Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 7372komentarzy: 8

Złamał zakaz, teraz posiedzi

27-01-2017 12:00

Wczoraj (26.01) wieczorem podczas policyjnej kontroli wpadł w ręce funkcjonariuszy 46-latek poszukiwany za przestępstwa, który na dodatek kierował mimo 10-letniego zakazu.
fot. KPP Cieszyn fot. KPP Cieszyn

Wczoraj po 20.00 w Skoczowie na ulicy Objazdowej policjanci z cieszyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. - Szybko okazało się, że 46-letni mężczyzna nie powinien kierować samochodem. Posiadał bowiem 10-letni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który orzeczony mu został za jazdę „na podwójnym gazie”. To nie wszystko. W czasie dalszych sprawdzeń policjanci ustalili, że 46-latek jest poszukiwany. Mężczyzna ma do odbycia wyrok ponad roku pozbawienia wolności. Jak wynika z materiałów, 46-latek w przeszłości, wielokrotnie był zatrzymywany zarówno za jazdę w stanie nietrzeźwości, jak i złamanie sądowych zakazów – informuje podkomisarz Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

Mężczyzna trafił do więzienia, spędzi tam najbliższe 15 miesięcy, dodatkowo czeka go kolejna rozprawa za naruszenie sądowego zakazu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat dodatkowej odsiadki w więzieniu.

red.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 27-01-2017 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
27-01-2017 12:44
koszor
Jak to możliwe, że w przeszłości był wielokrotnie zatrzymywany za jazdę po pijaku? To kiedy takiego bandytę zamykają? Dopiero jak wpadnie autem na przystanek autobusowy i zabije niewinnych ludzi?
obert
27-01-2017 13:42
obert
jak się nazywał imię i nazwisko podać wraz z adresem!!!
Vato
27-01-2017 16:01
Vato
Zawsze się pisało np. "zatrzymany Ryszard B."
Przynajmniej było coś... a dziś dupa :P
dagmara011
27-01-2017 16:51
dagmara011
czym sie podniecacie, taki macierewicz po terenie zabudowanym 130km na godz to moze byc. pytam sie gdzie zyjemy. chory kraj
krolik bugs
27-01-2017 19:30
krolik bugs
I na dodatek uciekł jak szur. Zresztą tak jak i ze Smoleńska
Przepierón
27-01-2017 21:40
Przepierón
Znowu nic mu nie zrobią, prędzej pójdą siedzieć ci co blokowali kaczce wlot na wawel.
Volvik
28-01-2017 09:09
Volvik
Nie uciekł, nie uciekł, tylko się spieszył..., a poza tym w TVP powiedzieli że to była tylko zwykła kolizja, nic takiego się nie stało, a winne były złe warunki...
...i proszę nie wyolbrzymiać i nie jątrzyć tego tematu, są inne ważniejsze, np. marsz KOD-u pod sztandarami studentów!
pszeniczny
29-01-2017 12:10
pszeniczny
Bardzo słusznie w artykule zauważono, że zatrzymanemu grozi kolejna odsiadka, a nie że pójdzie siedzieć.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nagrody im. ks. Leopolda Jana Szersznika przyznane

19-10-2017 21:54

Kazimierz Węgrzyn, Małgorzata Mendel oraz Jadwiga i Marian Dudysowie - to tegoroczni laureaci przyznawanej przez Powiat Cieszyński nagrody w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika. Uroczystość uhonorowania ludzi kultury odbyła się wczoraj (18.10) w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 449komentarzy: 1

Motywacja błyskawiczna w 6 krokach - warsztaty

19-10-2017 18:00

Jak w końcu zabrać się za nielubiane obowiązki bez niechęci? W jaki sposób sprawić, żebyśmy mieli chęci do działania i byli w stanie podejmować szereg efektywnych działań nastawionych na realizację celu? Jak przekonać kogoś do podjęcia jakiś działań? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedział Kamil Zieliński – psycholog biznesu, podczas spotkania w Sali konferencyjnej cieszyńskiego zamku w środę 18. Października.

wyświetleń: 568komentarzy: 1

Skofot zaprasza!

19-10-2017 17:30

Już po raz trzeci Skoczów na dwa dni stanie się mekką pasjonatów fotografii. W najbliższy weekend 20-21 październik w Teatrze Elektrycznym odbędzie się Festiwal Fotografii Analogowej Skofot.

wyświetleń: 477komentarzy: 0

Proces o miliony przeciwko UG w Brennej

19-10-2017 15:30

Zmaiana planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Brenna znalazła swój finał w sądzie. Wszystko za sprawą zmiany planu, która miała miejsce w 2010 roku. Zmiany dotknęły między innymi działek usytuowanych w Górkach Wielkich, na których usytuowany był zakład produkcyjny przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem zniczy.

wyświetleń: 2094komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

19-10-2017 13:29

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 245komentarzy: 0

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

wyświetleń: 2803komentarzy: 6

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

19-10-2017 13:10

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

wyświetleń: 2506komentarzy: 2

Niemcy budowali w Szczyrku

19-10-2017 12:55

Grupa niemieckich wolontariuszy budowała zadaszenie ogniska przy parafii w Szczyrku Salmopolu. To nie pierwsza taka akcja.

wyświetleń: 748komentarzy: 2

Protestantyzm w Czechach - spotkanie w kawiarni Avion

19-10-2017 12:00

Śląsk Cieszyński jest regionem dosyć nietypowym. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wykształcone tradycje, czy też o coś tak prozaicznego, jak ukształtowanie terenu. Przede wszystkim Śląsk Cieszyński jest regionem wielowyznaniowym. Dotyczy to zarówno polskiej części regionu, jak i tej, usytuowanej po drugiej stronie Olzy. W Cieszynie rok 2017 to huczne obchody 500-lecia reformacji. Również w Czeskim Cieszynie fakt ten nie został pominięty.

wyświetleń: 562komentarzy: 1

Organizowali nielegalny pobyt

19-10-2017 10:30

Zatrzymano 3 członków grupy przestępczej, którzy zajmowali się organizowaniem nielegalnej migracji obywatelom Ukrainy.