Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 12091komentarzy: 22

Uwaga! Kolizja!

11-03-2016 14:30

Niespełna godzinę temu doszło do kolizji nieopodal skoczowskiego skrzyżowania 'wiślanki' z ul. Bielską.
fot. Jan Bacza fot. Jan Bacza

Około 13:30 na pasie od strony Wisły, tuż przed skrzyżowaniem DK81 z ul. Bielską w Skoczowie doszło do kolizji trzech pojazdów. Na ten moment mogę powiedzieć, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe i tir. Jedna osoba, 32-letni mieszkaniec Bielska – Białej, uskarżający się na ból kręgosłupa, trafił do szpitala. - informuje st. asp. Rafała Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Na miejscu są policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

Jak informują internauci, tworzą się bardzo duże korki na obu pasach od strony Wisły. Jak piszą czytelnicy OX.pl, korek sięga zjazdu z drogi S1 w Harbutowicach.

Aktualizacja godzina 14:50

Jak precyzuje st. asp. Rafała Domagała – W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Kierowca Volvo S80, obywatel USA, mający we krwi ponad 0,5 promila alkoholu najechał na tył Toyoty Yaris. Ten samochód następnie uderzył w tył ciągnika siodłowego. Kierowca Toyoty trafił do szpitala.
Ciągle zablokowany jest jeden pas ruchu w stronę Katowic.

