Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 12010komentarzy: 22

Uwaga! Kolizja!

11-03-2016 14:30

Niespełna godzinę temu doszło do kolizji nieopodal skoczowskiego skrzyżowania 'wiślanki' z ul. Bielską.
Uwaga! Kolizja! fot. Jan Bacza

Około 13:30 na pasie od strony Wisły, tuż przed skrzyżowaniem DK81 z ul. Bielską w Skoczowie doszło do kolizji trzech pojazdów. Na ten moment mogę powiedzieć, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe i tir. Jedna osoba, 32-letni mieszkaniec Bielska – Białej, uskarżający się na ból kręgosłupa, trafił do szpitala. - informuje st. asp. Rafała Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Na miejscu są policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

Jak informują internauci, tworzą się bardzo duże korki na obu pasach od strony Wisły. Jak piszą czytelnicy OX.pl, korek sięga zjazdu z drogi S1 w Harbutowicach.

Aktualizacja godzina 14:50

Jak precyzuje st. asp. Rafała Domagała – W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Kierowca Volvo S80, obywatel USA, mający we krwi ponad 0,5 promila alkoholu najechał na tył Toyoty Yaris. Ten samochód następnie uderzył w tył ciągnika siodłowego. Kierowca Toyoty trafił do szpitala.
Ciągle zablokowany jest jeden pas ruchu w stronę Katowic.

JB

zródło: ox.pl
dodał: JB 11-03-2016 14:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (22)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
11-03-2016 15:46
1234567890
A mówią że tylko polaki pija i jezdza;)
kudaasek
11-03-2016 17:03
kudaasek
Czyżby kierowca ciągnika zaskoczył skutecznością hamowania bez naczepy i ładunku... ?:)
KomentXYZ123001
11-03-2016 18:49
KomentXYZ123001
Czyżby komentujący ,,kudaasek" zapomniał ,że w internecie nie tolerujemy chamstwa?...
kudaasek
12-03-2016 06:37
kudaasek
KomentXYZ123001 hahahaha... a to mnie rozbawiłeś. "W internecie nie tolerujemy chamstwa"... a ty to kto, strażnik "internetów"? Nie ma większego chamstwa niż internet, tak dla twojej informacji...
Ale to wszystko nie zmienia faktu, że jeżeli w mojej wypowiedzi dostrzegłeś chamstwo a nie co najwyżej sarkazm, to jesteś wybitnie ograniczony, tym bardziej, że tekst pisany nie przenosi emocji i może być interpretowany na wiele sposób, ale dorośniesz, zrozumiesz (tak, to mogło być chamskie - poczuj różnicę).
Volvik
12-03-2016 13:07
Volvik
W tym zdarzeniu to akurat kierowca ciągnika siodłowego miał najmniejszy (lub żaden) wpływ na przebieg zdarzenia.
To tak dla wiedzy kudaaska, który głosi tu referat o chamstwie, a o wiodącym temacie (po raz kolejny)
nie ma nic mądrego do powiedzenia.
kudaasek
12-03-2016 13:24
kudaasek
Oj Volvik, nie jesteś systematyczny. W temacie, w którym chyba poczułeś się urażony i stąd niezwiązany z wątkiem najazd na mnie tłumaczyłeś wszystkim, że " na pozór wyglądające bardzo proste zdarzenie może okazać się skomplikowane i bardzo trudne do rozstrzygnięcia" oraz że "niestety jednak większość osób niewtajemniczonych w szczegóły kieruje się powyższą zasadą wyciąga pochopne (szybkie, proste) i często błędne wnioski, a co gorsza wierzy w nie bezgranicznie i przekonuje do nich innych".
A tu proszę, nagle odwrócenie roli i jakże zdecydowana i pewna siebie opinia... Cieszę się, że ty masz w każdym temacie jak widać coś mądrego do powiedzenia, jesteś wybitnie wtajemniczony i nie wyciągasz pochopnych wniosków... Lubię uczyć się od najlepszych:D. Chłopie, wyluzuj i powstrzymaj emocje, to nie konkurs na najlepszego anonimowego specjalistę.
PS. Referat?? Ależ mnie nienawidzisz, przecież w tej dziedzinie to chyba jesteś nie do pobicia - byleby racja była po twojej stronie:)
Volvik
12-03-2016 13:56
Volvik
O co tobie człowieczku - kudaasku chodzi??? Napadłeś na mnie i uczepiłeś się jak "rzep psiego ogona". Ciągle prowokujesz, tylko nie wiadomo do czego(?)... szukasz kolegów... czy co?
Przykro mi , ale nie jesteś w moim typie.
A może ty jesteś inny, niedowartościowany i szukasz wsparcia? Też mi przykro, nie jestem psychologiem.
W każdym razie najwyraźniej masz ze sobą jakiś problem, ale mnie do tego nie mieszaj.
kudaasek
12-03-2016 14:22
kudaasek
Napadłem? Po prostu miałem inne zdanie niż ty, co tak cię zirytowało, że przeniosłeś to na zupełnie inny artykuł a przy okazji nie zauważyłeś, że dzięki temu wyszła twoja hipokryzja.
Mówię ci po raz kolejny, wyluzuj i naucz się odcinać kreski, bo sam siebie prowokujesz.
W danym wątku się z tobą nie zgadzam, w innym mogę ci przyznać rację - ty tak potrafisz?? .... nie odpowiadaj, widzę, że nie.
Volvik
12-03-2016 14:55
Volvik
Ty miałeś inne zdanie??? Ty nie miałeś żadnego zdania, li tylko prześmiewczo i prowokacyjnie oceniałeś moje.
Teraz ciągnąc tą farsę tylko to potwierdzasz.
A hipokryzja.... aby o niej mówić najpierw zrozum i porównaj tematy bazowe. Póki co to nie używaj takich słów bo ich nie rozumiesz.
kudaasek
12-03-2016 15:02
kudaasek
Volvik, zgubiłeś się, pisz to we właściwym artykule, a nie tylko piszesz dla pisania. A z tą hipokryzją... to jednak poleciłbym słownik..:)
Volvik
12-03-2016 15:12
Volvik
Ja się zgubiłem??? to ty poruszasz się jak po omacku w ciemnym pokoju. Zabierasz głoś na tematy o których nie masz pojęcia, a w dodatku próbujesz dyskredytować ludzi którzy mają coś więcej do powiedzenia niż ty.
kudaasek
12-03-2016 16:43
kudaasek
I znów pustka, byleby pisać... :) gdzie ty tak strasznie zostałeś zdyskredytowany? A to, że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia to jakby oczywiste, dowodzi tego mój pierwszy komentarz w tym artykule, który w twoim odczuciu zapewne był niedostatecznie fachowy i nie omieszkałeś niezwłocznie wyrazić swojej i jednocześnie jedynie kompetentnej uwagi w tej sprawie, która przy okazji była daleka od dyskredytacji mnie na dzień dobry, w końcu hipokrytą nie jesteś. Jak to ująłeś "który nie ma nic mądrego do powiedzenia". I to ja błądzę? :)))
