Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 13857komentarzy: 12

10 stłuczek, stanął ciągnik...

07-02-2017 11:45

Policjanci apelują - zdejmijcie nogę z gazu! Od rana w regionie było już 10 stłuczek. W Skoczowie na ul. Bielskiej stoi też ciągnik, z którego spadła naczepa. Ruch odbywa się bez większych problemów.
fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl

Jak informuje nas podkomisarz Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP, od rana doszło już 10 stłuczek: - Odnotowaliśmy już 10 kolizji od rana. Obecnie jest zdarzenie w Brennej na ul. Góreckiej i w Cieszynie na ul. Miarki oraz w Dębowcu na ul. Stalmacha samochody mają problem z poruszaniem się po drodze. Apelujemy o zmniejszenie prędkości i ostrożną jazdę.

W Skoczowie na ul. Bielskiej (za mostem, na rondzie) stoi ciągnik, któremu odpięła się naczepa. Trwają prace mające na celu przywrócić pojazd do ruchu. Ciągnik można objechać, nie ma w tym miejscu poważniejszego utrudnienia.
 

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG 07-02-2017 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
07-02-2017 11:55
roman123
Czyżby kolejny ukraiński geniusz za kierownicą? Nie sprawdził zapięcia na siodle i pojechał. Daleko nie zajechał. Szczęście że w takim miejscu naczepa spadła a nie np. na drodze ekspresowej przy 80 km/h. Tragedia murowana. Akurat warunki na drodze nie miały w tym przypadku żadnego znaczenia.
NieStela2
07-02-2017 13:24
NieStela2
roman123, a z czego wnosisz, że to Ukrainiec.
Firma raczej tutejsza...
roman123
07-02-2017 14:13
roman123
NieStela2, wiesz ilu Ukraińców w Skoczowie jeździ? Ponad 100.
Przepierón
07-02-2017 18:03
Przepierón
Dobrze że z jednostki napędowej ciągnika siodłowego nie wykidały sie żodne płyny eksploatacyjne bo jakby sie zapoliły to strażoki musiałyby podać strumień wody albo piany a następnie musieliby za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzić czy nie ma ukrytych zarzewi ognia. Tak w sumie jestem rozczarowany ilością newsów o ilości zdarzeń drogowych, ale może w prziszłym tydniu napiszóm co sie w poprzednim dzioło.
kapuch
07-02-2017 18:10
kapuch
Nie Ukrainiec prowadził samochód. To ja byłem kierowca. Samochod byl dobrze zapiety, a ja moge sie pochwalic kilku letnim doswiadczeniem i pracą na przepinkach. Czasem tak bywa.
Volvik
07-02-2017 19:04
Volvik
@kapuch
"Czasem tak bywa"...??? Człowieku , co ty piszesz???
Tak to może powiedzieć stolarz jak se dupnie młotkiem w palec, ale nie kierowca zawodowy gubiący naczepę!!!
Kilkuletnie doświadczenie... i czym się tu chwalić? ...weź się nie ośmieszaj.
Nie dosyć że niechluj, to jeszcze lekkoduch. To cud że nikogo nie zabiłeś.
Mam nadzieję że przynajmniej dostałeś solidny mandat.
Przepierón
07-02-2017 19:18
Przepierón
@kapuch
Jak chcesz ludziom bajki opowiadać to zmień zawód i zacznij zapowiadać pogode. Tam możesz cyganić wiela chcesz. Przyznej sie coś spartolił bo to nie jest normalne że sie naczepa od ciągnika siodłowego sama odpina. Jeżeli dla ciebie jest to normalne to jesteś jeżdżącą bombą.
Daszyńskiego!
07-02-2017 21:49
Daszyńskiego!
Ty warzónka to jesteś jedno wielkie rozczarowanie od urodzenia, przecież według twoich wypocin główną rolę mieli odgrywać młodzi kierowcy BMW. Temu fachowcowi z ciągnika powinni odebrać dożywotnio prawo jazdy.
Rudowska!
07-02-2017 22:06
Rudowska!
Widze Jan_122 vel Daszyńskiego! że schizofrenia robi w twoim czerepie coraz większe spustoszenie.
roman123
07-02-2017 23:39
roman123
kapuch- "Czasem tak bywa." Co ty bredzisz człowieku! Gdyby kogoś zabiła ta naczepa też byś tak stwierdził? Wcofuje się ciągnikiem pod naczepę aż rygiel zaskoczy. Potem bieg do przodu i szarpiesz żeby sprawdzić czy trzyma, następnie wychodzisz z kabiny i patrzysz czy zamek (rygiel i długa rączka) zaskoczył, włazisz za kabinę i podpinasz pneumatykę i elektrykę. Na 100 % rygiel przymarzł i nie zaskoczył całkowicie a ty, doświadczony szofer tego nie sprawdziłeś tylko po garach! Teraz do Częstochowy na kolanach za to że nic więcej nie narobiłeś. O ile to faktycznie byłeś ty.
jo.papuga
08-02-2017 10:34
jo.papuga
Tyn co pisze że to niby on je szofer, to je zwykły ci...l, a nie szofer!
Prawdziwy szofer nawet tak nie myśli, a już na pewno sie tym nie chwoli.
(cyt) "Czasem tak bywa" - Za taki tekst, to ty sie synek piźnij pożądnie w tyn gupi łeb i jeżeli faktycznie tyś je tym pseudo szoferym, to nie siadej juz wiyncyj do auta którymu nie rozumiysz.
Dlo takigo mandat to je mało, takimu od razu powinni zebrać prawo jazdy.
To je potyncjalny zabójca drogowy!!!
Yaro80
09-02-2017 15:19
Yaro80
To że ślisko to rozumiem bo jest zima a jak jest zima to musi być zimno i ślisko ale żeby od razu sypać gwoździami po drogach to tak nie powinno być! Dzisiaj przebiłem oponę na Skoczowskich ulicach! (1) Ten co sypie oszczędza(Dziad) - (2) Ten co naprawi oponę i zarobi(Wulkanizator) - (3) Ten co płaci za naprawę opony(Frajer) tylko szkoda że to na mnie padła (3) w tym całym kołowrotku publicznego oszczędzania!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Długoterminowy wynajem samochodów - to się opłaca!

