Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 13949komentarzy: 12

10 stłuczek, stanął ciągnik...

07-02-2017 11:45

Policjanci apelują - zdejmijcie nogę z gazu! Od rana w regionie było już 10 stłuczek. W Skoczowie na ul. Bielskiej stoi też ciągnik, z którego spadła naczepa. Ruch odbywa się bez większych problemów.
fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl

Jak informuje nas podkomisarz Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP, od rana doszło już 10 stłuczek: - Odnotowaliśmy już 10 kolizji od rana. Obecnie jest zdarzenie w Brennej na ul. Góreckiej i w Cieszynie na ul. Miarki oraz w Dębowcu na ul. Stalmacha samochody mają problem z poruszaniem się po drodze. Apelujemy o zmniejszenie prędkości i ostrożną jazdę.

W Skoczowie na ul. Bielskiej (za mostem, na rondzie) stoi ciągnik, któremu odpięła się naczepa. Trwają prace mające na celu przywrócić pojazd do ruchu. Ciągnik można objechać, nie ma w tym miejscu poważniejszego utrudnienia.
 

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG 07-02-2017 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
07-02-2017 11:55
roman123
Czyżby kolejny ukraiński geniusz za kierownicą? Nie sprawdził zapięcia na siodle i pojechał. Daleko nie zajechał. Szczęście że w takim miejscu naczepa spadła a nie np. na drodze ekspresowej przy 80 km/h. Tragedia murowana. Akurat warunki na drodze nie miały w tym przypadku żadnego znaczenia.
NieStela2
07-02-2017 13:24
NieStela2
roman123, a z czego wnosisz, że to Ukrainiec.
Firma raczej tutejsza...
roman123
07-02-2017 14:13
roman123
NieStela2, wiesz ilu Ukraińców w Skoczowie jeździ? Ponad 100.
Przepierón
07-02-2017 18:03
Przepierón
Dobrze że z jednostki napędowej ciągnika siodłowego nie wykidały sie żodne płyny eksploatacyjne bo jakby sie zapoliły to strażoki musiałyby podać strumień wody albo piany a następnie musieliby za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzić czy nie ma ukrytych zarzewi ognia. Tak w sumie jestem rozczarowany ilością newsów o ilości zdarzeń drogowych, ale może w prziszłym tydniu napiszóm co sie w poprzednim dzioło.
kapuch
07-02-2017 18:10
kapuch
Nie Ukrainiec prowadził samochód. To ja byłem kierowca. Samochod byl dobrze zapiety, a ja moge sie pochwalic kilku letnim doswiadczeniem i pracą na przepinkach. Czasem tak bywa.
Volvik
07-02-2017 19:04
Volvik
@kapuch
"Czasem tak bywa"...??? Człowieku , co ty piszesz???
Tak to może powiedzieć stolarz jak se dupnie młotkiem w palec, ale nie kierowca zawodowy gubiący naczepę!!!
Kilkuletnie doświadczenie... i czym się tu chwalić? ...weź się nie ośmieszaj.
Nie dosyć że niechluj, to jeszcze lekkoduch. To cud że nikogo nie zabiłeś.
Mam nadzieję że przynajmniej dostałeś solidny mandat.
Przepierón
07-02-2017 19:18
Przepierón
@kapuch
Jak chcesz ludziom bajki opowiadać to zmień zawód i zacznij zapowiadać pogode. Tam możesz cyganić wiela chcesz. Przyznej sie coś spartolił bo to nie jest normalne że sie naczepa od ciągnika siodłowego sama odpina. Jeżeli dla ciebie jest to normalne to jesteś jeżdżącą bombą.
Daszyńskiego!
07-02-2017 21:49
Daszyńskiego!
Ty warzónka to jesteś jedno wielkie rozczarowanie od urodzenia, przecież według twoich wypocin główną rolę mieli odgrywać młodzi kierowcy BMW. Temu fachowcowi z ciągnika powinni odebrać dożywotnio prawo jazdy.
Rudowska!
07-02-2017 22:06
Rudowska!
Widze Jan_122 vel Daszyńskiego! że schizofrenia robi w twoim czerepie coraz większe spustoszenie.
roman123
07-02-2017 23:39
roman123
kapuch- "Czasem tak bywa." Co ty bredzisz człowieku! Gdyby kogoś zabiła ta naczepa też byś tak stwierdził? Wcofuje się ciągnikiem pod naczepę aż rygiel zaskoczy. Potem bieg do przodu i szarpiesz żeby sprawdzić czy trzyma, następnie wychodzisz z kabiny i patrzysz czy zamek (rygiel i długa rączka) zaskoczył, włazisz za kabinę i podpinasz pneumatykę i elektrykę. Na 100 % rygiel przymarzł i nie zaskoczył całkowicie a ty, doświadczony szofer tego nie sprawdziłeś tylko po garach! Teraz do Częstochowy na kolanach za to że nic więcej nie narobiłeś. O ile to faktycznie byłeś ty.
jo.papuga
08-02-2017 10:34
jo.papuga
Tyn co pisze że to niby on je szofer, to je zwykły ci...l, a nie szofer!
Prawdziwy szofer nawet tak nie myśli, a już na pewno sie tym nie chwoli.
(cyt) "Czasem tak bywa" - Za taki tekst, to ty sie synek piźnij pożądnie w tyn gupi łeb i jeżeli faktycznie tyś je tym pseudo szoferym, to nie siadej juz wiyncyj do auta którymu nie rozumiysz.
Dlo takigo mandat to je mało, takimu od razu powinni zebrać prawo jazdy.
To je potyncjalny zabójca drogowy!!!
Yaro80
09-02-2017 15:19
Yaro80
To że ślisko to rozumiem bo jest zima a jak jest zima to musi być zimno i ślisko ale żeby od razu sypać gwoździami po drogach to tak nie powinno być! Dzisiaj przebiłem oponę na Skoczowskich ulicach! (1) Ten co sypie oszczędza(Dziad) - (2) Ten co naprawi oponę i zarobi(Wulkanizator) - (3) Ten co płaci za naprawę opony(Frajer) tylko szkoda że to na mnie padła (3) w tym całym kołowrotku publicznego oszczędzania!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nagrody im. ks. Leopolda Jana Szersznika przyznane

