Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 3649komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
[konto zostało usunięte]
17-03-2016 11:40
[konto zostało usunięte]
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

W Wiśle o... Wiśle

23-01-2017 16:35

Trwa Rok rzeki Wisły, wiele instytucji z tej okazji przyczynia się do upowszechnienia wiedzy o Królowej Polskich Rzek. Nie inaczej jest w – nomen omen – Wiśle, gdzie Miejska Biblioteka zorganizowała z tej okazji serię konkursów i tematyczne ferie zimowe.

wyświetleń: 119komentarzy: 0

Rewitalizacja linii w Chybiu i Strumieniu

23-01-2017 14:45

Jeszcze w tym roku ruszy przebudowa linii kolejowej między Chybiem a Nędzą. Co prawda w naszym regionie nie ma kursów osobowych na tej linii, jednak sprawniejszy ma być przewóz węgla i innych towarów. Wyremontowany ma być m.in most kolejowy nad Wisłą w Strumieniu.

wyświetleń: 750komentarzy: 0

Wypowiedz się w kwestii uchwały!

23-01-2017 13:00

Trwają konsultacje społeczne projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

wyświetleń: 1972komentarzy: 5

Klaudia czeka na pomoc

23-01-2017 11:10

Nie mówi, nie chodzi, ale cieszy się z życia i dużo uśmiecha. Klaudia z Chybia czeka na Wasze wsparcie.

wyświetleń: 1124komentarzy: 0

Biegali w Tomaszowie

23-01-2017 09:20

W miniony weekend (21-22.01) w Tomaszowie Lubelskim odbyły się kolejne zawody z cyklu Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Nieźle, choć nieco gorzej niż przed tygodniem, poszło młodym biegaczom i biegaczkom z regionu.

wyświetleń: 235komentarzy: 0

Dla kogo 1%? Sprawdź listę OPP z regionu!

23-01-2017 07:30

Co roku, od 12 lat, możesz wesprzeć swoim jednym procentem wybraną przez siebie Organizację Pożytku Publicznego. Czasami wydaje się, że to niewiele, ale w sumie, licząc wszystkich podatników, to kilkaset milionów, a więc i konkretna pomoc.

wyświetleń: 980komentarzy: 2

Miłośnicy turystyki kolarskiej spod znaku Ondraszka wybrali nowy zarząd klubu

22-01-2017 19:10

Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym 20 stycznia spotkali się miłośnicy zorganizowanego kolarstwa, członkowie Turystycznego Klubu Kolarskiego "Ondraszek" przy Oddziale PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie.

wyświetleń: 1309komentarzy: 1

Stoch znów na Podium. Piotr Żyła ciągle w formie.

22-01-2017 18:40

Po wczorajszym (21.01.2017) drużynowym konkursie skoków narciarskich w Zakopanem w których nasza reprezentacja w składzie – Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot wywalczyła srebrny medal przyszła dziś (22.01.2017) w stolicy polskich Tatr kolej na turniej indywidualny.

wyświetleń: 1208komentarzy: 0

EkoKarlik dla Chybia

22-01-2017 17:55

Gmina Chybie została laureatem konkursu EkoKarlik 2016. W imieniu Wójta Gminy Chybie statuetkę odebrał Sekretarz Gminy - Andrzej Bura. Konkurs  skierowany był do przedsiębiorców, spółdzielni oraz jednostek samorządu terytorialnego i samorządu gospodarczego z terenu województwa śląskiego.

wyświetleń: 587komentarzy: 0

Odeszła dr Barbara Żebrokowa

22-01-2017 17:50

W dniu 19 stycznia w wieku 71 lat zmarła dr Barbara Żebrokowa. Przez ponad 40 lat była pracownikiem naukowym Uniwersytetu Śląskiego, jakiś czas wykładała również w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.