kudaasek
12-03-2016 17:05
kudaasek
I znów pustka, byleby pisać... :) gdzie ty tak strasznie zostałeś zdyskredytowany? A to, że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia to jakby oczywiste, dowodzi tego mój pierwszy komentarz w tym artykule, który w twoim odczuciu zapewne był niedostatecznie fachowy i nie omieszkałeś niezwłocznie wyrazić swojej i jednocześnie jedynie kompetentnej uwagi w tej sprawie, która przy okazji była daleka od dyskredytacji mnie na dzień dobry, w końcu hipokrytą nie jesteś. Jak to ująłeś "który nie ma nic mądrego do powiedzenia". I to ja błądzę? :)))
m.emer
13-03-2016 15:10
m.emer
Panie kudaasek!
Mam nadzieję że tym podwójnym akcentem zakończyłeś już tę żenującą przepychankę z volvikiem.
Trochę śledziłem wasze wypociny ciągnięte już od poprzedniego podobnego artykuł i muszę ci powiedzieć że wypadłeś dość blado. Volvika nieco poniosła fantazja, ale przynajmniej dość dosadnie wyraził swój pogląd, podpierał go jak mówił, własnym doświadczeniem no i oczywiście niezłym obeznaniem przepisów.
Ty natomiast niczym nie zaimponowałeś , w kółko z uporem maniaka powtarzałeś słowa że masz inne zdanie, że się z nim nie zgadzasz, ale tak de facto żadnego konkretnego zdania nie wypowiedziałeś.
Jeżeli chciałeś go oceniać i krytykować, to przede wszystkim powinieneś przedstawić jakieś kontrargumenty. A ty nic... tylko kłapanie...
Twoja krytyka jest tylko samą w sobie krytyką dla samej krytyki.... czyli zwykłą dziecinadą.
yamah
13-03-2016 15:23
yamah
Te kudaasek... to nie konkurs na największą liczbę wpisów... he.he....
ursus_81
13-03-2016 16:29
ursus_81
m.emer...........hahaha..... a może raczej Panie Volvik?? Ile jeszcze masz takich kont??
Gdybyś był osobą postronną, to na pewno nie odniósłbyś takiego wrażenia i nie doszedł do tak zaskakująco zbliżonych, podobnie brzmiących i ujętych w podobnej "tonacji" wniosków. haha.... "no i oczywiście niezłym obeznaniem przepisów" (wikipedia) hahah. Przezabawne, naprawdę.
Pewnie się narażę volvikowi, ale w jednym możesz być pewny - jak w przeciwieństwie do Was mam życie prywatne, więc nie będę się bawił w takie przydługawe korespondencje... co za dziecinada.
Volvik
14-03-2016 09:02
Volvik
Nie wiem kto to jest m.emer, ale wiem za to na pewno że ursus_81 to kudaasek, który wrócił do poprzedniego logo po wpisie yamaha.
Już dawno odniosłem takie wrażenie (taka sama retoryka wypowiedzi), ale nieco się wahałem, bo ursus_81 wydawał mi się trochę mądrzejszy. Kudaaskowi natomiast kompletnie brakowało merytorycznych argumentów, pisał już tylko dyrdymały dla samego pisania i dla podbudowania własnego ego.
Suma sumarum - "wyszło szydło z worka".
kudaasek
14-03-2016 13:33
kudaasek
Czy ty na prawdę nie potrafisz być oryginalny? Spójrz na swoją retorykę i swojego klona, wciąż to samo, gdzieś jakieś opowieści o argumentach, o doświadczeniu, o merytoryce, a w rzeczywistości wychodzi hipokryzja a na koniec zwykłe kopiowanie:). W sumie nie spodziewałem się więcej, w końcu każdy kto wyrazi przychylne mi zdanie (co mi jest kompletnie obojętne), będzie moim drugim, trzeci itd. ja. Główkuj dalej... a do ciebie i twego klona - mieć nadzieję, fajna rzecz, ale kiedy mam skończyć, sam zdecyduję (no chyba, że naruszam jakieś zasady, ale nie spodziewam się i tym razem żadnych argumentów z konkretną podstawą).
Volvik
15-03-2016 08:52
Volvik
Widzę że nakręcasz się jak budzik.... uważaj tylko żeby ci sprężynka nie pękła...;-)
A ten swój wpis to przeczytaj sobie przed lustrem.
kudaasek
15-03-2016 11:32
kudaasek
Jeszcze nie tak dawno zarzucałeś mi, że niczego mądrego nie wnoszę do tematu... A ty co chciałeś tym wpisem uzyskać? Zadbaj lepiej o "swoją sprężynkę", bo widzę, że emocjonalnie nie dajesz rady i wciąż brniesz w rozpoczęty przez ciebie absurd...
yamah
15-03-2016 12:03
yamah
Te kudaasek!!! Możesz już skończyć - wygrałeś ten konkurs na największą liczbę wpisów.
Jesteś wielki, nikt ci nie dorówna - w nagrodę możesz przejść do następnych tematów.
kudaasek
15-03-2016 12:11
kudaasek
Dziękuję za twoje uznanie, nie skorzystam.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kajto: decydująca batalia lidera

25-08-2016 09:15

Rywalizacja w FIA ERC wkracza w decydującą fazę – czeski Rajd Barum (26-28 sierpnia) będzie najbliższym wyzwaniem Kajetanowicza i Barana. Załogę Lotos Rally Team czeka 230 km ścigania na 15 wąskich, podbijających i dziurawych czeskich odcinkach, na których miejscowi kierowcy narzucają szalone tempo. Będzie tym bardziej emocjonująco, ponieważ– Kajetanowicza i Barana tylko 3 punkty dzielą od obrony tytułu już na dwie rundy przed końcem mistrzostw.

wyświetleń: 59komentarzy: 0

Bułgaria, Grecja, Chorwacja? Gdzie wypoczywaliśmy najchętniej w te wakacje?

25-08-2016 07:30

Choć za wcześnie jeszcze na całkowite podsumowanie sezonu 2016, bo część z nas na urlop wybiera okres września i października, to główna wakacyjna fala już za nami. Przez lipiec i sierpień wypoczywały bowiem głównie rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Gdzie najchętniej mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego jeździli w te wakacje?

wyświetleń: 660komentarzy: 2

Pisarz śląski - Gustaw Morcinek

24-08-2016 19:00

O Śląsku Cieszyńskim pisał, że powstała z 'uśmiechu Pana Boga', w twórczości opisywał życie codzienne mieszkańców tej ziemi, nawiązywał do pracy górnika, którym sam w młodzieńczych latach był. Jemu przypisuje się pomysł zmiany nazwy Katowic na Stalinogród, choć decyzje o tym zapadły zanim, jako poseł, odczytał to z sejmowej mównicy. Jutro mija 125 rocznica urodzin Gustawa Morcinka, pisarza ze Skoczowa.

wyświetleń: 978komentarzy: 1

Wisła - widowiskowe zjazdy

24-08-2016 17:00

Już 27 i 28 sierpnia najlepsi zawodnicy Europy ponownie odwiedzą Wisłę, aby walczyć o tytuły Mistrzów Europy w konkurencji Downhill. Po raz kolejny zostaną wystawieni na próbę przez trasę zlokalizowaną na charakterystycznym szczycie Beskidu Śląskiego - Stożku. Ze względu na fakt, iż zawody w zjazdach rowerowych są niezwykle widowiskową dyscypliną warto zawczasu spojrzeć z czym mierzyć się będą najlepsi riderzy Europy.

wyświetleń: 705komentarzy: 0

Reminiscencje po Gorolu

24-08-2016 15:30

Gorolski Święto w Jabłonkowie staje się coraz bardziej popularną imprezą. Jest ona atrakcyjna nie tylko dla Zaolziaków, ale tłumnie przyjeżdżających już turystów, którzy zamieszkują kraje po obu stronach Olzy. Często uważa się, że to ostatni bastion Polaków mieszkających w Czechach.

wyświetleń: 656komentarzy: 0

Ośmiorniczki w Szpitalu Śląskim w Cieszynie

24-08-2016 14:45

Bynajmniej nie chodzi o wykwintne dania, w jakich gustują co niektórzy polscy posłowie, ale o akcję „Ośmiorniczki dla wcześniaków”. Pod ta nazwą kryje się akcja polegająca na darowaniu wcześniakom miękkich maskotek w kształcie ośmiorniczki. Dlaczego akurat takich maskotek i jaki to ma cel? Przeczytaj.

wyświetleń: 3588komentarzy: 1

Zakończenie wakacji ''Pod Skocznią'' w Istebnej

24-08-2016 13:40

Ciekawą imprezę na sportowo i muzycznie na zakończenie wakacji planuje Istebna w najbliższą sobotę, 28 sierpnia br. Będzie przedstawienie teatralne dla dzieci, Koncert Patryka Demkowskiego z Wisły, Koncert reggae zespołu Bathel, dyskoteka oraz mecze: trampkarzy, juniorów i seniorów KP Trójwieś.

wyświetleń: 682komentarzy: 2

Cieszyn: Linie 30 i 32 z nowym rozkładem

24-08-2016 11:50

Uwaga - od 27 sierpnia nowe rozkłady linii 30 i 32 w Cieszynie.

wyświetleń: 1949komentarzy: 1

Złapali złodzieja

24-08-2016 10:50

Mieszkaniec Cieszyna będąc na zakupach w Bielsku o mało nie stracił roweru. Kiedy wyszedł ze sklepu, jego jednośladem odjeżdżał złodziej. Właściciel  ruszył w pogoń...

wyświetleń: 3608komentarzy: 5

Najmłodsi stela 82/484/2016

24-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.