Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1025komentarzy: 0

Gdzie szusować? (12/2016)

10-03-2016 17:30

Wprawdzie nieliczne, ale są. Wyciągi w regionie walczą z pogodą. Na kilku jeszcze da się jeździć.
Gdzie szusować? (12/2016) Coraz mniej czynnych wyciągów, ale w regionie ciągle można pojeździć na nartach, fot.MF/ox.pl

Sprawdziliśmy dla Was aktualną sytuację na stokach w regionie.

Brenna

brak czynnych wyciągów


Istebna
W Istebnej 3 stopnie Celsjusza, lekki wiatr, umiarkowane zachmurzenie. Czynne wyciągi:

Zagroń 20-30 cm naturalnego śniegu, Warunki: dostateczne, miejscami mogą okazać się trudne. Czynny wyciąg krzesełkowy.
www.istebna.org

Złoty Groń 20 - 40 cm naturalnego śniegu, Warunki:dostateczne, Czynny wyciąg krzesełkowy i talerzykowy
www.zlotygron.pl/


Ustroń
Czynne jest lodowisko przy Alei Legionów, w dni robocze w godz. 9.00 do 21.00; w soboty, niedziele i święta od 10.00 do 21.00; Wstęp na lodowisko: dzieci i młodzież – 3 zł/ godz., dorośli – 5 zł/ godz., ostrzenie łyżew – 4 zł i wypożyczenie łyżew – 4 zł/godz.

Czantoria
Czynna trasa n1 - 1900m, Stokłosica - wyciąg talerzykowy przy górnej stacji 200m. Warunki: trasa nr 1 (1900m) - dobre, dolna częśc trasy (200 m) - utrudnione, Stokłosica - dobre.
www.czantoria.net



Wisła
Po nocnym mrozie w Wiśle nadal utrzymują się niezłe warunki narciarskie.


Cieńków

Otwarte są trasy nr 1 i 2 (20-50 cm śniegu) i trasa nr 3 (30-50 cm śniegu). Warunki są dobre.
www.cienkownarty.pl

Klepki
Wyciągi czynne. Na trasie leży ok. 40 cm śniegu, a warunki są dobre.
www.klepki.wisla.pl


Nowa Osada
Na trasach nr 1 i 2 leży od 40 do 60 cm śniegu. Nieczynna jest nartostrada (trasa nr 3) oraz wyciągi talerzykowe "Beskid", "Krasnal" i "Maluch".
www.nowaosada.pl

Siglany

Czynne są oba wyciągi. Warunki są dobre, a na trasach leży 30-45 cm śniegu.
www.siglany.wisla.pl

Soszów
Otwarta jest trasa nr 1 (20-40 cm śniegu), i nr 5 (20-35 cm śniegu). Można jeździć również na polanie Ski-Nova, na której jest ok. 15 cm pokrywy śnieżnej.
www.soszow.pl

Stożek
Czynna trasa czerwona, na której leży 30-40 cm śniegu.
stozekwisla.pl

 

Wszystkie kamery online z regionu - w tym również widoki na stoki można zobaczyć tutaj:

 

vdka

zródło: OX.PL
dodał: NG 10-03-2016 17:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Dwujęzyczny oddział Przedszkola w Skoczowie - zapisy wciąż trwają

26-08-2016 11:00

Tego w Skoczowie jeszcze nie było! W Przedszkolu Publicznym nr 4 dzieci będą uczyły się w języku polskim i angielskim zarazem. Zajęcia będą realizowane przez grupę popołudniową w godzinach 12.30-17.30. Organizację edukacji w dwóch językach umożliwił projekt ''Przedszkola nowych możliwości''. Dwujęzyczny oddział startuje już 1 września. Zapisy wciąż trwają!

wyświetleń: 214komentarzy: 0

Pożar ścierniska w Ochabach Małych

26-08-2016 12:00

Z ostatniej chwili: pożar ścierniska w Ochabach Małych.

wyświetleń: 56komentarzy: 0

Najmłodsi stela 83/485/2016

26-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 959komentarzy: 0

Sobotnie szaleństwo za free!

26-08-2016 07:30

Zbliża się ostatnia sobota wakacji! Spraw niespodziankę swojemu dziecku i zabierz je na dożynki w Goleszowie. Szaleństwo w parku zabaw na pewno pozwoli najmłodszym zapomnieć o zbliżającym się powrocie do szkoły. W dodatku, dzięki sponsorom, którymi są restauracja Pod Tułem, Szkoła Rodzenia „Cud Narodzin” oraz Sklep Medyczny Inwest Partner Medycyna, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

wyświetleń: 1180komentarzy: 0

W Twoim imieniu (odc.8). Nie ma mocnych na wiślańskie korki...

25-08-2016 20:00

Brakuje parkingów? Obwodnicy? Objazdów? Kierowania ruchem? Pieniędzy? A może czego innego? Przyczynek do źródła powstawania oraz problemu korków w Wiśle.

wyświetleń: 3035komentarzy: 8

Portal OX.PL poleca!

25-08-2016 18:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 695komentarzy: 0

O Morcinku nad jego grobem

25-08-2016 17:15

O rocznicy urodzin Gustawa Morcinka pamiętano także w Cieszynie, gdzie pisarz spoczywa na Cmentarzu Komunalnym. Dziś (25 sierpnia) w samo południe złożono na jego pomniku kwiaty, zapalono znicze, a zgromadzeni wysłuchali opowieści Rozalia Wawronowicz - kierownik Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie o pisarzu.

wyświetleń: 930komentarzy: 0

Ustroń - będzie się działo!!!

25-08-2016 15:30

Tydzień Kultury Beskidzkiej za nami, ale nie oznacza to końca prezentacji i spotkańa z folklorem. Od 20 sierpnia trwa w naszym regionie Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny. Wielki finałowy koncert odbędzie się w sobotę w Ustroniu. Ale wydarzeń w ten weekend w Ustroniu sporo.

wyświetleń: 1698komentarzy: 0

Chrystus na strumieńskim rynku odzyskał swój blask

25-08-2016 14:15

Jest nieodzownym elementem strumieńskiego Rynku. Od 130 lat chroni miasto i jego mieszkańców, towarzyszyła wielu wydarzeniom, które miały miejsce w przeszłości Strumienia. W minioną niedzielę 21 sierpnia odbyło się uroczyste poświęcenie Figury Chrystusa Króla, która po gruntownym remoncie odzyskała swój dawny blask.

wyświetleń: 845komentarzy: 4

Wspominali pisarza

25-08-2016 12:40

Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Gustawa Morcinka w Skoczowie, uczczono dziś (25.08) 125. rocznicę urodzin pisarza. W uroczystościach wziął udział m.in. wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.