Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1392komentarzy: 0

Praca dla programisty w Skoczowie!

15-03-2016 12:25

Agencja marketingu internetowego - Optimal IT, twórca stron, serwisów, strategii i kampanii marketingowych, filmów reklamowych i in. dla klientów z regionu i nie tylko szuka programisty.

Firma OPTIMAL IT sp. z o.o. w Skoczowie od wielu lat działa na rynku aplikacji internetowych. Tworzy strategie komunikacji marketingowej, kampanie reklamowe, serwisy sprzedażowe, strony internetowe, platformy i aplikacje. Agencja szuka obecnie na staż osoby na stanowisko: Programista aplikacji internetowych. Po sześciu miesiącach stażu minimum 3 miesiące pracy na etacie.

- Miejsce pracy jest w Skoczowie, wymagamy podstawowej znajomości języka PHP, HTML i CSS, podstawowej znajomości znajomość baz danych MySQL oraz AJAX, jQuery. Mile widziana znajomość frameworku KOHANA – mówi Wojciech Tatka, Prezes Firmy.

Jeśli powyższe pojęcia nie są Ci obce, potrafisz pracować w grupie i posiadasz zdolność analitycznego myślenia – prześlij CV wraz z niezbędnymi zgodami drogą mailową na adres rekrutacja@optimal.net.pl . Firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

 

Artykuł sponsorowany

zródło: OX.PL
dodał: NG 15-03-2016 12:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Ten Proffesor Cię nauczy!

25-08-2016 11:00

Chcesz zdobyć zawód, dokształcić się, zdobyć nowe kwalifikacje? I to za darmo, ucząc się jedynie 4 dni w miesiącu? Bezpłatna szkoła PROFFESOR w Skoczowie czeka na Ciebie! Trwa nabór do SZKÓŁ POLICEALNYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH! Jasno, przystępnie, profesjonalnie, nowocześnie, rzetelnie i na dodatek za darmo...? Czy to możliwe, żeby nauczanie takie było? Tak! Tylko w Skoczowie jest Szkoła, która oferuję naukę na bardzo wysokim poziomie zupełnie bezpłatnie! Jaka? Sprawdź sam!

wyświetleń: 121komentarzy: 0

Kajto: decydująca batalia lidera

25-08-2016 09:15

Rywalizacja w FIA ERC wkracza w decydującą fazę – czeski Rajd Barum (26-28 sierpnia) będzie najbliższym wyzwaniem Kajetanowicza i Barana. Załogę Lotos Rally Team czeka 230 km ścigania na 15 wąskich, podbijających i dziurawych czeskich odcinkach, na których miejscowi kierowcy narzucają szalone tempo. Będzie tym bardziej emocjonująco, ponieważ– Kajetanowicza i Barana tylko 3 punkty dzielą od obrony tytułu już na dwie rundy przed końcem mistrzostw.

wyświetleń: 196komentarzy: 0

Bułgaria, Grecja, Chorwacja? Gdzie wypoczywaliśmy najchętniej w te wakacje?

25-08-2016 07:30

Choć za wcześnie jeszcze na całkowite podsumowanie sezonu 2016, bo część z nas na urlop wybiera okres września i października, to główna wakacyjna fala już za nami. Przez lipiec i sierpień wypoczywały bowiem głównie rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Gdzie najchętniej mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego jeździli w te wakacje?

wyświetleń: 952komentarzy: 3

Pisarz śląski - Gustaw Morcinek

24-08-2016 19:00

O Śląsku Cieszyńskim pisał, że powstała z 'uśmiechu Pana Boga', w twórczości opisywał życie codzienne mieszkańców tej ziemi, nawiązywał do pracy górnika, którym sam w młodzieńczych latach był. Jemu przypisuje się pomysł zmiany nazwy Katowic na Stalinogród, choć decyzje o tym zapadły zanim, jako poseł, odczytał to z sejmowej mównicy. Jutro mija 125 rocznica urodzin Gustawa Morcinka, pisarza ze Skoczowa.

wyświetleń: 1083komentarzy: 2

Wisła - widowiskowe zjazdy

24-08-2016 17:00

Już 27 i 28 sierpnia najlepsi zawodnicy Europy ponownie odwiedzą Wisłę, aby walczyć o tytuły Mistrzów Europy w konkurencji Downhill. Po raz kolejny zostaną wystawieni na próbę przez trasę zlokalizowaną na charakterystycznym szczycie Beskidu Śląskiego - Stożku. Ze względu na fakt, iż zawody w zjazdach rowerowych są niezwykle widowiskową dyscypliną warto zawczasu spojrzeć z czym mierzyć się będą najlepsi riderzy Europy.

wyświetleń: 757komentarzy: 0

Reminiscencje po Gorolu

24-08-2016 15:30

Gorolski Święto w Jabłonkowie staje się coraz bardziej popularną imprezą. Jest ona atrakcyjna nie tylko dla Zaolziaków, ale tłumnie przyjeżdżających już turystów, którzy zamieszkują kraje po obu stronach Olzy. Często uważa się, że to ostatni bastion Polaków mieszkających w Czechach.

wyświetleń: 708komentarzy: 0

Ośmiorniczki w Szpitalu Śląskim w Cieszynie

24-08-2016 14:45

Bynajmniej nie chodzi o wykwintne dania, w jakich gustują co niektórzy polscy posłowie, ale o akcję „Ośmiorniczki dla wcześniaków”. Pod ta nazwą kryje się akcja polegająca na darowaniu wcześniakom miękkich maskotek w kształcie ośmiorniczki. Dlaczego akurat takich maskotek i jaki to ma cel? Przeczytaj.

wyświetleń: 3920komentarzy: 1

Zakończenie wakacji ''Pod Skocznią'' w Istebnej

24-08-2016 13:40

Ciekawą imprezę na sportowo i muzycznie na zakończenie wakacji planuje Istebna w najbliższą sobotę, 28 sierpnia br. Będzie przedstawienie teatralne dla dzieci, Koncert Patryka Demkowskiego z Wisły, Koncert reggae zespołu Bathel, dyskoteka oraz mecze: trampkarzy, juniorów i seniorów KP Trójwieś.

wyświetleń: 709komentarzy: 2

Cieszyn: Linie 30 i 32 z nowym rozkładem

24-08-2016 11:50

Uwaga - od 27 sierpnia nowe rozkłady linii 30 i 32 w Cieszynie.

wyświetleń: 2010komentarzy: 1

Złapali złodzieja

24-08-2016 10:50

Mieszkaniec Cieszyna będąc na zakupach w Bielsku o mało nie stracił roweru. Kiedy wyszedł ze sklepu, jego jednośladem odjeżdżał złodziej. Właściciel  ruszył w pogoń...