Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8474komentarzy: 9

Potrąciła pieszą. Świadkowie poszukiwani!

03-03-2016 13:20

Policjanci szukają świadków potrącenia pieszej w Skoczowie.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

Policjanci z Cieszyna szukają świadków potrącenia kobiety, do którego doszło w Skoczowie pod koniec ubiegłego roku:

- Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie prowadzi dochodzenie w sprawie zaistniałego dn. 31.12.2015 r. na ul. Bielskiej w Skoczowie, woj., śląskie, pomiędzy godz. 9.00 a 10.00 wypadku drogowego, gdzie nieustalony kierujący (kobieta, bliższych danych brak), nieustalonym samochodem osobowym koloru szarego (bdb), wykonując manewr cofania z jezdni tej ulicy na wjazd do parkingu sklepu SPAR, potrąciła idącą po chodniku pieszą, wskutek czego piesza doznała obrażeń ciała, tj. o czyn z art. 177 § 1 k.k. - czytamy w piśmie, które przyszło do naszej redakcji.

Jeśli coś wiesz o tej sprawie lub byłeś świadkiem zdarzenia, zadzwoń na nr 033 851 62 80, 851 62 81, 851 61 91 lub bezpłatny 997.

vdka

zródło: OX.PL
dodał: NG 03-03-2016 13:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wojtoj
03-03-2016 14:14
wojtoj
Policja to jednak orły.
W marcu szukają świadków zdarzenia z 31.12.
Wygląda na to, że próbowali umorzyć postępowanie i ktoś wniósł zażalenie, stąd dostali sprawę do ponownego rozpoznania.
chesster
03-03-2016 16:26
chesster
To jest standard w Cieszynie, że umarzają sprawy dopiero jak się odwołasz to z łaską wszczynają sprawę
[konto zostało usunięte]
03-03-2016 18:08
[konto zostało usunięte]
A z okien komisariatu nie było widać?
123kotek123
03-03-2016 20:52
123kotek123
Spar ma monitoring niech sprawdzą
adawski25
04-03-2016 08:20
adawski25
No wiec wlasnie powinna byc kamera na kazdym parkingu wtedy ewentualne takie sytuacje czy sytuacje ze ktos zarysuje auto i odjedzie tak samo byly by uwiecznione iproblemu zadnego...a jesli jest kamera to nie rozumiem z czym problem.posskodowana sama ma ja na komisariat przyniesc i odtworzyc nagranie czy jak?
Volvik
04-03-2016 10:13
Volvik
Widzę że tu sami (Pożal się Boże) eksperci od procedur dochodzeniowo -śledczych i od kamer monitoringu.
Żaden z was nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, a wzorce zapewne czerpie z telewizyjnych pseudo kryminałów typu "W-11", "Policjantki i policjanci", czy "Sędzia Anna Maria Wesołowska".
Real wygląda zupełnie inaczej, a znawcy od monitoringu życzę powodzenia w rozpoznaniu twarzy kierującego, a nawet odczytu nr. rejestracyjnych, zwłaszcza że zdarzenia było na chodniku przed wjazdem na parking, a kamera znajduje się na budynku "Spar-u".
Mądrować i krytykować każdy potrafi, a jak chodzi o konkrety to nie ma nikogo....
adawski25
04-03-2016 11:31
adawski25
O boze sie odezwałmega ekspertpan volvik..widze ze komuna ciebie nadal obowiazuje gdyby to byla kamera a nie jakas zabawka kupiona w biedronce to wybacz ale sto procent bylo by widac wsztatko...
Volvik
07-03-2016 11:52
Volvik
do adawski25!
Posłuchaj dzieciaczku - cały czas pokazujesz że jeszcze nie dorosłeś do tematów o których chcesz tu mówić.
Życie dosyć brutalnie weryfikuje takie szczeniackie przemądrzałości, a ty zapewne jesteś z tych co to uwierzą dopiero wtedy, jak przekonają się na własnej skórze. A tak w ogóle to wracaj do szkoły, a nie mądruj o komunie, bo w tej kwestii tym bardziej nie masz zielonego pojęcia.
A co do kamery (cyt:) "...kupionej w Biedronce" to pretensje do "Sparu", a nie do Policji...
m.emer
08-03-2016 09:49
m.emer
Żeby obraz z kamery mógł się przydać do celów śledczych to musi na nim nie tylko być widać rozmazany ogólny zarys zdarzenia, ale ważna jest przede wszystkim jakość pozwalająca na identyfikację szczegółów.
Na powyższe ma wpływ wiele czynników, m.in najprostsze takie jak: odległość, kąt ustawienia, kąt padania światła, jego nasycenie, itp, itd..., no i oczywiście klasa samej kamery, format obrazu i formatu zapisu.
To tak dla laików.... aby nie trwali w swej naiwności i nie myśleli że wszędzie gdzie jest monitoring to jest bezpiecznie i że na jego podstawie bezproblemowo znajdą sprawcę swoich kłopotów.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1600komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1559komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3200komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4511komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22235komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.