Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5207komentarzy: 5

18 zatrzymanych w weekend

14-03-2016 10:50

Tradycyjnie policjanci z cieszyńskiego garnizonu mieli pracowity weekend. Mundurowi zatrzymali 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 160 interwencji. Obyło się na szczęście bez wypadków, na drogach powiatu doszło do 6 kolizji drogowych.
18 zatrzymanych w weekend Fot: KPP w Cieszynie

Jak relacjonuje st. asp. Rafał Domagała, w weekend kryminalni odnotowali 2 włamania i 4 kradzieże. W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: pobicia, posiadania narkotyków oraz nietrzeźwi kierowcy pojazdów.

- W piątek w nocy policjanci z cieszyńskiej komendy zatrzymali 22-latka, który z dwiema innymi osobami pobił 33-letniego mieszkańca Cieszyna. W piątek i sobotę w całym powiecie policjanci zatrzymali łącznie 8 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym "rekordzistą" weekendu był 31-letni mieszkaniec Bąkowa zatrzymany w sobotnie popołudnie. Policjanci drogówki zatrzymali go do kontroli drogowej, gdy kierował seatem w Bąkowie na ulicy Łęgowej. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało prawie 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Z kolei w niedzielę popołudniu w centrum Cieszyna został zatrzymany 20-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, który posiadał kilkanaście gramów marihuany. – opisuje Domagała

O losie zatrzymanych sprawców przestępstw  zadecyduje w najbliższym czasie  prokurator i sąd.
(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 10:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
14-03-2016 12:28
Przepierón
Dlaczego nie ukarano żadnego psiarza za obsranie trawnika? Czyżby w weekend psy kup nie robiły? Co robiła SM?
abdulmacharacza
14-03-2016 13:52
abdulmacharacza
Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jak musi wyglądać trawnik w miejscu, w którym mieszkasz, skoro tak często o tym wspominasz ;). A może tak samodzielnie parę jakichś fajnych fotek strzelić i podesłać do SM? Nie zadziała...?
ciamajda
14-03-2016 14:46
ciamajda
Przepierón, zastanawiam się czy nie miałeś jakiegoś bliskiego spotkania z gołębiami i dlatego ten kapelusz. Ale co takiego zrobiły Ci psy że się tak po nich wieszasz?
Proponuję krótki spacer wałami Wisły. Tam również znajdziesz "grzybki". I gwarantuję że nie psie. Czyli że ludziom wolno ale psu nie?
Przepierón
14-03-2016 15:48
Przepierón
Dobrze że skomentowałem ten artykuł bo dwóch trolli mogło skomentować mój post, hahaha
abdulmacharacza
14-03-2016 16:09
abdulmacharacza
Ale błysnąłeś - WOW. A ze zrozumieniem potrafisz czytać, jakieś znaki typu "zapytania" odróżniasz, dostrzegasz?... może jakieś skróty od emotów rozpoznajesz...?? Nie?? Szkoda.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wracacie z wakacji- uważajcie

27-08-2016 11:10

Od wczoraj (26.08.2016) policja w całym kraju prowadzi działania pn. „Bezpieczny weekend” .  Najbliższe dni  to ostatni weekend wakacji, co wiąże się ze wzmożonym ruchem a tym samym liczniejszymi zagrożeniami na drodze.  

wyświetleń: 98komentarzy: 0

Bezpiecznie do szkoły

27-08-2016 09:15

Już niebawem policjanci rozpoczną akcję edukacyjno-profilaktyczną „Bezpieczna droga do szkoły”. Na razie lustrowane będą drogi i przejścia dla pieszych w okolicach szkół.

wyświetleń: 187komentarzy: 0

Ogłoszono konkurs na stanowisko Dyrektora MCK Integrator w Skoczowie

27-08-2016 00:05

Burmistrz Miasta Skoczowa, Mirosław Sitko ogłosił konkurs na Dyrektora MCK Integrator.

wyświetleń: 401komentarzy: 0

Z dyrektora na likwidatora

26-08-2016 19:00

Na czwartkowej sesji cieszyńscy radni podjęli uchwałę o likwidacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jednostka ma zakończyć działalność 31 grudnia tego roku.

wyświetleń: 1893komentarzy: 5

Wspomnienia ze Światowych Dni Młodzieży

26-08-2016 17:00

Wprawdzie Światowe Dni Młodzieży już dawno za nami, mamy dla Was jednak garść wspomnień z tego, ważnego dla wielu, wydarzenia. Dziś o gościach z Francji, którzy przebywali w skoczowskiej rodzinie oraz o Włochach, którzy gościli w Ustroniu.

wyświetleń: 978komentarzy: 3

Wisła: Dworzec nadal będzie

26-08-2016 16:00

Autobusy będą normalnie zatrzymywać się na terenie dworca autobusowego w Wiśle – włodarze uspokaja.

wyświetleń: 1037komentarzy: 1

Kajto 3. po kwalifikacjach

26-08-2016 15:30

Kajetanowicz i Baran osiągnęli trzeci czas na kwalifikacjach do Rajdu Barum. Dziś (26.08) wieczorem miejski odcinek w Zlinie rozpocznie walkę.

wyświetleń: 455komentarzy: 0

Barum: najtrudny debiut Tomaszczyka

26-08-2016 15:10

Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Sitek – wiceliderzy czeskiego Pucharu Opla Adama już w najbliższy weekend staną na starcie najtrudniejszej rundy sezonu. Będzie nią najważniejsza impreza w czeskich sportach motorowych – Rajd Barum, w którym załoga Ulter Sport Rally Team powalczy o powrót na prowadzenie w klasyfikacji XTG Opel Adam Cup.

wyświetleń: 676komentarzy: 0

Od trzech lat znęcał się nad swoją rodziną

26-08-2016 13:45

W Strumienia kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęca się nad jej rodziną. Jak się okazuje gehenna w tym domu trwała od trzech lat.

wyświetleń: 3706komentarzy: 4

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze?

26-08-2016 12:45

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze? Która z tych inwestycji zasługuje na miano najlepszej przestrzeni? Zagłosuj!