Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 3342komentarzy: 11

Pokibicują z prezydencką parą

03-03-2016 16:50

Wczoraj na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbył się ostatni trening zawodników. Dzisiaj wieczorem odbędzie się na wiślańskim rynku ceremonia wręczenia numerów startowych. Sobotnie zmagania na skoczni obserwować będzie prezydencka parą
Pokibicują z prezydencką parą Piątek i sobota to zawody w ramach Pucharu Świata w skokach. fot. Bartłomiej Kukucz

Strefa Kibica otwiera swoje podwoje. Już dzisiaj pierwsze wydarzenia związane z Pucharem Świata. Na rynku w Wiśle kibice z bliska będą mieli okazję zobaczyć skoczków narciarskich. Na scenie zagości dziesięciu najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej startujących podczas piątkowych zawodów indywidualnych. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 19:30. Jutro o godzinie 19.00 rozpocznie się seria próbna a o 20.30 pierwsza seria konkursu indywidualnego.

Sobotnie zmagania skoczków, wraz  sześcioma tysiącami kibiców na skoczni, obserwować będzie prezydencka para. Przed południem Prezydent RP Andrzej Duda spotka się z dziećmi i młodzieżą na Złotym Groniu w Istebnej. To podarunek od prezesa firmy T-Mobile – Adama Sawickiego. Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy Adam Sawicki wylicytował dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Przekazał jednak wylicytowaną nagrodę młodzieży. W towarzystwie Prezydenta ze stoku w Istebnej zjeżdżać będą podopieczni Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz dzieci z okolicznych szkół.

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. Dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Konkurs sobotni rozpocznie się kwalifikacjami o godzinie 14.00. Pierwsza seria zaplanowana jest na godzinę 16.00. Więcej o wydarzeniach na skoczni i w Strefie Kibica oraz dojeździe na Puchar Świata pisaliśmy w materiale Czas na Puchar!

JB

zródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB 03-03-2016 16:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

[konto zostało usunięte]
04-03-2016 06:12
[konto zostało usunięte]
Trzymamy kciuki za naszych!Powodzenia chłopaki :) Pozdrawiamy Prezydenta :)
crank
04-03-2016 09:14
crank
Jacy "my"?! Pisz za siebie!
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:10
[konto zostało usunięte]
crank,nie bądź taki drobiazgowy ;)
janek1943-1943
04-03-2016 11:17
janek1943-1943
W piątek wieczorem będzie mgła, która utrudni oglądanie skoków. Wina organizatorów.
adawski25
04-03-2016 11:22
adawski25
Aktywnosc myszy w komentarzach budzi podziw...ale budzi tez uwielbienie partią kosciolem katolickim no i jak widac para prezydencka.
[konto zostało usunięte]
04-03-2016 11:35
[konto zostało usunięte]
adawski25,przepraszam bardzo,a co jest złego w tym,że szanuję Prezydenta,którego wybrałam?ba!którego wybrało większość Polaków?ale mniejsza o to,nie ciągnę tematu,bo nie chcę dać pretekstu do opluwania... :) cieszmy się sportową atmosferą :)
crank
04-03-2016 11:42
crank
mysza320 - Nie uzurpuj sobie prawa, którego nie masz ani ty, ani twoi ulubieńcy. I naucz się liczyć. Pa, pa!
Charles
04-03-2016 11:52
Charles
Skoro będzie prezydent, to powinna być i msza święta. To bardzo pomaga, jak umarłemu kadzidło.
as355
04-03-2016 13:18
as355
Sport jest jednak dla wybranych ,i nie ważne jakiego wyznania jest skoczek i kto jest zaproszony na widownię .Dostarczenie emocji ,wspólne dopingowanie ,śpiew ,i korki po skokach ,,to spaja kibiców ,a kibic to ja i ty .Więc nie mieszajcie zabawy z wyznaniem i docinkami na ten temat ,oby wygrał najlepszy .Ja osobiście dopinguję najstarszego ze skoczków ,nie wiedząc jakiego jest wyznania .Miłej zabawy życzę .
koszor
04-03-2016 15:55
koszor
PO-miot dalej kwiczy, nie może znieść porażki. Choćby artykuł nie miał nic wspólnego z polityką, to czujne PO - oszołomy muszą obsikać to miejsce.
adawski25
04-03-2016 15:59
adawski25
Mysza ja tez szanuje prezydenta jak najbardziej tylko ze słabia mnie ludzie ktorzy tak jak ty poprostu ubustwiaja i jego i pana kaczynskiego i caly kosciol katolicki...a wyznania i poglady kazdego szanowac trzeba.czestow wpisy niektorych przypominaja mi jakis fanatyzm na tle tych ludzi.no sory ale tak to wyglada.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wspólnie pokonali 2942 długości basenu

