Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 5172komentarzy: 5

18 zatrzymanych w weekend

14-03-2016 10:50

Tradycyjnie policjanci z cieszyńskiego garnizonu mieli pracowity weekend. Mundurowi zatrzymali 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 160 interwencji. Obyło się na szczęście bez wypadków, na drogach powiatu doszło do 6 kolizji drogowych.
18 zatrzymanych w weekend Fot: KPP w Cieszynie

Jak relacjonuje st. asp. Rafał Domagała, w weekend kryminalni odnotowali 2 włamania i 4 kradzieże. W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 10 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: pobicia, posiadania narkotyków oraz nietrzeźwi kierowcy pojazdów.

- W piątek w nocy policjanci z cieszyńskiej komendy zatrzymali 22-latka, który z dwiema innymi osobami pobił 33-letniego mieszkańca Cieszyna. W piątek i sobotę w całym powiecie policjanci zatrzymali łącznie 8 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym "rekordzistą" weekendu był 31-letni mieszkaniec Bąkowa zatrzymany w sobotnie popołudnie. Policjanci drogówki zatrzymali go do kontroli drogowej, gdy kierował seatem w Bąkowie na ulicy Łęgowej. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało prawie 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Z kolei w niedzielę popołudniu w centrum Cieszyna został zatrzymany 20-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, który posiadał kilkanaście gramów marihuany. – opisuje Domagała

O losie zatrzymanych sprawców przestępstw  zadecyduje w najbliższym czasie  prokurator i sąd.
(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 10:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
14-03-2016 12:28
Przepierón
Dlaczego nie ukarano żadnego psiarza za obsranie trawnika? Czyżby w weekend psy kup nie robiły? Co robiła SM?
abdulmacharacza
14-03-2016 13:52
abdulmacharacza
Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jak musi wyglądać trawnik w miejscu, w którym mieszkasz, skoro tak często o tym wspominasz ;). A może tak samodzielnie parę jakichś fajnych fotek strzelić i podesłać do SM? Nie zadziała...?
ciamajda
14-03-2016 14:46
ciamajda
Przepierón, zastanawiam się czy nie miałeś jakiegoś bliskiego spotkania z gołębiami i dlatego ten kapelusz. Ale co takiego zrobiły Ci psy że się tak po nich wieszasz?
Proponuję krótki spacer wałami Wisły. Tam również znajdziesz "grzybki". I gwarantuję że nie psie. Czyli że ludziom wolno ale psu nie?
Przepierón
14-03-2016 15:48
Przepierón
Dobrze że skomentowałem ten artykuł bo dwóch trolli mogło skomentować mój post, hahaha
abdulmacharacza
14-03-2016 16:09
abdulmacharacza
Ale błysnąłeś - WOW. A ze zrozumieniem potrafisz czytać, jakieś znaki typu "zapytania" odróżniasz, dostrzegasz?... może jakieś skróty od emotów rozpoznajesz...?? Nie?? Szkoda.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Jednogłośnie absolutorium dla Wójta Goleszowa

30-06-2016 07:30

W porządku obrad wczorajszej (29.06) sesji Rady Gminy Goleszów znalazła się uchwała w sprawie absolutorium za 2015 rok. Radni jednogłośnie zagłosowali za udzieleniem Wójtowi Krzysztofowi Glajcarowi absolutorium.

wyświetleń: 238komentarzy: 0

Sztandar już jest, ale musi jeszcze poczekać dwa lata

29-06-2016 19:00

Sztandar Powiatu Cieszyńskiego jest już gotowy. Po dwóch latach oczekiwań wreszcie udało się go wykonać. Mimo, iż Powiat teoretycznie może się już nim pochwalić,  to jego oficjalne przekazanie będzie miało miejsce dopiero za dwa lata?

wyświetleń: 1319komentarzy: 4

Doping kibiców ze Strumienia

29-06-2016 17:05

Wszyscy odliczamy już godziny do ćwierćfinału Mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Portugalią. Wielu fanów piłki nożnej przygotowuje się do tego meczu w specjalny sposób. Zaskoczeni mogą być mieszkańcy naszego regionu, ponieważ w teledysku do hymnu "My kibice- Polska Biało-Czerwoni" występują kibice ze Strumienia.

wyświetleń: 843komentarzy: 0

Policjanci wyjdą zza biurek

29-06-2016 16:00

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji chce wprowadzić parę zmian w Policji: przywrócić zlikwidowane posterunki, stworzyć mapę bezpieczeństwa oraz dzielnicowych zza biurek z powrotem skierować na ulice.

wyświetleń: 2071komentarzy: 3

Proszą o rozsądek

29-06-2016 14:30

Policjanci apelują o zachowanie rozsądku podczas wakacyjnego wypoczynku, nie tylko na drogach, ale i nad wodą.

wyświetleń: 735komentarzy: 0

Zaolzie: Polscy harcerze z Bystrzycy mają nową żaglówkę

29-06-2016 12:40

Na Zaolziu – choć mało się o tym wie – istnieje polskie harcerstwo. Nie dość tego. Są nawet drużyny wodniackie i to tam, gdzie by się nikt tych „morskich wilków” nie spodziewał. W podgórskiej Bystrzycy od siedemnastu lat działa Wodna Drużyna Harcerska „Grom”, która w połowie czerwca pochwaliła się swoim nowym nabytkiem – jest to żaglówka, której uroczysty chrzest miał miejsce na zalewie w Cierlicku.

wyświetleń: 421komentarzy: 1

Szczęśliwy finał poszukiwań

29-06-2016 11:30

Kilka godzin trwała akcja poszukiwawcza 70-letniej mieszkanki gminy Chybie. Schorowana kobieta zaginęła wczoraj popołudniu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze

wyświetleń: 4827komentarzy: 2

Pół wieku uzdrowiska

29-06-2016 10:55

50 lat minie w przyszłym roku od rozpoczęcia budowy w Ustroniu kompleksu sanatoriów. Popularne piramidy na stałe wpisały się w krajobraz miasta. Dzięki inwestycji sprzed trzech dekad zmieniło się nie tylko ono samo. Także województwo śląskie zyskało miejsce, gdzie wiele osób powraca do zdrowia.

wyświetleń: 2502komentarzy: 1

Sesja podziękowań i gratulacji

29-06-2016 09:20

Ostatnia (28.06) przed wakacyjną przerwą sesja Rady Powiatu Cieszyńskiego rozpoczęła się od gratulacji i podziękowań. Przyznano stypendia Starosty Cieszyńskiego oraz pogratulowano Małgorzacie Kiereś, laureatce nagrody im. Oskara Kolberga.

wyświetleń: 1603komentarzy: 0

Jest praca dla specjalistów w FAO FAR

29-06-2016 07:30

Masz doświadczenie w branży samochodowej, motoryzacyjnej lub maszynowej? Znasz się na hydraulice lub elektrotechnice maszynowej? Firma FAO FAR z Puńcowa, największy, prywatny polski producent maszyn leśnych ma dla Ciebie pracę!