Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2607komentarzy: 2

Mundurowi rzucają do kosza

15-03-2016 16:55

W środę (15.03.2016) rozpoczynają się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Koszykowej. Patronat nad zawodami objął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn, w tym drużyna reprezentująca nasz powiat.
W ubiegłym roku cieszyńscy policjanci zajęli II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Koszykówce. Fot: KPP w Cieszynie W ubiegłym roku cieszyńscy policjanci zajęli II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Koszykówce. Fot: KPP w Cieszynie

W dniach 16-18 marca 2016 r. Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach organizuje Mistrzostwa Policji w Piłce Koszykowej. Zawody odbędą się w hali sportowej Komendy Miejskiej Policji w Rybniku - Plac Armii Krajowej 5.

Mistrzostwa odbywają się w ramach XV Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej. Do udziału zgłosiło się 12 drużyn reprezentujących: Szkołę Policji w Katowicach, KWP w Katowicach, OPP w Katowicach, SPPP w Częstochowie, KMP/KPP w: Bielsku Białej, Cieszynie, Gliwicach, Katowicach, Kłobucku, Rybniku, Zabrzu, Chorzów.

W dniach 16-17 marca 2016 r. rozegrana zostanie faza grupowa, a 18 marca 2016 roku o 9.00 odbędą się półfinały oraz finał sportowego wydarzenia.

Poniżej zestawienie grup i terminów rozgrywek eliminacyjnych:

Grupa A – 17.03.2016 r. godz. 11.00
1. OPP Katowice
2. KMP Katowice
3. KPP Kłobuck
4. KMP Chorzów

 Grupa B – 16.03.2016 r. godz. 9.00
1. KPP Cieszyn
2. KWP Katowice
3. KMP Zabrze
4. KMP Rybnik

Grupa C – 17.03.2016 r. godz. 9.00
1. KMP Bielsko Biała
2. KMP Gliwice
3. Szkoła Policji Katowice
4. SPPP Częstochowa   

(red)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 15-03-2016 16:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Volvik
16-03-2016 08:41
Volvik
... a na drodze policjanta nie uświadczysz...
abdulmacharacza
16-03-2016 16:26
abdulmacharacza
Uwaga, uwaga. W dniach 16-18 marca, można zapierniczać - policja gra w kosza, mandatów nie będzie...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Znasz Młodego Bohatera?

25-09-2016 12:55

Możliwe, że wśród nas żyją bezimienni młodzi bohaterowie. Jeśli znasz ciekawą historię, której głównym aktorem jest dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka, to wyślij ją do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji!

wyświetleń: 108komentarzy: 0

Kto Cię sprawdza?

25-09-2016 11:00

Krajowy Rejestr Długów oferuje możliwość sprawdzenia czy jakakolwiek instytucja nie szukała informacji o osobach na podstawie numeru PESEL.

wyświetleń: 884komentarzy: 2

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 39/16 - Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu-Lipowcu

25-09-2016 09:30

W dzisiejszym artykule poznacie historię parafii w Lipowcu - jednej z najstarszych wsi Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 371komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-09-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 700komentarzy: 0

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 465komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 912komentarzy: 2

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 660komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 891komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 327komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.