Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7729komentarzy: 1

Najmłodsi stela 26/427/2016

14-03-2016 13:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Maksymilian Pustelnik z Cieszyna, syn Michaliny i Sebastiana  fot: (indi) Maksymilian Pustelnik z Cieszyna, syn Michaliny i Sebastiana fot: (indi)
Filip Partyka z Cisownicy, syn Ani i Damiana

 

 Szymon Gabzdyl z Kończyc Małych, syn Olgi i Piotra

 

Tymon Szyjter z Pogwizdowa, syn Natalii i Daniela

 

Zuzia Kulig z Kozakowic, córka Aleksandry i Mariusza

 

Milena Małysz z Dzięgielowa, córka Sylwii i Krzysztofa

 

Mateusz Smyrczyk z Cieszynma, syn Klaudii i Rafała

 

Malwina Rzepecka ze Skoczowa, córka Marleny i Adama

 

Nina Szebesta z Cieszyna, córka Kingi i Łukasza_

 


 

 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-03-2016 13:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

heja
14-03-2016 20:23
heja
Czy to aż tak wielki problem zamieszczać zdjęcia w odpowiedniej wielkości, by nie były pocięte? Na zdjęciach ucięte oczko, tam nosek, tu kawałek twarzyczki. Czy naprawdę nie można się choć odrobinę przyłożyć przy zamieszczaniu zdjęć???
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 302komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

wyświetleń: 336komentarzy: 0

Rajd Valasska debiut braci Szejów w samochodzie R5

27-03-2017 16:40

Jarek i Marcin Szejowie kończą Rajd Valasska na 7. miejscu. Załoga GK Forge Metkom Rally Team zdobywa 18 punktów w 1. rundzie Rajdowych Mistrzostw Czech 2017.

wyświetleń: 229komentarzy: 0

Zaginął 20-latek z Wilamowic

27-03-2017 16:15

Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

wyświetleń: 2659komentarzy: 5

Biegacze z kolejnymi medalami Mistrzostw Polski!

27-03-2017 15:55

Narciarskie ostatki czyli druga część Mistrzostw Polski w biegach narciarskich przyniosły naszym biegaczom kolejne medale w tym najcenniejszy z nich - srebrny - Dominika Burego.

wyświetleń: 160komentarzy: 0

Międzynarodowe ćwiczenia ''Fenix''

27-03-2017 14:20

Kilkadziesiąt radiowozów i innych specjalistycznych pojazdów oraz kilkuset policjantów pojawiło się w Marklowicach Górnych, aby wziąć udział w międzynarodowych ćwiczeniach pod kryptonimem ''Fenix''.

wyświetleń: 1243komentarzy: 0

Mundurowe podsumowanie weekendu

27-03-2017 13:30

12 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali od piątku do niedzieli policjanci z cieszyńskiego garnizonu. To nie wszystko - przeprowadzili także ponad 150 interwencji. Sporo działo się również na drogach powiatu, gdzie doszło do dwóch wypadków drogowych i dziewięciu kolizji.

wyświetleń: 1499komentarzy: 1

Święto czekolady w Bielsku!

27-03-2017 12:00

Jaką czekoladę lubicie? Gorzką, mleczną, deserową, białą, a może gorącą z bitą śmietaną i posypką?  Niezależnie jakie mamy gusta, jedno jest pewne, kochamy ją za smak i wspaniały aromat.  

wyświetleń: 959komentarzy: 0

Zespoły rywalizowały w Cieszynie

27-03-2017 11:00

W dniach od 20 do 21 marca br. w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza odbywał się zorganizowany przez Stowarzyszenie Samorządowe Ziemi Cieszyńskiej oraz Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Cieszynie – Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Artystycznych Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 457komentarzy: 0

Walczyli o Ciupagę Ondraszka

27-03-2017 09:10

O Ciupagę Ondraszka, rywalizowały po raz kolejny w minioną sobotę (25.03.2017) drużyny CJTH Czarne Pantery, Dragons Tychy, Luce Bielsko Biała oraz Tornado Bielsko Biała. Nie brakowało sportowych emocji a rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie.