Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 4220komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
[konto zostało usunięte]
17-03-2016 11:40
[konto zostało usunięte]
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Niepokojące statystyki policyjne

24-10-2017 10:30

Niepokojące statystyki policyjne, dotyczą minionego weekendu. W dniach 21-22.10 w regionie znacznie wzrosła liczba kolizji i wypadków. Ma to związek nie tylko z pogarszającą się wciąż pogodą, ale również ze wzmożonym ruchem na drogach, który jest dopiero preludium, tego co czeka nas w okresie Wszystkich Świętych.

wyświetleń: 342komentarzy: 0

Judocy spisali się na piątkę!

24-10-2017 10:21

W miniony weekend judocy w Sosnowcu oraz w Zakopanem, reprezentowali kluby z naszego regionu. Po raz kolejny pokazali się oni z bardzo dobrej strony, zdobywając liczne medale.

wyświetleń: 111komentarzy: 0

Chybie: szkoła do termomodernizacji

24-10-2017 09:00

Inwestycje w Chybiu rozkręcają się – Gminie udało się pozyskać kolejne środki – tym razem na Termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 2 w Chybiu.

wyświetleń: 225komentarzy: 0

Najmłodsi stela 84/609/2017

24-10-2017 07:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1655komentarzy: 1

Rozdano nagrody turnieju szachowego Wojska Polskiego

23-10-2017 20:00

W dniach 15-21 października na terenie Cieszyna odbywały się Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach. Wydarzenie to skupiło aż 81 mundurowych, którzy rywalizowali z sobą o zaszczytne pierwsze miejsca w wielu kategoriach. W ramach mistrzostw odbyły się również otwarte zawody w szachach błyskawicznych, z udziałem zawodników cieszyńskiego MUKS „SZS”.

wyświetleń: 657komentarzy: 0

Komisja Sportu: ''tak'' dla Kubalonki

23-10-2017 19:00

Zdaniem Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, która gościła niedawno w Wiśle, w trybie pilnym należy dokończyć budowę i zmodernizować istniejące już trasy biegowe oraz strzelnicę biathlonową wraz z budową zaplecza socjalnego na Kubalonce Wisła – Istebna.

wyświetleń: 960komentarzy: 0

Jasienica: ulice wyremontowane

23-10-2017 18:10

Mieszkańcy Jasienicy mogą cieszyć się z kolejnych odcinków wyremontowanych dróg – zakończono prace na ulicy Huberta w Landeku i na Świerkowej i Rotuz w Bierach.

wyświetleń: 278komentarzy: 0

Zaolzie: Drugie ''cięcie'' za nami, czyli sprzątania cmentarza ewangelickiego c.d.

23-10-2017 16:55

Ostatnia sobota 21.10. była drugą i przedostatnią w tym roku, kiedy odbywała się akcją sprzątania nieczynnego już i niszczejącego cmentarza ewangelickiego w starej Karwinie na dawnej kolonii "Meksyk". Kilkanaście osób, niezależnie od wyznawanej religii i światopoglądu przez pięć godzin wycinało samosiejki, karczowało krzaki i odsłaniało zarosłe mchem i trawą grobowce. 28 października spotkają się ponownie.

wyświetleń: 1122komentarzy: 1

''Bo liczy się człowiek'' - warsztaty antydyskryminacyjne

23-10-2017 16:54

„Bo liczy się człowiek” – pod takim hasłem 20 października odbyły się warsztaty, w których udział wzięli policjanci z Żywca i Cieszyna jak również nauczyciele oraz uczniowie z klasy policyjnej Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu. Głównym celem projektu było poszerzenie wiedzy młodzieży w temacie przeciwdziałania mowie nienawiści, przemocy wynikającej z nienawiści, nietolerancji oraz kierowania się stereotypami.

wyświetleń: 423komentarzy: 3

Cieszyn: Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

23-10-2017 16:53

W minionym tygodniu  (19.10.2017 r.) w Zakładzie Karnym w Cieszynie zorganizowano spotkanie zawodowego mediatora ze skazanymi. Spotkanie miało charakter informacyjny i poznawczy.