Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 7241komentarzy: 8

Złamał zakaz, teraz posiedzi

27-01-2017 12:00

Wczoraj (26.01) wieczorem podczas policyjnej kontroli wpadł w ręce funkcjonariuszy 46-latek poszukiwany za przestępstwa, który na dodatek kierował mimo 10-letniego zakazu.
fot. KPP Cieszyn fot. KPP Cieszyn

Wczoraj po 20.00 w Skoczowie na ulicy Objazdowej policjanci z cieszyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. - Szybko okazało się, że 46-letni mężczyzna nie powinien kierować samochodem. Posiadał bowiem 10-letni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który orzeczony mu został za jazdę „na podwójnym gazie”. To nie wszystko. W czasie dalszych sprawdzeń policjanci ustalili, że 46-latek jest poszukiwany. Mężczyzna ma do odbycia wyrok ponad roku pozbawienia wolności. Jak wynika z materiałów, 46-latek w przeszłości, wielokrotnie był zatrzymywany zarówno za jazdę w stanie nietrzeźwości, jak i złamanie sądowych zakazów – informuje podkomisarz Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

Mężczyzna trafił do więzienia, spędzi tam najbliższe 15 miesięcy, dodatkowo czeka go kolejna rozprawa za naruszenie sądowego zakazu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat dodatkowej odsiadki w więzieniu.

red.

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 27-01-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
27-01-2017 12:44
koszor
Jak to możliwe, że w przeszłości był wielokrotnie zatrzymywany za jazdę po pijaku? To kiedy takiego bandytę zamykają? Dopiero jak wpadnie autem na przystanek autobusowy i zabije niewinnych ludzi?
obert
27-01-2017 13:42
obert
jak się nazywał imię i nazwisko podać wraz z adresem!!!
Vato
27-01-2017 16:01
Vato
Zawsze się pisało np. "zatrzymany Ryszard B."
Przynajmniej było coś... a dziś dupa :P
dagmara011
27-01-2017 16:51
dagmara011
czym sie podniecacie, taki macierewicz po terenie zabudowanym 130km na godz to moze byc. pytam sie gdzie zyjemy. chory kraj
krolik bugs
27-01-2017 19:30
krolik bugs
I na dodatek uciekł jak szur. Zresztą tak jak i ze Smoleńska
Przepierón
27-01-2017 21:40
Przepierón
Znowu nic mu nie zrobią, prędzej pójdą siedzieć ci co blokowali kaczce wlot na wawel.
Volvik
28-01-2017 09:09
Volvik
Nie uciekł, nie uciekł, tylko się spieszył..., a poza tym w TVP powiedzieli że to była tylko zwykła kolizja, nic takiego się nie stało, a winne były złe warunki...
...i proszę nie wyolbrzymiać i nie jątrzyć tego tematu, są inne ważniejsze, np. marsz KOD-u pod sztandarami studentów!
pszeniczny
29-01-2017 12:10
pszeniczny
Bardzo słusznie w artykule zauważono, że zatrzymanemu grozi kolejna odsiadka, a nie że pójdzie siedzieć.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

8 lat w Tybecie rozpycha się na ogólnopolskiej scenie muzycznej

25-04-2017 15:50

Wyjątkowa pracowitość, niespotykana determinacja i żelazna konsekwencja w działaniach zespołu 8 lat w Tybecie to cechy, dzięki którym strumieńscy rockmani coraz bardziej rozpychają się na ogólnopolskiej scenie muzycznej.

wyświetleń: 88komentarzy: 0

Już za 3 dni Kino na Granicy!

25-04-2017 14:15

Już tylko 3 dni pozostały do rozpoczęcia 19. Kina na Granicy. Święto kinomanów nad Olzą rozpocznie się w piątek, 28 kwietnia.

wyświetleń: 267komentarzy: 0

Szukają pielęgniarzy i lekarzy

25-04-2017 12:50

Jesteś lekarzem/-ką lub pielęgniarzem/-ką i szukasz pracy lub nie odpowiadają Ci polskie zarobki? Tuż przy granicy – w Hawierzowie szpital szuka pracowników.

wyświetleń: 1340komentarzy: 1

Muflony i dziki na wiosnę

25-04-2017 11:15

Wiosna na razie nie rozpieszczała nas zbyt ładną pogodą, ale jak informuje Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu, jest zwiastun nadejścia prawdziwej wiosny, a są nim nowe narodziny  - urodziły się właśnie muflony i dziki.

wyświetleń: 504komentarzy: 0

9. Cieszyński Fortuna Bieg już za nami

25-04-2017 09:20

9. Cieszyński Fortuna Bieg mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych przyciągnął wielu biegaczy z różnych zakątków świata. W biegu głównym wystartowało blisko 1200 zawodników, zaś w młodzieżowym 880.

wyświetleń: 1363komentarzy: 0

Już 13-14 maja dni otwarte!!! Premiera Nowej Toyoty Yaris

25-04-2017 07:30

Nowa Toyota Yaris z bardziej dynamiczną sylwetką, zupełnie nowym silnikiem 1.5 l Dual VVT-iE i pakietem bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense w standardzie jest już dostępna w salonach Toyoty.

wyświetleń: 280komentarzy: 0

Motocykliści rozpoczęli sezon

24-04-2017 20:00

Motocykliści z Cieszyna i okolic pożegnali zimę. Wczoraj (23.04) sympatycy dwóch kółek spotkali się na płycie cieszyńskiego Rynku, by oficjalnie otworzyć nowy sezon motocyklowy 2017.

wyświetleń: 2442komentarzy: 1

Wideoflesz: Rajd dwóch gmin

24-04-2017 19:55

W niedzielę 23 kwietnia 2017 roku w odbyła się 2 Runda Rajdowego Pucharu Śląska - Rajd Dwóch Gmin: Strumień - Chybie. W imprezie wzięło udział wielu zawodników a zmienne warunki pogodowe nie rozpieszczały ani startujących ani kibiców. Na odcinkach dochodziło do wypadnięć z trasy przez co występowały przerwy spowodowane wyjazdem na trasę straży pożarnej.

wyświetleń: 2394komentarzy: 1

Minął Tydzień

24-04-2017 18:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 309komentarzy: 0

Przystanek przeniosą pod Zamek

24-04-2017 16:20

Cieszyn. Budzący protesty przystanek zlokalizowany na ul. Chrobrego zniknie z tej ulicy. Zostanie przeniesiony pod Zamek.