Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3690komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
[konto zostało usunięte]
17-03-2016 11:40
[konto zostało usunięte]
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 174komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1599komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1558komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3200komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4508komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22235komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.