Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kontakt24

wyświetleń: 8288komentarzy: 11

Potrącenie w Skoczowie

08-06-2016 08:50

Wczoraj (7.06) w nocy doszło do potrącenia na ulicy Targowej w Skoczowie.
Na ulicy Targowej został potrącony mężczyzna. fot. Jan  Bacza Na ulicy Targowej został potrącony mężczyzna. fot. Jan Bacza

We wtorek około godziny 22 na ulicy Targowej 52-letni mieszkaniec Wisły potrącił samochodem przechodzącego przez jezdnię pieszego. Jak informuje st. asp. Rafał Domagałą rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – pieszy – 39-letni mieszaniec Skoczowa został ranny. Został przewieziony do cieszyńskiego szpitala.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-06-2016 08:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
09-06-2016 16:08
Efob
To nic nowego,zeby nie te wiesniaki,a najczesciej z tych tam stron walahaje,co wogole nie maja uprawniej do prowadzenia pojazdu,poniewaz prawo zostalo zrobione za jajka albo worek kartofli.Ja to obserwuje w Cieszynie,jak te wiesniaki odjada po 15 tej to i w miescie jest lad i mozna spokojnie przejsc przez przejscie.
Niesamowite,za potracenie na pasach,odebrac uprawnienia,tylko taczki albo piechotka,bo na rower tez trzeba miec uprawnienia.
grzesgula89
09-06-2016 17:48
grzesgula89
Ty Efob, gdzie ci pisze ze przechodził przez pasy?... czytaj ze zrozumieniem.... A może pieszy był pijany i poprostu wtargnoł na droge a w sekundzie auta niezatrzymiesz...
kejsej123
15-06-2016 15:03
kejsej123
A może kierowca byl pod wpływem nie zawsze pieszy jest winny
wojtek09
16-06-2016 11:05
wojtek09
poszkodowany zmarł
Danuta D
17-06-2016 08:23
Danuta D
Wyrazy współczucia. Poszukuję kontaktu z rodziną zmarłego Pana danuta.poczta@o2.pl mam ważną sprawę.
LYRIC 37
17-06-2016 21:06
LYRIC 37
potwierdzam zmarł w szpitalu....a ze był kompromisowy problemy stwarzał...coz winny pijany czy jaki ...tego nie cofniemy konsekwencje kierujacy mimo to powinien poniesc
m.emer
18-06-2016 10:35
m.emer
do LYRIC 37
Na jakiej podstawie(?) wysuwasz takie żądania : (cyt) "...konsekwencje kierujący mimo to powinien ponieść".
Za co niby ma ponieść te konsekwencje??? To że pieszy zmarł wcale nie musi oznaczać że kierujący jest winien jego śmierci.
Jeżeli znasz jakieś szczegóły zdarzenia to się nimi podziel, a nie wypisuj pustych sugestii wg.własnego "widzi mi się".
wojtek09
21-06-2016 16:12
wojtek09
zgadzam się z LYRIC 37.
jo.papuga
23-06-2016 22:04
jo.papuga
...a jo sie nie zgadzom.
Tyn LYRIC 37 wypisuje gupoty, a wojtek, jak to wojtek... - chcioł borok cosik napisać no i niewiele myśląc napisoł...
wojtek09
25-06-2016 18:32
wojtek09
DO JO.PAPUGA.BOROKA POSZUKAJ SOBIE W DOMU.WIEM CO PISZE.JESLI JEDZIESZ ZGODNIE Z PRZEPISAMI A TAM OBOWIĄZUJE 40 NIE ZABIJESZ CZŁOWIEKA .
jo.papuga
26-06-2016 12:59
jo.papuga
"...a co ty ku.....a wiesz o zabijaniu ? "
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Koncert Życzeń Stela OX.PL