23-06-2017 10:40

Komfortowe podróżowanie przy zachowaniu bardzo niskich kosztów  - brzmi jak bajka ale  bajką nie jest. Car4Vip to warszawska wypożyczalnia samochodów, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Niebywale atrakcyjna i uszyta na miarę usługa wynajmu długoterminowego jest niekwestionowanym wyróżnikiem i atutem wypożyczalni.

wyświetleń: 12komentarzy: 0

Przebudowa mostu na Łyska w Cieszynie

23-06-2017 09:25

Powiat Cieszyński rozpoczął  realizację zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2608 S w ramach zadania „Przebudowa mostu nad ciekiem Młynówka w ciągu drogi powiatowej 2608 S – Al. Jana Łyska w Cieszynie w rejonie skrzyżowania z ul. Bolko Kantora”.

wyświetleń: 394komentarzy: 0

Toyota RAV4 Hybrid Selection-UWAGA ZMIANA ADRESU SALONU!!

23-06-2017 07:30

Toyota RAV4 jest prekursorem segmentu SUV – samochodów terenowych z nadwoziem samonośnym. Wersja hybrydowa to nowa propozycja w gamie napędów rodzinnego SUV-a. RAV4 Hybrid zadebiutował w kwietniu 2016 roku jako najmocniejsza wersja w historii tego modelu – auto o mocy 197 KM przyspiesza do 100 km/h w 8,3 s.

wyświetleń: 132komentarzy: 0

Wielki sukces goleszowskich szachistów

23-06-2017 06:00

W dniach 17-21 w Imielinie odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych. Świetny start odnotowali ze Stowarzyszenia Szachowego „Olimpia” Goleszów.

wyświetleń: 229komentarzy: 0

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 1285komentarzy: 1

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 255komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 993komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 532komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1338komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.