Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 19633komentarzy: 11

Idiotyczny żart na kuligu

05-02-2017 20:45

Idiotyczny żart mieszkańca Czechowic - Dziedzic doprowadził do wypadku. W sobotnie popołudnie w Brennej doszło do incydentu z udziałem kuligu. Spłoszone petardą konie gwałtownie ruszyły, doprowadzając do wywrotki sań. Ranna została jedna osoba.
Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna. Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna.

Do zdarzenia doszło o 17.10 w sobotę w Brennej w dolinie Jatnego. Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - 56-latek powoził zaprzęgiem konnym. W pewnej chwili, znajdujący się na saniach 41-latek z Czechowic-Dziedzic odpalił petardę. W momencie jej wystrzału konie, które ciągnęły sanie, spłoszyły się i gwałtownie ruszyły. Jak twierdzą świadkowie, sanie miały przewrócić się i wpaść do potoku.

Ranna została jedna osoba, 43-letnia kobieta, również Czechowic. Pozostałe cztery osoby odniosły lekkie potłuczenia. - dodaje Domagała. Rannej kobiecie pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako zdarzenie w ruchu drogowym. Postępowanie prowadzą z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.

JB

zródło: ox.pl
dodał: JB 05-02-2017 20:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

lpp
05-02-2017 21:38
lpp
Ni
OWCZARZY1
05-02-2017 21:41
OWCZARZY1
debilowi wsadzić dwie petardy do dupy i odpalić !!!
Przepierón
05-02-2017 21:44
Przepierón
Mam nadzieje że winowajca wpadł do potoku a inni poszkodowani dali mu jeszcze po kopniaku. Jak takie nieodpowiedzialne wariaty jeżdżą autami to nie ma się co dziwić że tyle wypadków i karamboli.
mariobross1977
06-02-2017 06:52
mariobross1977
Debilowi petardę w mordzie zapalić ręce powiązać żeby jej nie wyciągnął. Miałby ulom nauczkę do końca życia.
jo.papuga
06-02-2017 10:26
jo.papuga
...żeby strzylac kóniowi za dupom...(?) Hmmm...(?) to trzeba nimieć wszcyckich doma.
Móg se lepi siednąc na tego konia i potym strzelić...
wieslaw55
06-02-2017 12:19
wieslaw55
41 lat a głupi jak cap - szkoda słów .
zbyszek-piwko
06-02-2017 19:49
zbyszek-piwko
Co za idiota !!! Brak wyobraźni :(
acid
06-02-2017 23:29
acid
Ale to je dewiant z wielkiego miasta czechowice dziecice a ile tej dewiacji jest w naszych stronach
powinien koń kopa zasadzić prosto w głupi łeb debila.......
ilona41
06-02-2017 23:49
ilona41
mógł sobie tą petardę w CZTERY LITERY WSADZIĆ miał by weselej !!!
migool
07-02-2017 13:22
migool
41 lat a głupi jak .... brak słów
szpinak
11-02-2017 19:18
szpinak
głupi cap ze ślaska hanys
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Fiesta Kubańska w Ustroniu

26-02-2017 17:14

W sobotę (25.02) Ustroń rozbrzmiewał gorącymi rytmami. Na zakończenie karnawału mieszkańcy i turyści zebrani na ustrońskim rynku mogli nauczyć się tańczyć Salsę, Bachiata oraz Reggaeton, a wszystko za sprawą p. Mateusza ze Studia Passo w Cieszynie. Fiestę kubańską rozpoczął występ Radka Stojdy, który zagrał m.in. utwór Carlosa Santany, natomiast na koniec imprezy wystąpiła gwiazda - zespół Buenos Amigos. Zespół zagrał najgorętsze latynoskie przeboje, porywając do tańca wszystkich zebranych na rynku.

wyświetleń: 127komentarzy: 0

Najmłodsi stela 16/542/2017

26-02-2017 15:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2482komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (9/2/17)

26-02-2017 13:00

Do grona gazet cytowanych w naszym cyklu dołącza dziś "Dziennik Cieszyński". Jego redakcja mieściła się na ul. Ciężarowej w Cieszynie. To właśnie z tego tytułu pochodzą wszystkie informacje z dzisiejszego artykułu.

wyświetleń: 309komentarzy: 0

Mistrzowie parkowania (14)

26-02-2017 11:30

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.  

wyświetleń: 3102komentarzy: 4

Selfie ale z książką

26-02-2017 10:00

Codziennie mali i duzi robią ich na całym świecie tysiące, specjalną funkcję służącą do ich robienia można znaleźć w wielu telefonach, mowa o  – „selfie”.  W Skoczowie można zrobić sobie takie zdjęcie a dodatkowo wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody.

wyświetleń: 195komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

26-02-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 1095komentarzy: 0

Hażlach: O misjach w Kosowie i Liberii w SP

25-02-2017 20:45

Pod ostrzałem pytań uczniów, znaleźli się prelegenci, którzy zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Hażlachu. Jednym z gości był starszy sierżant Artur Walczuk, który opowiadał o służbie ONZ w Liberii.

wyświetleń: 1171komentarzy: 0

Szpital poza siecią...

25-02-2017 19:00

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. nie znalazło się w sieci szpitali -- Na dzień dzisiejszy nie dostaliśmy się do sieci szpitali i to jest bardzo zła wiadomość  - informuje Cezary Tomiczek prezes zarządu, podkreślając jednocześnie, że cały czas trzyma „rękę na pulsie”.

wyświetleń: 3962komentarzy: 2

Sesja Rady Gminy w Brennej

25-02-2017 16:30

W czwartek, 23 lutego odbyła się XVII sesja Rady Gminy Brenna. Atmosfera była spokojna i bezkonfliktowa. Jednogłośnie przegłosowano rekordową w tej kadencji liczbę projektów uchwał (26) .

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Trzeba uważać i przestrzegać przepisów

25-02-2017 15:00

Po raz kolejny policjanci  apelują do kierowców i pieszych! Jak twierdzą, tylko przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w połączeniu z rozsądkiem i rozwagą, mogą nas ustrzec przed kalectwem lub utratą życia. A odpowiedzialność za bezpieczeństwo spoczywa na wszystkich użytkownikach drogi.