Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 5156komentarzy: 5

18 zatrzymanych w weekend

14-03-2016 10:50

Tradycyjnie policjanci z cieszyńskiego garnizonu mieli pracowity weekend. Mundurowi zatrzymali 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 160 interwencji. Obyło się na szczęście bez wypadków, na drogach powiatu doszło do 6 kolizji drogowych.
18 zatrzymanych w weekend Fot: KPP w Cieszynie

Jak relacjonuje st. asp. Rafał Domagała, w weekend kryminalni odnotowali 2 włamania i 4 kradzieże. W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: pobicia, posiadania narkotyków oraz nietrzeźwi kierowcy pojazdów.

- W piątek w nocy policjanci z cieszyńskiej komendy zatrzymali 22-latka, który z dwiema innymi osobami pobił 33-letniego mieszkańca Cieszyna. W piątek i sobotę w całym powiecie policjanci zatrzymali łącznie 8 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym "rekordzistą" weekendu był 31-letni mieszkaniec Bąkowa zatrzymany w sobotnie popołudnie. Policjanci drogówki zatrzymali go do kontroli drogowej, gdy kierował seatem w Bąkowie na ulicy Łęgowej. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało prawie 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Z kolei w niedzielę popołudniu w centrum Cieszyna został zatrzymany 20-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, który posiadał kilkanaście gramów marihuany. – opisuje Domagała

O losie zatrzymanych sprawców przestępstw  zadecyduje w najbliższym czasie  prokurator i sąd.
(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 10:50
drukuj artykuł


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
14-03-2016 12:28
Przepierón
Dlaczego nie ukarano żadnego psiarza za obsranie trawnika? Czyżby w weekend psy kup nie robiły? Co robiła SM?
abdulmacharacza
14-03-2016 13:52
abdulmacharacza
Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jak musi wyglądać trawnik w miejscu, w którym mieszkasz, skoro tak często o tym wspominasz ;). A może tak samodzielnie parę jakichś fajnych fotek strzelić i podesłać do SM? Nie zadziała...?
ciamajda
14-03-2016 14:46
ciamajda
Przepierón, zastanawiam się czy nie miałeś jakiegoś bliskiego spotkania z gołębiami i dlatego ten kapelusz. Ale co takiego zrobiły Ci psy że się tak po nich wieszasz?
Proponuję krótki spacer wałami Wisły. Tam również znajdziesz "grzybki". I gwarantuję że nie psie. Czyli że ludziom wolno ale psu nie?
Przepierón
14-03-2016 15:48
Przepierón
Dobrze że skomentowałem ten artykuł bo dwóch trolli mogło skomentować mój post, hahaha
abdulmacharacza
14-03-2016 16:09
abdulmacharacza
Ale błysnąłeś - WOW. A ze zrozumieniem potrafisz czytać, jakieś znaki typu "zapytania" odróżniasz, dostrzegasz?... może jakieś skróty od emotów rozpoznajesz...?? Nie?? Szkoda.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Radni czyścili piszczałki

30-05-2016 21:15

Remont zabytkowych organów Kościoła Jezusowego w Cieszynie jest już na finiszu. III etap prac ma zakończyć się pod koniec lipca br. Aby organy mogły wreszcie rozbrzmieć trzeba wykonać jeszcze trochę prac m.in. związanych z czyszczeniem piszczałek. W akcję zaangażowali się w zeszłym tygodniu radni z Klubu CRS.

wyświetleń: 436komentarzy: 2

Pomogą skończyć szkołę

30-05-2016 19:15

W Wiśle funkcjonuje jedyny w powiecie ośrodek, gdzie młodzi chłopcy, którzy z różnych powodów przerwali czy nie ukończyli gimnazjum, mogą kontynuować naukę. Uczą się w szkole Ustroniu, w Wiśle mieszkają w internacie, tutaj też mają praktyki.

wyświetleń: 487komentarzy: 0

Cieszyn: Dzień Dziecka w STX

30-05-2016 17:30

Będą dmuchańce, malowanie twarzy, suchy basen, zabawy i konkursy! Sklep STX w Cieszynie zaprasza na Dzień Dziecka.

wyświetleń: 1465komentarzy: 0

Cudzoziemcy w rękach Straży Granicznej

30-05-2016 17:00

Miniony długi majowy weekend był pracowity również dla funkcjonariuszy Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej - w jego trakcie zatrzymali oni 11 cudzoziemców, w tym również w Cieszynie.

wyświetleń: 1646komentarzy: 1

8 lat w Tybecie najlepszy w Antyradiu

30-05-2016 15:35

Energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego na, falach rozgłośni Antyradio, rozbrzmiewa w całym kraju. Zespół 8 lat w Tybecie znalazł się na pierwszym miejscu muzycznej listy Turbo Top.

wyświetleń: 1874komentarzy: 0

Kolizja po alkoholu

30-05-2016 14:40

W centrum Koniakowa 57-letni mieszkaniec wsi spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Po jego zatrzymaniu okazało się że miał ponad 2 promile alkoholu we krwi

wyświetleń: 2794komentarzy: 1

PeDeBe wraca do jaskini

30-05-2016 14:00

Ostatnio zachwycili publiczność podczas cieszyńskiej Nocy Muzeów. Wówczas podopieczni Szkoły Tańca PeDeBe zagrali musical 'Amulet'. Teraz szykują się do kolejnej wielkiej premiery. Już 10 czerwca dwunasty projekt musicalowy 'Wszędzie dobrze, ale w jaskini najlepiej'.

wyświetleń: 409komentarzy: 0

Demolował samochód

30-05-2016 12:02

Dwa promile alkoholu we krwi z pewnością pomagały 35-letniemu mężczyźnie niszczyć zaparkowany samochód. Wyrządzone przez niego straty oszacowano na 1500 złotych. Za wandalizm wkrótce odpowie przed obliczem Temidy.

wyświetleń: 2478komentarzy: 2

Kradł, aż wpadł

30-05-2016 12:01

W Cieszynie, w miniony piątek popołudniu  dzięki przemysłowemu monitoringowi wpadł notoryczny złodziej. Policjanci z Cieszyna, którzy zatrzymali mężczyznę, podejrzewają go o  liczne kradzieże w marketach. 

wyświetleń: 2564komentarzy: 0

Spokojny długi weekend

30-05-2016 12:00

Policjanci podsumowali kolejny długi majowy weekend. W tym czasie nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwało 300 policjantów. Od środy do niedzieli, na drogach śląska cieszyńskiego nie doszło do wypadków drogowych. Odnotowano jedynie 17 kolizji. Stróże prawa zatrzymali 11 kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.