Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2016
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 3410komentarzy: 11

Pokibicują z prezydencką parą

03-03-2016 16:50

Wczoraj na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbył się ostatni trening zawodników. Dzisiaj wieczorem odbędzie się na wiślańskim rynku ceremonia wręczenia numerów startowych. Sobotnie zmagania na skoczni obserwować będzie prezydencka parą
Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz

Strefa Kibica otwiera swoje podwoje. Już dzisiaj pierwsze wydarzenia związane z Pucharem Świata. Na rynku w Wiśle kibice z bliska będą mieli okazję zobaczyć skoczków narciarskich. Na scenie zagości dziesięciu najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej startujących podczas piątkowych zawodów indywidualnych. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 19:30. Jutro o godzinie 19.00 rozpocznie się seria próbna a o 20.30 pierwsza seria konkursu indywidualnego.

Sobotnie zmagania skoczków, wraz  sześcioma tysiącami kibiców na skoczni, obserwować będzie prezydencka para. Przed południem Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z dziećmi i młodzieżą na Złotym Groniu w Istebnej. To podarunek od prezesa firmy T-Mobile – Adama Sawickiego. Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy Adam Sawicki wylicytował dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Przekazał jednak wylicytowaną nagrodę młodzieży. W towarzystwie Prezydenta ze stoku w Istebnej zjeżdżać będą podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz dzieci z okolicznych szkół.

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. Dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Konkurs sobotni rozpocznie się kwalifikacjami o godzinie 14.00. Pierwsza seria zaplanowana jest na godzinę 16.00. Więcej o wydarzeniach na skoczni i w Strefie Kibica oraz dojeździe na Puchar Świata pisaliśmy w materiale Czas na Puchar!

JB

zródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB 03-03-2016 16:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
04-03-2016 06:12
[konto zostało usunięte]
Trzymamy kciuki za naszych!Powodzenia chłopaki :) Pozdrawiamy Prezydenta :)
crank
04-03-2016 09:14
crank
Jacy "my"?! Pisz za siebie!
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:10
[konto zostało usunięte]
crank,nie bądź taki drobiazgowy ;)
janek1943-1943
04-03-2016 11:17
janek1943-1943
W piątek wieczorem będzie mgła, która utrudni oglądanie skoków. Wina organizatorów.
adawski25
04-03-2016 11:22
adawski25
Aktywnosc myszy w komentarzach budzi podziw...ale budzi tez uwielbienie partią kosciolem katolickim no i jak widac para prezydencka.
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:35
[konto zostało usunięte]
adawski25,przepraszam bardzo,a co jest złego w tym,że szanuję Prezydenta,którego wybrałam?ba!którego wybrało większość Polaków?ale mniejsza o to,nie ciągnę tematu,bo nie chcę dać pretekstu do opluwania... :) cieszmy się sportową atmosferą :)
crank
04-03-2016 11:42
crank
mysza320 - Nie uzurpuj sobie prawa, którego nie masz ani ty, ani twoi ulubieńcy. I naucz się liczyć. Pa, pa!
Charles
04-03-2016 11:52
Charles
Skoro będzie prezydent, to powinna być i msza święta. To bardzo pomaga, jak umarłemu kadzidło.
as355
04-03-2016 13:18
as355
Sport jest jednak dla wybranych ,i nie ważne jakiego wyznania jest skoczek i kto jest zaproszony na widownię .Dostarczenie emocji ,wspólne dopingowanie ,śpiew ,i korki po skokach ,,to spaja kibiców ,a kibic to ja i ty .Więc nie mieszajcie zabawy z wyznaniem i docinkami na ten temat ,oby wygrał najlepszy .Ja osobiście dopinguję najstarszego ze skoczków ,nie wiedząc jakiego jest wyznania .Miłej zabawy życzę .
koszor
04-03-2016 15:55
koszor
PO-miot dalej kwiczy, nie może znieść porażki. Choćby artykuł nie miał nic wspólnego z polityką, to czujne PO - oszołomy muszą obsikać to miejsce.
adawski25
04-03-2016 15:59
adawski25
Mysza ja tez szanuje prezydenta jak najbardziej tylko ze słabia mnie ludzie ktorzy tak jak ty poprostu ubustwiaja i jego i pana kaczynskiego i caly kosciol katolicki...a wyznania i poglady kazdego szanowac trzeba.czestow wpisy niektorych przypominaja mi jakis fanatyzm na tle tych ludzi.no sory ale tak to wyglada.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Świat iluzji dla dziecka