28-06-2016 20:15

Blisko 60 osób, w różnym wieku, wystartowało w tegorocznym Maratonie dla Hospicjum „Pływaj dla dzieciaków z dzieciakami”. W tym roku uczestnikom maratonu udało się przepłynąć ponad 2900 długości basenu. Wszystko to na rzecz dzieci osieroconych wspieranych przez Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

wyświetleń: 468komentarzy: 0

Zasmakuj w gofrach

28-06-2016 19:05

Już jutro, tj. w środę (29.06) po raz kolejny na cieszyńskim rynku będzie można posmakować pysznych gofrów.Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na szczytny cel. Zapraszamy do Cieszyna w godzinach od 12:00 do 17:00.

wyświetleń: 824komentarzy: 0

Wisła - jedź w górę!

28-06-2016 17:10

Wisła jest miejscowością, do której warto zajrzeć o każdej porze roku. Nie brakuje tutaj wyciągów krzesełkowych i kanapowych . Służą jednak nie tylko narciarzom w zimie. Za ich pomocą zdobędziemy bez trudu wiślańskie szczyty.

wyświetleń: 1214komentarzy: 0

Uwielbiano Boga

28-06-2016 16:30

Świadectwa uwolnionych z nałogów, pyszna strawa oraz wspólne uwielbienie Boga, to tylko niektóre elementy Festiwalu Uwolnienia, który odbył się w niedzielę (26.06.2016 r.) w Ustroniu.

wyświetleń: 846komentarzy: 1

Kino Plenerowe na Górnym Borze

28-06-2016 15:40

To już kolejna edycja imprezy plenerowej w parku, przy osiedlu Górny Bór w Skoczowie. W urokliwym miejscu, które sprzyja odpoczynkowi Kino - Teatr Elektryczny Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Gmina Skoczów zapraszają na seanse kina plenerowego, które odbędą się 1 lipca oraz 6 i 26 sierpnia.

wyświetleń: 1725komentarzy: 0

Policjanci drogówki zatrzymali trzech złodziei z Czech

28-06-2016 14:32

Trzech złodziei z Czech zatrzymali policjanci z cieszyńskiej drogówki. Sprawcy sforsowali ogrodzenie punktu zajmującego się sprzedażą części samochodowych w Jasienicy. Skradli akcesoria o wartości ponad 10 tys. zł.

wyświetleń: 2683komentarzy: 0

Najmłodsi stela 643/465/2016

28-06-2016 14:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3546komentarzy: 0

Oby nam się chciało chcieć

28-06-2016 12:50

- Oby nam się chciało chcieć – stwierdziła podczas zakończenia roku akademickiego Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Holeksa, członek zarządu CUTW. Choć przywołała hasło sportowców, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie uniwersytetów trzeciego wieku wszyscy słuchacze zgodnie stwierdzili, że to doskonałe motto dla wszystkich członków UTW, nie tylko sportowców.

wyświetleń: 1222komentarzy: 0

Wścieklizna w Skoczowie!

28-06-2016 12:00

Spora część Skoczowa została przez Powiatowego Lekarza Weterynarii uznana za zagrożona wścieklizną. Władze Skoczowa apelują o niewypuszczanie kotów, a z psami wychodzenie jedynie na smyczy.

wyświetleń: 7966komentarzy: 5

Mają pedofila!!!

28-06-2016 10:35

Policjanci ze Strumienia ustalili mężczyznę, który jesienią ubiegłego roku zaczepiał małoletnie dziewczynki i młode kobiety w Drogomyślu. 53-letni mieszkaniec Katowic podejrzany jest o obnażanie się przed kobietami. Zaczepiał też małoletnie dziewczynki. Katowiczanin był w przeszłości karany za przestępstwa seksualne.