Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 20160komentarzy: 11

Idiotyczny żart na kuligu

05-02-2017 20:45

Idiotyczny żart mieszkańca Czechowic - Dziedzic doprowadził do wypadku. W sobotnie popołudnie w Brennej doszło do incydentu z udziałem kuligu. Spłoszone petardą konie gwałtownie ruszyły, doprowadzając do wywrotki sań. Ranna została jedna osoba.
Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna. Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna.

Do zdarzenia doszło o 17.10 w sobotę w Brennej w dolinie Jatnego. Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - 56-latek powoził zaprzęgiem konnym. W pewnej chwili, znajdujący się na saniach 41-latek z Czechowic-Dziedzic odpalił petardę. W momencie jej wystrzału konie, które ciągnęły sanie, spłoszyły się i gwałtownie ruszyły. Jak twierdzą świadkowie, sanie miały przewrócić się i wpaść do potoku.

Ranna została jedna osoba, 43-letnia kobieta, również Czechowic. Pozostałe cztery osoby odniosły lekkie potłuczenia. - dodaje Domagała. Rannej kobiecie pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako zdarzenie w ruchu drogowym. Postępowanie prowadzą z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 05-02-2017 20:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

lpp
05-02-2017 21:38
lpp
Ni
OWCZARZY1
05-02-2017 21:41
OWCZARZY1
debilowi wsadzić dwie petardy do dupy i odpalić !!!
Przepierón
05-02-2017 21:44
Przepierón
Mam nadzieje że winowajca wpadł do potoku a inni poszkodowani dali mu jeszcze po kopniaku. Jak takie nieodpowiedzialne wariaty jeżdżą autami to nie ma się co dziwić że tyle wypadków i karamboli.
mariobross1977
06-02-2017 06:52
mariobross1977
Debilowi petardę w mordzie zapalić ręce powiązać żeby jej nie wyciągnął. Miałby ulom nauczkę do końca życia.
jo.papuga
06-02-2017 10:26
jo.papuga
...żeby strzylac kóniowi za dupom...(?) Hmmm...(?) to trzeba nimieć wszcyckich doma.
Móg se lepi siednąc na tego konia i potym strzelić...
wieslaw55
06-02-2017 12:19
wieslaw55
41 lat a głupi jak cap - szkoda słów .
zbyszek-piwko
06-02-2017 19:49
zbyszek-piwko
Co za idiota !!! Brak wyobraźni :(
acid
06-02-2017 23:29
acid
Ale to je dewiant z wielkiego miasta czechowice dziecice a ile tej dewiacji jest w naszych stronach
powinien koń kopa zasadzić prosto w głupi łeb debila.......
ilona41
06-02-2017 23:49
ilona41
mógł sobie tą petardę w CZTERY LITERY WSADZIĆ miał by weselej !!!
migool
07-02-2017 13:22
migool
41 lat a głupi jak .... brak słów
szpinak
11-02-2017 19:18
szpinak
głupi cap ze ślaska hanys
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Długoterminowy wynajem samochodów - to się opłaca!

23-06-2017 10:40

Komfortowe podróżowanie przy zachowaniu bardzo niskich kosztów  - brzmi jak bajka ale  bajką nie jest. Car4Vip to warszawska wypożyczalnia samochodów, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Niebywale atrakcyjna i uszyta na miarę usługa wynajmu długoterminowego jest niekwestionowanym wyróżnikiem i atutem wypożyczalni.

wyświetleń: 31komentarzy: 0

Przebudowa mostu na Łyska w Cieszynie

23-06-2017 09:25

Powiat Cieszyński rozpoczął  realizację zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2608 S w ramach zadania „Przebudowa mostu nad ciekiem Młynówka w ciągu drogi powiatowej 2608 S – Al. Jana Łyska w Cieszynie w rejonie skrzyżowania z ul. Bolko Kantora”.

wyświetleń: 408komentarzy: 0

Toyota RAV4 Hybrid Selection-UWAGA ZMIANA ADRESU SALONU!!

23-06-2017 07:30

Toyota RAV4 jest prekursorem segmentu SUV – samochodów terenowych z nadwoziem samonośnym. Wersja hybrydowa to nowa propozycja w gamie napędów rodzinnego SUV-a. RAV4 Hybrid zadebiutował w kwietniu 2016 roku jako najmocniejsza wersja w historii tego modelu – auto o mocy 197 KM przyspiesza do 100 km/h w 8,3 s.

wyświetleń: 132komentarzy: 0

Wielki sukces goleszowskich szachistów

23-06-2017 06:00

W dniach 17-21 w Imielinie odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych. Świetny start odnotowali ze Stowarzyszenia Szachowego „Olimpia” Goleszów.

wyświetleń: 229komentarzy: 0

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 1288komentarzy: 1

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 255komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 995komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 532komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1341komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.