Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 20081komentarzy: 11

Idiotyczny żart na kuligu

05-02-2017 20:45

Idiotyczny żart mieszkańca Czechowic - Dziedzic doprowadził do wypadku. W sobotnie popołudnie w Brennej doszło do incydentu z udziałem kuligu. Spłoszone petardą konie gwałtownie ruszyły, doprowadzając do wywrotki sań. Ranna została jedna osoba.
Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna. Idiotyczny żart był przyczyną wypadku. fot arc ox.pl Beata Tyrna.

Do zdarzenia doszło o 17.10 w sobotę w Brennej w dolinie Jatnego. Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - 56-latek powoził zaprzęgiem konnym. W pewnej chwili, znajdujący się na saniach 41-latek z Czechowic-Dziedzic odpalił petardę. W momencie jej wystrzału konie, które ciągnęły sanie, spłoszyły się i gwałtownie ruszyły. Jak twierdzą świadkowie, sanie miały przewrócić się i wpaść do potoku.

Ranna została jedna osoba, 43-letnia kobieta, również Czechowic. Pozostałe cztery osoby odniosły lekkie potłuczenia. - dodaje Domagała. Rannej kobiecie pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako zdarzenie w ruchu drogowym. Postępowanie prowadzą z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.

JB

zródło: ox.pl
dodał: JB 05-02-2017 20:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

lpp
05-02-2017 21:38
lpp
Ni
OWCZARZY1
05-02-2017 21:41
OWCZARZY1
debilowi wsadzić dwie petardy do dupy i odpalić !!!
Przepierón
05-02-2017 21:44
Przepierón
Mam nadzieje że winowajca wpadł do potoku a inni poszkodowani dali mu jeszcze po kopniaku. Jak takie nieodpowiedzialne wariaty jeżdżą autami to nie ma się co dziwić że tyle wypadków i karamboli.
mariobross1977
06-02-2017 06:52
mariobross1977
Debilowi petardę w mordzie zapalić ręce powiązać żeby jej nie wyciągnął. Miałby ulom nauczkę do końca życia.
jo.papuga
06-02-2017 10:26
jo.papuga
...żeby strzylac kóniowi za dupom...(?) Hmmm...(?) to trzeba nimieć wszcyckich doma.
Móg se lepi siednąc na tego konia i potym strzelić...
wieslaw55
06-02-2017 12:19
wieslaw55
41 lat a głupi jak cap - szkoda słów .
zbyszek-piwko
06-02-2017 19:49
zbyszek-piwko
Co za idiota !!! Brak wyobraźni :(
acid
06-02-2017 23:29
acid
Ale to je dewiant z wielkiego miasta czechowice dziecice a ile tej dewiacji jest w naszych stronach
powinien koń kopa zasadzić prosto w głupi łeb debila.......
ilona41
06-02-2017 23:49
ilona41
mógł sobie tą petardę w CZTERY LITERY WSADZIĆ miał by weselej !!!
migool
07-02-2017 13:22
migool
41 lat a głupi jak .... brak słów
szpinak
11-02-2017 19:18
szpinak
głupi cap ze ślaska hanys
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wręczono ''Cieszynity uznania 2017''

24-05-2017 22:15

Wczoraj (23.05) odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Wisła.  Obradowano w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie wręczono nagrody „Cieszynit uznania 2017” wybitnym osobowościom Śląska Cieszyńskiego, szczególnie zasłużonym w sferze działań na rzecz tolerancji i porozumienia.

wyświetleń: 236komentarzy: 0

Rowerem wokół zapory

24-05-2017 19:40

Rok temu podpisali porozumienie, teraz trwają prace nad projektami. We wrześniu składany będzie wniosek o dofinansowanie inwestycji. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w przyszłym roku ruszą prace nad dużym projektem budowy wokół Jeziora Goczałkowickiego tras pieszo-rowerowych. W prace zaangażowane są też gminy Strumień i Chybie oraz starostwo w Cieszynie.

wyświetleń: 1928komentarzy: 0

Brenna: Krzyż Zakochanych wróci na szlak

24-05-2017 18:00

Po ponad półrocznej przewie w Brennej na szlak wspomnień wraca Krzyża Zakochanych. Został gruntownie odrestaurowany.

wyświetleń: 492komentarzy: 0

Posadzili ponad 160 drzew

24-05-2017 16:30

W poniedziałek, 22 maja 2017 młodzież z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu przeprowadziła akcję zadrzewienia śródpolnego na terenach rolnych w Iskrzyczynie (Gmina Dębowiec). Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Klubu Gaja „Święto Drzewa – wśród pól”.

wyświetleń: 597komentarzy: 1

Ustrońskie piramidy. Zwiastun filmu

24-05-2017 15:00

Jedna z ikon architektonicznych na Śląsku Cieszyńskim – modernistyczne piramidy w Ustroniu doczekały się filmu dokumentalnego.

wyświetleń: 3529komentarzy: 1

Hybryda też w Jasienicy

24-05-2017 13:30

100 tysięcy kosztował nowy samochód dla policjantów z Jasienicy. Złożyły się na niego dwie gminy - Jasienica i Jaworze, Policja i WFOŚiGW.

wyświetleń: 657komentarzy: 3

Centra Informacji Turystycznej nieprzyjazne obcokrajowcom?

24-05-2017 12:00

Raport przygotowany przez wolontariuszy Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides o Centrach Informacji Turystycznej w regionie pod względem obsługi obcokrajowców nie wypada zbyt pochlebnie. Który trzech biorących udział w badaniu CITów z regionu wypadł najlepiej?

wyświetleń: 647komentarzy: 0

Skoczów: Kolizja przy Crabie

24-05-2017 10:40

Skoczów. Na skrzyżowaniu Katowickiej i Wiślańskiej (obok stacji Crab) doszło dziś (24.05.2017) około 9:30 do kolizji.

wyświetleń: 4740komentarzy: 2

Zbierają na oceaniczną terapię

24-05-2017 09:15

Chcą pomóc dzieciom niepełnosprawnym się rozwijać i poznawać świat. Fundacja Słoneczna Kraina Dzieciom w Jaworzynce walczy o dofinansowanie od Fundacji Aviva w ramach konkursu inicjatyw „To dla mnie ważne”.

wyświetleń: 578komentarzy: 0

Pieniądze dla OSP

24-05-2017 07:30

Po 150 tysięcy zł otrzyma Gmina Ustroń i Brenna dofinansowania zakupu samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP.