Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 3053komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Skoczów:  gdzie kamery? Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
kudaasek
17-03-2016 11:40
kudaasek
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Rodzinne spotkania z historią w Hażlachu

27-06-2016 19:00

Wojskowe pojazdy, scenki i pokazy grup rekonstrukcyjnych, występ Kockiej Chorągwi Pancernej, atrakcje dla najmłodszych - jednym słowem w miniony weekend w Gminie Hażlach sporo się działo. Kolejną odsłonę "Rodzinnych Spotkań z Historią" można zaliczyć do udanych.

wyświetleń: 1732komentarzy: 0

Szaleństwo w Ustroniu

27-06-2016 17:00

Ponad 12 mln widzów oglądało mecz polskiej reprezentacji z drużyną Szwajcarii. Cześć z nich kibicowała na ustrońskim rynku, gdzie w ramach kina plenerowego, spotykają się tu mieszkańcy oraz turyści.

wyświetleń: 1998komentarzy: 1

Najlepszy judoka wśród śląskich policjantów

27-06-2016 16:15

Najlepszym judoką wśród śląskich policjantów drugi rok z rzędu został sierż. Sebastian Marko z cieszyńskiej komendy.

wyświetleń: 1003komentarzy: 0

Policja: pierwszy wakacyjny weekend za nami

27-06-2016 14:40

Pierwszy wakacyjny weekend za nami. Podsumowali go policjanci,  w całym garnizonie cieszyńskim zatrzymali 7 sprawców przestępstw i 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Na drogach powiatu doszło do 1 wypadku drogowego oraz 7 kolizji. Policjanci zatrzymali 4 pijanych kierowców.

wyświetleń: 1660komentarzy: 0

Nie dajcie się naciągnąć!

27-06-2016 14:25

Do przedsiębiorców w regionie trafiają ostatnio listy, w których różne firmy próbują wyłudzić opłaty za wpis do CEIDG. Przypominamy – wpis do CEIDG jest bezpłatny! Nie dajcie się naciągnąć!

wyświetleń: 2630komentarzy: 0

Autobusem z nowego dworca

27-06-2016 12:40

Od dzisiaj (27 czerwca) autobusy liniowe nie odjeżdżają już ze skoczowskiego Starego Targu. Przez ostatnie miesiące znajdował się tam tymczasowy przystanek, z którego odjeżdżały wszystkie liniowe autobusy i busy, przejeżdżające przez Skoczów. Od dzisiaj wszystkie pojazdy wjeżdżają już na teren nowego dworca i stamtąd zabierają pasażerów.

wyświetleń: 5888komentarzy: 3

Zakończyli rok szkolny na Ośrodku ''Garnizon''

27-06-2016 10:55

Uczniowie Liceum Towarzystwa Ewangelickiego z Cieszyna dzień przed zakończeniem roku szkolnego spędzili, zamiast w murach szkoły, na Ośrodku Edukacji Obronnej ''Garnizon''. Blisko sto młodych osób szkoliło się z podstaw ratownictwa medycznego, strzelectwa, łucznictwa, czy wiedzy obronnej.

wyświetleń: 766komentarzy: 0

Najmłodsi stela 63/464/2016

27-06-2016 09:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3842komentarzy: 0

Zapraszamy na wakacyjne zakupy do Centrum Handlowego Nowa Juwenia w Cieszynie

27-06-2016 07:30

Rozpocznij udane wakacje od zakupów w Centrum Handlowym Nowa Juwenia przy al. Łyska w Cieszynie. Przypominamy, że to ostatnia chwila na udział w konkursie, w którym wygrać można rower i bony na zakupy o wartości 100 i 200 zł.

wyświetleń: 2404komentarzy: 0

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.