Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 13743komentarzy: 12

10 stłuczek, stanął ciągnik...

07-02-2017 11:45

Policjanci apelują - zdejmijcie nogę z gazu! Od rana w regionie było już 10 stłuczek. W Skoczowie na ul. Bielskiej stoi też ciągnik, z którego spadła naczepa. Ruch odbywa się bez większych problemów.
fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl fot. nadesłane na kontakt24.ox.pl

Jak informuje nas podkomisarz Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej KPP, od rana doszło już 10 stłuczek: - Odnotowaliśmy już 10 kolizji od rana. Obecnie jest zdarzenie w Brennej na ul. Góreckiej i w Cieszynie na ul. Miarki oraz w Dębowcu na ul. Stalmacha samochody mają problem z poruszaniem się po drodze. Apelujemy o zmniejszenie prędkości i ostrożną jazdę.

W Skoczowie na ul. Bielskiej (za mostem, na rondzie) stoi ciągnik, któremu odpięła się naczepa. Trwają prace mające na celu przywrócić pojazd do ruchu. Ciągnik można objechać, nie ma w tym miejscu poważniejszego utrudnienia.
 

vdka

zródło: OX.PL
dodał: NG 07-02-2017 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

roman123
07-02-2017 11:55
roman123
Czyżby kolejny ukraiński geniusz za kierownicą? Nie sprawdził zapięcia na siodle i pojechał. Daleko nie zajechał. Szczęście że w takim miejscu naczepa spadła a nie np. na drodze ekspresowej przy 80 km/h. Tragedia murowana. Akurat warunki na drodze nie miały w tym przypadku żadnego znaczenia.
NieStela2
07-02-2017 13:24
NieStela2
roman123, a z czego wnosisz, że to Ukrainiec.
Firma raczej tutejsza...
roman123
07-02-2017 14:13
roman123
NieStela2, wiesz ilu Ukraińców w Skoczowie jeździ? Ponad 100.
Przepierón
07-02-2017 18:03
Przepierón
Dobrze że z jednostki napędowej ciągnika siodłowego nie wykidały sie żodne płyny eksploatacyjne bo jakby sie zapoliły to strażoki musiałyby podać strumień wody albo piany a następnie musieliby za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzić czy nie ma ukrytych zarzewi ognia. Tak w sumie jestem rozczarowany ilością newsów o ilości zdarzeń drogowych, ale może w prziszłym tydniu napiszóm co sie w poprzednim dzioło.
kapuch
07-02-2017 18:10
kapuch
Nie Ukrainiec prowadził samochód. To ja byłem kierowca. Samochod byl dobrze zapiety, a ja moge sie pochwalic kilku letnim doswiadczeniem i pracą na przepinkach. Czasem tak bywa.
Volvik
07-02-2017 19:04
Volvik
@kapuch
"Czasem tak bywa"...??? Człowieku , co ty piszesz???
Tak to może powiedzieć stolarz jak se dupnie młotkiem w palec, ale nie kierowca zawodowy gubiący naczepę!!!
Kilkuletnie doświadczenie... i czym się tu chwalić? ...weź się nie ośmieszaj.
Nie dosyć że niechluj, to jeszcze lekkoduch. To cud że nikogo nie zabiłeś.
Mam nadzieję że przynajmniej dostałeś solidny mandat.
Przepierón
07-02-2017 19:18
Przepierón
@kapuch
Jak chcesz ludziom bajki opowiadać to zmień zawód i zacznij zapowiadać pogode. Tam możesz cyganić wiela chcesz. Przyznej sie coś spartolił bo to nie jest normalne że sie naczepa od ciągnika siodłowego sama odpina. Jeżeli dla ciebie jest to normalne to jesteś jeżdżącą bombą.
Daszyńskiego!
07-02-2017 21:49
Daszyńskiego!
Ty warzónka to jesteś jedno wielkie rozczarowanie od urodzenia, przecież według twoich wypocin główną rolę mieli odgrywać młodzi kierowcy BMW. Temu fachowcowi z ciągnika powinni odebrać dożywotnio prawo jazdy.
Rudowska!
07-02-2017 22:06
Rudowska!
Widze Jan_122 vel Daszyńskiego! że schizofrenia robi w twoim czerepie coraz większe spustoszenie.
roman123
07-02-2017 23:39
roman123
kapuch- "Czasem tak bywa." Co ty bredzisz człowieku! Gdyby kogoś zabiła ta naczepa też byś tak stwierdził? Wcofuje się ciągnikiem pod naczepę aż rygiel zaskoczy. Potem bieg do przodu i szarpiesz żeby sprawdzić czy trzyma, następnie wychodzisz z kabiny i patrzysz czy zamek (rygiel i długa rączka) zaskoczył, włazisz za kabinę i podpinasz pneumatykę i elektrykę. Na 100 % rygiel przymarzł i nie zaskoczył całkowicie a ty, doświadczony szofer tego nie sprawdziłeś tylko po garach! Teraz do Częstochowy na kolanach za to że nic więcej nie narobiłeś. O ile to faktycznie byłeś ty.
jo.papuga
08-02-2017 10:34
jo.papuga
Tyn co pisze że to niby on je szofer, to je zwykły ci...l, a nie szofer!
Prawdziwy szofer nawet tak nie myśli, a już na pewno sie tym nie chwoli.
(cyt) "Czasem tak bywa" - Za taki tekst, to ty sie synek piźnij pożądnie w tyn gupi łeb i jeżeli faktycznie tyś je tym pseudo szoferym, to nie siadej juz wiyncyj do auta którymu nie rozumiysz.
Dlo takigo mandat to je mało, takimu od razu powinni zebrać prawo jazdy.
To je potyncjalny zabójca drogowy!!!
Yaro80
09-02-2017 15:19
Yaro80
To że ślisko to rozumiem bo jest zima a jak jest zima to musi być zimno i ślisko ale żeby od razu sypać gwoździami po drogach to tak nie powinno być! Dzisiaj przebiłem oponę na Skoczowskich ulicach! (1) Ten co sypie oszczędza(Dziad) - (2) Ten co naprawi oponę i zarobi(Wulkanizator) - (3) Ten co płaci za naprawę opony(Frajer) tylko szkoda że to na mnie padła (3) w tym całym kołowrotku publicznego oszczędzania!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

