Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3164komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Skoczów:  gdzie kamery? Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
kudaasek
17-03-2016 11:40
kudaasek
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zebrzydowice: przymiarki do remontu

26-07-2016 19:05

W Gminie Zebrzydowice ogłoszono przetarg na remont paru ulic: Dworcowej, Staropolskiej, Otrębowskiej, Olchowej. Do 9 sierpnia włodarze czekają na oferty, remont ma być zakończony w połowie października.

wyświetleń: 675komentarzy: 0

Najmłodsi stela 692/475/2016

26-07-2016 17:20

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2030komentarzy: 0

Zabrała dziecko i zniknęła

26-07-2016 17:00

Czeskie służby poszukują mieszkanki Frydka-Mistka. Najprawdopodobniej chora psychicznie kobieta zabrała swoją dziewięcioletnią córkę i zniknęły. Dziecko może być w niebezpieczeństwie.

wyświetleń: 3868komentarzy: 1

Pokaż innym swoją radość

26-07-2016 15:05

Zagraniczni pielgrzymi udający się na Światowe Dni Młodzieży opuścili już Śląsk Cieszyński. Niebawem do Krakowa udadzą się wolontariusze i polska młodzież. Jeżeli macie ciekawe zdjęcia ze potkań w Krakowie czy innych miejscowościach, poślijcie je do naszej redakcji!

wyświetleń: 1280komentarzy: 0

Zepsute ''Źródło''...

26-07-2016 15:00

 Przez kilka godzin, we wtorek 26 lipca 2016 r., w Urzędzie Miejskim w Skoczowie nie można było załatwić nic w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz Wydziale Sprawa Obywatelskich i Obronnych.

wyświetleń: 1021komentarzy: 0

Może zagrzmieć

26-07-2016 13:15

Podobnie, jak wczoraj (25.07) i dziś (26.07) nad regionem spodziewane są burze.

wyświetleń: 1419komentarzy: 0

Popołudniowe kolizje

26-07-2016 11:20

Do dwóch kolizji doszło wczoraj (25.07) po południu na drogach Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 4571komentarzy: 2

Strażacy musieli pompować

26-07-2016 10:15

Burze z potężnymi ulewami krążyły wczoraj późnym popołudniem nad Śląskiem Cieszyńskim. Sporo pracy, szczególnie w Strumieniu, mieli strażacy.

wyświetleń: 4362komentarzy: 0

Sprawdzą nasze lasy

26-07-2016 09:10

Po raz kolejny odbędzie się w naszym kraju inwentaryzacja lasów. Sprawą zajmuje się Państwowy Monitoring Środowiska, który ma informować o aktualnym stanie środowiska w Polsce.

wyświetleń: 1312komentarzy: 1

Znamy zwycięzców Otwartych Mistrzostw Śląska mikstów w siatkówce plażowej w Cieszynie

26-07-2016 07:30

W niedzielę 24.07 na boisku kąpieliska miejskiego oraz na kompleksie boisk „Sport Park” odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej mikstów. Udział w zawodach wzięło 15 par damsko-męskich z całego Ślaska.