Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 3829komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
[konto zostało usunięte]
17-03-2016 11:40
[konto zostało usunięte]
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.PL - Jolanta Dygoś

26-04-2017 17:50

Jolanta Dygoś jedna z inicjatorek i organizatorek Przeglądu Filmowego „Kino na Granicy”. Pani Dyrektor opowiada między innymi o tegorocznej edycji Festiwalu – programie, zaproszonych gościach, retrospektywach i cenach biletów…

wyświetleń: 128komentarzy: 0

Skoczów nagrodził sportowców

26-04-2017 16:20

22 kwietnia 2017 r. w Teatrze Elektrycznym odbyła się Sportowa Gala Sportu. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Miasta Skoczowa Mirosław Sitko gratulując miejscowym sportowcom, drużynom i trenerom osiągnięć uzyskanych w roku 2016.

wyświetleń: 355komentarzy: 0

Kończyce Wielkie górą na BRD

26-04-2017 14:40

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kończycach Wielkich okazali się bezkonkurencyjni w Okręgowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który został rozegrany w Mazańcowicach. Triumfatorzy będą reprezentować bielski okręg w eliminacjach wojewódzkich.

wyświetleń: 454komentarzy: 0

Kajto powalczy na Gran Canarii

26-04-2017 13:00

Rajdowe Mistrzostwa Europy przenoszą się na wymagające, asfaltowe odcinki Gran Canarii. Przed Kajetanowiczem aż 200 km ostrej jazdy.

wyświetleń: 405komentarzy: 0

Grupa Nieformalna ''Inicjatywni'' z główna nagrodą za film

26-04-2017 11:10

W stołecznym Teatrze Kamienica odbyła się gala podsumowująca IX edycję programu „Działaj Lokalnie” połączona z wręczeniem nagród w konkursie „Opowiedz…” oraz „Społecznik Roku 2016” tygodnika „Newsweek Polska”. Wśród grona laureatów znalazła się grupa „Inicjatywni” ze Strumienia działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury.

wyświetleń: 541komentarzy: 0

Trzeba ratować człowieczeństwo - mówiła dr Wanda Półtawska

26-04-2017 09:15

Wczoraj (25.04) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' odbyło się otwarte seminarium poświęcone ''Pamięci więźniów nazistowskich obozów koncentracyjnych ze szczególnym uwzględnieniem kobiet - więźniarek z Ravensbrück''. Gościem honorowym i prelegentem była 96-letnia dr Wanda Półtawska, która podczas II wojny światowej więziona była właśnie w Ravensbrück. 

wyświetleń: 608komentarzy: 1

Jaki on duży!

26-04-2017 07:30

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście i nie jedliście. 30-centymetrowy sznycel po wiedeńsku możecie skosztować tylko w Restauracji Trzech Braci w Cieszynie.

wyświetleń: 4889komentarzy: 0

Gość OX.pl - Katarzyna Macura

25-04-2017 21:35

Dzisiaj zapraszamy na rozmowę z Katarzyną Macurą, dyrektorką Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu gminy Brenna.

wyświetleń: 1404komentarzy: 0

Głosuj na osobowość!

25-04-2017 17:35

Janusz Rokicki, Tomasz Wolff i Fundacja Volens – to kandydaci ze Śląska Cieszyńskiego do tytułu „Osobowości Ziem Górskich” zakwalifikowani do II etapu konkursu.

wyświetleń: 4474komentarzy: 0

8 lat w Tybecie rozpycha się na ogólnopolskiej scenie muzycznej

25-04-2017 15:50

Wyjątkowa pracowitość, niespotykana determinacja i żelazna konsekwencja w działaniach zespołu 8 lat w Tybecie to cechy, dzięki którym strumieńscy rockmani coraz bardziej rozpychają się na ogólnopolskiej scenie muzycznej.