JB

zródło: ox.pl
dodał: JB 11-03-2016 14:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (22)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
11-03-2016 15:46
1234567890
A mówią że tylko polaki pija i jezdza;)
[konto zostało usunięte]
11-03-2016 17:03
[konto zostało usunięte]
Czyżby kierowca ciągnika zaskoczył skutecznością hamowania bez naczepy i ładunku... ?:)
KomentXYZ123001
11-03-2016 18:49
KomentXYZ123001
Czyżby komentujący ,,kudaasek" zapomniał ,że w internecie nie tolerujemy chamstwa?...
[konto zostało usunięte]
12-03-2016 06:37
[konto zostało usunięte]
KomentXYZ123001 hahahaha... a to mnie rozbawiłeś. "W internecie nie tolerujemy chamstwa"... a ty to kto, strażnik "internetów"? Nie ma większego chamstwa niż internet, tak dla twojej informacji...
Ale to wszystko nie zmienia faktu, że jeżeli w mojej wypowiedzi dostrzegłeś chamstwo a nie co najwyżej sarkazm, to jesteś wybitnie ograniczony, tym bardziej, że tekst pisany nie przenosi emocji i może być interpretowany na wiele sposób, ale dorośniesz, zrozumiesz (tak, to mogło być chamskie - poczuj różnicę).
Volvik
12-03-2016 13:07
Volvik
W tym zdarzeniu to akurat kierowca ciągnika siodłowego miał najmniejszy (lub żaden) wpływ na przebieg zdarzenia.
To tak dla wiedzy kudaaska, który głosi tu referat o chamstwie, a o wiodącym temacie (po raz kolejny)
nie ma nic mądrego do powiedzenia.
[konto zostało usunięte]
12-03-2016 13:24
[konto zostało usunięte]
Oj Volvik, nie jesteś systematyczny. W temacie, w którym chyba poczułeś się urażony i stąd niezwiązany z wątkiem najazd na mnie tłumaczyłeś wszystkim, że " na pozór wyglądające bardzo proste zdarzenie może okazać się skomplikowane i bardzo trudne do rozstrzygnięcia" oraz że "niestety jednak większość osób niewtajemniczonych w szczegóły kieruje się powyższą zasadą wyciąga pochopne (szybkie, proste) i często błędne wnioski, a co gorsza wierzy w nie bezgranicznie i przekonuje do nich innych".
A tu proszę, nagle odwrócenie roli i jakże zdecydowana i pewna siebie opinia... Cieszę się, że ty masz w każdym temacie jak widać coś mądrego do powiedzenia, jesteś wybitnie wtajemniczony i nie wyciągasz pochopnych wniosków... Lubię uczyć się od najlepszych:D. Chłopie, wyluzuj i powstrzymaj emocje, to nie konkurs na najlepszego anonimowego specjalistę.
PS. Referat?? Ależ mnie nienawidzisz, przecież w tej dziedzinie to chyba jesteś nie do pobicia - byleby racja była po twojej stronie:)
Volvik
12-03-2016 13:56
Volvik
O co tobie człowieczku - kudaasku chodzi??? Napadłeś na mnie i uczepiłeś się jak "rzep psiego ogona". Ciągle prowokujesz, tylko nie wiadomo do czego(?)... szukasz kolegów... czy co?
Przykro mi , ale nie jesteś w moim typie.
A może ty jesteś inny, niedowartościowany i szukasz wsparcia? Też mi przykro, nie jestem psychologiem.
W każdym razie najwyraźniej masz ze sobą jakiś problem, ale mnie do tego nie mieszaj.
[konto zostało usunięte]
12-03-2016 14:22
[konto zostało usunięte]
Napadłem? Po prostu miałem inne zdanie niż ty, co tak cię zirytowało, że przeniosłeś to na zupełnie inny artykuł a przy okazji nie zauważyłeś, że dzięki temu wyszła twoja hipokryzja.
Mówię ci po raz kolejny, wyluzuj i naucz się odcinać kreski, bo sam siebie prowokujesz.
W danym wątku się z tobą nie zgadzam, w innym mogę ci przyznać rację - ty tak potrafisz?? .... nie odpowiadaj, widzę, że nie.
Volvik
12-03-2016 14:55
Volvik
Ty miałeś inne zdanie??? Ty nie miałeś żadnego zdania, li tylko prześmiewczo i prowokacyjnie oceniałeś moje.
Teraz ciągnąc tą farsę tylko to potwierdzasz.
A hipokryzja.... aby o niej mówić najpierw zrozum i porównaj tematy bazowe. Póki co to nie używaj takich słów bo ich nie rozumiesz.
[konto zostało usunięte]
12-03-2016 15:02
[konto zostało usunięte]
Volvik, zgubiłeś się, pisz to we właściwym artykule, a nie tylko piszesz dla pisania. A z tą hipokryzją... to jednak poleciłbym słownik..:)
Volvik
12-03-2016 15:12
Volvik
Ja się zgubiłem??? to ty poruszasz się jak po omacku w ciemnym pokoju. Zabierasz głoś na tematy o których nie masz pojęcia, a w dodatku próbujesz dyskredytować ludzi którzy mają coś więcej do powiedzenia niż ty.
[konto zostało usunięte]
12-03-2016 16:43
[konto zostało usunięte]
I znów pustka, byleby pisać... :) gdzie ty tak strasznie zostałeś zdyskredytowany? A to, że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia to jakby oczywiste, dowodzi tego mój pierwszy komentarz w tym artykule, który w twoim odczuciu zapewne był niedostatecznie fachowy i nie omieszkałeś niezwłocznie wyrazić swojej i jednocześnie jedynie kompetentnej uwagi w tej sprawie, która przy okazji była daleka od dyskredytacji mnie na dzień dobry, w końcu hipokrytą nie jesteś. Jak to ująłeś "który nie ma nic mądrego do powiedzenia". I to ja błądzę? :)))
[konto zostało usunięte]
12-03-2016 17:05
