Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8252komentarzy: 11

Potrącenie w Skoczowie

08-06-2016 08:50

Wczoraj (7.06) w nocy doszło do potrącenia na ulicy Targowej w Skoczowie.
Na ulicy Targowej został potrącony mężczyzna. fot. Jan  Bacza Na ulicy Targowej został potrącony mężczyzna. fot. Jan Bacza

We wtorek około godziny 22 na ulicy Targowej 52-letni mieszkaniec Wisły potrącił samochodem przechodzącego przez jezdnię pieszego. Jak informuje st. asp. Rafał Domagałą rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – pieszy – 39-letni mieszaniec Skoczowa został ranny. Został przewieziony do cieszyńskiego szpitala.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-06-2016 08:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Efob
09-06-2016 16:08
Efob
To nic nowego,zeby nie te wiesniaki,a najczesciej z tych tam stron walahaje,co wogole nie maja uprawniej do prowadzenia pojazdu,poniewaz prawo zostalo zrobione za jajka albo worek kartofli.Ja to obserwuje w Cieszynie,jak te wiesniaki odjada po 15 tej to i w miescie jest lad i mozna spokojnie przejsc przez przejscie.
Niesamowite,za potracenie na pasach,odebrac uprawnienia,tylko taczki albo piechotka,bo na rower tez trzeba miec uprawnienia.
grzesgula89
09-06-2016 17:48
grzesgula89
Ty Efob, gdzie ci pisze ze przechodził przez pasy?... czytaj ze zrozumieniem.... A może pieszy był pijany i poprostu wtargnoł na droge a w sekundzie auta niezatrzymiesz...
kejsej123
15-06-2016 15:03
kejsej123
A może kierowca byl pod wpływem nie zawsze pieszy jest winny
wojtek09
16-06-2016 11:05
wojtek09
poszkodowany zmarł
Danuta D
17-06-2016 08:23
Danuta D
Wyrazy współczucia. Poszukuję kontaktu z rodziną zmarłego Pana danuta.poczta@o2.pl mam ważną sprawę.
LYRIC 37
17-06-2016 21:06
LYRIC 37
potwierdzam zmarł w szpitalu....a ze był kompromisowy problemy stwarzał...coz winny pijany czy jaki ...tego nie cofniemy konsekwencje kierujacy mimo to powinien poniesc
m.emer
18-06-2016 10:35
m.emer
do LYRIC 37
Na jakiej podstawie(?) wysuwasz takie żądania : (cyt) "...konsekwencje kierujący mimo to powinien ponieść".
Za co niby ma ponieść te konsekwencje??? To że pieszy zmarł wcale nie musi oznaczać że kierujący jest winien jego śmierci.
Jeżeli znasz jakieś szczegóły zdarzenia to się nimi podziel, a nie wypisuj pustych sugestii wg.własnego "widzi mi się".
wojtek09
21-06-2016 16:12
wojtek09
zgadzam się z LYRIC 37.
jo.papuga
23-06-2016 22:04
jo.papuga
...a jo sie nie zgadzom.
Tyn LYRIC 37 wypisuje gupoty, a wojtek, jak to wojtek... - chcioł borok cosik napisać no i niewiele myśląc napisoł...
wojtek09
25-06-2016 18:32
wojtek09
DO JO.PAPUGA.BOROKA POSZUKAJ SOBIE W DOMU.WIEM CO PISZE.JESLI JEDZIESZ ZGODNIE Z PRZEPISAMI A TAM OBOWIĄZUJE 40 NIE ZABIJESZ CZŁOWIEKA .
jo.papuga
26-06-2016 12:59
jo.papuga
"...a co ty ku.....a wiesz o zabijaniu ? "
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

#mamczasrozmawiac

19-11-2017 19:00

Wystartowała kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

wyświetleń: 213komentarzy: 1

Stalownicy w kratkę

19-11-2017 18:15

Pewne zwycięstwo ze Zlinem oraz porażka ze Spartą. Tak wyglądał ten weekend w wykonaniu hokeistów HC Oceláři Třinec.

wyświetleń: 174komentarzy: 0

Wysokie zwycięstwo Chybianek!

19-11-2017 18:00

Tenisistki stołowe RKS-u Cukrownik Oka Chybie wywiązały się wczoraj (18.11.2017) z roli faworytek i nie dały większych szans łodziankom, pokonując je 8:2.

wyświetleń: 257komentarzy: 0

Najmłodsi stela 90/615/2017

19-11-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2317komentarzy: 0

Prezydent odebrał medal

19-11-2017 14:35

Ks. Jan Byrt, proboszcz ewangelickiej parafii w Szczyrku wręczył dzisiaj przed południem (19.11) prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie okolicznościowy medal. Związany jest on z jubileuszem 500 lat Reformacji.

wyświetleń: 2207komentarzy: 3

Koncert Życzeń Stela

19-11-2017 12:25

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

wyświetleń: 720komentarzy: 0

Ślubowanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19-11-2017 10:15

W czwartek (16.11) na terenie Uniwersytetu Śląskiego odbyło się uroczyste ślubowanie nowych członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – w tym roku było to ok. 60 osób. Zgodnie ze statutem UTW, członkiem Uniwersytetu może zostać osoba, która ukończyła 55. Lat, jednak osoba młodsza może zostać tak zwanym członkiem wspierającym – w tym roku z tej możliwości skorzystała jedna osoba.

wyświetleń: 1154komentarzy: 0

Nowy, darmowy plac zabaw w Karwinie

19-11-2017 08:15

Wiszące mosty, domki, zjeżdżalnie, wieże – nowy darmowy plac zabaw dla dzieci powstał w Karwinie.

wyświetleń: 2121komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

19-11-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 657komentarzy: 1

Norweski triumf w Wiśle

19-11-2017 00:15

Reprezentanci Norwegii okazali się najlepsi w pierwszym drużynowym konkursie Pucharu Świata w sezonie 2017/2018. Johann Andre Forfang, Anders Fannemel, Daniel Andre Tande i Robert Johansson wyprzedzili reprezentantów Polski oraz czwórkę z Austrii. Oba te teamy uplasowały się ex aequo na drugim stopniu podium.