8 lat w Tybecie rozpycha się na ogólnopolskiej scenie muzycznej

25-04-2017 15:50

Wyjątkowa pracowitość, niespotykana determinacja i żelazna konsekwencja w działaniach zespołu 8 lat w Tybecie to cechy, dzięki którym strumieńscy rockmani coraz bardziej rozpychają się na ogólnopolskiej scenie muzycznej.

wyświetleń: 80komentarzy: 0

Już za 3 dni Kino na Granicy!

25-04-2017 14:15

Już tylko 3 dni pozostały do rozpoczęcia 19. Kina na Granicy. Święto kinomanów nad Olzą rozpocznie się w piątek, 28 kwietnia.

wyświetleń: 256komentarzy: 0

Szukają pielęgniarzy i lekarzy

25-04-2017 12:50

Jesteś lekarzem/-ką lub pielęgniarzem/-ką i szukasz pracy lub nie odpowiadają Ci polskie zarobki? Tuż przy granicy – w Hawierzowie szpital szuka pracowników.

wyświetleń: 1320komentarzy: 1

Muflony i dziki na wiosnę

25-04-2017 11:15

Wiosna na razie nie rozpieszczała nas zbyt ładną pogodą, ale jak informuje Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu, jest zwiastun nadejścia prawdziwej wiosny, a są nim nowe narodziny  - urodziły się właśnie muflony i dziki.

wyświetleń: 501komentarzy: 0

9. Cieszyński Fortuna Bieg już za nami

25-04-2017 09:20

9. Cieszyński Fortuna Bieg mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych przyciągnął wielu biegaczy z różnych zakątków świata. W biegu głównym wystartowało blisko 1200 zawodników, zaś w młodzieżowym 880.

wyświetleń: 1360komentarzy: 0

Już 13-14 maja dni otwarte!!! Premiera Nowej Toyoty Yaris

25-04-2017 07:30

Nowa Toyota Yaris z bardziej dynamiczną sylwetką, zupełnie nowym silnikiem 1.5 l Dual VVT-iE i pakietem bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense w standardzie jest już dostępna w salonach Toyoty.

wyświetleń: 276komentarzy: 0

Motocykliści rozpoczęli sezon

24-04-2017 20:00

Motocykliści z Cieszyna i okolic pożegnali zimę. Wczoraj (23.04) sympatycy dwóch kółek spotkali się na płycie cieszyńskiego Rynku, by oficjalnie otworzyć nowy sezon motocyklowy 2017.

wyświetleń: 2435komentarzy: 1

Wideoflesz: Rajd dwóch gmin

24-04-2017 19:55

W niedzielę 23 kwietnia 2017 roku w odbyła się 2 Runda Rajdowego Pucharu Śląska - Rajd Dwóch Gmin: Strumień - Chybie. W imprezie wzięło udział wielu zawodników a zmienne warunki pogodowe nie rozpieszczały ani startujących ani kibiców. Na odcinkach dochodziło do wypadnięć z trasy przez co występowały przerwy spowodowane wyjazdem na trasę straży pożarnej.

wyświetleń: 2387komentarzy: 1

Minął Tydzień

24-04-2017 18:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 309komentarzy: 0

Przystanek przeniosą pod Zamek

24-04-2017 16:20

Cieszyn. Budzący protesty przystanek zlokalizowany na ul. Chrobrego zniknie z tej ulicy. Zostanie przeniesiony pod Zamek.