[konto zostało usunięte]
I znów pustka, byleby pisać... :) gdzie ty tak strasznie zostałeś zdyskredytowany? A to, że piszę o czymś o czym nie mam pojęcia to jakby oczywiste, dowodzi tego mój pierwszy komentarz w tym artykule, który w twoim odczuciu zapewne był niedostatecznie fachowy i nie omieszkałeś niezwłocznie wyrazić swojej i jednocześnie jedynie kompetentnej uwagi w tej sprawie, która przy okazji była daleka od dyskredytacji mnie na dzień dobry, w końcu hipokrytą nie jesteś. Jak to ująłeś "który nie ma nic mądrego do powiedzenia". I to ja błądzę? :)))
m.emer
13-03-2016 15:10
m.emer
Panie kudaasek!
Mam nadzieję że tym podwójnym akcentem zakończyłeś już tę żenującą przepychankę z volvikiem.
Trochę śledziłem wasze wypociny ciągnięte już od poprzedniego podobnego artykuł i muszę ci powiedzieć że wypadłeś dość blado. Volvika nieco poniosła fantazja, ale przynajmniej dość dosadnie wyraził swój pogląd, podpierał go jak mówił, własnym doświadczeniem no i oczywiście niezłym obeznaniem przepisów.
Ty natomiast niczym nie zaimponowałeś , w kółko z uporem maniaka powtarzałeś słowa że masz inne zdanie, że się z nim nie zgadzasz, ale tak de facto żadnego konkretnego zdania nie wypowiedziałeś.
Jeżeli chciałeś go oceniać i krytykować, to przede wszystkim powinieneś przedstawić jakieś kontrargumenty. A ty nic... tylko kłapanie...
Twoja krytyka jest tylko samą w sobie krytyką dla samej krytyki.... czyli zwykłą dziecinadą.
yamah
13-03-2016 15:23
yamah
Te kudaasek... to nie konkurs na największą liczbę wpisów... he.he....
[konto zostało usunięte]
13-03-2016 16:29
[konto zostało usunięte]
m.emer...........hahaha..... a może raczej Panie Volvik?? Ile jeszcze masz takich kont??
Gdybyś był osobą postronną, to na pewno nie odniósłbyś takiego wrażenia i nie doszedł do tak zaskakująco zbliżonych, podobnie brzmiących i ujętych w podobnej "tonacji" wniosków. haha.... "no i oczywiście niezłym obeznaniem przepisów" (wikipedia) hahah. Przezabawne, naprawdę.
Pewnie się narażę volvikowi, ale w jednym możesz być pewny - jak w przeciwieństwie do Was mam życie prywatne, więc nie będę się bawił w takie przydługawe korespondencje... co za dziecinada.
Volvik
14-03-2016 09:02
Volvik
Nie wiem kto to jest m.emer, ale wiem za to na pewno że ursus_81 to kudaasek, który wrócił do poprzedniego logo po wpisie yamaha.
Już dawno odniosłem takie wrażenie (taka sama retoryka wypowiedzi), ale nieco się wahałem, bo ursus_81 wydawał mi się trochę mądrzejszy. Kudaaskowi natomiast kompletnie brakowało merytorycznych argumentów, pisał już tylko dyrdymały dla samego pisania i dla podbudowania własnego ego.
Suma sumarum - "wyszło szydło z worka".
[konto zostało usunięte]
14-03-2016 13:33
[konto zostało usunięte]
Czy ty na prawdę nie potrafisz być oryginalny? Spójrz na swoją retorykę i swojego klona, wciąż to samo, gdzieś jakieś opowieści o argumentach, o doświadczeniu, o merytoryce, a w rzeczywistości wychodzi hipokryzja a na koniec zwykłe kopiowanie:). W sumie nie spodziewałem się więcej, w końcu każdy kto wyrazi przychylne mi zdanie (co mi jest kompletnie obojętne), będzie moim drugim, trzeci itd. ja. Główkuj dalej... a do ciebie i twego klona - mieć nadzieję, fajna rzecz, ale kiedy mam skończyć, sam zdecyduję (no chyba, że naruszam jakieś zasady, ale nie spodziewam się i tym razem żadnych argumentów z konkretną podstawą).
Volvik
15-03-2016 08:52
Volvik
Widzę że nakręcasz się jak budzik.... uważaj tylko żeby ci sprężynka nie pękła...;-)
A ten swój wpis to przeczytaj sobie przed lustrem.
[konto zostało usunięte]
15-03-2016 11:32
[konto zostało usunięte]
Jeszcze nie tak dawno zarzucałeś mi, że niczego mądrego nie wnoszę do tematu... A ty co chciałeś tym wpisem uzyskać? Zadbaj lepiej o "swoją sprężynkę", bo widzę, że emocjonalnie nie dajesz rady i wciąż brniesz w rozpoczęty przez ciebie absurd...
yamah
15-03-2016 12:03
yamah
Te kudaasek!!! Możesz już skończyć - wygrałeś ten konkurs na największą liczbę wpisów.
Jesteś wielki, nikt ci nie dorówna - w nagrodę możesz przejść do następnych tematów.
[konto zostało usunięte]
15-03-2016 12:11
[konto zostało usunięte]
Dziękuję za twoje uznanie, nie skorzystam.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 1422komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1191komentarzy: 2

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 892komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 6464komentarzy: 11

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 488komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2124komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 435komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 3246komentarzy: 3

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 2489komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl