Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 13926komentarzy: 12

10 stłuczek, stanął ciągnik...

07-02-2017 11:45

Policjanci apelują - zdejmijcie nogę z gazu! Od rana w regionie było już 10 stłuczek. W Skoczowie na ul. Bielskiej stoi też ciągnik, z którego spadła naczepa. Ruch odbywa się bez większych problemów.
fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl

Jak informuje nas podkomisarz Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP, od rana doszło już 10 stłuczek: - Odnotowaliśmy już 10 kolizji od rana. Obecnie jest zdarzenie w Brennej na ul. Góreckiej i w Cieszynie na ul. Miarki oraz w Dębowcu na ul. Stalmacha samochody mają problem z poruszaniem się po drodze. Apelujemy o zmniejszenie prędkości i ostrożną jazdę.

W Skoczowie na ul. Bielskiej (za mostem, na rondzie) stoi ciągnik, któremu odpięła się naczepa. Trwają prace mające na celu przywrócić pojazd do ruchu. Ciągnik można objechać, nie ma w tym miejscu poważniejszego utrudnienia.
 

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG 07-02-2017 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
07-02-2017 11:55
roman123
Czyżby kolejny ukraiński geniusz za kierownicą? Nie sprawdził zapięcia na siodle i pojechał. Daleko nie zajechał. Szczęście że w takim miejscu naczepa spadła a nie np. na drodze ekspresowej przy 80 km/h. Tragedia murowana. Akurat warunki na drodze nie miały w tym przypadku żadnego znaczenia.
NieStela2
07-02-2017 13:24
NieStela2
roman123, a z czego wnosisz, że to Ukrainiec.
Firma raczej tutejsza...
roman123
07-02-2017 14:13
roman123
NieStela2, wiesz ilu Ukraińców w Skoczowie jeździ? Ponad 100.
Przepierón
07-02-2017 18:03
Przepierón
Dobrze że z jednostki napędowej ciągnika siodłowego nie wykidały sie żodne płyny eksploatacyjne bo jakby sie zapoliły to strażoki musiałyby podać strumień wody albo piany a następnie musieliby za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzić czy nie ma ukrytych zarzewi ognia. Tak w sumie jestem rozczarowany ilością newsów o ilości zdarzeń drogowych, ale może w prziszłym tydniu napiszóm co sie w poprzednim dzioło.
kapuch
07-02-2017 18:10
kapuch
Nie Ukrainiec prowadził samochód. To ja byłem kierowca. Samochod byl dobrze zapiety, a ja moge sie pochwalic kilku letnim doswiadczeniem i pracą na przepinkach. Czasem tak bywa.
Volvik
07-02-2017 19:04
Volvik
@kapuch
"Czasem tak bywa"...??? Człowieku , co ty piszesz???
Tak to może powiedzieć stolarz jak se dupnie młotkiem w palec, ale nie kierowca zawodowy gubiący naczepę!!!
Kilkuletnie doświadczenie... i czym się tu chwalić? ...weź się nie ośmieszaj.
Nie dosyć że niechluj, to jeszcze lekkoduch. To cud że nikogo nie zabiłeś.
Mam nadzieję że przynajmniej dostałeś solidny mandat.
Przepierón
07-02-2017 19:18
Przepierón
@kapuch
Jak chcesz ludziom bajki opowiadać to zmień zawód i zacznij zapowiadać pogode. Tam możesz cyganić wiela chcesz. Przyznej sie coś spartolił bo to nie jest normalne że sie naczepa od ciągnika siodłowego sama odpina. Jeżeli dla ciebie jest to normalne to jesteś jeżdżącą bombą.
Daszyńskiego!
07-02-2017 21:49
Daszyńskiego!
Ty warzónka to jesteś jedno wielkie rozczarowanie od urodzenia, przecież według twoich wypocin główną rolę mieli odgrywać młodzi kierowcy BMW. Temu fachowcowi z ciągnika powinni odebrać dożywotnio prawo jazdy.
Rudowska!
07-02-2017 22:06
Rudowska!
Widze Jan_122 vel Daszyńskiego! że schizofrenia robi w twoim czerepie coraz większe spustoszenie.
roman123
07-02-2017 23:39
roman123
kapuch- "Czasem tak bywa." Co ty bredzisz człowieku! Gdyby kogoś zabiła ta naczepa też byś tak stwierdził? Wcofuje się ciągnikiem pod naczepę aż rygiel zaskoczy. Potem bieg do przodu i szarpiesz żeby sprawdzić czy trzyma, następnie wychodzisz z kabiny i patrzysz czy zamek (rygiel i długa rączka) zaskoczył, włazisz za kabinę i podpinasz pneumatykę i elektrykę. Na 100 % rygiel przymarzł i nie zaskoczył całkowicie a ty, doświadczony szofer tego nie sprawdziłeś tylko po garach! Teraz do Częstochowy na kolanach za to że nic więcej nie narobiłeś. O ile to faktycznie byłeś ty.
jo.papuga
08-02-2017 10:34
jo.papuga
Tyn co pisze że to niby on je szofer, to je zwykły ci...l, a nie szofer!
Prawdziwy szofer nawet tak nie myśli, a już na pewno sie tym nie chwoli.
(cyt) "Czasem tak bywa" - Za taki tekst, to ty sie synek piźnij pożądnie w tyn gupi łeb i jeżeli faktycznie tyś je tym pseudo szoferym, to nie siadej juz wiyncyj do auta którymu nie rozumiysz.
Dlo takigo mandat to je mało, takimu od razu powinni zebrać prawo jazdy.
To je potyncjalny zabójca drogowy!!!
Yaro80
09-02-2017 15:19
Yaro80
To że ślisko to rozumiem bo jest zima a jak jest zima to musi być zimno i ślisko ale żeby od razu sypać gwoździami po drogach to tak nie powinno być! Dzisiaj przebiłem oponę na Skoczowskich ulicach! (1) Ten co sypie oszczędza(Dziad) - (2) Ten co naprawi oponę i zarobi(Wulkanizator) - (3) Ten co płaci za naprawę opony(Frajer) tylko szkoda że to na mnie padła (3) w tym całym kołowrotku publicznego oszczędzania!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Paulina Hławiczka

23-08-2017 19:00

Gość Ox.pl - Paulina Hławiczka. Kobieta-ksiądz w Kościele, uchodźcy, emigracja i Brexit - to główne wątki rozmowy.

wyświetleń: 1937komentarzy: 1

Co nowego od jesieni na Scenie Polskiej?

23-08-2017 17:00

Pomału kończą się wakacje i czas przygotować się na sezon artystyczny 2017/2018 w Teatrze Cieszyńskim. Jakich premier możemy spodziewać się na Scenie Polskiej? Tradycyjnie będzie to sześć nowych przedstawień, wśród których znajdzie się dramaturgia współczesna, klasyka i propozycje rozrywkowe. Na afiszu znajdziemy też cieszące się popularnością spektakle z poprzednich sezonów.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Świetlica w Koralowej Arenie

23-08-2017 15:10

300 tysięcy złotych kosztować będzie nabudowa budynku zaplecza sportowego stadionu „Koralowa Arena”. Na powstałych w ten sposób 200 metrach pojawi się Świetlica Środowiskowa oraz sale masażu, magazyny i umywalnie.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Skontroluj swoje znamiona - akcja bezpłatnych badań dermatologicznych w Brennej

23-08-2017 13:40

Już 31 sierpnia mieszkańcy Brennej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.

wyświetleń: 1594komentarzy: 0

Wyremontowali Na Węgrach

23-08-2017 12:20

Kolejny odcinek ulicy Na Węgrach w Międzyrzeczu Dolnym w Gminie Jasienica został wyremontowany.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rajd Barum: Szejowie przed najważniejszą rundą Mistrzostw Czech

23-08-2017 11:00

Po starcie w Rajdzie Rzeszowskim Jarek i Marcin Szeja po raz drugi stają do rywalizacji z najlepszymi załogami Mistrzostw Europy. Po zeszłorocznym zwycięstwie w Grupie N, w tym roku bracia z Ustronia zmierzą się z odcinkami Rajdu Barum w aucie klasy R5. Na dwie rundy przed końcem sezonu załoga GK Forge Metkom Rally Team walczy o trzeci stopień podium w mistrzostwach Czech.

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Święto rękodzieła przed nami po raz piąty

23-08-2017 09:15

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) odbędzie się w Cieszynie kolejny już Cieszyński Jarmark Piastowski. Będzie to piąta odsłona tej imprezy, a do nadolziańskiego grodu ponownie zjadą rękodzielnicy i pracownie rękodzieła z różnych części Polski.

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Zamkną most na Al. Łyska!

23-08-2017 07:30

28 sierpnia br. (poniedziałek) most na Al. Łyska w Cieszynie zostanie wyłączony z ruchu.

wyświetleń: 3193komentarzy: 3

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.