Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 3450komentarzy: 11

Pokibicują z prezydencką parą

03-03-2016 16:50

Wczoraj na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbył się ostatni trening zawodników. Dzisiaj wieczorem odbędzie się na wiślańskim rynku ceremonia wręczenia numerów startowych. Sobotnie zmagania na skoczni obserwować będzie prezydencka parą
Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz

Strefa Kibica otwiera swoje podwoje. Już dzisiaj pierwsze wydarzenia związane z Pucharem Świata. Na rynku w Wiśle kibice z bliska będą mieli okazję zobaczyć skoczków narciarskich. Na scenie zagości dziesięciu najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej startujących podczas piątkowych zawodów indywidualnych. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 19:30. Jutro o godzinie 19.00 rozpocznie się seria próbna a o 20.30 pierwsza seria konkursu indywidualnego.

Sobotnie zmagania skoczków, wraz  sześcioma tysiącami kibiców na skoczni, obserwować będzie prezydencka para. Przed południem Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z dziećmi i młodzieżą na Złotym Groniu w Istebnej. To podarunek od prezesa firmy T-Mobile – Adama Sawickiego. Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy Adam Sawicki wylicytował dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Przekazał jednak wylicytowaną nagrodę młodzieży. W towarzystwie Prezydenta ze stoku w Istebnej zjeżdżać będą podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz dzieci z okolicznych szkół.

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. Dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Konkurs sobotni rozpocznie się kwalifikacjami o godzinie 14.00. Pierwsza seria zaplanowana jest na godzinę 16.00. Więcej o wydarzeniach na skoczni i w Strefie Kibica oraz dojeździe na Puchar Świata pisaliśmy w materiale Czas na Puchar!

JB

zródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB 03-03-2016 16:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
04-03-2016 06:12
[konto zostało usunięte]
Trzymamy kciuki za naszych!Powodzenia chłopaki :) Pozdrawiamy Prezydenta :)
crank
04-03-2016 09:14
crank
Jacy "my"?! Pisz za siebie!
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:10
[konto zostało usunięte]
crank,nie bądź taki drobiazgowy ;)
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:17
[konto zostało usunięte]
W piątek wieczorem będzie mgła, która utrudni oglądanie skoków. Wina organizatorów.
adawski25
04-03-2016 11:22
adawski25
Aktywnosc myszy w komentarzach budzi podziw...ale budzi tez uwielbienie partią kosciolem katolickim no i jak widac para prezydencka.
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:35
[konto zostało usunięte]
adawski25,przepraszam bardzo,a co jest złego w tym,że szanuję Prezydenta,którego wybrałam?ba!którego wybrało większość Polaków?ale mniejsza o to,nie ciągnę tematu,bo nie chcę dać pretekstu do opluwania... :) cieszmy się sportową atmosferą :)
crank
04-03-2016 11:42
crank
mysza320 - Nie uzurpuj sobie prawa, którego nie masz ani ty, ani twoi ulubieńcy. I naucz się liczyć. Pa, pa!
Charles
04-03-2016 11:52
Charles
Skoro będzie prezydent, to powinna być i msza święta. To bardzo pomaga, jak umarłemu kadzidło.
as355
04-03-2016 13:18
as355
Sport jest jednak dla wybranych ,i nie ważne jakiego wyznania jest skoczek i kto jest zaproszony na widownię .Dostarczenie emocji ,wspólne dopingowanie ,śpiew ,i korki po skokach ,,to spaja kibiców ,a kibic to ja i ty .Więc nie mieszajcie zabawy z wyznaniem i docinkami na ten temat ,oby wygrał najlepszy .Ja osobiście dopinguję najstarszego ze skoczków ,nie wiedząc jakiego jest wyznania .Miłej zabawy życzę .
koszor
04-03-2016 15:55
koszor
PO-miot dalej kwiczy, nie może znieść porażki. Choćby artykuł nie miał nic wspólnego z polityką, to czujne PO - oszołomy muszą obsikać to miejsce.
adawski25
04-03-2016 15:59
adawski25
Mysza ja tez szanuje prezydenta jak najbardziej tylko ze słabia mnie ludzie ktorzy tak jak ty poprostu ubustwiaja i jego i pana kaczynskiego i caly kosciol katolicki...a wyznania i poglady kazdego szanowac trzeba.czestow wpisy niektorych przypominaja mi jakis fanatyzm na tle tych ludzi.no sory ale tak to wyglada.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wypowiedz się w kwestii ustawy!

