Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4441komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
[konto zostało usunięte]
17-03-2016 11:40
[konto zostało usunięte]
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 108komentarzy: 0

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem

wyświetleń: 399komentarzy: 1

ZSGH najlepsze na Śląsku

16-01-2018 09:15

Ranking Liceów i Techników Perspektywy to lista szkół, których uczniowie osiągają szczególne sukcesy, zarówno jeżeli chodzi o wyniki maturalne, jak i o udział w olimpiadach, czy też o wyniki egzaminów zawodowych (w przypadku rankingu techników). Został już ogłoszony ranking najlepszych szkół w edycji Perspektywy 2018, w którym bardzo wysoko uplasował się Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle.

wyświetleń: 264komentarzy: 0

Opłaty za wjazd do miast

16-01-2018 07:30

W związku ze zmianami w prawie, w przeciągu najbliższych lat, a może nawet miesięcy kierowcy mogą się bardzo zdziwić. Wszystko za sprawą faktu, że rząd przyjął projekt ustawy, zakładającej możliwość pobierania opłat za wjazd do centrów miast. O tym, czy kierowcy zapłacą za dojazd do centrum określonego miasta nawet 30 zł mają zadecydować samorządy terytorialne.

wyświetleń: 1602komentarzy: 1

''Melodie Świata'' z podziękowaniami

15-01-2018 23:25

Wczoraj (14.01) w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbył się Koncert Noworoczny  "Melodie Świata". To inaugurujące rok 2018 spotkanie było okazją do podziękowań lokalnym firmom i instytucjom, które współpracują z Miastem Wisła.

wyświetleń: 470komentarzy: 0

Drugie zwycięstwo, w tym roku, odnieśli cieszyńscy tenisiści

15-01-2018 23:21

Tenisiści stołowi Fundacji Talent Sferawent Cieszyn mają za sobą przedostatni mecz pierwszej rundy. Wczoraj (15.01) odnieśli dwunaste (w czternastu meczach) zwycięstwo w tym sezonie.

wyświetleń: 206komentarzy: 0

Ponad 117 tys. zł zebrano w Cieszynie

15-01-2018 19:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała wczoraj (14.01) w Cieszynie. Zbiórce publicznej towarzyszyły liczne atrakcje. Cieszyński Sztab 26. Finału WOŚP postawił m.in. na koncerty, zajęcia dla najmłodszych, licytacje i wydarzenia sportowe. Nie zabrakło również cieszącego się dużym zainteresowaniem morsowania na cieszyńskim Rynku.

wyświetleń: 1745komentarzy: 1

Intymny i kameralny koncert Johna Portera

15-01-2018 18:00

W sobotę (13.01) we wnętrzach cieszyńskiego Browaru Zamkowego odbył się koncert walijskiego muzyka, kompozytora i tekściarza Johna Portera. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z artystą. 

wyświetleń: 777komentarzy: 2

Ustroń: Inauguracja akcji ''Bezpieczne ferie''

15-01-2018 17:55

W niedzielę 15.01.2018  w Ustroniu na stoku Czantorii, cieszyńscy policjanci zainaugurowali akcję "Bezpieczne ferie 2018".

wyświetleń: 494komentarzy: 0

Starostowie o zdrowiu

15-01-2018 17:30

Na zaproszenie Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego. W posiedzeniu wziął udział Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, który podziękował starostom za dotychczasową współpracę.