01-10-2016 17:00

Zaproś swoje dziecko do świata iluzji i złudzeń optycznych. Książka pt. „Królik iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych“ autorstwa Patrici Geis ukazuje najmłodszym świat, jakiego jeszcze nie widzieli.

wyświetleń: 25komentarzy: 0

Henryk Kukuczka z Perłą 2016

01-10-2016 15:00

Henryk Kukuczka, baca z Istebnej-Stecówki otrzymał Perłę 2016 w kategorii Produkt Regionalny za bryndzę wiślańską.

wyświetleń: 122komentarzy: 0

Oczami niewidomego (52): Labrador ''Ja teraz pracuję''

01-10-2016 12:20

Panuje taka teoria i powiedzenie, że  „Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies”. Osoby, które posiadają inne zwierzątko powiedzą tak wła śnie o tym ukochanym przez Niego. Dla osób niewidomych iociemniałych najlepszym przyjacielem jest na pewno pies. Dla takich osób pies przewodnik to jego oczy, czasami jedyne.

wyświetleń: 128komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (40/10/16)

01-10-2016 10:50

Zapraszamy na pierwszy październikowy przegląd lokalnej prasy... z 1916 roku, wydawanej na terenie dzisiejszego Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Wbili łopatę pod budowę hali

01-10-2016 08:10

Symboliczne wbicie łopaty pod budowę hali sportowej w Jaworzu już za nami. - To ważna chwila dla gminy i gimnazjum - mówił wójt gminy, Radosław Ostałkiewicz.

wyświetleń: 877komentarzy: 2

Cieszyn: Naczelnik Wydziału Sportu przedstawia priorytety działań

30-09-2016 23:30

Na wniosek radnego Rady Miejskiej Cieszyna Krzysztofa Heroka, Naczelnik Wydziału Sportu Cezary Cieńciała przedstawił na wczorajszej (29.09) sesji wizję funkcjonowania sportu oraz propozycję zmian w zarządzaniu i utrzymaniu obiektów sportowych.

wyświetleń: 653komentarzy: 1

Seniorzy rozpoczęli nowy rok akademicki

30-09-2016 18:00

Seniorzy wracają do nauki. W tym tygodniu w Cieszynie odbyła się inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2016/2017 Stowarzyszenia Cieszyński Uniwersytet III Wieku. Uroczystość w Teatrze im. A. Mickiewicza uświetnił występ dziennikarzy - Leszka Mazana i Mieczysława Czumy.

wyświetleń: 895komentarzy: 0

Najmłodsi stela 97/499/2016

30-09-2016 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3204komentarzy: 0

W. K. spod Witalusza ''pisarz wyklęty?''

30-09-2016 14:30

(…) „Wyklęto” więc jednego z najpopularniejszych i najbardziej typowych pisarzy ludowych Śląska Cieszyńskiego. Przekreślono czterdziestoletni dorobek pisarza- z bólem pisał na łamach „Głosu Ziemi Cieszyńskiej” w 1957 roku Edmund Rosner. Nie mógł, czy też nie chciał on jednak wówczas precyzyjnie wskazać „winnego” owego stanu rzeczy.

wyświetleń: 548komentarzy: 0

HEY gra dla Was

30-09-2016 13:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już za tydzień w cieszyńskim teatrze wystąpi jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Teraz czas na spotkanie z zespołem w Cieszynie.