Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 6970komentarzy: 1

Najmłodsi stela 26/427/2016

14-03-2016 13:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Najmłodsi stela 26/427/2016 Maksymilian Pustelnik z Cieszyna, syn Michaliny i Sebastiana fot: (indi)
Filip Partyka z Cisownicy, syn Ani i Damiana

 

 Szymon Gabzdyl z Kończyc Małych, syn Olgi i Piotra

 

Tymon Szyjter z Pogwizdowa, syn Natalii i Daniela

 

Zuzia Kulig z Kozakowic, córka Aleksandry i Mariusza

 

Milena Małysz z Dzięgielowa, córka Sylwii i Krzysztofa

 

Mateusz Smyrczyk z Cieszynma, syn Klaudii i Rafała

 

Malwina Rzepecka ze Skoczowa, córka Marleny i Adama

 

Nina Szebesta z Cieszyna, córka Kingi i Łukasza_

 


 

 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 13:00
drukuj artykuł


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

heja
14-03-2016 20:23
heja
Czy to aż tak wielki problem zamieszczać zdjęcia w odpowiedniej wielkości, by nie były pocięte? Na zdjęciach ucięte oczko, tam nosek, tu kawałek twarzyczki. Czy naprawdę nie można się choć odrobinę przyłożyć przy zamieszczaniu zdjęć???
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Makbet! Zobra! Złotowłosa! Scena Polska zaprasza na przedstawienia w maju i czerwcu

27-05-2016 09:50

Status konkursu: TRWA

Przedstawienia trupy aktorskiej Sceny Polskiej: Makbet na Wzgórzu Zamkowym, Złotowłosa dla dzieci, Powsinogi Beskidzkie w plenerze, a także Zobra – musical Teatru Polskiego z Bielska Białej. Scena Polska zaprasza! Zgarnij bilety!

wyświetleń: 63komentarzy: 2

Huk w Hukwaldach (Pieszo z Jiczyna na Śląsk, odc. 7)

27-05-2016 08:00

Okropne to uczucie kiedy się tak łazi po wychylającej się z ziemi oziminie. Tak jakby chleb nasz powszedni buciorami deptać. Ale wszyscy wokół - ci, którzy poruszają się na nogach - tak właśnie robią. Bo nie ma innej drogi. Cała szerokość szosy plus tak ze trzy metry w głąb pól i łąk okupowana jest przez uczestników rajdu Valašská rally 2016. Nie da się wejść ot tak po prostu do dawnej siedziby biskupiego Państwa Hukwaldzkiego. Hukwaldy oblężone.

wyświetleń: 279komentarzy: 0

Bezpieczny weekend czerwcowy

27-05-2016 06:00

Trwa kolejny długi  weekend. Jak zwykle w tych dniach rośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami.

wyświetleń: 884komentarzy: 2

XII Powiatowy Konkurs Informatyczny rozstrzygnięty

26-05-2016 19:00

W środę (25.05) w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego "Publisher-Innowacje" w Cieszynie miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom XII Powiatowego Konkursu Informatycznego.

wyświetleń: 794komentarzy: 0

Wystawa grafiki Śliwki

26-05-2016 17:40

Karol Śliwka to postać niezwykła – symbol polskiego znaku graficznego. Od 1 czerwca w skoczowskim muzeum im. Gustawa Morcinka będzie można oglądać wystawę jego dzieł.

wyświetleń: 411komentarzy: 0

Doczesność w teologii Lutra

26-05-2016 16:35

Status konkursu: TRWA

Zbliżający się jubileusz 500-lecia Reformacji, może być doskonała okazją do przybliżenia sobie nauk Marcina Lutra. Na pewno taką możliwość daje książka pt. „Afirmacja Życia. Kwestia doczesności w teologii Marcina Lutra”.

wyświetleń: 583komentarzy: 1

Festiwal Muzyki w Drodze

26-05-2016 15:05

Zapowiada się gorący czerwcowy weekend w Etno-Chacie Topolej. Odbędzie się tam Festiwal Muzyki w Drodze. W ramach imprezy odbędą się koncerty zespołów Urban Desert Cabaret, Magda Navarrete & Caravanna Banda oraz Gypsy Band Karola.

wyświetleń: 514komentarzy: 0

Konkurs i warsztaty kulinarne, a w roli głównej Śląsk Cieszyński i Zaolzie

26-05-2016 13:20

We wtorek (24.05) w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie odbyły się „Warsztaty kulinarne z Mistrzem” oraz konkurs „Kuchnia Śląska Cieszyńskiego i Zaolzia”.   

wyświetleń: 429komentarzy: 0

Międzyświeć - dekada ośrodka

26-05-2016 11:45

Mija 10 lat od uruchomienia Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie w Międzyświeciu i Zebrzydowicach. Dekadę temu istniejący w zamku w Kończycach Wielkich Dom Dziecka przeszedł gruntowną reorganizację. Został podzielony, a dzieci trafiły do dwóch ośrodków.

wyświetleń: 1691komentarzy: 0

Puck w Cieszynie! Impreza!

26-05-2016 10:08

Morze przyjedzie do Cieszyna? Tak – już jutro piastowskie miasto będzie gościło reprezentantów Pucka, którzy pokażą mieszkańcom Śląska Cieszyńskiego uroki swojego miasta. Będzie coś do skosztowania, do pooglądania i na pewno będzie okazja do dobrej zabawy.