Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3508komentarzy: 11

Pokibicują z prezydencką parą

03-03-2016 16:50

Wczoraj na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbył się ostatni trening zawodników. Dzisiaj wieczorem odbędzie się na wiślańskim rynku ceremonia wręczenia numerów startowych. Sobotnie zmagania na skoczni obserwować będzie prezydencka parą
Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz

Strefa Kibica otwiera swoje podwoje. Już dzisiaj pierwsze wydarzenia związane z Pucharem Świata. Na rynku w Wiśle kibice z bliska będą mieli okazję zobaczyć skoczków narciarskich. Na scenie zagości dziesięciu najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej startujących podczas piątkowych zawodów indywidualnych. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 19:30. Jutro o godzinie 19.00 rozpocznie się seria próbna a o 20.30 pierwsza seria konkursu indywidualnego.

Sobotnie zmagania skoczków, wraz  sześcioma tysiącami kibiców na skoczni, obserwować będzie prezydencka para. Przed południem Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z dziećmi i młodzieżą na Złotym Groniu w Istebnej. To podarunek od prezesa firmy T-Mobile – Adama Sawickiego. Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy Adam Sawicki wylicytował dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Przekazał jednak wylicytowaną nagrodę młodzieży. W towarzystwie Prezydenta ze stoku w Istebnej zjeżdżać będą podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz dzieci z okolicznych szkół.

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. Dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Konkurs sobotni rozpocznie się kwalifikacjami o godzinie 14.00. Pierwsza seria zaplanowana jest na godzinę 16.00. Więcej o wydarzeniach na skoczni i w Strefie Kibica oraz dojeździe na Puchar Świata pisaliśmy w materiale Czas na Puchar!

JB

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB 03-03-2016 16:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
04-03-2016 06:12
[konto zostało usunięte]
Trzymamy kciuki za naszych!Powodzenia chłopaki :) Pozdrawiamy Prezydenta :)
crank
04-03-2016 09:14
crank
Jacy "my"?! Pisz za siebie!
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:10
[konto zostało usunięte]
crank,nie bądź taki drobiazgowy ;)
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:17
[konto zostało usunięte]
W piątek wieczorem będzie mgła, która utrudni oglądanie skoków. Wina organizatorów.
adawski25
04-03-2016 11:22
adawski25
Aktywnosc myszy w komentarzach budzi podziw...ale budzi tez uwielbienie partią kosciolem katolickim no i jak widac para prezydencka.
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:35
[konto zostało usunięte]
adawski25,przepraszam bardzo,a co jest złego w tym,że szanuję Prezydenta,którego wybrałam?ba!którego wybrało większość Polaków?ale mniejsza o to,nie ciągnę tematu,bo nie chcę dać pretekstu do opluwania... :) cieszmy się sportową atmosferą :)
crank
04-03-2016 11:42
crank
mysza320 - Nie uzurpuj sobie prawa, którego nie masz ani ty, ani twoi ulubieńcy. I naucz się liczyć. Pa, pa!
Charles
04-03-2016 11:52
Charles
Skoro będzie prezydent, to powinna być i msza święta. To bardzo pomaga, jak umarłemu kadzidło.
as355
04-03-2016 13:18
as355
Sport jest jednak dla wybranych ,i nie ważne jakiego wyznania jest skoczek i kto jest zaproszony na widownię .Dostarczenie emocji ,wspólne dopingowanie ,śpiew ,i korki po skokach ,,to spaja kibiców ,a kibic to ja i ty .Więc nie mieszajcie zabawy z wyznaniem i docinkami na ten temat ,oby wygrał najlepszy .Ja osobiście dopinguję najstarszego ze skoczków ,nie wiedząc jakiego jest wyznania .Miłej zabawy życzę .
koszor
04-03-2016 15:55
koszor
PO-miot dalej kwiczy, nie może znieść porażki. Choćby artykuł nie miał nic wspólnego z polityką, to czujne PO - oszołomy muszą obsikać to miejsce.
adawski25
04-03-2016 15:59
adawski25
Mysza ja tez szanuje prezydenta jak najbardziej tylko ze słabia mnie ludzie ktorzy tak jak ty poprostu ubustwiaja i jego i pana kaczynskiego i caly kosciol katolicki...a wyznania i poglady kazdego szanowac trzeba.czestow wpisy niektorych przypominaja mi jakis fanatyzm na tle tych ludzi.no sory ale tak to wyglada.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Japończyk najlepszy w Wiśle

20-11-2017 10:30

Junshiro Kobayashi został zwycięzcą pierwszego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/18, który rozegrano 19 listopada na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Japończyk jest też pierwszym liderem PŚ.

wyświetleń: 1komentarzy: 0

Oszustwo ''na fachowca'' i ''pracownika ZUS''

20-11-2017 09:15

Pomysłowość oszustów wydaje się niewyczerpana – w Bielsku doszło do oszustwa „na hydraulika”, a w Jastrzębiu-Zdroju na „pracownika ZUS”.

wyświetleń: 490komentarzy: 0

NZOZ DĘBOWIEC ZAPRASZA!

20-11-2017 07:30

NZOZ Dębowiec zaprasza pacjentów do poradni dermatologicznej, ginekologicznej, endokrynologicznej, kardiologicznej i dietetycznej.

wyświetleń: 226komentarzy: 0

Judocy znowu na macie

20-11-2017 07:00

Reprezentanci Judo Cieszyn, w sobotę i niedzielę (18-19.11), wzięli udział w dwóch turniejach. Sukcesów, po raz kolejny, nie zabrakło!

wyświetleń: 202komentarzy: 0

#mamczasrozmawiac

19-11-2017 19:00

Wystartowała kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

wyświetleń: 353komentarzy: 1

Stalownicy w kratkę

19-11-2017 18:15

Pewne zwycięstwo ze Zlinem oraz porażka ze Spartą. Tak wyglądał ten weekend w wykonaniu hokeistów HC Oceláři Třinec.

wyświetleń: 217komentarzy: 0

Wysokie zwycięstwo Chybianek!

19-11-2017 18:00

Tenisistki stołowe RKS-u Cukrownik Oka Chybie wywiązały się wczoraj (18.11.2017) z roli faworytek i nie dały większych szans łodziankom, pokonując je 8:2.

wyświetleń: 373komentarzy: 0

Najmłodsi stela 90/615/2017

19-11-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3038komentarzy: 0

Prezydent odebrał medal

19-11-2017 14:35

Ks. Jan Byrt, proboszcz ewangelickiej parafii w Szczyrku wręczył dzisiaj przed południem (19.11) prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie okolicznościowy medal. Związany jest on z jubileuszem 500 lat Reformacji.

wyświetleń: 2783komentarzy: 3

Koncert Życzeń Stela

19-11-2017 12:25

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.