Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 7100komentarzy: 1

Najmłodsi stela 26/427/2016

14-03-2016 13:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Najmłodsi stela 26/427/2016 Maksymilian Pustelnik z Cieszyna, syn Michaliny i Sebastiana fot: (indi)
Filip Partyka z Cisownicy, syn Ani i Damiana

 

 Szymon Gabzdyl z Kończyc Małych, syn Olgi i Piotra

 

Tymon Szyjter z Pogwizdowa, syn Natalii i Daniela

 

Zuzia Kulig z Kozakowic, córka Aleksandry i Mariusza

 

Milena Małysz z Dzięgielowa, córka Sylwii i Krzysztofa

 

Mateusz Smyrczyk z Cieszynma, syn Klaudii i Rafała

 

Malwina Rzepecka ze Skoczowa, córka Marleny i Adama

 

Nina Szebesta z Cieszyna, córka Kingi i Łukasza_

 


 

 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 13:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

heja
14-03-2016 20:23
heja
Czy to aż tak wielki problem zamieszczać zdjęcia w odpowiedniej wielkości, by nie były pocięte? Na zdjęciach ucięte oczko, tam nosek, tu kawałek twarzyczki. Czy naprawdę nie można się choć odrobinę przyłożyć przy zamieszczaniu zdjęć???
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wspólnie pokonali 2942 długości basenu

28-06-2016 20:15

Blisko 60 osób, w różnym wieku, wystartowało w tegorocznym Maratonie dla Hospicjum „Pływaj dla dzieciaków z dzieciakami”. W tym roku uczestnikom maratonu udało się przepłynąć ponad 2900 długości basenu. Wszystko to na rzecz dzieci osieroconych wspieranych przez Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

wyświetleń: 358komentarzy: 0

Zasmakuj w gofrach

28-06-2016 19:05

Już jutro, tj. w środę (29.06) po raz kolejny na cieszyńskim rynku będzie można posmakować pysznych gofrów.Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na szczytny cel. Zapraszamy do Cieszyna w godzinach od 12:00 do 17:00.

wyświetleń: 670komentarzy: 0

Wisła - jedź w górę!

28-06-2016 17:10

Wisła jest miejscowością, do której warto zajrzeć o każdej porze roku. Nie brakuje tutaj wyciągów krzesełkowych i kanapowych . Służą jednak nie tylko narciarzom w zimie. Za ich pomocą zdobędziemy bez trudu wiślańskie szczyty.

wyświetleń: 1038komentarzy: 0

Uwielbiano Boga

28-06-2016 16:30

Świadectwa uwolnionych z nałogów, pyszna strawa oraz wspólne uwielbienie Boga, to tylko niektóre elementy Festiwalu Uwolnienia, który odbył się w niedzielę (26.06.2016 r.) w Ustroniu.

wyświetleń: 733komentarzy: 1

Kino Plenerowe na Górnym Borze

28-06-2016 15:40

To już kolejna edycja imprezy plenerowej w parku, przy osiedlu Górny Bór w Skoczowie. W urokliwym miejscu, które sprzyja odpoczynkowi Kino - Teatr Elektryczny Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Gmina Skoczów zapraszają na seanse kina plenerowego, które odbędą się 1 lipca oraz 6 i 26 sierpnia.

wyświetleń: 1455komentarzy: 0

Policjanci drogówki zatrzymali trzech złodziei z Czech

28-06-2016 14:32

Trzech złodziei z Czech zatrzymali policjanci z cieszyńskiej drogówki. Sprawcy sforsowali ogrodzenie punktu zajmującego się sprzedażą części samochodowych w Jasienicy. Skradli akcesoria o wartości ponad 10 tys. zł.

wyświetleń: 2400komentarzy: 0

Najmłodsi stela 643/465/2016

28-06-2016 14:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3004komentarzy: 0

Oby nam się chciało chcieć

28-06-2016 12:50

- Oby nam się chciało chcieć – stwierdziła podczas zakończenia roku akademickiego Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Holeksa, członek zarządu CUTW. Choć przywołała hasło sportowców, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie uniwersytetów trzeciego wieku wszyscy słuchacze zgodnie stwierdzili, że to doskonałe motto dla wszystkich członków UTW, nie tylko sportowców.

wyświetleń: 1156komentarzy: 0

Wścieklizna w Skoczowie!

28-06-2016 12:00

Spora część Skoczowa została przez Powiatowego Lekarza Weterynarii uznana za zagrożona wścieklizną. Władze Skoczowa apelują o niewypuszczanie kotów, a z psami wychodzenie jedynie na smyczy.

wyświetleń: 6815komentarzy: 4

Mają pedofila!!!

28-06-2016 10:35

Policjanci ze Strumienia ustalili mężczyznę, który jesienią ubiegłego roku zaczepiał małoletnie dziewczynki i młode kobiety w Drogomyślu. 53-letni mieszkaniec Katowic podejrzany jest o obnażanie się przed kobietami. Zaczepiał też małoletnie dziewczynki. Katowiczanin był w przeszłości karany za przestępstwa seksualne.