23-01-2017 13:00

Trwają konsultacje społeczne projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

wyświetleń: 494komentarzy: 1

Klaudia czeka na pomoc

23-01-2017 11:10

Nie mówi, nie chodzi, ale cieszy się z życia i dużo uśmiecha. Klaudia z Chybia czeka na Wasze wsparcie.

wyświetleń: 652komentarzy: 0

Biegali w Tomaszowie

23-01-2017 09:20

W miniony weekend (21-22.01) w Tomaszowie Lubelskim odbyły się kolejne zawody z cyklu Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Nieźle, choć nieco gorzej niż przed tygodniem, poszło młodym biegaczom i biegaczkom z regionu.

wyświetleń: 179komentarzy: 0

Dla kogo 1%? Sprawdź listę OPP z regionu!

23-01-2017 07:30

Co roku, od 12 lat, możesz wesprzeć swoim jednym procentem wybraną przez siebie Organizację Pożytku Publicznego. Czasami wydaje się, że to niewiele, ale w sumie, licząc wszystkich podatników, to kilkaset milionów, a więc i konkretna pomoc.

wyświetleń: 654komentarzy: 1

Miłośnicy turystyki kolarskiej spod znaku Ondraszka wybrali nowy zarząd klubu

22-01-2017 19:10

Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym 20 stycznia spotkali się miłośnicy zorganizowanego kolarstwa, członkowie Turystycznego Klubu Kolarskiego "Ondraszek" przy Oddziale PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie.

wyświetleń: 1169komentarzy: 1

Stoch znów na Podium. Piotr Żyła ciągle w formie.

22-01-2017 18:40

Po wczorajszym (21.01.2017) drużynowym konkursie skoków narciarskich w Zakopanem w których nasza reprezentacja w składzie – Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot wywalczyła srebrny medal przyszła dziś (22.01.2017) w stolicy polskich Tatr kolej na turniej indywidualny.

wyświetleń: 1101komentarzy: 0

EkoKarlik dla Chybia

22-01-2017 17:55

Gmina Chybie została laureatem konkursu EkoKarlik 2016. W imieniu Wójta Gminy Chybie statuetkę odebrał Sekretarz Gminy - Andrzej Bura. Konkurs  skierowany był do przedsiębiorców, spółdzielni oraz jednostek samorządu terytorialnego i samorządu gospodarczego z terenu województwa śląskiego.

wyświetleń: 537komentarzy: 0

Odeszła dr Barbara Żebrokowa

22-01-2017 17:50

W dniu 19 stycznia w wieku 71 lat zmarła dr Barbara Żebrokowa. Przez ponad 40 lat była pracownikiem naukowym Uniwersytetu Śląskiego, jakiś czas wykładała również w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

wyświetleń: 4341komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (4/1/17)

22-01-2017 16:00

Zapraszamy do kolejnego przeglądu prasy, wypełnionego informacjami i ciekawostkami sprzed stu lat, które były przekazywane przez ówczesne gazety, m.in. skoczowski "Ślązak".

wyświetleń: 451komentarzy: 0

Rezolucja Sejmiku na 500 - lecie

22-01-2017 14:30

Radni Sejmiku Województwa Śląskiego jednogłośnie przyjęli rezolucję w sprawie 500 lat reformacji Ma to być  wyjątkowa okazja, by zaznajomić mieszkańców województwa z historią ruchu reformacyjnego i przypomnieć znaczące wydarzenia, miejsca, a także postaci wybitnych śląskich ewangelików.