Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3456komentarzy: 11

Pokibicują z prezydencką parą

03-03-2016 16:50

Wczoraj na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbył się ostatni trening zawodników. Dzisiaj wieczorem odbędzie się na wiślańskim rynku ceremonia wręczenia numerów startowych. Sobotnie zmagania na skoczni obserwować będzie prezydencka parą
Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz

Strefa Kibica otwiera swoje podwoje. Już dzisiaj pierwsze wydarzenia związane z Pucharem Świata. Na rynku w Wiśle kibice z bliska będą mieli okazję zobaczyć skoczków narciarskich. Na scenie zagości dziesięciu najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej startujących podczas piątkowych zawodów indywidualnych. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 19:30. Jutro o godzinie 19.00 rozpocznie się seria próbna a o 20.30 pierwsza seria konkursu indywidualnego.

Sobotnie zmagania skoczków, wraz  sześcioma tysiącami kibiców na skoczni, obserwować będzie prezydencka para. Przed południem Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z dziećmi i młodzieżą na Złotym Groniu w Istebnej. To podarunek od prezesa firmy T-Mobile – Adama Sawickiego. Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy Adam Sawicki wylicytował dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Przekazał jednak wylicytowaną nagrodę młodzieży. W towarzystwie Prezydenta ze stoku w Istebnej zjeżdżać będą podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz dzieci z okolicznych szkół.

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. Dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Konkurs sobotni rozpocznie się kwalifikacjami o godzinie 14.00. Pierwsza seria zaplanowana jest na godzinę 16.00. Więcej o wydarzeniach na skoczni i w Strefie Kibica oraz dojeździe na Puchar Świata pisaliśmy w materiale Czas na Puchar!

JB

zródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB 03-03-2016 16:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
04-03-2016 06:12
[konto zostało usunięte]
Trzymamy kciuki za naszych!Powodzenia chłopaki :) Pozdrawiamy Prezydenta :)
crank
04-03-2016 09:14
crank
Jacy "my"?! Pisz za siebie!
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:10
[konto zostało usunięte]
crank,nie bądź taki drobiazgowy ;)
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:17
[konto zostało usunięte]
W piątek wieczorem będzie mgła, która utrudni oglądanie skoków. Wina organizatorów.
adawski25
04-03-2016 11:22
adawski25
Aktywnosc myszy w komentarzach budzi podziw...ale budzi tez uwielbienie partią kosciolem katolickim no i jak widac para prezydencka.
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:35
[konto zostało usunięte]
adawski25,przepraszam bardzo,a co jest złego w tym,że szanuję Prezydenta,którego wybrałam?ba!którego wybrało większość Polaków?ale mniejsza o to,nie ciągnę tematu,bo nie chcę dać pretekstu do opluwania... :) cieszmy się sportową atmosferą :)
crank
04-03-2016 11:42
crank
mysza320 - Nie uzurpuj sobie prawa, którego nie masz ani ty, ani twoi ulubieńcy. I naucz się liczyć. Pa, pa!
Charles
04-03-2016 11:52
Charles
Skoro będzie prezydent, to powinna być i msza święta. To bardzo pomaga, jak umarłemu kadzidło.
as355
04-03-2016 13:18
as355
Sport jest jednak dla wybranych ,i nie ważne jakiego wyznania jest skoczek i kto jest zaproszony na widownię .Dostarczenie emocji ,wspólne dopingowanie ,śpiew ,i korki po skokach ,,to spaja kibiców ,a kibic to ja i ty .Więc nie mieszajcie zabawy z wyznaniem i docinkami na ten temat ,oby wygrał najlepszy .Ja osobiście dopinguję najstarszego ze skoczków ,nie wiedząc jakiego jest wyznania .Miłej zabawy życzę .
koszor
04-03-2016 15:55
koszor
PO-miot dalej kwiczy, nie może znieść porażki. Choćby artykuł nie miał nic wspólnego z polityką, to czujne PO - oszołomy muszą obsikać to miejsce.
adawski25
04-03-2016 15:59
adawski25
Mysza ja tez szanuje prezydenta jak najbardziej tylko ze słabia mnie ludzie ktorzy tak jak ty poprostu ubustwiaja i jego i pana kaczynskiego i caly kosciol katolicki...a wyznania i poglady kazdego szanowac trzeba.czestow wpisy niektorych przypominaja mi jakis fanatyzm na tle tych ludzi.no sory ale tak to wyglada.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 332komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1605komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1561komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3202komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4513komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22245komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.