Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7610komentarzy: 0

Najmłodsi stela 24/425/2016

08-03-2016 15:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Najmłodsi stela 24/425/2016 Tymoteusz Sobek z Cieszyna, syn Wioletty i Patryka fot: (indi)
Zuzanna Sekuła z Cieszyna, córka Katarzyny i Konrada

 

Lena Przekop z Wisły, córka Sabiny i Tomasza

 

Zosia Polok z Ustronia, córka Doroty i Marka

 

Filip Chrapek ze Skoczowa, syn Ani i Kamila

 


 

 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 08-03-2016 15:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ogłoszono konkurs na stanowisko Dyrektora MCK Integrator w Skoczowie

27-08-2016 00:05

Burmistrz Miasta Skoczowa, Mirosław Sitko ogłosił konkurs na Dyrektora MCK Integrator.

wyświetleń: 79komentarzy: 0

Z dyrektora na likwidatora

26-08-2016 19:00

Na czwartkowej sesji cieszyńscy radni podjęli uchwałę o likwidacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jednostka ma zakończyć działalność 31 grudnia tego roku.

wyświetleń: 1309komentarzy: 3

Wspomnienia ze Światowych Dni Młodzieży

26-08-2016 17:00

Wprawdzie Światowe Dni Młodzieży już dawno za nami, mamy dla Was jednak garść wspomnień z tego, ważnego dla wielu, wydarzenia. Dziś o gościach z Francji, którzy przebywali w skoczowskiej rodzinie oraz o Włochach, którzy gościli w Ustroniu.

wyświetleń: 761komentarzy: 2

Wisła: Dworzec nadal będzie

26-08-2016 16:00

Autobusy będą normalnie zatrzymywać się na terenie dworca autobusowego w Wiśle – włodarze uspokaja.

wyświetleń: 783komentarzy: 1

Kajto 3. po kwalifikacjach

26-08-2016 15:30

Kajetanowicz i Baran osiągnęli trzeci czas na kwalifikacjach do Rajdu Barum. Dziś (26.08) wieczorem miejski odcinek w Zlinie rozpocznie walkę.

wyświetleń: 346komentarzy: 0

Barum: najtrudny debiut Tomaszczyka

26-08-2016 15:10

Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Sitek – wiceliderzy czeskiego Pucharu Opla Adama już w najbliższy weekend staną na starcie najtrudniejszej rundy sezonu. Będzie nią najważniejsza impreza w czeskich sportach motorowych – Rajd Barum, w którym załoga Ulter Sport Rally Team powalczy o powrót na prowadzenie w klasyfikacji XTG Opel Adam Cup.

wyświetleń: 534komentarzy: 0

Od trzech lat znęcał się nad swoją rodziną

26-08-2016 13:45

W Strumienia kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęca się nad jej rodziną. Jak się okazuje gehenna w tym domu trwała od trzech lat.

wyświetleń: 3126komentarzy: 2

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze?

26-08-2016 12:45

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze? Która z tych inwestycji zasługuje na miano najlepszej przestrzeni? Zagłosuj!

wyświetleń: 555komentarzy: 0

Pożar ścierniska w Ochabach Małych

26-08-2016 12:00

Z ostatniej chwili: pożar ścierniska w Ochabach Małych.

wyświetleń: 2225komentarzy: 0

Dwujęzyczny oddział Przedszkola w Skoczowie - zapisy wciąż trwają

26-08-2016 11:00

Tego w Skoczowie jeszcze nie było! W Przedszkolu Publicznym nr 4 dzieci będą uczyły się w języku polskim i angielskim zarazem. Zajęcia będą realizowane przez grupę popołudniową w godzinach 12.30-17.30. Organizację edukacji w dwóch językach umożliwił projekt ''Przedszkola nowych możliwości''. Dwujęzyczny oddział startuje już 1 września. Zapisy wciąż trwają!