22-04-2018 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 56komentarzy: 0

Jednośladem bezpiecznie do celu

22-04-2018 10:00

Jednośladem bezpiecznie do celu to ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tak szeroko zakrojona kampania skierowana jest przede wszystkim do użytkowników jednośladów.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Lekcje przyrody w terenie

22-04-2018 08:00

Kolejną klasą, która wiedzę przyrodniczą zamiast w szkolnych murach zdobywała w terenie jest klasa IV z S.P. Nr 2 w Cieszynie. 18 kwietnia w piękny słoneczny poranek grupa pod opieką nauczycielki Kariny Pasterny i pod przewodnictwem Instruktora Ochrony Przyrody PTTK Jana Machały wyruszyła na wycieczkę przyrodniczą.

wyświetleń: 156komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

22-04-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.  

wyświetleń: 469komentarzy: 0

Elektrometal świętował 70. urodziny

21-04-2018 21:00

Wczoraj (20.04) w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie świętowano urodziny znanej firmy, głównie na rynku górniczym i gazowniczym. Elektrometal obchodzi w tym roku 70-lecie swojej działalności. Zobacz relację z tego wydarzenia. 

wyświetleń: 1128komentarzy: 2

Rajd Sumava Klatovy: lepsze tempo Szejów

21-04-2018 20:55

Zakończony dziś Rajd Sumava Klatovy po raz kolejny był prawdziwym świętem motoryzacji i festiwalem sportowych emocji. Złożyły się na to rewelacyjna obsada z wielokrotnymi mistrzami kraju, a także aktualnym liderem mistrzostw Europy, do tego piękna, niemal letnia pogoda, najszybsze trasy w kalendarzu czeskiego czempionatu i tłumy entuzjastycznych kibiców przy odcinkach. Jedyną polską załogą w tych zawodach byli Jarek i Marcin Szejowie, którzy startowali Fordem Fiestą R5 przygotowanym przez ekipę Orsak Rally Sport. W swojej klasie bracia z Ustronia mieli 19 rywali, a walcząc o miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu mierzyli się także z zawodnikami dysponującymi samochodami WRC.

wyświetleń: 261komentarzy: 0

Sala kinowa w Parku Pokoju - powstaje nowy mural

21-04-2018 19:05

W cieszyńskim Parku Pokoju powstaje nowy mural. Jak już wiadomo będzie przedstawiał wypełnioną salę kinową. Muralu nie sposób nie zauważyć. W oczy rzuca się fioletowy kolor. Malowidło powstaje na jubileuszową XX edycję Kina na Granicy. 

wyświetleń: 1278komentarzy: 0

Bez stereotypów - tym razem o literaturze

21-04-2018 18:05

W piątek (20.04) na terenie czytelnio-kawiarni Avion w Czeskim Cieszynie odbyło się kolejne z cyklu spotkań „Bez stereotypów, cykl czesko-polskich salonów dyskusyjnych”. Tym razem zaproszeni goście to Jiri Travnicek oraz Grzegorz Nieć, którzy dyskutowali głównie o literaturze.

wyświetleń: 284komentarzy: 0

Warsztaty świec żelowych

21-04-2018 17:30

W piątek (20.04) na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Cieszynianka” odbyły się warsztaty dla rodziców z dziećmi, których tematem było tworzenie świec żelowych. W czasie trwania wydarzenia każdy mógł przygotować własną, kolorową i zawierającą wiele dodatków świeczkę.

wyświetleń: 377komentarzy: 0

Bp Pieronek w Cieszynie

21-04-2018 16:00

W piątek (20.04) na terenie Sali Lustrzanej w Kamienicy Konczakowskich w Cieszynie odbyło się spotkanie Klubu Obywatelskiego Cieszyn. Zaproszeni goście to poseł do Parlamentu Europejskiego Jan Olbrycht oraz biskup Tadeusz Pieronek. W czasie spotkania mówiono nie tylko o polityce, ale również o kwestiach światopoglądowych oraz udziale w życiu publicznym osób duchownych.