Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 2960komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Skoczów:  gdzie kamery? Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
kudaasek
17-03-2016 11:40
kudaasek
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Radni czyścili piszczałki

30-05-2016 21:15

Remont zabytkowych organów Kościoła Jezusowego w Cieszynie jest już na finiszu. III etap prac ma zakończyć się pod koniec lipca br. Aby organy mogły wreszcie rozbrzmieć trzeba wykonać jeszcze trochę prac m.in. związanych z czyszczeniem piszczałek. W akcję zaangażowali się w zeszłym tygodniu radni z Klubu CRS.

wyświetleń: 367komentarzy: 2

Pomogą skończyć szkołę

30-05-2016 19:15

W Wiśle funkcjonuje jedyny w powiecie ośrodek, gdzie młodzi chłopcy, którzy z różnych powodów przerwali czy nie ukończyli gimnazjum, mogą kontynuować naukę. Uczą się w szkole Ustroniu, w Wiśle mieszkają w internacie, tutaj też mają praktyki.

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Cieszyn: Dzień Dziecka w STX

30-05-2016 17:30

Będą dmuchańce, malowanie twarzy, suchy basen, zabawy i konkursy! Sklep STX w Cieszynie zaprasza na Dzień Dziecka.

wyświetleń: 1386komentarzy: 0

Cudzoziemcy w rękach Straży Granicznej

30-05-2016 17:00

Miniony długi majowy weekend był pracowity również dla funkcjonariuszy Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej - w jego trakcie zatrzymali oni 11 cudzoziemców, w tym również w Cieszynie.

wyświetleń: 1548komentarzy: 1

8 lat w Tybecie najlepszy w Antyradiu

30-05-2016 15:35

Energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego na, falach rozgłośni Antyradio, rozbrzmiewa w całym kraju. Zespół 8 lat w Tybecie znalazł się na pierwszym miejscu muzycznej listy Turbo Top.

wyświetleń: 1785komentarzy: 0

Kolizja po alkoholu

30-05-2016 14:40

W centrum Koniakowa 57-letni mieszkaniec wsi spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Po jego zatrzymaniu okazało się że miał ponad 2 promile alkoholu we krwi

wyświetleń: 2654komentarzy: 1

PeDeBe wraca do jaskini

30-05-2016 14:00

Ostatnio zachwycili publiczność podczas cieszyńskiej Nocy Muzeów. Wówczas podopieczni Szkoły Tańca PeDeBe zagrali musical 'Amulet'. Teraz szykują się do kolejnej wielkiej premiery. Już 10 czerwca dwunasty projekt musicalowy 'Wszędzie dobrze, ale w jaskini najlepiej'.

wyświetleń: 395komentarzy: 0

Demolował samochód

30-05-2016 12:02

Dwa promile alkoholu we krwi z pewnością pomagały 35-letniemu mężczyźnie niszczyć zaparkowany samochód. Wyrządzone przez niego straty oszacowano na 1500 złotych. Za wandalizm wkrótce odpowie przed obliczem Temidy.

wyświetleń: 2417komentarzy: 2

Kradł, aż wpadł

30-05-2016 12:01

W Cieszynie, w miniony piątek popołudniu  dzięki przemysłowemu monitoringowi wpadł notoryczny złodziej. Policjanci z Cieszyna, którzy zatrzymali mężczyznę, podejrzewają go o  liczne kradzieże w marketach. 

wyświetleń: 2495komentarzy: 0

Spokojny długi weekend

30-05-2016 12:00

Policjanci podsumowali kolejny długi majowy weekend. W tym czasie nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwało 300 policjantów. Od środy do niedzieli, na drogach śląska cieszyńskiego nie doszło do wypadków drogowych. Odnotowano jedynie 17 kolizji. Stróże prawa zatrzymali 11 kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.