Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7358komentarzy: 8

Złamał zakaz, teraz posiedzi

27-01-2017 12:00

Wczoraj (26.01) wieczorem podczas policyjnej kontroli wpadł w ręce funkcjonariuszy 46-latek poszukiwany za przestępstwa, który na dodatek kierował mimo 10-letniego zakazu.
fot. KPP Cieszyn fot. KPP Cieszyn

Wczoraj po 20.00 w Skoczowie na ulicy Objazdowej policjanci z cieszyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. - Szybko okazało się, że 46-letni mężczyzna nie powinien kierować samochodem. Posiadał bowiem 10-letni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który orzeczony mu został za jazdę „na podwójnym gazie”. To nie wszystko. W czasie dalszych sprawdzeń policjanci ustalili, że 46-latek jest poszukiwany. Mężczyzna ma do odbycia wyrok ponad roku pozbawienia wolności. Jak wynika z materiałów, 46-latek w przeszłości, wielokrotnie był zatrzymywany zarówno za jazdę w stanie nietrzeźwości, jak i złamanie sądowych zakazów – informuje podkomisarz Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

Mężczyzna trafił do więzienia, spędzi tam najbliższe 15 miesięcy, dodatkowo czeka go kolejna rozprawa za naruszenie sądowego zakazu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat dodatkowej odsiadki w więzieniu.

red.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 27-01-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
27-01-2017 12:44
koszor
Jak to możliwe, że w przeszłości był wielokrotnie zatrzymywany za jazdę po pijaku? To kiedy takiego bandytę zamykają? Dopiero jak wpadnie autem na przystanek autobusowy i zabije niewinnych ludzi?
obert
27-01-2017 13:42
obert
jak się nazywał imię i nazwisko podać wraz z adresem!!!
Vato
27-01-2017 16:01
Vato
Zawsze się pisało np. "zatrzymany Ryszard B."
Przynajmniej było coś... a dziś dupa :P
dagmara011
27-01-2017 16:51
dagmara011
czym sie podniecacie, taki macierewicz po terenie zabudowanym 130km na godz to moze byc. pytam sie gdzie zyjemy. chory kraj
krolik bugs
27-01-2017 19:30
krolik bugs
I na dodatek uciekł jak szur. Zresztą tak jak i ze Smoleńska
Przepierón
27-01-2017 21:40
Przepierón
Znowu nic mu nie zrobią, prędzej pójdą siedzieć ci co blokowali kaczce wlot na wawel.
Volvik
28-01-2017 09:09
Volvik
Nie uciekł, nie uciekł, tylko się spieszył..., a poza tym w TVP powiedzieli że to była tylko zwykła kolizja, nic takiego się nie stało, a winne były złe warunki...
...i proszę nie wyolbrzymiać i nie jątrzyć tego tematu, są inne ważniejsze, np. marsz KOD-u pod sztandarami studentów!
pszeniczny
29-01-2017 12:10
pszeniczny
Bardzo słusznie w artykule zauważono, że zatrzymanemu grozi kolejna odsiadka, a nie że pójdzie siedzieć.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Paulina Hławiczka

23-08-2017 19:00

Gość Ox.pl - Paulina Hławiczka. Kobieta-ksiądz w Kościele, uchodźcy, emigracja i Brexit - to główne wątki rozmowy.

wyświetleń: 1937komentarzy: 1

Co nowego od jesieni na Scenie Polskiej?

23-08-2017 17:00

Pomału kończą się wakacje i czas przygotować się na sezon artystyczny 2017/2018 w Teatrze Cieszyńskim. Jakich premier możemy spodziewać się na Scenie Polskiej? Tradycyjnie będzie to sześć nowych przedstawień, wśród których znajdzie się dramaturgia współczesna, klasyka i propozycje rozrywkowe. Na afiszu znajdziemy też cieszące się popularnością spektakle z poprzednich sezonów.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Świetlica w Koralowej Arenie

23-08-2017 15:10

300 tysięcy złotych kosztować będzie nabudowa budynku zaplecza sportowego stadionu „Koralowa Arena”. Na powstałych w ten sposób 200 metrach pojawi się Świetlica Środowiskowa oraz sale masażu, magazyny i umywalnie.

wyświetleń: 333komentarzy: 0

Skontroluj swoje znamiona - akcja bezpłatnych badań dermatologicznych w Brennej

23-08-2017 13:40

Już 31 sierpnia mieszkańcy Brennej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.

wyświetleń: 1594komentarzy: 0

Wyremontowali Na Węgrach

23-08-2017 12:20

Kolejny odcinek ulicy Na Węgrach w Międzyrzeczu Dolnym w Gminie Jasienica został wyremontowany.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rajd Barum: Szejowie przed najważniejszą rundą Mistrzostw Czech

23-08-2017 11:00

Po starcie w Rajdzie Rzeszowskim Jarek i Marcin Szeja po raz drugi stają do rywalizacji z najlepszymi załogami Mistrzostw Europy. Po zeszłorocznym zwycięstwie w Grupie N, w tym roku bracia z Ustronia zmierzą się z odcinkami Rajdu Barum w aucie klasy R5. Na dwie rundy przed końcem sezonu załoga GK Forge Metkom Rally Team walczy o trzeci stopień podium w mistrzostwach Czech.

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Święto rękodzieła przed nami po raz piąty

23-08-2017 09:15

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) odbędzie się w Cieszynie kolejny już Cieszyński Jarmark Piastowski. Będzie to piąta odsłona tej imprezy, a do nadolziańskiego grodu ponownie zjadą rękodzielnicy i pracownie rękodzieła z różnych części Polski.

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Zamkną most na Al. Łyska!

23-08-2017 07:30

28 sierpnia br. (poniedziałek) most na Al. Łyska w Cieszynie zostanie wyłączony z ruchu.

wyświetleń: 3195komentarzy: 3

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.