Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 20455komentarzy: 11

Idiotyczny żart na kuligu

05-02-2017 20:45

Idiotyczny żart mieszkańca Czechowic - Dziedzic doprowadził do wypadku. W sobotnie popołudnie w Brennej doszło do incydentu z udziałem kuligu. Spłoszone petardą konie gwałtownie ruszyły, doprowadzając do wywrotki sań. Ranna została jedna osoba.
Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna. Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna.

Do zdarzenia doszło o 17.10 w sobotę w Brennej w dolinie Jatnego. Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - 56-latek powoził zaprzęgiem konnym. W pewnej chwili, znajdujący się na saniach 41-latek z Czechowic-Dziedzic odpalił petardę. W momencie jej wystrzału konie, które ciągnęły sanie, spłoszyły się i gwałtownie ruszyły. Jak twierdzą świadkowie, sanie miały przewrócić się i wpaść do potoku.

Ranna została jedna osoba, 43-letnia kobieta, również Czechowic. Pozostałe cztery osoby odniosły lekkie potłuczenia. - dodaje Domagała. Rannej kobiecie pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako zdarzenie w ruchu drogowym. Postępowanie prowadzą z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 05-02-2017 20:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

lpp
05-02-2017 21:38
lpp
Ni
OWCZARZY1
05-02-2017 21:41
OWCZARZY1
debilowi wsadzić dwie petardy do dupy i odpalić !!!
Przepierón
05-02-2017 21:44
Przepierón
Mam nadzieje że winowajca wpadł do potoku a inni poszkodowani dali mu jeszcze po kopniaku. Jak takie nieodpowiedzialne wariaty jeżdżą autami to nie ma się co dziwić że tyle wypadków i karamboli.
mariobross1977
06-02-2017 06:52
mariobross1977
Debilowi petardę w mordzie zapalić ręce powiązać żeby jej nie wyciągnął. Miałby ulom nauczkę do końca życia.
jo.papuga
06-02-2017 10:26
jo.papuga
...żeby strzylac kóniowi za dupom...(?) Hmmm...(?) to trzeba nimieć wszcyckich doma.
Móg se lepi siednąc na tego konia i potym strzelić...
wieslaw55
06-02-2017 12:19
wieslaw55
41 lat a głupi jak cap - szkoda słów .
zbyszek-piwko
06-02-2017 19:49
zbyszek-piwko
Co za idiota !!! Brak wyobraźni :(
acid
06-02-2017 23:29
acid
Ale to je dewiant z wielkiego miasta czechowice dziecice a ile tej dewiacji jest w naszych stronach
powinien koń kopa zasadzić prosto w głupi łeb debila.......
ilona41
06-02-2017 23:49
ilona41
mógł sobie tą petardę w CZTERY LITERY WSADZIĆ miał by weselej !!!
migool
07-02-2017 13:22
migool
41 lat a głupi jak .... brak słów
szpinak
11-02-2017 19:18
szpinak
głupi cap ze ślaska hanys
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kosmiczne doznania w cieszyńskim Teatrze

17-12-2017 23:22

W Teatrze im. A. Mickiewicza było kosmicznie i to dosłownie. Na scenie wylądował statek kosmiczny, pojawili się obcy z odległych planet, nie zabrakło miss galaxis - kto jeszcze odwiedził cieszyński Teatr, a także co wydarzyło się podczas misji naukowo-turystycznej, zobacz w materiale filmowym.

wyświetleń: 111komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 209komentarzy: 0

Najmłodsi stela 97/622/2017

17-12-2017 17:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2146komentarzy: 0

Błachowicz znowu górą!

17-12-2017 16:00

W kanadyjskim Winnipeg, odbyła się gala UFC on Fox 26. Nie zabrakło na niej Jana Błachowicza, który pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów, Jareda Cannoniera.

wyświetleń: 550komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 379komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

17-12-2017 12:10

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 714komentarzy: 0

Oczami niewidomego: pomagaj innym - dbaj o siebie

17-12-2017 10:50

''Dlacze­go tak jest, że pot­ra­fimy po­magać i radzić in­nym, a sa­mym so­bie nie...'' Tak zdarza się często, że potrafimy resztkami sił jeszcze próbować pomóc drugiemu i myśleć o drugiej osobie, a o swoim zdrowiu czy szczęściu zapominamy lub zaniedbujemy je. 

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Wisła na dłużej

17-12-2017 09:20

W Wiśle rozpoczęła się druga, zimowa edycja akcji „Wisła… zostaję dłużej – dostaję więcej”. Wiślanie liczą na sukces podobny do pierwszej edycji.

wyświetleń: 1360komentarzy: 0

Uczniowie nie chcą smogu - warsztaty

17-12-2017 07:55

Od wtorku (12.12) w ustrońskich szkołach rozpoczęły się warsztaty, dotyczące ekologii. Do tej pory w warsztatach prowadzonych przez Ustroński Alarm Smogowy wzięło udział ponad 180 uczniów, planowane są dalsze działania w tym zakresie. W czasie trwania zajęć, prowadzący kładą szczególny nacisk na problem smogu oraz uświadomienie najmłodszym, w jaki sposób można ograniczyć emisję pyłów do powietrza, a co za tym idzie przeciwdziałać problemowi zanieczyszczonego powietrza.

wyświetleń: 700komentarzy: 10

Msze i nabożeństwa online

17-12-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.