Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 20309komentarzy: 11

Idiotyczny żart na kuligu

05-02-2017 20:45

Idiotyczny żart mieszkańca Czechowic - Dziedzic doprowadził do wypadku. W sobotnie popołudnie w Brennej doszło do incydentu z udziałem kuligu. Spłoszone petardą konie gwałtownie ruszyły, doprowadzając do wywrotki sań. Ranna została jedna osoba.
Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna. Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna.

Do zdarzenia doszło o 17.10 w sobotę w Brennej w dolinie Jatnego. Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - 56-latek powoził zaprzęgiem konnym. W pewnej chwili, znajdujący się na saniach 41-latek z Czechowic-Dziedzic odpalił petardę. W momencie jej wystrzału konie, które ciągnęły sanie, spłoszyły się i gwałtownie ruszyły. Jak twierdzą świadkowie, sanie miały przewrócić się i wpaść do potoku.

Ranna została jedna osoba, 43-letnia kobieta, również Czechowic. Pozostałe cztery osoby odniosły lekkie potłuczenia. - dodaje Domagała. Rannej kobiecie pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako zdarzenie w ruchu drogowym. Postępowanie prowadzą z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 05-02-2017 20:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

lpp
05-02-2017 21:38
lpp
Ni
OWCZARZY1
05-02-2017 21:41
OWCZARZY1
debilowi wsadzić dwie petardy do dupy i odpalić !!!
Przepierón
05-02-2017 21:44
Przepierón
Mam nadzieje że winowajca wpadł do potoku a inni poszkodowani dali mu jeszcze po kopniaku. Jak takie nieodpowiedzialne wariaty jeżdżą autami to nie ma się co dziwić że tyle wypadków i karamboli.
mariobross1977
06-02-2017 06:52
mariobross1977
Debilowi petardę w mordzie zapalić ręce powiązać żeby jej nie wyciągnął. Miałby ulom nauczkę do końca życia.
jo.papuga
06-02-2017 10:26
jo.papuga
...żeby strzylac kóniowi za dupom...(?) Hmmm...(?) to trzeba nimieć wszcyckich doma.
Móg se lepi siednąc na tego konia i potym strzelić...
wieslaw55
06-02-2017 12:19
wieslaw55
41 lat a głupi jak cap - szkoda słów .
zbyszek-piwko
06-02-2017 19:49
zbyszek-piwko
Co za idiota !!! Brak wyobraźni :(
acid
06-02-2017 23:29
acid
Ale to je dewiant z wielkiego miasta czechowice dziecice a ile tej dewiacji jest w naszych stronach
powinien koń kopa zasadzić prosto w głupi łeb debila.......
ilona41
06-02-2017 23:49
ilona41
mógł sobie tą petardę w CZTERY LITERY WSADZIĆ miał by weselej !!!
migool
07-02-2017 13:22
migool
41 lat a głupi jak .... brak słów
szpinak
11-02-2017 19:18
szpinak
głupi cap ze ślaska hanys
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Paulina Hławiczka

23-08-2017 19:00

Gość Ox.pl - Paulina Hławiczka. Kobieta-ksiądz w Kościele, uchodźcy, emigracja i Brexit - to główne wątki rozmowy.

wyświetleń: 1934komentarzy: 1

Co nowego od jesieni na Scenie Polskiej?

23-08-2017 17:00

Pomału kończą się wakacje i czas przygotować się na sezon artystyczny 2017/2018 w Teatrze Cieszyńskim. Jakich premier możemy spodziewać się na Scenie Polskiej? Tradycyjnie będzie to sześć nowych przedstawień, wśród których znajdzie się dramaturgia współczesna, klasyka i propozycje rozrywkowe. Na afiszu znajdziemy też cieszące się popularnością spektakle z poprzednich sezonów.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Świetlica w Koralowej Arenie

23-08-2017 15:10

300 tysięcy złotych kosztować będzie nabudowa budynku zaplecza sportowego stadionu „Koralowa Arena”. Na powstałych w ten sposób 200 metrach pojawi się Świetlica Środowiskowa oraz sale masażu, magazyny i umywalnie.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Skontroluj swoje znamiona - akcja bezpłatnych badań dermatologicznych w Brennej

23-08-2017 13:40

Już 31 sierpnia mieszkańcy Brennej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.

wyświetleń: 1594komentarzy: 0

Wyremontowali Na Węgrach

23-08-2017 12:20

Kolejny odcinek ulicy Na Węgrach w Międzyrzeczu Dolnym w Gminie Jasienica został wyremontowany.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rajd Barum: Szejowie przed najważniejszą rundą Mistrzostw Czech

23-08-2017 11:00

Po starcie w Rajdzie Rzeszowskim Jarek i Marcin Szeja po raz drugi stają do rywalizacji z najlepszymi załogami Mistrzostw Europy. Po zeszłorocznym zwycięstwie w Grupie N, w tym roku bracia z Ustronia zmierzą się z odcinkami Rajdu Barum w aucie klasy R5. Na dwie rundy przed końcem sezonu załoga GK Forge Metkom Rally Team walczy o trzeci stopień podium w mistrzostwach Czech.

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Święto rękodzieła przed nami po raz piąty

23-08-2017 09:15

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) odbędzie się w Cieszynie kolejny już Cieszyński Jarmark Piastowski. Będzie to piąta odsłona tej imprezy, a do nadolziańskiego grodu ponownie zjadą rękodzielnicy i pracownie rękodzieła z różnych części Polski.

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Zamkną most na Al. Łyska!

23-08-2017 07:30

28 sierpnia br. (poniedziałek) most na Al. Łyska w Cieszynie zostanie wyłączony z ruchu.

wyświetleń: 3193komentarzy: 3

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.