Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5256komentarzy: 5

18 zatrzymanych w weekend

14-03-2016 10:50

Tradycyjnie policjanci z cieszyńskiego garnizonu mieli pracowity weekend. Mundurowi zatrzymali 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 160 interwencji. Obyło się na szczęście bez wypadków, na drogach powiatu doszło do 6 kolizji drogowych.
Fot: KPP w Cieszynie Fot: KPP w Cieszynie

Jak relacjonuje st. asp. Rafał Domagała, w weekend kryminalni odnotowali 2 włamania i 4 kradzieże. W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: pobicia, posiadania narkotyków oraz nietrzeźwi kierowcy pojazdów.

- W piątek w nocy policjanci z cieszyńskiej komendy zatrzymali 22-latka, który z dwiema innymi osobami pobił 33-letniego mieszkańca Cieszyna. W piątek i sobotę w całym powiecie policjanci zatrzymali łącznie 8 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym "rekordzistą" weekendu był 31-letni mieszkaniec Bąkowa zatrzymany w sobotnie popołudnie. Policjanci drogówki zatrzymali go do kontroli drogowej, gdy kierował seatem w Bąkowie na ulicy Łęgowej. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało prawie 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Z kolei w niedzielę popołudniu w centrum Cieszyna został zatrzymany 20-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, który posiadał kilkanaście gramów marihuany. – opisuje Domagała

O losie zatrzymanych sprawców przestępstw  zadecyduje w najbliższym czasie  prokurator i sąd.
(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 10:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
14-03-2016 12:28
Przepierón
Dlaczego nie ukarano żadnego psiarza za obsranie trawnika? Czyżby w weekend psy kup nie robiły? Co robiła SM?
[konto zostało usunięte]
14-03-2016 13:52
[konto zostało usunięte]
Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jak musi wyglądać trawnik w miejscu, w którym mieszkasz, skoro tak często o tym wspominasz ;). A może tak samodzielnie parę jakichś fajnych fotek strzelić i podesłać do SM? Nie zadziała...?
ciamajda
14-03-2016 14:46
ciamajda
Przepierón, zastanawiam się czy nie miałeś jakiegoś bliskiego spotkania z gołębiami i dlatego ten kapelusz. Ale co takiego zrobiły Ci psy że się tak po nich wieszasz?
Proponuję krótki spacer wałami Wisły. Tam również znajdziesz "grzybki". I gwarantuję że nie psie. Czyli że ludziom wolno ale psu nie?
Przepierón
14-03-2016 15:48
Przepierón
Dobrze że skomentowałem ten artykuł bo dwóch trolli mogło skomentować mój post, hahaha
[konto zostało usunięte]
14-03-2016 16:09
[konto zostało usunięte]
Ale błysnąłeś - WOW. A ze zrozumieniem potrafisz czytać, jakieś znaki typu "zapytania" odróżniasz, dostrzegasz?... może jakieś skróty od emotów rozpoznajesz...?? Nie?? Szkoda.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

III Śląski Zlot Syren

29-05-2017 20:55

Ponad 40 "Syrenek" z całej Polski przyjechało w miniony weekend do Cieszyna i Ustronia. Odbył się III Śląski Zlot Syren.

wyświetleń: 29komentarzy: 0

Minął Tydzień

29-05-2017 19:10

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 98komentarzy: 0

Rywalizowali na plaży w Wiśle

29-05-2017 18:00

Na wiślańskiej plaży, usypanej na rynku, przez ostatni weekend – 26-28 maja rywalizowały pary w siatkówce plażowej w ramach turnieju - Beskidzka Plaża 2017 i Młoda Plaża 2017.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Wideoflesz - IX Turniej Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych

29-05-2017 17:00

W sobotę (27.05) na terenie Domu Dziecka w Międzyświeciu odbył się IX Turniej Rodzin Zastępczych i Adopcyjnych. W imprezie wzięło udział około 200 osób.

wyświetleń: 339komentarzy: 0

Dofinansowali wieś

29-05-2017 15:50

Rozstrzygnięto nabór wniosków do dofinansowania w ramach Krajowej Sieci Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dofinansowanie na łączną kwotę blisko pół miliona złotych otrzyma 16 projektów, w tym projekt z Chybia i Strumienia.

wyświetleń: 423komentarzy: 0

Jechali, krzyczeli i straszyli...

29-05-2017 15:30

Jeździli całą szerokością ulicy, zatrzymywali się i krzyczeli do przechodniów. Jak się okazało pojazdem poruszały się osoby narodowości Romskiej – zostali zatrzymani i przekazani policji.

wyświetleń: 1900komentarzy: 3

Skoczów biega

29-05-2017 14:00

W piątek 26 maja po raz piąty odbyła się impreza Skoczów biega w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Udział wzięło ponad 1000 uczniów i przedszkolaków z gminy Skoczów.Do przebiegnięcia były następujące dystanse: Przedszkola – bieg na dystansie 400 m (bieżnia Stadionu Miejskiego).

wyświetleń: 576komentarzy: 0

Wypadek w Ustroniu

29-05-2017 13:25

Dziś (29.05) do południa na ul. Kojzara w Ustroniu doszło do nieszczęśliwego wypadku.

wyświetleń: 8371komentarzy: 7

Pieniądze na malowidło i zamek

29-05-2017 12:30

Radni sejmiku śląskiego przeznaczyli pieniądze na prace konserwatorskie. Na liście znalazły się dwie pozycje z regionu.

wyświetleń: 717komentarzy: 0

Wędkarska rywalizacja najmłodszych

29-05-2017 11:20

Najpierw zgłoszenia, później losowanie stanowisk i w końcu dwugodzinna rywalizacja - kto zdobędzie więcej punktów. Tak wyglądały zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka jakie rozegrano przy pięknej pogodzie w sobotę  27.05.2016  na Stawie Młyńszczok w Zebrzydowicach.