa dla dyrektora za wykazywanie oszczędności i rentownośći kosztem pracowników no i brawa dla przewodniczącego związków zawodowych że nic nie robi a wie jakie stwki są w ościennych pogotowiach.
koszor
14-02-2017 13:00
koszor
Trzeba karmić żołnierzy systemu podwyżkami. Odpowiednią motywacją finansową można zagłuszyć myślenie.
ciamajda
14-02-2017 14:23
ciamajda
Państwo policyjne to takie gdzie policjant zarabia więcej niż nauczyciel.
Bez komentarza.
as355
14-02-2017 18:33
as355
Towarzysz Gierek wywindował płacę górnikom '''' i wszyscy chcieli na kopalnie .Do tej pory (szkoda pisać) .To teraz wszyscy do mundurowych . A pozostali mają na nich pracować i cicho siedzieć . I tz pracownicy cywilni to niby tak jak na kopalni , sprzątaczka z stawką dołową przechodziła na emeryturę ??? CIEKAWE zagrania.
skuter66
14-02-2017 18:52
skuter66
Jak zazdrościcie to spróbujcie wstąpić.
skuter66
14-02-2017 18:53
skuter66
Jak zazdrościcie to spróbujcie wstąpić.
koszor
15-02-2017 10:08
koszor
Skuter - jeśli jesteś takim policjantem z zasadami, to czapki z głów i szacunek. Mam niestety wrażenie, ze większość wykona każdy rozkaz, bez względu na sumienie czy zdrowy rozsądek. Pamiętasz słynny filmik na necie, jak w Warszawie grupa około 10 Strażników Miejskich i Policjantów pacyfikuje gościa, który sprzedaje truskawki? "My tylko wykonujemy rozkazy". Już to gdzieś słyszałem.
EUCHARIADANIEL
15-02-2017 11:19
EUCHARIADANIEL
pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!!
Szukasz firmy renomowanej i akredytowanych kredytu prywatnego, który daje szansę pożyczek czas życia. Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? Szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe do osób i firm potrzebujących pomocy finansowej w wysokości 2%. napisz do nas dzisiaj na: (euchariadanielloanfirm@gmail.com) ubiegać się o pożyczkę.
Przepierón
15-02-2017 12:41
Przepierón
@bolesław,
niech zabiorą doktorkom, ich zarobki (10-15 tys zł) nie są adekwatne do przez nich wykonywanej pracy oraz zarobków reszty społeczeństwa a dają Ratownikom Medycznym. Tą reformą budżet nie zostanie obciążony.
yamah
16-02-2017 11:08
yamah
...a co z emerytami, którym Szydło obiecała podwyżkę???
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Przebudowa mostu na Łyska w Cieszynie

23-06-2017 09:25

Powiat Cieszyński rozpoczął  realizację zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2608 S w ramach zadania „Przebudowa mostu nad ciekiem Młynówka w ciągu drogi powiatowej 2608 S – Al. Jana Łyska w Cieszynie w rejonie skrzyżowania z ul. Bolko Kantora”.

wyświetleń: 342komentarzy: 0

Toyota RAV4 Hybrid Selection-UWAGA ZMIANA ADRESU SALONU!!

23-06-2017 07:30

Toyota RAV4 jest prekursorem segmentu SUV – samochodów terenowych z nadwoziem samonośnym. Wersja hybrydowa to nowa propozycja w gamie napędów rodzinnego SUV-a. RAV4 Hybrid zadebiutował w kwietniu 2016 roku jako najmocniejsza wersja w historii tego modelu – auto o mocy 197 KM przyspiesza do 100 km/h w 8,3 s.

wyświetleń: 127komentarzy: 0

Wielki sukces goleszowskich szachistów

23-06-2017 06:00

W dniach 17-21 w Imielinie odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych. Świetny start odnotowali ze Stowarzyszenia Szachowego „Olimpia” Goleszów.

wyświetleń: 226komentarzy: 0

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 1278komentarzy: 1

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 249komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 984komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 531komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1331komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.

wyświetleń: 371komentarzy: 0

24-25 czerwiec - pokazowy weekend w Castoramie

22-06-2017 11:00

Okres letni, to bardzo dobry czas na organizację spotkań i pikników. W Castoramie organizujemy dla naszych Klientów weekend z pokazami, na którym obecni będą nasi najwięksi dostawcy. Chcemy zaprosić wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanych przez nas produktach.