Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8269komentarzy: 11

Potrącenie w Skoczowie

08-06-2016 08:50

Wczoraj (7.06) w nocy doszło do potrącenia na ulicy Targowej w Skoczowie.
Na ulicy Targowej został potrącony mężczyzna. fot. Jan  Bacza Na ulicy Targowej został potrącony mężczyzna. fot. Jan Bacza

We wtorek około godziny 22 na ulicy Targowej 52-letni mieszkaniec Wisły potrącił samochodem przechodzącego przez jezdnię pieszego. Jak informuje st. asp. Rafał Domagałą rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – pieszy – 39-letni mieszaniec Skoczowa został ranny. Został przewieziony do cieszyńskiego szpitala.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-06-2016 08:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
09-06-2016 16:08
Efob
To nic nowego,zeby nie te wiesniaki,a najczesciej z tych tam stron walahaje,co wogole nie maja uprawniej do prowadzenia pojazdu,poniewaz prawo zostalo zrobione za jajka albo worek kartofli.Ja to obserwuje w Cieszynie,jak te wiesniaki odjada po 15 tej to i w miescie jest lad i mozna spokojnie przejsc przez przejscie.
Niesamowite,za potracenie na pasach,odebrac uprawnienia,tylko taczki albo piechotka,bo na rower tez trzeba miec uprawnienia.
grzesgula89
09-06-2016 17:48
grzesgula89
Ty Efob, gdzie ci pisze ze przechodził przez pasy?... czytaj ze zrozumieniem.... A może pieszy był pijany i poprostu wtargnoł na droge a w sekundzie auta niezatrzymiesz...
kejsej123
15-06-2016 15:03
kejsej123
A może kierowca byl pod wpływem nie zawsze pieszy jest winny
wojtek09
16-06-2016 11:05
wojtek09
poszkodowany zmarł
Danuta D
17-06-2016 08:23
Danuta D
Wyrazy współczucia. Poszukuję kontaktu z rodziną zmarłego Pana danuta.poczta@o2.pl mam ważną sprawę.
LYRIC 37
17-06-2016 21:06
LYRIC 37
potwierdzam zmarł w szpitalu....a ze był kompromisowy problemy stwarzał...coz winny pijany czy jaki ...tego nie cofniemy konsekwencje kierujacy mimo to powinien poniesc
m.emer
18-06-2016 10:35
m.emer
do LYRIC 37
Na jakiej podstawie(?) wysuwasz takie żądania : (cyt) "...konsekwencje kierujący mimo to powinien ponieść".
Za co niby ma ponieść te konsekwencje??? To że pieszy zmarł wcale nie musi oznaczać że kierujący jest winien jego śmierci.
Jeżeli znasz jakieś szczegóły zdarzenia to się nimi podziel, a nie wypisuj pustych sugestii wg.własnego "widzi mi się".
wojtek09
21-06-2016 16:12
wojtek09
zgadzam się z LYRIC 37.
jo.papuga
23-06-2016 22:04
jo.papuga
...a jo sie nie zgadzom.
Tyn LYRIC 37 wypisuje gupoty, a wojtek, jak to wojtek... - chcioł borok cosik napisać no i niewiele myśląc napisoł...
wojtek09
25-06-2016 18:32
wojtek09
DO JO.PAPUGA.BOROKA POSZUKAJ SOBIE W DOMU.WIEM CO PISZE.JESLI JEDZIESZ ZGODNIE Z PRZEPISAMI A TAM OBOWIĄZUJE 40 NIE ZABIJESZ CZŁOWIEKA .
jo.papuga
26-06-2016 12:59
jo.papuga
"...a co ty ku.....a wiesz o zabijaniu ? "
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

O budżecie gminy Goleszów

18-01-2018 19:30

Rozpoczynamy cykl rozmów z samorządowcami powiatu cieszyńskiego. Tematem przewodnim jest budżet gminy na rok 2018. Dzisiaj gościem Portalu Śląska Cieszyńskiego jest wójt Goleszowa – Krzysztof Glajcar.

wyświetleń: 783komentarzy: 0

Strumień: przybyło mieszkańców

18-01-2018 17:50

Nie tylko Jasienica podsumowała miniony rok, również styczeń przeanalizował ilu mieszkańców przybyło w gminie Strumień, jakie były najpopularniejsze imiona oraz ile zawarto małżeństwa  w ubiegłym roku kalendarzowym.

wyświetleń: 809komentarzy: 1

Potrącenie pieszych w Jaworzu

18-01-2018 16:45

W czwartek (18.01) około godziny 13:50 doszło do potrącenia pieszych na pasach przez kierowcę samochodu osobowego.

wyświetleń: 1655komentarzy: 0

Z Zoru do Tunezji

18-01-2018 16:30

W środę (17.01) w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji, działającym przy SM "Cieszynianka" odbyło się spotkanie z Genowefą i Zbigniewem Koczoniami, którzy przybliżyli kulturę, krajobrazy oraz zwyczaje południowej części Tunezji. Zgromadzonym gościom została zaprezentowana nie tylko opowieść, ale również zdjęcia, które doskonale obrazowały realia Tunezji Północnej.

wyświetleń: 778komentarzy: 0

Szkolenie strzeleckie w Goleszowie

18-01-2018 16:00

W czwartek  18 stycznia 2018 od godz. 9.00 na strzelnicy HUBERTUS w Goleszowie odbyło się szkolenie strzeleckie z broni długiej AKMS i KBKS uczniów klas mundurowych ZS im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 1013komentarzy: 3

Wieje i będzie wiać...

18-01-2018 15:30

Od czwartku (18.01) do piątku (19.01) w naszym regionie znów mają pojawić się silne wiatry.

wyświetleń: 2641komentarzy: 0

Domek skradziony z placu zabaw przy żłobku ''Tup Tup'' w Cieszynie został odnaleziony

18-01-2018 14:25

Dziś (18.01) w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy informację od dyrekcji żłobka „Tup Tup” w Cieszynie, na terenie którego doszło do kradzieży domku dla dzieci, będącego wyposażeniem placu zabaw. Domek został znaleziony przez właściciela okolicznego kantoru.

wyświetleń: 3726komentarzy: 1

Między innymi

18-01-2018 13:50

W środę (17.01) w Ulu Kultury - Pracowni dobrych praktyk (Cieszyn ul. Srebrna) odbył się wernisaż wystawy artystki znanej jako Elena Lola Loli. Większość prac odnosiła się do zwierząt, gdyż jak wspominała sama artystka, są one dla niej bardzo ważne i tym samym usiłuje je uczynić bardziej zauważalnymi. Wystawa ''Między innymi. Zwierzęta na sprzedaż i do oddania'' to trzecia wystawa artystki zlokalizowana w Cieszynie.

wyświetleń: 911komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

18-01-2018 11:55

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 291komentarzy: 0

Kradzieże na stokach

18-01-2018 10:35

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Wiśle rozpoczęli akcję informacyjną przeciwko kradzieżom na stokach oraz w hotelach. Jak im zapobiec dowiedzieć się można ze specjalnie przygotowanych dla turystów ulotkach.