19-10-2017 21:54

Kazimierz Węgrzyn, Małgorzata Mendel oraz Jadwiga i Marian Dudysowie - to tegoroczni laureaci przyznawanej przez Powiat Cieszyński nagrody w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika. Uroczystość uhonorowania ludzi kultury odbyła się wczoraj (18.10) w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 458komentarzy: 1

Motywacja błyskawiczna w 6 krokach - warsztaty

19-10-2017 18:00

Jak w końcu zabrać się za nielubiane obowiązki bez niechęci? W jaki sposób sprawić, żebyśmy mieli chęci do działania i byli w stanie podejmować szereg efektywnych działań nastawionych na realizację celu? Jak przekonać kogoś do podjęcia jakiś działań? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedział Kamil Zieliński – psycholog biznesu, podczas spotkania w Sali konferencyjnej cieszyńskiego zamku w środę 18. Października.

wyświetleń: 571komentarzy: 1

Skofot zaprasza!

19-10-2017 17:30

Już po raz trzeci Skoczów na dwa dni stanie się mekką pasjonatów fotografii. W najbliższy weekend 20-21 październik w Teatrze Elektrycznym odbędzie się Festiwal Fotografii Analogowej Skofot.

wyświetleń: 478komentarzy: 0

Proces o miliony przeciwko UG w Brennej

19-10-2017 15:30

Zmaiana planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Brenna znalazła swój finał w sądzie. Wszystko za sprawą zmiany planu, która miała miejsce w 2010 roku. Zmiany dotknęły między innymi działek usytuowanych w Górkach Wielkich, na których usytuowany był zakład produkcyjny przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem zniczy.

wyświetleń: 2102komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

19-10-2017 13:29

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 245komentarzy: 0

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

wyświetleń: 2817komentarzy: 6

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

19-10-2017 13:10

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

wyświetleń: 2511komentarzy: 2

Niemcy budowali w Szczyrku

19-10-2017 12:55

Grupa niemieckich wolontariuszy budowała zadaszenie ogniska przy parafii w Szczyrku Salmopolu. To nie pierwsza taka akcja.

wyświetleń: 749komentarzy: 2

Protestantyzm w Czechach - spotkanie w kawiarni Avion

19-10-2017 12:00

Śląsk Cieszyński jest regionem dosyć nietypowym. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wykształcone tradycje, czy też o coś tak prozaicznego, jak ukształtowanie terenu. Przede wszystkim Śląsk Cieszyński jest regionem wielowyznaniowym. Dotyczy to zarówno polskiej części regionu, jak i tej, usytuowanej po drugiej stronie Olzy. W Cieszynie rok 2017 to huczne obchody 500-lecia reformacji. Również w Czeskim Cieszynie fakt ten nie został pominięty.

wyświetleń: 563komentarzy: 1

Organizowali nielegalny pobyt

19-10-2017 10:30

Zatrzymano 3 członków grupy przestępczej, którzy zajmowali się organizowaniem nielegalnej migracji obywatelom Ukrainy.