Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 3922komentarzy: 9

Skoczów: gdzie kamery?

17-03-2016 07:30

Więcej kamer monitoringu ma sprawić, że w Skoczowie będzie bezpieczniej. We wtorek 15 marca zebrał się specjalny zespół do opracowania koncepcji modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie. Miasto zachęca mieszkańców do włączenia się w prace dotyczące zwiększenia ilości kamer.
Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl Widok z kamery na rynek. Fot: skoczow.pl

Podczas posiedzenia dokonano oceny aktualnie funkcjonującego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie ze szczególnym uwzględnieniem jego organizacji, funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań technicznych. Podjęto także działania w zakresie określenia kierunków rozbudowy systemu monitoringu ze wskazaniem celowości i okoliczności uzasadniających zastosowanie systemu w poszczególnych rejonach Miasta. – informuje urząd który zarazem  zachęca mieszkańców  do włączenia się w prace mające na celu  stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu wizyjnego w Skoczowie.- poprzez przekazywanie informacji na temat celowości zastosowania kamer w poszczególnych częściach naszego miasta, z jednoczesnym uzasadnieniem proponowanych rozwiązań.

Informacje należy  przesyłać na adres: sm@um.skoczow.pl, w terminie do 15 kwietnia 2016 r.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 17-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

misieksb
17-03-2016 11:31
misieksb
Wielki Brat chce już wszystko podglądać... Więcej mandatów dla tych co piwo w parkach piją, a jak jest rozróba tak jak na rynku i banda demoluje dekoracje to jakoś ani jednego policjanta nie było na posterunku, który by zareagował..."dobre zmiany"
[konto zostało usunięte]
17-03-2016 11:40
[konto zostało usunięte]
Nie było ich na posterunku, bo mandaty za picie piwa wystawiali...
NoNick
17-03-2016 12:35
NoNick
Na Farze dać jedną :)
ciamajda
17-03-2016 15:05
ciamajda
Ja bym dał miedzy Gimnazjum nr1 a Bładnicą. Coś za często "pomoce naukowe" robią sobie tam nasiadówki.
krysia53
17-03-2016 19:33
krysia53
na osiedlu Targowa koło sklepu Jabłuszko powinna byc albo zmienic sklep na bar bo w sklepie poza piwem i alkoholem praktycznie nic nie ma
gosia26
17-03-2016 22:21
gosia26
do Pani Krysia53 jak pani przeszkadza to proszę nie patrzyć się przez okno w stronę sklepu a jak Pani tam chodzi warto zmienić sklep nikt tam nikomu krzywdy nie robi i zadnej rozruby w przeciwieństwie do innych miejsc w Skoczowie takich jak park koło TAKSÓWEK
Herr Flick
18-03-2016 12:35
Herr Flick
NoNick jak zwykle celnie. Figo fago online na farze.
arturrow
18-03-2016 15:05
arturrow
Ile kamer by nie zamontowali, to samochód combi z napisem IMB i kierowcą o odrażającym wyglądzie w środku zawsze będzie stawał na zakazie przed Ratuszem :)
mariobross1977
23-03-2016 10:49
mariobross1977
Do no nick,Krysia 53i herr flik. Wasze komentarze to zenada. Widac że chcecie zamieszczać komentarze lecz nie potraficie dokładniej tego sprecyzować. Skoro już mowa a zakladaniu kamer w Skoczowie, to szczególna uwagę warto byłoby zwrócić na barierki które zamontowano za zlobkiem i po drugiej stronie idąc wzdłuż bladnicy w kierunku hotelu karet. Plotki które zostały zamontowane w barierkach,są na gminnie zdewastowane mało tego lądują w bladnicy co to komu przeszkadza??!!! A nie trudno zauważyć że dzieje się tak za sprawą młodych leboni którzy idąc wieczorami pod wpływem alkoholu i nacpani właśnie mają szerokie pole do popisu i wyzywajac demoluja plotki wrzucając je do bladnicy!!! Tak samo dzieje z koszami na śmieci za karetem!!! Guwniarze i menele Skoczowskie urządzają sobie tam wieczorne niby alkoholowe. Tego nikt tutaj nie napisal a to ważny punkt Skoczowa w którym powinno się koniecznie zamontować monitoring!!! Następnym ważnym punktem jest rejon nowo wybudowanej kładki nad Wisłą tam również dochodzi do podobnych sytuacji!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 883komentarzy: 0

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 159komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 629komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 411komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1091komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.

wyświetleń: 294komentarzy: 0

24-25 czerwiec - pokazowy weekend w Castoramie

22-06-2017 11:00

Okres letni, to bardzo dobry czas na organizację spotkań i pikników. W Castoramie organizujemy dla naszych Klientów weekend z pokazami, na którym obecni będą nasi najwięksi dostawcy. Chcemy zaprosić wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanych przez nas produktach.

wyświetleń: 1554komentarzy: 0

Remont COK ''Dom Narodowy'' nabiera rumieńców

22-06-2017 09:20

Miejska Galeria Sztuki 12 i Strefa Podziemna COK to nie wszystko. Remont Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy" wkracza w kolejny etap. Jakie zmiany czekają tą ważną cieszyńską instytucję w najbliższym czasie ?

wyświetleń: 1147komentarzy: 0

Święto Sąsiada w Wiśle!

22-06-2017 07:30

Turnieje szachów plenerowych i gier rekreacyjnych, turnieje piłkarskie, koncerty polskich i czeskich grup - zabawa dla całej rodziny. Już w najbliższy weekend (24-25 czerwca) w Wiśle duża międzynarodowa impreza – Święto Sąsiada.  

wyświetleń: 514komentarzy: 0

Gość OX.pl - Patryk Demkowski

21-06-2017 19:30

Gościem OX. pl jest dzisiaj Patryk Demkowski - młody artysta z Wisły, który supportował już takie gwiazdy jak LemON, Redlips, Mateusz Ziółko czy Highway. W rozmowie z nim, Jacek Porzycki pyta między innymi o muzykę, tatuaże oraz niedawno obchodzoną osiemnastkę. Patryk opowiada również o najnowszym teledysku, relacjach z rodzicami oraz najbliższych planach.